DOVISTA Polska Sp. z o.o.

Wędkowy

Opinie o DOVISTA Polska Sp. z o.o.

piro 2014-06-11 14:58:21
za to Ty pewnie byłeś wyrózniającą się postacią w Doviście... coś mi się wydaje, że Cię zwolnili i nie jesteś z tego za bardzo zadowolony
mariusz 2016-01-07 19:23:18
Hej, a pracował może ktos tutaj jako Stażysta w Dziale R&D albo odbywał w ogóle jakikolwiek staz w Dovista. Ciekawi mnie ile płaca na takim stażu i jak tu z nauką nowych rzeczy.
kaska 2016-01-09 16:32:56
hej, nie wiem ile placą na stażu, ale R&D jest prowadzone przez fajnego managera i mowi się u nas że jest kuźnią talentów. Ja nie pracuje tam, wiec nie pomogę, ale na pewno można się rozwijać. Powodzenia w dovista czy innej firmie :)
mist 2016-01-09 22:47:59
Wiele nie zarobisz jako stażysta. Staże są bowiem po to żeby się czegoś nauczyć, nie bierze praktycznie za nic odpowiedzialności a co za tym idzie pieniądze nie są duże.
rikoo 2016-04-13 20:42:41
mist' a o jakim stanowisku mówisz? Bo na pracownika produkcji przy oknach drewnianych czy aluminiowych, dobrze chyba płacą bo okna z tych materiałow wykonane sa teraz bardziej popularne niz plastiki i lepiej sie sprzedają, wiec pewnie schodzi im ich kilka.
m 2016-05-15 21:29:51
@rikko sądzisz że aż kilka? No nie wiem może masz racje. Widzieliście oferte technika utrzymania ruchu?
stefan 2016-05-30 21:33:43
hej. szukają teraz kierownika jakości dostawców.
czy wiecie ile płaca brutto?
czy warto aplikować?
Marek 2016-07-17 22:23:16
No ja nie wiem jak to jest z tymi inżynierami, wydaje mi się że jest to dobra praca i wesoła atmosfera, jedna z najlepszych jakie mnie spotkały póki co, bardzo dobra rzecz, pracownik produkcji wcale nie ma bardzo ciężko, polecam się zapoznać z tym teraz
Zostaw swoją opinię o DOVISTA Polska Sp. z o.o. - Wędkowy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOVISTA Polska Sp. z o.o.