DOVISTA Polska Sp. z o.o.

Wędkowy

Opinie o DOVISTA Polska Sp. z o.o.

kaska 2016-01-09 16:32:56
hej, nie wiem ile placą na stażu, ale R&D jest prowadzone przez fajnego managera i mowi się u nas że jest kuźnią talentów. Ja nie pracuje tam, wiec nie pomogę, ale na pewno można się rozwijać. Powodzenia w dovista czy innej firmie :)
stefan 2016-05-30 21:33:43
hej. szukają teraz kierownika jakości dostawców.
czy wiecie ile płaca brutto?
czy warto aplikować?
Marek 2016-07-17 22:23:16
No ja nie wiem jak to jest z tymi inżynierami, wydaje mi się że jest to dobra praca i wesoła atmosfera, jedna z najlepszych jakie mnie spotkały póki co, bardzo dobra rzecz, pracownik produkcji wcale nie ma bardzo ciężko, polecam się zapoznać z tym teraz
.... 2016-11-15 07:35:16
Tam praca to jest masakra czlowiek raz odmowi przyjscia do pracy w święto to strasza zwolnieniem albo notatka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle.
Rozczarowany 2017-01-17 08:03:06
DOVISTA Polska Sp. z o.o. jest własnością VKR Holding, grupy kapitałowej posiadającej spółki w sektorach takich jak okna dachowe oraz elewacyjne. VKR Group zatrudnia ok. 15 tys. pracowników w ponad 40 krajach.

DOVISTA Polska Sp. z o.o. zatrudnia prawie 2 000 wysokiej klasy specjalistów, posiada 7 fabryk produkcyjnych położonych ok. 45 km od Gdańska (w Wędkowych, koło Swarożyna) tworząc razem „Wioskę Okienną” gdzie produkowane są wysokiej jakości okna oraz drzwi dla marek: Rationel oraz VELFAC.

Poszukujemy najlepszych Kandydatów na stanowisko:
Asystent/ka ds. organizacyjnych
Nr ref. PR/ADO/12616

Miejsce pracy: Wędkowy (ok. 50 km od Gdańska, ok. 15 km od Tczewa i Starogardu Gdańskiego)

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie organizowanie podróży krajowych i zagranicznych, bieżąca obsługa sekretariatu firmy, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, przyjmowanie, rejestrowanie oraz wysyłanie korespondencji, kontakt z dostawcami, wsparcie w przygotowaniu spotkań biznesowych oraz wsparcie administracyjne wewnętrznych działów firmy i Zarządu.

PROFIL KANDYDATA:

Wykształcenie minimum średnie
Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
Dobra znajomość obsługi programu MS Excel
Skrupulatność, sumienność, terminowość
Umiejętność pracy pod presją czasu
Zdolności interpersonalne
Zdolności organizowania pracy własnej

OFERUJEMY:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Opiekę medyczną
Dofinansowanie do karty sportowej
Pakiet świadczeń socjalnych
Możliwość dofinansowania do studiów i nauki j. obcych
Możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach programu rozwoju Dovista Polska
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Pracę w międzynarodowym środowisku
Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole ludzi nastawionych na współpracę
Pracę w kulturze kładącej nacisk na jakość, szacunek i zaangażowanie - tak ładnie się ogłaszają. A prawda jest taka, że nie ma mowy o żadnym rozwoju, żadnych pomysłach. Jest orka jak w kamieniołomie, a jak masz kłopoty osobiste albo zachorujesz, to komunikat "postanowiliśmy nie kontynuować współpracy" bez żadnego uzasadnienia, bez informacji zwrotnej. Mnie praca tam kosztuje chory kręgosłup...
Zostaw swoją opinię o DOVISTA Polska Sp. z o.o. - Wędkowy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOVISTA Polska Sp. z o.o.