Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o dovista

Pracowałeś w firmie dovista i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
krecik8 - 2014-06-11 11:54:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
syf nie firma obiecują złote góry a potem lipa zapier na 12 a wypłaty masz 1400 serdecznie odradzam firma krzak i tyle a każdy jeden majster to [usunięte przez administratora]bez szkoły
zdjecie uzytkownika
piro - 2014-06-11 14:58:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [krecik8 - 2014-06-11 11:54:02]:
za to Ty pewnie byłeś wyrózniającą się postacią w Doviście... coś mi się wydaje, że Cię zwolnili i nie jesteś z tego za bardzo zadowolony
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dovista

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy dovista?
Zadaj pytanie
x