logo DOVISTA Polska Sp. z o.o.

DOVISTA Polska Sp. z o.o.

Wędkowy

Opinie o DOVISTA Polska Sp. z o.o.

kaska 2016-01-09 16:32
hej, nie wiem ile placą na stażu, ale R&D jest prowadzone przez fajnego managera i mowi się u nas że jest kuźnią talentów. Ja nie pracuje tam, wiec nie pomogę, ale na pewno można się rozwijać. Powodzenia w dovista czy innej firmie :)
stefan 2016-05-30 21:33
hej. szukają teraz kierownika jakości dostawców.
czy wiecie ile płaca brutto?
czy warto aplikować?
Marek 2016-07-17 22:23
No ja nie wiem jak to jest z tymi inżynierami, wydaje mi się że jest to dobra praca i wesoła atmosfera, jedna z najlepszych jakie mnie spotkały póki co, bardzo dobra rzecz, pracownik produkcji wcale nie ma bardzo ciężko, polecam się zapoznać z tym teraz
EU Pracownik 2017-07-15 13:37
Od początku roku firma zatrudniła dyrektora operacyjnego, który przez półtora roku pracował w Ecol-unicon jako dyrektor operacyjny. Przestrzegam wszystkich przed tym panem. Nie dość, że ma on problemy z kultura osobistą to generalnie nie szanuje ludzi. Ponad to w EU narobił tylko bałaganu a jego praca sprowadzała się do zwalniania ludzi i przyklejania się do efektów innych.
EU pracownik 2017-09-09 06:41
Ta opinia akurat jest przydatna i dla kandydatów i osób pracujących w Dovista. Pokazuje z kim ewentualny pracownik będzie miał do czynienia. Firma Dovista to bardzo dobra i stabilna firma a takie osoby jak ten Pan mogą zepsuć tą opinię i pracę zamienić w przykre doświadczenie.
Zostaw swoją opinię o DOVISTA Polska Sp. z o.o. - Wędkowy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOVISTA Polska Sp. z o.o.