Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Profil firmy: DOVISTA Polska Sp. z o.o.

zdjecie uzytkownika
piro - 2014-06-11 14:58:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
za to Ty pewnie byłeś wyrózniającą się postacią w Doviście... coś mi się wydaje, że Cię zwolnili i nie jesteś z tego za bardzo zadowolony
zdjecie uzytkownika
mariusz - 2016-01-07 19:23:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej, a pracował może ktos tutaj jako Stażysta w Dziale R&D albo odbywał w ogóle jakikolwiek staz w Dovista. Ciekawi mnie ile płaca na takim stażu i jak tu z nauką nowych rzeczy.
zdjecie uzytkownika
kaska - 2016-01-09 16:32:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hej, nie wiem ile placą na stażu, ale R&D jest prowadzone przez fajnego managera i mowi się u nas że jest kuźnią talentów. Ja nie pracuje tam, wiec nie pomogę, ale na pewno można się rozwijać. Powodzenia w dovista czy innej firmie :)
zdjecie uzytkownika
mist - 2016-01-09 22:47:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wiele nie zarobisz jako stażysta. Staże są bowiem po to żeby się czegoś nauczyć, nie bierze praktycznie za nic odpowiedzialności a co za tym idzie pieniądze nie są duże.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie DOVISTA Polska Sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOVISTA Polska Sp. z o.o.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: