Rationel Polska

Opinie o Rationel Polska

Eee

Czy pracujecie w soboty i niedziele?

Eee

Czy pracujecie w soboty i niedziele?

Odpowiedz do Eee
@Eee

Przez 1,5 roku jak tam pracuje to raz bylem w sobote i to z podowdu długiej awarii maszyny. Na 7h od 6-13. Tam jest tak ze jak ktos uwaza za me mocne tyły to sam sie wpisuje na sobote. Wiekszosc chodzi bo wiecznie mają mało kasy,mi az tak nie zależy. Albo jak masz naprawde dużo roboty danego tygodnia to juz musisz zacisnąc poślady i przyjechac do tej roboty. Pisze to co jest na starej hali,na temat tej nowej sie nie wypowiadam bo nie mam z nikim kontaktu ale z tego cosłyszalem. Jesli masz 1 zmiane na tamtej hali to przychodzisz na 7h. Tam normalnie pracuje na 2 zmiany ale w sobote na 2ga zmiane nigdy

Mel

Pracuje sie dobrze bo mamy super lidera. Finanse nie tj. na rozmowie najnizsza krajowa w rzeczywistosci wychodzi wiecej premia do 600 zl potem 200 zl. za to gdy nie wybierzesz UZ lub opieki na dziecko , dodatki za nocki uzbiera sie sporo wiecej.

Pracowalem na T2 - 9 lat. Sam sie zwolnilem. Obecnie teraz pracuje w Norwood w Rusocinie przed Pruszczem Gdańskim. Okna i drzwi norweskie. Podobna praca. Poszukują głownie stolarzy ale jak ktos chetny to można CV wysłac. Atmosfera spokojna,nikt ci du..y nie zawraca. Pracujemy przewaznie po 10h w piatki 8h. Pierwsza tylko zmiana. Na drugiej hali sa 2 zmiany. Pieniadze podobne. Stawka netto na poczatek powyżej 11zł za godzine. Mozna wiecej wynegocjowac. Aha i premia stała 300zl netto do tego co miesiac. Ciezko zeby ci zabrali. Przeważnie zabieraja za spóznienia do pracy ale to praca a nie przedszkole. Pracowalem w Doviście tyle lat to mam porownanie. Tu a tam. Pozdro

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rationel Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
maki

co z pracą nz t2

atra

hardy, przecież podatek jest potrącany bo tak narzuca polskie prawo, a nie woba czy ktokolwiek z firmy

hardy

witam to ja hardy pojawiam sie jak cien znikad dostaniecie talony a pozniej znow brak premi ha ha ijeszcze podatek wezma

Kosztorysant

Witam, co jakiś czas spoglądam na ogłoszenia Dovist'y. Dosyć często poszukują młodszego kosztorysanta, czy ktoś wie dlaczego jest taka częsta zmiana na tych stanowiskach i jak się pracuje w dziale wyceny?

iron

ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE PENSJE GLODOWE WARUNKI beznadziejne

hardy

nie chodzi czy ciedzko czy nie trzeba zarobic a nie pracowac za wolne a a rudy nietoperz to nie nazwiski tylko ksywa pana m prz

kolo

zła praca nie jest, fizycznie też się nie napracujesz (zależy też od stanowiska) premie to jest ściema, jest wtedy gdy nie ma nadgodzin, a gdy są nadgodziny to o dziwo premia jest duża. Soboty (usunięte przez administratora) TOTALNE- przyjdziesz w sobotę dostaniesz za to dzień wolny, ( po jaki (usunięte przez administratora) mi dzień wolny ? przecież chodzę by zarobić na rodzinę ,a nie siedzieć w domu)by tu pracować trzeba się uodpornić psychicznie, bo naprawdę ciężko wytrzymać. Zmiany co chwilę są np kalendarz pracy, jest ustalony z góry na 4 miesiące, ale i tak zmieniają go co 1-2 tygodnie. Wypłata nie jest zła, jeżeli jest jakaś premia bądź nadgodziny. Ogólnie nie polecam firmy- pracuję 5 lat i szukam innej pracy. Pozdrawiam

hardy

A KTO WIDZIAŁ WOBE NA KOMPIE WYSTARCZY WPISAC NAZWISKO JAKI ZADOWOLONY ZE SWOJEGO ZYCIA

@hardy

a w flexie rozdawał czekolady pracownikom na mikołaja wiem bo tam pracowałem tu mu sie udało zazdroszcze wam

nick
@hardy

ja dostałem jako agencyjny smiec kubek i brelok wyprodukowany tam..ja pier..

hardy

urlop według kodeksu pracy socjal talony na swieta 600 i nie zabieraja poznie premi zeby sie bony zwrociły jednak ostrzegam dla leserów brak miejscz pracujemy w kolektywie

A jak płaca kierownikowi produkcji. Warto startowac?

aa

spoko robota możesz przyjść na rozmowę niema czego bać robota jest okej bo sam pracuje w firmie i legalna kolego zapraszam

Obecnie szukają kierownika produkcji. Ktoś może coś więcej o tym. Jaki klimat i itd. Z opini to chyba raczej trzeba mieć charakter h...żeby tam pracować czy normalni kierownicy tez sie trafiają.

arek

Ciekawi mnie na czym niby mają polegac te całe kombinacje przy wypłatach, przecież coś takiego jak wypłata powinna być akurat jasno ustalona i zapisana w umowie, coby człowiek wiedział ile zarobi. To nie może byc na zasadzie wróżki, więc jeśli tak tu jest to powinni to zdecydowanie poprawić. Pozdrawiam.

Bolo

Są wczasy po grusza nie ma premii wróżka czy co-nie jak co roku kombinacja przy wyplatach

BEnn

Cześć, wiele ofert pracy z tej branży i nie tylko znajdziesz na stronie Rekrutacyjnej Rewolucji. Ja właśnie tam znalazłem coś dla siebie. Mają także wiele ofert szkoleń i kursów. Wpisz w wyszukiwarkę "rekrutacyjna rewolucja", wejdź na pierwszą wyszukaną stronę i do dzieła!:)

nowy

wie ktoś po jakim czasie na wysłane CV się odzywają? bo nie wiem czy czekać, czy szukać gdzieś dalej, wysłałem w poniedziałek rano. ?

Zostaw merytoryczną opinię o Rationel Polska - Wędkowy

• Jak się pracuje w Rationel Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Rationel Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rationel Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rationel Polska