Opinie o Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o. w Warszawa

xxx

8.8 zl na poczatek. Ilosc godzin zalezy od tego czy sie sprawdzisz. Jezeli tak to i ponaf 200.

xxx

Ja pracuje w tej Agencji od dłuższego czasu i muszę powiedzieć że na pracę jakoś szczególnie nie narzekam. Kasę dostawałem od początku terminowo choć słyszałem o jednostkowych przypadkach ucinania pieniędzy za jakieś głupoty. Jeżeli chodzi o organizacje to jest marnie, bo jako kordynatorzy pracują ludzie nieogarnięci, a dyrektorzy nie znają się na robocie na sklepach. Mimo wszystko atmosfera w pracy opiera się głównie o personel sieci rossmann i w zależności od tego jak osoba się dogada z personelem tak będzie miała (gdy się nie będzie mogła dogadać nigdzie to jest zwalniana). Można ustalać sobie dosyć elastycznie grafik dlatego dla studentów w sam raz. Warunki też nie najgorsze i kasa w porównaniu z innymi agencjami też może być. Są oczywiście osoby bardzo zaborcze i się wywyższające ale to w kazdej pracy tak jest. Pozdrawiam

ubudubu

mają tam taką kuźwa rotację pracowników, że wywalają za brak ujęć po 4 miesiącach na zbity pysk Jest praca - na dobry początek po 4h czasami 8h tygodniowo, co do kury nedzy? wiocha nie polecam

zielik

ja pracuję na rossmanach i jest to super praca za 8.80 netto trzeba tylko udawać że ci zależy na bezpieczeństwie bardziej niż na kasie

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Łysy

pracowałem tam 2 lata. Planeta i Blichowo, za kare automaxy, spotkania elementu warszawskiego pod okrąglakiem... super czasy ale po śmierci Ryczywolskiego/Kuli/Śmiecha rzady przejęła ona, zaczęło sie sypac wszystko mimo ze najlepiej nigdy nie było(jak pracowałem) firma ma kryzys i totalny brak szacunu nawet dla swoich ludzi, kilku znjomych tam robiło, nie polecam

Loki375

Praca na Rosmanie ok tylko wizyty p. Zajeckiego pseudo dyrektora i tego niby kontrolnego Przemusia straszne !stawka 8,80 ściema na Maxa

mruk
@Loki375

ostatnio widziałem się z zajeckim dariuszem i jest dyrektorem bardzo wymagającym, a tym co nie mają żadnych ujęć na sklepach sugestywnie grozi zwolnieniem z pracy, w biurze jest bałagan, za niektóre godziny trzeba się dopominać o zapłatę kordynatorzy podlizują mu się jak mogą, a zniego wielki Panicz

czesiek

Tez wlasnie dostalem od nich telefon na rozmowę . Doświadczenia ? Płacą ? Jak wygląda praca w Rossmanie ?

tom

witam chciałem coś więcej się dowiedzieć o 909 bo byłem dziś na rozmowie i zaproponowali mi 8.80 netto praca w rossmanie ,czy warto u nich pracować , czy opłacą kasę na czas

Loki375

Daj sobie spokój z ta firma przy 1 wyplacie ucieli mi 286 zł ze niby w poczet składek ZUS pózniej niby koordynator stwierdził ze nie mam co sie upominać o pieniądze to nie bedą mnie brać na imprezy masowe i nie dorobie (z czego pieniędzy za legie nie zobaczę bo jak sie upomnialem to pan koordynator stwierdził ze bym poszedł do sadu pracy .daj sobie spokój z ta firma i niczego nikomu tam nie obiecuj i (usunięte przez administratora)

Loki375

Nie polecam czekam na pieniądze za pewne imprezy masowe a dodatkowo (usunięte przez administratora) mnie i znajomego na pierwszej wypłacie .

xxx

Ponad 8 lat przepracowałem w Misztalowej firmie. Lecz były to jeszcze lata 90-te, i początek nowego tysiąlecia. Były wtedy jeszcze konwoje, kasyna i tzw (usunięte przez administratora). Czyli praca w polsce, terenie. Współpracowało sie z chłopakami z innych miast. Najmniej przyjemnie z \"warszawiakami\" (oczywiście z wyjątkami). Z resztą, tworzyliśmy taką małą \"rodzinkę\", chłopaków od wszystkiego. No i szkolenia w Bieszczadach. I przyznaje, gdy (usunięte przez administratora) zajęła się firmą z nastawieniem na zysk, a przez to (usunięte przez administratora) i wprowadzając do firmy swoje latorośle, rozpoczął sie upadek agencjii. Przez w/w panią (usunięte przez administratora) utracił wartościowych chłopaków i takowe zlecenia. Ale czy to ważne? Siano się liczy !

Kamila

Ja z tą agnecją mam teraz do czynienia, co się dzieje to jest wielka tragedia, ludzie bez przeszkoleń dowodzą, bez papierów też można pracować bez żadnego problemu, do tego wypłaty to już jest jedno wielkie nie porozumienie, wypłaty sięgają ok 45-60zł a trzeba czekać po miesiąc czasu na taką śmieszną sumę, ja w tym momencie rezygnuje z pracy w tej agencji, jest na prawdę dużo innych o wiele lepszych agencji, które szanują pracowników! Więc nie polecam pracy w tej agencji, ps: i oczywiście po te 45 czy 60zł trzeba jeździć na Tarchomin, gdzie od przystanku jest strasznie daleko, a okolica tez nie jest ciekawa..

Ja pracuję w tej firmie już prawie rok, zwiedziłem też wcześniej kilka innych firm i w porównaniu z nimi nie jest tu źle. Owszem trzeba się czasem trochę napracować, czasami swoje wywalczyć ale ogólnie firma jest OK. Z pieniędzmi i szefostwem nigdy nie miałem problemów... wręcz przeciwnie.... Na pewno praca w tej firmie nie jest dla ludzi którzy chcą przyjść odbębnić swoje godziny... mówiąc delikatnie mają wszystko w (usunięte przez administratora). Ale jeśli robisz swoje i robisz to dobrze nie ma problemów.

łmak2k

Wiadomo,że gdy jest się osobą z zarządu albo funkcyjną typu,dyr.,koordynacja,itp to kasa zawsze będzie. Normalni pracownicy z kolei wiadomo jak mają.. Jeżeli nie jest się (usunięte przez administratora)itp. ,którzy mają jakieś większe względy to wiadomo jak jest i nie ma co się oszukiwać i jakieś nieprawdziwe wywody robić oraz wystawiając fałszywe argumenty świadczące o tym jakoby osoby wypowiadające się w tym wątku o firmie prawdziwie pisały nieprawdę. Z przestrzeni wielu lat widząc jak firma się rozwijała i jak wygląda aktualnie pozostaje mi tylko pozostawić to wszystko bez większego komentarza,ponieważ na tyle lat ile jestem w branży nie widziałem jeszcze podobnego przypadku jak można zniszczyć tak wspaniałą firmę,dzieło (usunięte przez administratora)

An

Każdy może mieć swoje zdanie. Ja pracuję za rządów (usunięte przez administratora), pracowałam też gdy rządził szef. Uważam że nic się nie zmieniło co do podejścia do ludzi jak również finansów. Przerabiałam kilka agencji ochrony. W dziewiątkach pracuję nadal i nie widzę potrzeby zmiany pracodawców. Są OK. A co do finansów - nigdy nie miałam z tym problemu. Zawsze były na czas. (usunięte przez administratora)

Ogólnie to co teraz się dzieje to porażka z tą firmą. Jeszcze nigdy nie było tak źle jak w przeciągu kilku ostatnich lat. Odradzam wszystkim poszukującym pracy w branży Ochrony Osób i Mienia tę agencję. Tylko napracuje się człowiek a wypłata nie dość,że z opóźnieniem to jeszcze w zaliczkach. Ogólnie to opłaca się w miarę na zlecenie a nie stałe robić (usunięte przez administratora) np. na masówkach,dyskotekach i meczach,nic więcej,bo w innych przypadkach to prędzej z głodu można zdechnąć niż kasy się doczekać. Z resztą zapraszam do przeczytania tego artykułu,co chłopaki,których na pewno nie jeden z firmy zna nawyczyniali,szkoda ich,chcieli tylko zażegnać kryzys w portfelu: (usunięte przez administratora)

narcyz

ja u(usunięte przez administratora) przepracowałem ponad cztery lata , dyskoteki i za karę kasyna prawie w całej Polsce , miło to wspominam ,nie wiem jak jest teraz ,jedynie na co trzeba uwarzać to na (usunięte przez administratora) Wspaniały dom z basenem w Bieszczadach miło wspominam tam szkolenia

igor

Ja spędziłem tej firmie ponad 4 lata. Dopóki (usunięte przez administratora)miał tam coś do powiedzenia było OK. ale jak zaczęła rządzić (usunięte przez administratora) zaczęły się problemy z płatnościami, zaczęli odchodzić klienci których jak wiadomo nigdy nie szanowała, odeszli najlepsi z chłopaków. Skończyło się Kasyno, skończyli się (usunięte przez administratora) zostało kilka dyskotek i klubów. Kiedyś to była świetna firma, o wysokiej renomie którą zawdzięczali nazwisku "Misztal". Ja odszedłem w zgodzie i do nikogo nie mam żalu. Te 4 lata to świetny okres mojego życia. Jak jest teraz nie mam pojęcia.

Pracowalem w "dziewiatkach" osiem miesiecy.Praca tam sama w sobie nie jest zla(przynajmniej na rossmannach i klubach studenckich),stawki tez moga byc bo 8zl na poczatek to nie jest zle.Ale nigdy nie dostalem calej wyplaty na raz..do tej pory mi sa winni ok 1300 zl mimo ze juz miesiac u nich nie pracuje.Nie liczcie na mila atmosfere pracy..

trep

ja pracowałem w tej agencji ponad rok i nie było zadnych problemow z wypłata naleznosci pienieznych.praca super dosc duze ryzyko utraty zdrowia ale niezła kasa Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o.?

Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Fleminga 33B
    03-176 Warszawa

Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o.