Opinie o ODYS Stocznia Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ODYS Stocznia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ODYS Stocznia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ODYS Stocznia Sp. z o.o. w Gdańsk

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Gdańsk.

były pracownik Nowy wpis

nic nowego się nie napisze niż to co wcześniej, to wielka porażka - omijać z daleka

Unika Nowy wpis

Bez podstaw firma nie potrąciłaby nikomu kasy. !!

były pracownik Nowy wpis
@Unika

ty jesteś taka jnbetęia za darmo czy ktoś ci płaci

chleb

nie wyplacalna firma . Nie licz na pieniadze po skonczonej prqcy

@chleb

dobre sobie od roku czekam na pieniadze zlodzieje nie idzcie tam do pracy

@chleb

wlasnie mila pani z biura uswiadomila mnie ze nie dostane zadnych pieniedzy bo na kriscie sie nie spisali i dostali kary. Niech wam dzieci gloduja zlodzieje oszusci klamcy .

Iwona

@chleb czy do dziś nie dostałeś pieniędzy? @marek.l to poważne oskarżenie.Czy powiesz coś więcej na ten temat? Może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia związane z pracą w ODYS Stocznia Sp. z o.o.?

marek.l
@Iwona

sobie jaj robisz , bronisz ich, tak mam dokumenty potwierdzone przez PIP-owską kontrolę , tyle w temacie - więc wiem o czym piszę , zmieniają nazwy siedziby i prezesów, a ludzie się dalej nabierają,

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w ODYS Stocznia Sp. z o.o. na stanowisko Dam pracę? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Iwona

@EM dokładny adres znajdziesz na stronie internetowej http://www.odys-yard.com/kontakt,6,pl.html @Ala o czym dokładnie mówisz? Zachęcam do pozostawiania merytorycznych opinii na temat firmy ODYS Stocznia Sp. z o.o.

spawacz wydymany

ta firma zmieniła nazwę na C.T.C więc uwaga nic się nie zmieniło prucz nazwy nadal nie wypłacają pieniędzy a tłumaczenie jest takie : "prosze o zrozumienie" albo "nie mam " same (usunięte przez administratora) i oszusty. pan Studziński (usunięte przez administratora) oszust nikomu nie polecam tej firmy

Marek L
@spawacz wydymany

adres, gdzie mają siedzibę,

Ala
@Marek L

Siedziba jest na Mjr Hubala 14 Gdańsk Wrzeszcz... Ale nie wiem czy coś zdzialasz :/

marek l
@Ala

dzięki, chciałem się upewnić, byłem tam przejazdem i nie widziałem żadnego logo, na nich to tylko ruską mafię

Ala
@marek l

No to jest zwykły domek jednorodzinny, ale tam przebywa prezes. Powiem Ci szczerze, że marne szanse na odzyskanie pieniędzy... :/

astrolo

tylko ciekawe jak w kontekście kryzysu stoczniowego ma się karoera w tej firmie ewentualna

xxx

czy ktoś obecnie tam pracuje że się wypowiada?

Sami

rozwoju i awansu... w jaki niby sposób?! :D poza tym jak oni mają awansować jak nie są zatrudnieni?

marek

o czym ty piszesz, omijać z daleka tych oszustów, firm tysiące ale jedna mentalność oszukać okraść i zmienić logo ...

Sami

a pracujesz tam albo pracowałeś? Jak mają sobie poradzić jak już im wszystko pozajmowali...? Już nikogo nie zatrudniają....

Zawiedziony
@Sami

Odys nie ale pozostałe spółki Pana prezesa S. a i owszem. Racja nie mają nic poza biurem na Hubala a sprzęt i organizacja to porażka. Aktualnie Pan S. zatrudnia jako RMS, CTC i kilka innych.

@Zawiedziony

no jak zwykle PAn S. kombinuje... żadna nowość.. Od tego Pana należy trzymać się jak najdalej!!!

guest

Poważnie jest taka sytuacja. Ja walczę o wynagrodzenie przez sąd.. Dodatkowo jest tak, że wszyscy członkowie wypisali się z zarządu i nie ma osoby odpowiedzialnej za firmę.. ZŁODZIEJE I OSZUŚCI! Dziwie się ludziom że jeszcze pracują u tego złodzieja.

guest

Tworzą one przykrywkę na nieudane interesy :) zbudowali kadłub statku, który został już zajęty przez Urząd Skarbowy. Odradzam rozważania firmy w kategorii pracodawcy.. Byłam ostatnio na rozprawie Spółki Metal Contractor (zarządzanej przez tego samego właściciela, Pana (usunięte przez administratora) ), jest winny ludziom baaaaardzo dużo pieniędzy, a na rozprawie całkowicie wyparł się Spółki, stwierdził nawet że wcale nie był jej prezesem. Cyrk i śmiech na sali! A Pan (usunięte przez administratora) to złodziej i oszust!

guest

Tak właściciel otwiera coraz to nowe spółki, a jedna z tych nowych nazywa się Deruiante Leisure Sp. z o.o. Natomiast Odys zmienił nazwę na RMS & Co. Sp. z o.o. Jest jeszcze Metal Contractor i kilka innych.. Morgol co masz na myśli mówiąc że dawno ktoś powinien ukrócić takie zachowania? W jaki sposób?

guest

Kontya - tak to jeden i ten sam właściciel, ma kilka różnych spółek i sukcesywnie ogłasza ich upadłości. Ludzie podejmują z nimi współpracę ponieważ: - Pan prezes robi niezłe wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej, po drugie ludzie z wykształceniem wyższym bez doświadczenia, starają się zahaczyć gdziekolwiek byle tylko zdobyć doświadczenie po trzecie - w Polsce wcale nie jest tak kolorowo. Firma Deruiante Leisure Sp. z o.o. powstała tylko dlatego żeby mieć czyste konto zarówno finansowe jak i do zatrudniania nowych pracowników. Niestety niektórzy ludzie się na to nabiorą.. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania z chęcią odpowiem :) pozdrawiam.

guest

Teraz firma działa pod nazwą Deruiante Leisure Sp. z o.o. - także tej firmy też radze się wystrzegać!! Pracodawca jest niewypłacalny - nie płaci pracownikom w terminie... albo wcale!! Trzymają ludzi bez umowy miesiacami... Bo niby nie mają czasu ich sporządzić.. MASAKRA!

naciągnięty

Witam wszystkich oszukanych przez Odys lub Metal Constractor , chyba czas zakończyć działalność tych firm wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na maila techserwis450@interia.pl

firma usługowa

nas też wysadzili na 20.000 pln , dlaczego tego nikt nie nagłośni ,przecież to jawny oszust

ra

A ile szlifierza placa?

Bardzo dobra solidna firma polecam, mają czasem problemy z wypłatą, ale co poradzić prawie każda firma tak ma podczas kryzysu.Wiele stoczni upadło, a Odys umie trzymać poziom.

@pracownik

Chyba (usunięte przez administratora)Ci się nudzi w tym baraku/biurze i wypisujesz jakieś fałszywe opinie!!! Kryzys...to firma dla emerytów i półetatowcow, którzy lubią wypić w robocie i nie potrzebują kasy na czas.ta firma to kpina

wydymany
@spawacz

chyba coś ci się w łbie poprzewracało.odys i trzymanie poziomu

spawacz

Nie polecam, nie płacą w terminie..o umowie nie ma co marzyć. .kasa na raty po 40% .

@spawacz

Mi są dłużni tysiaka teraz 10tego idę po tą resztkę ciekawe czy mi wypłacą.

Zostaw merytoryczną opinię o ODYS Stocznia Sp. z o.o. - Gdańsk

ODYS Stocznia Sp. z o.o.