Opinie o REM-POL Resources w Leirvik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy REM-POL Resources. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w REM-POL Resources na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REM-POL Resources w Leirvik

Dydy

Bita pala to znaczy frajer kon donie zlezaly

Jeden z nich

Bity to ty byłeś w dzieciństwie przez rówieśników.

Dawaj szczecinski kozaku czekam na Ciebie zwykla bita pala z Ciebie nic wiecej

Jeden z nich

Oj oj oj zacząłem się bać ja się postaram dowiedzieć kim ty jesteś frendzlu. Pozdro

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie REM-POL Resources? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Jeden z nich

Jak byś potrafił czytać ze zrozumieniem to byś wiedział że chodzi o stocznie a nie o rem-pol. Ze to stocznia jest specyficzna. A czereśniak to jesteś ty kozi wymiocie

Dydy

Widac po twoich wypowiedziach to twoja jedyna zasada to byc frajerem do konca czeresniaku z rempolu

Dydy

Ale co trzeba chciec sie zeszmacic, jak Ty ? Nick chyba oznacza ze jestes jednym z tych dupowlazow rudego.

Jeden z nich

I tu masz rację samo zło stocznia specyficzna ale da się przeżyć tylko trzeba chcieć. Pozdro No Smoking

Byly pracownik 2

Co ty wogole wypisuje paparuchu dobra firma rempol dla kogo chyba dla kleven jest dobra wszystko co zle opisane o rempolu jest prawda mam 12 lat doswiadczenia na rusztowaniach wiec nie pisz mi ze sie nie znam, takiego syfu jak w tej firmie nie widzialem nigdzie. Ty to pewnie jestes jakis lizus co trzymasz sie rekoma i nogami, ale ty jestes ten rudzielec manager. Tak czy siak paparuch jestes co bronisz dziadowskiej firmy. Moze powiesz mi ze tam nie pracowali po znajomosci dwaj pajace co maja lombardy w szczecinie jeden z pocharatanym ryjem, bo ktos mu usmiech poszerzal.

zulus
@Byly pracownik 2

co ty idioto wypisujesz ? firma krzak rempol ma kontrakty na kleven bo ojciec runego mial uklady w jednym z norweskich bakow i dzieki temu kleven otrzymywalo kozystne kredyty kiedy potrzebowalo !!! po drugie imbecylu , nawet norwegowie mówią o tej stoczni , ze to najgorszy syf pod słońcem , po trzecie za jeb..e 8000 jechac do norkolandii to trzeba miec nóż na gardle albo byc totalnym nieudacznikiem , po czwarte sam bylem swiadkie zlodziejstwa na mojej osobie i nie tylko w tej firmie , zostawilem pieniadze menadzerkowi przed moim zjazdem do polski by zapłacił za moją wizytę w przychodni choc ponoc człowiek ubezpieczony nie powinien ponosic kosztów leczenia !!! a kilka miesiecy pozniej dostalem pismo z norwegii z przychodni z rachunkiem plus odsetki za nie zapłaconą wizyt , nie wspominając o kolegach , którzy mieli potrącane zaliczki z wypłat i to nie małe kwoty , a okazało się że te zaliczki pobierał ktoż inny , zgadnijcie kto ??? nie pozdrawiam ciebie , bo jestes kretynem !!!

samo zło

witam wszystkich widzę że nie wiecie co piszecie ludzie nie macie pojęcia o pracy w norwegi chciał bym się dowiedzieć gdzie teraz jest praca w norwegi kazdy to wie każdy normalny to wie że jej na razie nie mam nie ma po za kleven a więc rempol ją mam gdyby to była taka dziadowska firma jak tu wszyscy piszę to pewnie już dawno by ją że stoczni wyrzucili ale tak nie jest i ma się dobrze i bedzie miała coraz to lepiej bo stego co mi wiadomo to stocznia ma kotrakty do końca 2017 podpisane tylko jest mały problem że ci którzy tak piszą zle o firmie to nie mają pojęcia o pracy i nigdy nie dostaną sie do kleven to jest specyficzna stocznia (stocznia miejscem pracy dla najlepszych ) więc proszę nie wypisywać bzdur na ten temat bo piszecie nie prawdę

kolejny zdziwiony
@samo zło

i pesje dostaniecie tylko za połowę miesiaca ciekawe kiedy reszta .

daniel
@samo zło

Kleven Stocznia dla najlepszych , jakis zart jak wy tam budujecie statki jak 1 czlowiek na 20 ludzi zna rysunek , smiech na sali , bylem z timoro , malolaty , przydupasy

Polszczyzna
@samo zło

Te, wujek, weź się chłopie za siebie i naucz się języka polskiego zanim zaczniesz coś pisać. Zasady stosowania interpunkcji też są ci obce.

nie wylewam żalu opisałem pewne mechanizmy zależności- było minęło pozdrawiam

Witam-pracowałem w tej firmie kilka lat-wypłaty zawsze były na czas-kolesiostwo całe klany rodzinne pracowały i eliminowały niewygodnych i nieposłusznych pracowników czytaj lepszych i bardziej ogarniętych fachowców,piaskarze cukiernicy piekarze pracowali jako elektrycy czy monterzy ale wiadomo to po znajomości-wałki były kręcone od zawsze a poziom menagerów zakrawa na kpinę zastanawiałem się skąd oni ich biorą?Był taki menager Olo to dopiero artysta magik-oszukał Runego na 500 tys koron a i jeszcze swoich przydupasów których kasa z zasilku rodzinnego wpływała na jego konto-długo by pisać o przekrętach ale być może kiedyś to opisze szczegółowo cdn....

były rempolowiec

siedziałem i czytam te opinie i faktycznie tak jak piszą za wszystko tną przejazdy do Norwegii za swoje a często jest tak ze wyjazdy są z dnia na dzień wiec bilety drogie po drugie 3600 koron płacić za te warunki w jakich się mieszka przesada bo to chlew jest co lepsze to rudy daje znajomym i swoim kolesia .mimo spisywania licznika z ciekawości za prąd i tak trzy ,cztery razy tyle .Dojazd do pracy płatny 400 koron .byłem tam na 4 kontraktach bo byłem zmuszony nie miałem innej pracy .w biurze mówią co innego i wychodzi co innego ,a ich menadżer to już temat rzeka kłamczuch tak wielki ze masakra mówi ci to co chcesz usłyszeć .Wiem ze teraz robią w Kleven i jeżdżą tam tylko przydupasy rudego oraz pani B z biura za tak zwana kaczuszkę :) tak ze nie polecam tej firmy no chyba ze jest się pod ścianą.

John Rambo

Zgadza się kasują za wszystko nawet przerwy trzeba odpracować dobrze że nie ma opłat za tlen piszę ze względu dla ludzi z Trójmiasta żeby nie zawracali sobie głowy z wyjazdem z tej firmy nie opłaca się zarobi się tyle samo co na stoczniach w Gdyni czy w Gdańsku tam jest praca dla ludzi poza Pomorza gdzie nie ma pracy i dla ludzi ze Szczecina tylko oni mają problem że większość z nich nie umie robić. Pierwszy tydzień pracujecie na swoje koszta oczywiście jeżeli macie jedzenie ze sobą,także nie polecam tej firmy a w szczególności stoczni Kleven tam praktycznie rządzą Rumuni Polak to jest na załatanie dziury a w pierwszej kolejności pracownicy z Rem-Pola

Dan
@John Rambo

To jakie sa realne zarobki po tych wszystkich kosmicznych potraceniach?

fuckrempol
@Dan

Mi po całym przepracowanym miesiącu i potrąceniach i kosztach które musiałem ponieść żeby tam wyjechać wyszło 7500zł.... lipa jak ch.. pozdrawiam ps. a na facebooku można obejrzeć fotki prezesa na jego jachcie polecam bo kupił go sobie za naszą krwawice :) ... niech ma to w końcu prezes ( Dyzma ) ale niech też da ludziom zarobić

Jacek L.

No wlasnie firma ma takie lokum nazywaja to w biurze swiniarnia - 40 osob i tylko dwie kuchnie, polaczi cebulaczi kradna tam jedzenie ktore zostawiasz w tylko dwoch wspolnych lodowkach. Nie ma znaczenia czy bedziesz mieszkal na kupie z innymi czy bedziesz mieszkal w luksusie, czy w jakims syfie zawsze wezma od Ciebie 3600 oplaty sa zawsze stale. Firma kest nastawiona zeby Ci owalic na kase na kazdym kroku.

Jacek L.

Skad Ci sie wzielo 600 zl, jak Ci pisze ze 3600 koron, korone masz za ok. 50 gr to wychodzi Ci 1800 zl. Sluchaj jedz przekonaj sie sam i zagryzaj zeby, wlasnie takich jak Ty tam potrzebuja zagryza zeby i nawet jakby Cie w oborze przechowywali na noc to powiedzial bys ze tak musi byc i wytrzymasz. Przez takich jak Ty wlasnie psuje sie zagranica robota i nas nie szanuja. I czytaj ze zrozumieniem kazdy komentarz Nie Nie Mozesz Wynajac Sobie Sam Pokoju Ani Mieszkania Zrozum To W Koncu.

Jacek L.

No i maz musi sie przygotowac na to iz lodowka jest wspolna i czasami lubi cos zginac Twojego z lodowki, do sklepu jezdzi sie tylko raz w tygodniu w soboty po pracy i ludzie kupuja jak najtanszy chleb po 10 bochenkow i mroza w zamrazalniku sobie. W szatni brakuje dla Ciebie szafek, no i nie ma prysznicow, ale oczywiscie niektorym nie przeszkadza to. Tak to wszystko wyglada. Ogolnie jest tam taka zasada jak Ci sie nie podoba to wyjazd do polski, bo przeciez firma nie ponosi za Ciebie zadnych kosztow, za wszystko placisz sam.

Jacek L.

Pisze 100% prawdy, wiec tak firma obcina za wszystko swoj dojazd nieraz z dnia na dzien wiec bilety sa strasznie drogie, na wyplate zabieraja Ci za prad 400 koron (nie wazne ile go zuzyjesz), 200 koron za dojazd do pracy (nie wazne jak daleko od stoczni mieszkasz), warunki mieszkalne masakra, lepszy stan rudy trzyma dla swoich pupilkow i za pokoj obcinaja Ci miesiecznie 3600 koron, zarcie na swoj koszt, oszukuja Cie ze bedziesz pracowac jako monter rusztowan, a na miejscu okazuje sie ze jestes tzw serwisem i robisz wszystko na tym statku, zgarniasz snieg, pompujesz wode, zbierasz piasek po piaskowaniu do workow, sprzatasz poklad, itd. Tzw. Popychadlo jestes. Jest tam duzo znajomych of firmy i od rudego managera, przewaznie ze Szczecina, ktorym wlasnie pasuja takie prace. Ale jak chcesz mozesz niewierzyc, moze maz jechac i sie samemu przekonac no chyba ze jemu tez odpowiadaja takie obowiazki jak napisalem wyzej.

Dydy

Nie masz co pisac, bo nie masz juz argumentow, jestes wlasnie typem co zadne warunki mu nie straszne spanie na podlodze w piwnicy, oszczedzanie na wszystkim, wyjadanie innym z lodowek taka wlasnie praktyka rempolowiczow i oby kogos podpieprzyc to wlasnie TY, ostry cwaniaczek. Ale jak przyjedziesz do Polski to czujesz sie jak Pan i do tego opowiadasz co ty nie robiles i kim nie jestes a w rempolu to ty popychadlo jestes jezdzisz po sklepach i szukasz najtanszego chleba, kupujesz 10 bochenkow i mrozisz, bo w rempolu jezdzi sie tylko raz w tygodniu. Ale tobie to pasuje bo jestes zbyt obs....y by sie odezwac wazne ze placa, bo jestes niedorajda zyciowym. Zapewne jestes jedna z tej trojki co pojechala po rempolu do Francji jako monterzy rusztowan i spalili robote i firme co ich wyslala, bo sie okazalo, ze go..o potrafia. Zycze Ci powodzenia w rempolu rusztowaniowcu z paragrafem z photoshopa.

Dydy

I tu sie roznimy ty dla pieniedzy zrobil bys z siebie szmate, ale trzeba miec swoj honor widocznie ty nie masz. Nie mylem karszerem, ani nie zamiatalem, jesli jade jako monter to zadam takiej pracy, a nie na miejscu dowiadujesz sie ze to byla tylko przykrywka i chca zebys robil cos innego niz masz w angazu, ja nie robilem, bo jak juz napisalem trzeba miec swoj honor, a nie szmacic swoj zawod. Znsm takich jak ty zyciowych paparuchow, jakby ci kazali spac napoodze, to bys spal, bo kase bedziesz zarabial przeciez i wlasnie przez takich jak ty nie szanuja nas zagranica, mysla ze kazdy polak zrobi dla kasy wszystko i tu wkraczasz wlasnie ty. Szkoda slow na ciebie jestes zalosny. Ijeszcze raz przestrzegam przed ta firma za wszystko tna prad, mieszkanie, dojazdy do pracy, zarcie na swoj koszt i bilety lotnicze, a warunki mieszkalne tragiczne. A i jeszcze jedno pracuja tam tacy ludzie po znajomosci, ze jak potem polecieli do innego kraju to wywalili ich po tygodniu, bo nic nie potrafili i ta sa wlasnie ludzie ze szczecina, a teraz znow siedzi w rempolu, bo tylko tam sie nadaje do pracy, a moze to byles ty geniuszu.

Zostaw merytoryczną opinię o REM-POL Resources - Leirvik

• Jak się pracuje w REM-POL Resources?

Zobacz opinie na temat firmy REM-POL Resources tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REM-POL Resources?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

REM-POL Resources