Opinie o Berendsen w Siemianowice Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Berendsen. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Berendsen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berendsen w Siemianowice Śląskie

Niestety. To sama prawda. Nic sie nie zmienilo, a chyba jest gorzej niz bylo. Az dziwne ze gora na to pozwala. Bo podobno tak jest tylko w Siemianowocach. W innych zakladach praca tak samo ciezka, ale w dobrej atmosferze.

nowszy

Witam, oddział Siemianowice poszukuje PH. Może ktoś coś napisać więcej jak sie pracuje, jakie warunki, jak kierownik, auto itp... z góry dzięki

samSons

no niestety muszę przyznać rację... ciężka firma i to patrząc od strony Klienta, trzeba mieć niezłe nerwy i dobrze orientować się w zapisach Umowy, by mieć szansę na walkę o koszty zgodne z Umową... trochę to głupie, że nasz Zarząd podpisał taką Umowę, a za egzekwowanie jej zapisów odpowiadamy my... tylko przez fakt braku możliwości normalnej współpracy ja nie polecam tej firmy... nie lubię być naciąganym ; reprezentuję zakład produkcji spożywczej

Bambini Berends

Jeśli ktoś chce usłyszeć prawdę o berendsie w siemianowicach śląskich niech mnie posłucha dokładnie i uważnie.Każde słowo jest prawdą i nie jest naciągane z żadnej strony zarówno pod względem zarobków jak i samej atmosfery w firmie. A więc tak : pracuję w berendsie od przeszło ładnych parę lat.w tym czasie wiele się widziało i słyszało oraz przeżyło. Jeśli chodzi o produkcję : praca zmianowa. Tym samym nie masz nic do gadki i nikogo nie interesuje co i jak czy ci pasuje czy może chciałabo by się z kimś zamienić -- kicha, (usunięte przez administratora) URLOPY - boże zlituj się - jeśli chcesz urlop to na warunkach i zasadach jakie narzuca pani kierownik - jeśli ci się nie podoba to wypad. na twoje miejsce będzie 10 innych do pracy. każdy urlop jest ustawiany nie pod pracownika gdy mu pracuje - tylko tak by ONA MOGŁA IŚĆ NA URLOP I MIEĆ ŚWIĘTY SPOKÓJ a wy robaczki zapierdal.....urlop w miesiącach czerwiec lipiec sierpień to sobie wybijcie z głowy bo PANI KIEROWNIK IDZIE !!!!! no (usunięte przez administratora) Zarobki -- firma kasuje kokosy a pracownikowi jak dają (usunięte przez administratora) brutto to jest SZAŁ JAK DOBRZE FIRMA PŁACI I DBA O PRACOWNIKA !!!!!!!!!!! HANDLOWCY -- praca za te pieniądze to tylko dla kogoś kto ma Średnie i wystarczy mu (usunięte przez administratora) brutto ( a i tak jajka się popocą by to osiągnąć ) Reasumująć -- jesteś ach i och u kierowniczki -- możesz na coś liczyć JEśli nie .... wypad - zrobię jak będę uważała bo ja mam prawo do wszystkiego wy do niczego . FIRMA MA NA ŚCIANACH ZADOWOLENIE KLIENTÓW !!!!!!!!!!!!!!! JACY DOBRZY !!!!!!!!!!! JACY ZADOWOLENI !!!!!!!!!!!!!! KOSZTEM PRACOWNIKÓW KTORZY NAWET NIE DOSTANĄ POŻĄDNEJ PREMII GDYŻ PO CO . A JAK DOSTANĄ TO Z TEGO CO MAJĄ DOSTAĆ TO SIĘ IM UTNIE BO KIEROWNICZKA MA KAPRYCY ŻYCIOWE. Każdy na pewno powie - to po co tam pracujesz jak tak żle. A no dlatego bo nie mam innego wyjścia - błędy życiowe których człowiek teraz żałuje już nie wróci a lata lecą.......

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Berendsen? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Siemianowice Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. C+E w ruchu krajowym
ARSANIT Sp. z o.o.
logo firmy Główna Księgowa / Główny Księgowy
Del Piero Sp. z o.o.
voila

Ciekawa sprawa bo firma berendsen poszukuje nowych pracowników. Zerknijcie na najświeższą ofertę pracy, moim zdaniem ciekawa sprawa.  Firma Berendsen Textile Service Sp. z o.o. lider na europejskim rynku w zakresie wynajmu i serwisu odzieży robocz... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5689396?keywords=&region=

ON

HEJ MOZE KTOS POWIEDZIEC JAKI JEST SYSTEM ZMIAN NA PRODUKCJI I JAKIE ZAROBKI? W TEJ FIRMIE W WIAZOWNIE. Z GORY DZIEKI ZA ODPOWIEDZI.

new1122

z czystym sumieniem moge polecic firme berendsen.mila atmosfera .

malo ludzi a pracy duzo..gonitwa,gonitwa...na halach glosno,goraco..nie mozna romawiac,,tylko tempo..tempo....nie polecam tej firmy..

w pręta

gdzie widziałeś lekarzy pracujących 24 na dobę? Wg ciebie nie śpią? nawet jeśli dużo pracują to wiedzą za co - umowa o pracę wraz z zawartymi zasadami powinna obowiązywać. w sobotę praca ok ale za dodatkowe pieniądze lub dzien do wybrania kumasz? umowa o swiadczenie pracuy nie może być niewolnicywem

ona

Popieram

brak urlopu który przysługuje, chorujesz to już nie masz powrotu bo wylecisz, wysokie premie które nie istnieją i przymusowe soboty z których nie można rezygnować.

ISTNY (usunięte przez administratora) MOBING !!! BRYGADZISTKI CHAMSKIE ZASTANAWIAM SIE CZY NIE ODDAC SPRAWY DO SĄDU PRACY, PRACOWAŁAM TAM I NIKOMU NIE POLECAM. CZŁOWIEK JEST TAM TRAKTOWANY JAK ROBOT. OCZYWISCIE BERENDSEN W SIEMIANOWICACH SLASKICH

anonim..
@Anonim

atmosfera do dupy...a opinia o brygadzistce imieniem E,, i kierowniczce..to prawda..

ciekawy

Witam, mam pytanie jako wygląda pensja i warunki pracy opiekunów (nie przedstawicieli handlowych) klienta czy serwisantów jak niektórzy ich nazywają?bardzo proszę o konkretne odpowiedzi.dziękuje z góry

D.....

deserese - 2012-09-04 15:08:28 spokojnie można mieć średnią 3000-3500 zł, ale trzeba sporo jeździć i mieć gadane.Firma działa na zasadzie... a nóż klient nie doczyta, nie dopyta i podpisze, a w tedy jest nasz. Leasing ubrań to jak cyrograf z diabłem. Handlowcy starają się nie mówić o wszystkich kosztach , a warunki "owijają w bawełnę". Czytajcie po 5 razy umowę. Rezygnując i tak musisz odkupić to ubranie... za min 50% wartości. A ceny ubrań mają z kosmosu!!!!

deserese

Suku

Witam. A czy w tej kwestii coś się zmieniło? Naprawdę tak źle z jakością czy osiągnięciem targetu? Byłem na rozmowie i na ścianach są wyniki zadowolenia, oh ach i że jak (usunięte przez administratora) nie jet być klientem, ale czy realnie na rękę dostaje się te 2000 z premią? Troche tożenujące jeśli to prawda.

anonim - 2011-07-15 23:12:27 to ile handlowiec zarabia???? słyszałam, ze ogólnie zarobki takie sobie w tej firmie.. i ze nagonka na wynik jest, a przy tym trudno sprzedać, bo jakość usługi pozostawia wiele do życzenia całe 1800brutto podstawy, a jak nie zrobisz zdaje się min.60% targetu, to w ogóle nie dostajesz premii. Są zdaje się podwyżki podstawy ale są tak symboliczne, że ciężko je dostrzec :)

za taką podstawę ph wcale się nie dziwie, że ciężko...

ooooooo

jedym słowem ciężko, i gorąco jak cholera

Witam, chciałam się zorientować jak się u Was pracuje? Szukam pracy!

Praca bardzo ciężka w lato upał jak cholera ,pozatym brygodzistka i kierowniczka niezbyt miła dla pracowników .Praca do upadłego!!nie polecam!!!1

NEW1122

PRACUJE W FIRMIE BERENDSEN I NIE UWAAZAM ZE FIRMA JEST DO NICZEGO A WRECZ PRZECIWNIE.PRACUJE SIE TU SWOBODNIE BEZ NACISKU BEZ TELEFONOW I JAK TO KTOS WYZEJ OPISAL BEZ OPIERDZIELANIA.FIRMA BARDZO PRZYJAZNA PRACOWNIKOM A BZDURY WYPISUJE KTOS KOMU NIE CHCIALO SIE PO PROSTU PRACOWAC-TAK UWAZAM,BO JESLI JESTES W STANIE POSWIECIC 6 GODZ ALE SOLIDNEJ PRACY I POTRAFISZ SPRZEDAWAC TO NIKT SIE DO CIEBIE NIE PRZYCZEPIA.ZRESZTA SA MIESIACE W KTORYCH USLUGI MNIEJ SIESPRZEDAJA I FIRMA TO ROZUMIE.NIE MA NACISKU ANI STRESU.WIADOMO W KAZDEJ PRACY NA STANOWISKU PH TRZEBA CZASEM PRZYCISNAC.BZDURY WYPISUJE KTOS KOMU NIE CHCIALO SIE PRACOWAC A CHCIAL PIENIADZE DO KIESZENI ZA FREE. POZDRAWIAM

Zostaw merytoryczną opinię o Berendsen - Siemianowice Śląskie

Berendsen