Opinie o mConnect Joanna Tetłak w Kraków

Telefoniczna obsługa Klientów

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mConnect Joanna Tetłak w Kraków

zadowolona

Trzy razy tak...

ona

Marco ciekawa jestem kim jesteś ina jakim projekcie pracujesz, ale zgadzam się z Tobą w100% było giciarsko. Ja pracuje na projekcie popołudniowym i za dobre wyniki pojechałam w/w na konferencje.wspomnienia, wspomnienia:P Co do firmy uważam , że jest naprawdę ok, pracowałam przez jakiś czas w innym krakowskim call center i w porównaniu z mConnect to dramat, nie wyrobisz targetu nie masz prowizji tylko kiepską godzinówkę, a i premie są na poziomie (usunięte przez administratora) tyle to ja mam jak dobrze idzie na dzień. Polecam;)

Konsultantka

Ja pracuje na projekcie TP od 3 miesięcy. Absolutnie jest ok, atmosfera w pracy na najwyższym poziomie. W pierwszym miesiącu zarobiłam na rękę (usunięte przez administratora)co było dla mnie genialnie, w drugim miałam ok (usunięte przez administratora)Szkoda trochę, że drugim i trzecim miesiącu cześć zarobionej prowizji wypłacana jest w kolejnych miesiącach, ale to nic przynajmniej się skumuluje na nast. miesiące.

marco

Firma jest spoko, baza czasem słaba ale da się zarobić (usunięte przez administratora)spokojnie, ost . też zrobili zajeb.. wyjazd do Morska ;p

Doradca Klienta

przychodzisz, odzywasz się, mają pewność, że umiesz mówić. wychodzisz ze spotkania, włączasz dźwięk w telefonie i oddzwaniają, że masz pracę

czemu chce pracować w telemarketingu?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
AS

Aleks to "jego :-)" call centert to GENLINE TM Niestety w Orange, Play-u, Plusie go nie chcieli, tak więc Netię łosiek sprzedaje. Swoją drogą to zastanawiam się kto, coś takiego kupuje, bo ja nie znam nikogo z telefonem w Netii.

Alfonso

Sweet a czego ty się spodziewasz po telemarketingu? Czerwonych dywanów i pensji (usunięte przez administratora)Na rozmowach wiadome że się zawsze koloryzuje i w każdej firmie. Na szkoleniach też pozytywnie się pracownika nastawia do firmy a później wszystko wychodzi w praniu. Ja już dorze telemarketing znam to nie dziwią mnie rzeczy które bulwersują nowych. Ciśnienie i ostra jazda jak się nie zrobi planu są zawsze podobnie jak masz zwroty dezaktywacje i reklamacje to wtedy też jest kwas. Jak masz wynik i ty jesteś happy i firma też.

LOGIKA

Jak byłeś na rozmowie, to powinieneś wiedzieć ile będą Ci płacić - jeśli się nie dowiedziałeś, dowiesz się po fakcie. Chyba jesteś podstawiony, bo po rozmowie powinieneś to wiedzieć...

nieznany

Wracając do stanowiska koordynatora, jaka jest stawka godzinna i jak wyglądają prowizje? Ostatnio byłem na rozmowie na właśnie to stanowisko, więc dlatego chcę się czegoś więcej dowiedzieć.

Alfonso

Prowizja z opóźnieniem to norma w większości call center. W poprzednim jak pracowałem to miałem miesiąc później zawsze. Niektórzy tutaj myślą że ot tak z marszu będą koordynatorami w mConnect. Ciekawe jak sprawdzili by się jako konsultanci?

neo+tv

Na tej akcji raz lepiej raz gorzej, ale generalnie naprawdę wporządku. Jeśli jesteś bardzo dobry i przykładasz się, dalej jesteś w stanie wyciągnąć te(usunięte przez administratora) raczej standard dla przeciętnego pracownika.

Kimi

Nie mam pojęcia... Ale w najbliższych miesiącach ma się pojawić telewizja N i z tego co słyszałem to ma to być ich oczko w głowie. Tak więc kierunek jest interesujący ...

Diabeu

Ok, dzięki wielkie za info :) A jak jest na chwilę obecną z Neo + TV? Ludzie to kupują jeszcze w ogóle? Bo ta opcja wydaje mi się najrozsądniejsza.

Kimi

Nie ma takich najlepszych projektów. Raz jest coś dobrze płatnego na biznesie a raz na masówce. Niestety z Orange przyszłość nie jest jasna i często jest zmienna ale zawsze w standardzie kilka miesięcy kokosów i kilka tragicznych. W podsumowaniu wychodzi Ok ale trzeba pamiętać że te słabsze miesiące należy po prostu przeczekać.

Diabeu

A można wiedzieć, na jakich projektach jest największy zarobek, ew. na której zmianie?

Kimi

Konsultant ty chyba nie zrozumiałeś o co chodzi w tym przesunięciu ? Olo pisze o kasie tj. naszym średnim wynagrodzeniu a ty tu walisz smuty o przesunięciu. Chyba jesteś nowy ale jak nie kumasz to mogę wytłumaczyć tj. na początku mconnect kredytowało twoją prowizję a teraz przeszli na system jaki obowiązuje u wszystkich partnerów Orange tj. kasa (prowizja) wypłacana jest wtedy kiedy Orange wypłaca ją mconnect

Vamos

Na początku była Neostrada. Planowo miała ruszyć jakoś w listopadzie 09, ale jak to bywa w mConnect zaliczyli obsuwę, ludzi których przez bite kilka dni szkolili na to przerzucili na biznes Orange. Ostatecznie projekt ruszył chyba w styczniu 10. Można powiedzieć że to był klasyczny przykład mConnectowskiego standardu :)

Vamos

"jeszcze niedawno nie było zmiany popołudniowej a teraz pracuje tu mega dużo osób" Co za bzdura, zmiana popołudniowa ruszyła na przełomie 2009/2010. Biorąc pod uwagę że mConnect ma niecałe 3 lata, to pojęcie "niedawno" jest nie na miejscu :) Jeżeli zaś chodzi o samą pracę w mConnect, to jako pierwsza poważniejsza praca/praca dla studenta to może być, w innym wypadku raczej szkoda czasu. Kiedyś dało się bardzo dobrze zarobić, ale w chwili obecnej nie ma rewelacji. Atmosfera rzeczywiście jest specyficzna, w żadnym innym miejscu pracy nie spotkałem się z taką ilością obłudy, zmian zasad "w trakcie gry" , poniżaniem pracowników z poza kadry zarządzającej, a może raczej kółka wzajemnej adoracji z czwartego piętra ;)

konsultant

Bez przesady, na projekcie TP można było zarobić max(usunięte przez administratora)w lepszym okresie, tj. jesienią, wtedy pracowało się 5h. Teraz normą były wypłaty po zaledwie (usunięte przez administratora)z racji przesunięcia prowizji, po tych machinacjach z prowizjami najlepsi zarobią jakieś(usunięte przez administratora)., bo tandetnej TV już nikt nie chce brać razem z neostradą, a za to były najlepsze prowizje. Mimo wszystko jest nieźle, są dobre warunki i narzędzia pracy w porównaniu z innymi CC.

\"Jak w mConnect wygląda praca na stanowisku koordynatora, jakie warunki, jaka kasa, jaka atmosfera w firmie? Będę wdzięczny za opinie;-)\" (usunięte przez administratora) Tak czy siak - nadajesz się na koordynatora, masz wybitny poziom IQ - nie będziesz odstawać od reszty kadry:)

@Gosia

"Jak w mConnect wygląda praca na stanowisku koordynatora, jakie warunki, jaka kasa, jaka atmosfera w firmie? Będę wdzięczny za opinie;-)" (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o mConnect Joanna Tetłak - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy mConnect Joanna Tetłak?

Kandydaci do pracy w mConnect Joanna Tetłak napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

mConnect Joanna Tetłak
2.2/5 Na podstawie 528 ocen.

mConnect Joanna Tetłak