Opinie o Supremis w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Supremis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Supremis o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Supremis w Warszawa

Zuzanna

@Pracownik To dobrze świadczy o tym pracodawcy. A jak dokładnie wygląda system premiowania pracowników w Supremis? @Eryk Jeśli w dalszym ciągu chciałbyś rozpocząć pracę w tej firmie, to świetnie się składa, ponieważ aktualnie prowadzą rekrutację: https://www.supremis.pl/oferty-pracy.html Jaka posada by Cię zadowalała?

supremisunderstanding

Firma, która nie udziela informacji zwrotnej po przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej. Czekam na odpowiedź już ponad miesiąc i pomimo prób kontaktu nikt nie jest w stanie mnie poinformować. Kpina!

Eryk

PanzoMorito

Nie wiem jak było kiedyś i jak jest w jakim dziale. Dziś się firma mieści w Warszawie na Karczunkowskiej 46 w nowym budynku. Biura są nowoczesne, fakt znika część z magii nie "korpo" ale widać ,że firma idzie do przodu. Jest to moja ulubiona firma a pracowałem już w 4 (w tym korpo z fortune 500). Nie wiem jakie doświadczenia mają inne działy ale ja nie narzekam.

Firma Supremis prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik Projektów SAP. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Henry

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Zuzanna

@Pracownik Bardzo się cieszę, że Twoja współpraca z firmą Supremis jak do tej pory układa się pomyślnie. Jak długo jesteś już ich pracownikiem? Czy oprócz pensji podstawowej możliwe są jakieś premie? @Anita A skąd posiadasz takie informacje?

@Zuzanna

Ja pracuję w SUPREMIS ponad 8 lat. Tak, premie są.

Jestem już wieloletnim pracownikiem SUPREMIS i nie zgadzam się z opinią "Były_pracownik". Nie czuję, że jestem "wyzyskiwany ile tylko można". Jak w każdej firmie z tej branży są wyjazdy do Klientów, ale nie ma ich aż tak dużo. Ja nigdy nie słyszałem, żeby firma robiła problem, jeśli ktoś chciałby pojechać dzień wcześniej i spędzić noc w hotelu przed wizytą u Klienta. Ja osobiście wyjeżdżam o 5.00 rano, bo wolę jednak wieczór spędzić z rodziną. Nigdy też nie miałem problemów z pracą po godzinach oraz w weekendy. Jeśli mam coś zrobić w weekend to zawsze mnie pytają wcześniej o zgodę i uzgadniam za to dodatkowe wynagrodzenie. Nikt nie oczekuje ode mnie, że muszę zrobić w jedną dniówkę coś, co musi zająć dwie. Jak mam konflikt zadań w kalendarzu, to zawsze pytam się, co jest priorytetem. Może to kwestia podejścia, ale ja otwarcie mówię, jeśli mam jakiś problem. Nigdy nie zostało to zignorowane. Do "Były_pracownik_2" - od połowy czerwca jesteśmy w nowym biurze. Standard nieporównywalnie zmienił się na lepsze.

Anita

Ja słyszałem, ze firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może pracownicy mają coś za uszami?

Były_pracownik
@Anita

Słyszałeś czy słyszałaś? Anita to męskie imie? Chyba Ty masz za uszami i probujesz robić dobry PR dla firmy, która go nie ma. :)

byly_pracownik_2

SUPREMIS nie okazał się wymarzonym miejscem pracy dla mnie i już się stamtąd ewakuowałem. Żeby nie być jednostronny zacznę od plusów - umowa o pracę i przyzwoite wynagrodzenie to jedyne co dobrego mogę powiedzieć. Minusy to z całą pewnością - bardzo nieelastyczny czas pracy (przynajmniej w moim byłym zespole), brak możliwości zrobienia sobie przerwy w godzinach pracy (raz zrobiłem i było to źle widziane). Do tego dochodzi biuro, którego kondycja techniczna aż wrzeszczy o wykonanie gruntownego remontu i nie chodzi o odmalowanie ścian. Ten budynek należałoby zamknąć wyorać wszystko do gołego betonu (włącznie ze ścianami działowymi), przeprojektować wnętrze i wykończyć raz jeszcze od zera. Kolejna sprawa to słabej jakości narzędzia pracy (budżetowe komputery, używane telefony, itp.) i ogólne dziadowanie - niech symbolem tego będzie czajnik w kuchni, którego bez patentu nie da się włączyć (uszkodzony i nie zaskakujący przycisk). Rozumiecie to? Firma zatrudniająca kilkudziesięciu specjalistów IT przez wiele miesięcy ma problem z CZAJNIKIEM. WTF!? Oszczędność? Przykłady "dziadowania" na każdym kroku można mnożyć. Załamałem ręce i odszedłem.

Czarek

Każdy wie, że nie ma idealnych firm tak jak nie ma idealnych pracowników.

Były_pracownik

Warto wiedzieć przed zatrudnieniem w tej firmie (ja dowiedziałem się po fakcie, czego żałuję): O firmie SUPREMIS można by dużo mówić. Jak każda ma swoje plusy i minusy. Najpierw plusy: możliwość rozwoju w kierunku nowych technologii SAP B1 Hana, sympatyczna atmosfera między kolegami (młody zespół, sporo imprez integracyjnych), elastyczne podejście do pracownika, praca z domu (czasami), samodzielne zarządzanie czasem - ważne żeby praca była wykonana, nikt nie patrzy na ręce. Teraz minusy: Tragiczne zarządzanie czasem pracownika, praktycznie go nie ma, wolna amerykanka kierowników działów. Wyjazdy do klienta o 4:00 rano, powroty o 24:00, wynagrodzenie za 8h pracy. Nadgodziny można odbierać ale zadań jest tyle, że sklonowanie siebie 3 razy nie pomoże. Konsultanci pracują często po 12-14h dziennie. Wdrożenia byle jak, byle szybciej, byle klient dał spokój, z tego powodu, że konsultanci nie mają wystarczającego czasu na wykonanie zadań w dobrej jakości. Przez w/w olbrzymi stres: klient krzyczy, kierownik dokłada i dokłada. Ja osobiście nie polecam, jedna z tych firm, która wyzyskuje pracownika ile tylko możliwe.

Norbi

Czy dobrze pracuje się w firmie? Taka cisza zawsze kojarzy się z dobrą pracą!!

gal

Jakie zarobki oferuje się w tej firmie na stanowisku "Konsultant systemów SAP"?

Zuzanna

Na stronie firmy oraz profilu na Facebooku można znaleźć informacje i relacje z integracyjnych wyjazdów oraz wydarzeń. Są to jak widzę, m.in. spływy kajakowe, regaty, wspólne imprezy, ogniska, czy też zajęcia team buildingowe. Wygląda na to, że firma mocno wspiera integracje między pracownikami. Jak Wy oceniacie ten aspekt pracy w Supremis?

Zuzanna

Obecnie Supremis poszukuje między innymi osób do pracy na stanowisko Młodszego Konsultanta Finansowego SAP. Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego, co mogą oczekiwać kandydaci aplikujący na to stanowisko.

Rozumiem, że mówisz o wykształceniu wyższym @dingo.

AniaT

czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej mieliście sprawdzaną znajomość języka?

artur

siema własnie jest sprawa, jestem dobrym programistą, mam serio masę referencji i w ogóle ale z robotą ciężko, nie mogę nic znaleźć obecnie i nie wiem właśnnie czy rynek przepełniony czy o co w końcu chodzi. Przeczytałem w necie: "SUPREMIS to jeden z wiodących i największych Partnerów SAP w zakresie oprogramowania dla firm SAP Business One" i nie powiem, brzmi imonująco, wiecie może czy w supremisie szukają kogoś? do piaseczna mam nie daleko

Tango

Firma Supremis świadczy usługi takie jak: tworzenie oprogramowania dla małych i średnich firm, szybka analiza, raportowanie i hurtowania danych, aplikacje do przetwarzania dużych ilości danych czy chociażby profesjonalny system kadrowo-płacowy do współpracy z SAP. Mając tak szeroki zakres usług trzeba na pewno zatrudniać paru pracowników. Chyba im rąk do pracy nie brakuje ...?

bootak

ludzie nie odpisują ale ja to bym traktowała jako plus, wiecie my polacy jesteśmy takim narodem który dużo pisze jak może pomarudzić bo uważają że im to ulży, a jak można pisać o plusach to raczej ludzie milczą co oznacza że jest dobrze wg mnie, więc nic nie pozostaje jak tylko aplikować to nich, ja to zrobię.

Zostaw merytoryczną opinię o Supremis - Warszawa

• Jak się pracuje w Supremis?

Zobacz opinie na temat firmy Supremis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Supremis?

Supremis