Opinie o Stokrotka w Sokołów Podlaski Marii Skłodowskiej-Curie 5

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Sokołów Podlaski Marii Skłodowskiej-Curie 5

Xyz

Praca sama w sobie nie jest zła. Nic za lenistwo nikomu nie dadzą, minusem jest, że nie możesz dokonać zwrotu bez ingerencji kierownika zmiany przez co niejednokrotnie się blokują kolejki, ale to wina systemu. Drugie - za godziny nocne dostaniesz mniej niż 5 zl dodatku, wiec się nie opłaca. Brniemy dalej - pożal się boze całe kierownictwo, jedni pracownicy mogą sobie pozwolić na więcej a drudzy na mniej - gdzie tu sprawiedliwość? Dogadać się z główna kierowniczka - możesz również dobrze iść na pustanie szukać wody. Praca sama w sobie jest spoko, ale atmosfera - (usunięte przez administratora) Pozdrawiam :)

I tyle wystarcza

Paulina

@Obiektywny, pewnie jak sam wiesz by praca szła pomyślnie niezbędne jest do tego dobre kierownictwo oraz zaangażowanie pracowników w powierzane im obowiązki. Często też jest tak, że nie wszyscy chętnie pracują - wynika to też z Twojego komentarza. Zechciałbyś w takim razie napisać tu na forum czym konkretnie powinien wyróżniać się pracownik Stokrotki? Poza zaangażowaniem do pracy i dobrymi chęciami co jeszcze jest potrzebne by się tam odnaleźć?

@Paulina

Moje zdanie... Jak w każdej innej, poważne traktowanie swojej pracy,poważne podejście do niej,wypełnianie obowiązków, nigdzie Cię nie posadza, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Decydujesz się na pracę, pracuj. Nie, to nie zwracaj komuś tyłka. Nie blokuj miejsca tym którzy naprawdę chcą pracować. Pozdrawiam

Dzik

Bardzo słaba Moje sugestie dla Stokrotka: Zmienić na topaz

@Dzik

Domyślam się, że swój komentarz dodałeś z poziomu osoby, która jest klientem sklepu Stokrotka z Sokołowa Podlaskiego, mam rację? I chociaż na forum każda opinia się liczy, to jednak te najbardziej pożądane to te, które pochodzą od osób zatrudnionych w tym sklepie. Znajdzie się ktoś taki i opisze swoje doświadczenie związane z praca w Stokrotce?

As z rękawa
@Dzik

Chodzi o pracę czy sklep?

@Paulina

Najlepiej zatrudnij się sama, będziesz wiedziała :) Wiadomości będą z pierwszej ręki.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stokrotka? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R7
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Praca dla kuriera
FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Obserwator

Każda negatywna opinia ma w sobie sporo prawdy, a kierownictwo całe - bez wyjątku - ma bardzo duże braki w wykonywaniu swoich obowiązków. Nie polecam

Paulina

@anonymous, na forum dotyczącym pracy w Stokrotka z miasta Sokołów Podlaski każdy komentarz się liczy ale tylko w momencie kiedy nie narusza zasad jakie panują na GoWork. Odnoszenie się w sposób obraźliwy do innych użytkowników forum narusza zasady regulaminu. Proszę zapoznaj się z nim -->>https://www.gowork.pl/regulamin

Paulina

@Pracownica, @Kasjerka, wiem, że o negatywne opinie zawsze jest najłatwiej. Widać, że obie nie do końca cenicie sobie współpracę z właścicielką Stokrotki z Sokołowa Podlaskiego. Jednak dalej tam pracujecie, więc może są również aspekty pracy w tym sklepie, które rzutują na plus?

Kajerka
@Paulina

Z kierowniczką, która zachowuje się jakby była właścicielką... Aspektem jest brak pracy w Sokołowie, nic poza tym. i nie prawda, że o negatywne opinie najłatwiej. W stokrotce brakuje elementarnych zasad: szacunek, poszanowanie godności, empatia, zwyczajna ludzka życzliwość - to wśród pracowników i kierownictwa.O tym, co dzieje się w stosunku do klientów i jak oni zostaja oszukiwani to inna sprawa np, daty ważności oraz robaki w cukirkach na wagę, nieświeże mięso, zdrapywane lup poprzeprawiane daty na innych produktach spożywczych.A to wszystko dlatego, bo kierownictwo odpowiada za straty!

@Kajerka

Pracy w Sokołowie nie brakuje, tylko pewnie boisz się że inna firma się na Tobie pozna...

Rita

Kajerka i pracownica pisza sama prawde. Sama pracowalam tam tam dosc dlugo by potwierdzic wszystko co obie panie napisaly. Mobbing, wyzysk, grafik zmieniany co dwa dni , humorki kierowniczki glownej ktora niepowodzenia zucia prywatnego i frustracje wylewa na pracownikow. Wrzaski, straszenie na porzadku dziennym. Premia , dobry grafik i zmiany i super traktowanie tylko dla pupili i tzw kabli. Jedyna spoko kierowniczka jest pani B. S . 3 pozostale to masakra i chyba wybor z braku laku. Takie jak one nie powinny wogole miec nic wspolnego z zarzadzaniem. Zreszta wystarczy spojrzec jaka tam rotacja i ilu pracownikow ucieklo odkad glowna zostala pani I. i traktuje wszystkich jak smieci . Ogolnie nie polecam tam pracy chhba ze ktos chce sie dobrowolnie nabawic garba i rozstroju nerwowego

NN
@Rita

Moim zdaniem jestes len do roboty i dlatego takie bzdury piszesz,to nie przedszkole tylko praca i trzeba zapieprzac bo nikt za kogos takiego jak ty nie bedzie robil.Humory kazdy ma,panie na sklepie tez i to wieksze jak te w biurze.Premi to juz dawno nie ma,a grafik jak by nie byl zrobiony to i tak bedzie zle,bo zaraz lezie do biura taka jak ty i sie skreca przy tym biurku ze jej zmiana nie pasuje albo ze ten czy ten dzien musi miec wolny bo cos ma w planach,i co grafik trzeba zmienic bo jak nie to kierowniczka jest be. A ja prace polecam,fakt jest ciezko,ale gdzie teraz nie jest,poprostu trzeba chciec pracowac a reszta to kwestia przyzwyczajenia.

Asadasa
@NN

Jest inna sprawa. P kierownik na początku mca mówi patrz tylko na pierwszy tydz grafiku, bo reszta jest zrobiona na (usunięte przez administratora) i potem poprawie. Wiec ni (usunięte przez administratora) sie nie da nic zaplanować

Pan Tomasz
@Rita

A przecież tam zca był młody chłopak... Co się z nim stało? Juz dawno go tam nie było widać. W sumie to najczęściej jego było widać na tym sklepie z kierownictwa...

Qwerty
@NN

O p. kierownik sie wypowiedziała... Po stylu pisania od razu widać, ba nawet czytając to słyszy się jej głos...

@Pan Tomasz

Podobno się pokłócił z p. Kierownik i rzucił wypowiedzenie na biurko. Ale chyba miał drugą pracę ogarniętą, że się nie bał odejść

@Rita

Moje zatrudnienie tam też było dość długo i to co piszesz... Brak słów. W żadnej pracy "dekoracje" nie są potrzebne, albo pracujesz albo przychodzisz odbębnić godziny i czekasz, że ktoś za Ciebie wykona obowiązki. Takich jak Ty pracowników nikt nie potrzebuje... Rotacja jest, owszem bo zapewne nie są przedłużane umowy. Nikt za nikogo nie będzie pracował a skoro twierdzisz, że długo tam pracowałas to jakiś powód był. Jak Ci było tak źle, to dlaczego nie odeszłas...? W innym zakładzie pracy na pewno posadza Cię i będą patrzeć bo Księżniczka co ma dwie lewe ręce przyszła łaskawie do pracy. Ogarnij się. Czasy pupili już dawno tam się skończyły i nie odczuwalam będąc tam, że tak jest. Grafik? Zmieniany pewnie przez takich jak Ty, bo się pracować nie chce. Byłam tam ostatnio, sklep wygląda ładnie, pracownicy pomocni i uśmiechnięci, kierownictwo też zawsze pomocne. Powiem więcej, taka opinia świadczy tylko o Tobie. I dobrze że tacy ludzie jak Ty, tam nie pracują. AMEN!

Paulina

@NN, @Asadasa, a czy jako pracownicy firmy Stokrotka moglibyście powiedzieć coś więcej na temat atmosfery jaka panuje w tej firmie? Zarówno w sklepie jak i w biurze. Czy macie jakiekolwiek informacje odnośnie tego, czy do firmy poszukiwane są nowe osoby?

Asadasa
@Paulina

Atmosfera to widać po komentarzach... Ciągle tam kogoś szukają, bo jest spora rotacja

Bartek

sdvnhlkshvi
@Bartek

Nie pchaj się tam ;) A wskazówki? Jeśli masz wtyki u kierowniczek to nic nie musisz, a pracę dostaniesz o ile nikt przed Tobą nie ma "pleców".

Kasjerka

Już jakiś czas pracuje w stokrotce i potwierdzam słowa mojej poprzedniczki. Źle się tam dzieje. Pani Kierownik handluje jajkami jakby jej pensji było mało :)

Pracownica

O ile zainteresowaniem można nazwać pogaduszki na prywatne tematy z kierowniczka...

Paulina

@Pracownica, piszesz, że premię dostają osoby, które podlizują się. Co masz konkretnie na myśli? Może po prostu trzeba bardziej interesować się firmą i starać się jak najbardziej w nią angażować? Co inni pracownicy Stokrotka mogą powiedzieć o sytuacji jaka tam panuje?

Pracownica

Nie polecam pracy w stokrotce. Brak osób do pracy, jesteś kasjerka, magazynierem i sprzątaczka w jednym. A do tego musisz pilnować się obchody półek aby się nic nie przeterminowalo. Premie dostają lizusy i konferencji. Kierownictwo szkoda gadać. Najgorsza jest ta kudlata czarna. Ze zwykłego pracownika wielka kierowniczka się zrobiła.

Paulina

@Cezary, na stronie Stokrotki znalazłam informacje, że firma poszukuje osób na stanowisko Zastępca Kierownika Sklepu, Kasjer Sprzedawca oraz Pracownik Sklepu. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na ten temat to odsyłam Cię na stronę internetową: https://kariera.stokrotka.pl/oferty-pracy/?cat=&city=Soko%C5%82%C3%B3w+Podlaski&province= Dawno nie było aktywności pracowników na tym wątku więc zachęcam do wypowiedzi. Jak wam się obecnie pracuje w Stokrotce?

Cezary

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

...serwis

Jako serwis uważam ze to jedna z niewielu stokrotek z tak fajna załoga... kierowniczka zawsze bardzo miła i uśmiechnięta. Panie na ladach również zasługują na wielkiego plusa za poczucie humoru i podejście do swojej pracy :) zawsze jak tam się pojawiam czuje się prawie jak w domu. I tym bardziej niezgodze się z tym ze ludzie są tam traktowani jak g**no. Znam wiele sklepów/restauracji gdzie naprawdę można się tak poczuć, ale napewno ten sklep do nich nie należy :)

Paulina

@Aneta, co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy Stokrotka? Dlaczego nie polecasz pracy w powyższej firmie? Czy możesz napisać więcej o swoich doświadczeniach? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w firmie?

Aneta
@Paulina

Fitma beznadziejna. Małe pendje duze wymagania. Glupie pytanie co mi sie nie podoba-) nie podoba sie czarna mamba ktora handluje jajkami na markecie. Jest przemondrzala i uniosla wchodzi na stoisko miesne z tymi ochydnymi wlodami bez czepka ochyda.

Aneta

Neznadziejna firma i ludzie. A w szczegolnosc handlara jajek na markecie czarny murzynie pozdrawiam diable i plotkaro. Forum sokołowskie czarny baran ze stokrotki.

kara

moze nie kazda osoba jest w stanie spamietac co trzeba zamowic czego brakuje itp, ale w sumie to nie jest tłumaczenie...

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Sokołów Podlaski

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Stokrotka