Opinie o Stokrotka w Sokołów Podlaski Marii Skłodowskiej-Curie 5

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Sokołów Podlaski Marii Skłodowskiej-Curie 5

Faszysta

ZAMKNĄĆ, SPALIĆ, ZAORAĆ, POSADZIĆ DRZEWA !!! Będzie po problemie...

eeeeee

dobre dobre zawsze kiedy ja widze to pracuje a reszta sie opieprza i prowadzi dyskusie z nasza mis kierwniczek az sie nieche pracowac wtedy tak jest prawda:):):):):)

eeeee

nasza mis kierowniczek ma nowy pomysl żeby pracownicy straty splacaLI .ciekawe czy ona odda kase ze swojej jak i tak dorabia jako sprzataczka na drugim etacie .takie jaja to tylko w stoktotce sokolow sie dzieja .ludzie i tak grosze tam zarabiaja ????????????

aaaaaaaaa

Przecież już szukają kierownika tylko kto tam wytrzyma z kierowniczka którą jest ważniejsza od głównej kierowniczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

milena
@aaaaaaaaa

Jeśli ktoś widział ten zakład od środka to wie, że rewelacji nie ma. Prymitywne warunki pracy, socjal do bani. Spożywanie posiłków na niby kantynie to tragedia zakład zatrzymał się wiele lat temu. Prowincjonalne podejście.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stokrotka? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R7
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Praca dla kuriera
FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inspektor
Służba Cywilna
uuuuuuu

Nasz słynna kierowniczka (usunięte przez administratora). a główna wogóle chyba niema nic tam do gatki i żeby skorzystać trzeba iść do naszej słynnej kierowniczki po kluczyk bo ona sprząta te toalety i napisała ze za dużo dzieci brudzą przecież wcześniej i ja zamknęła a ostatnio powiesiła kartkę \'awaria\' a więc i my pracownicy innych sklepików latamy jak te wariaty do stokrotki po kluczyk potem otwieramy toaletę robimy co musimy i znowu do stokrotki żeby oddać kluczy i ile to czasu nam się schodzi . Ja tylko nie wiem ze to jeszcze nie doszło do dyrektora .A TA TOALETA JEST PRZECIEŻ DLA KLIENTÓW CAŁEGO SKLEPU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A NIE TEJ PANI WŁASNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takie jaja dzieją się w tej stokrotce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ala

hej wy żartujecie czy naprawdę zamknęli wam toalety kto był taki mądry?

aaaaa

co racja to racja ,może jak nowy przyjdzie to wtedy trochę się zmieni sytuacja na tym sklepie i nasza mis kierowniczek :):):) weżnie się do pracy i otworzy toaletę bo gdzie to podobne żeby w tak dużym sklepie była zamknięta że nikt tego nie zgłosił jeszcze do odpowiednich organów niby \"awaria\" tyle czasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yyy

nowość poszukują kierowników tylko kto wytrzyma z tymi co są a szczególnie z jedna która dużo gada na sklepie ale mało robi .

free

jak okręt tonie to i szczury uciekają z pokładu...nie wiem czy stokrotka już została sprzedana czy to kwestia kilku tygodni... ale nie to jest ważne, p krzysiu już wystarczająco dużo złego narobił w stokrotce więc czas iść (usunięte przez administratora) ludzi w kauflandzie ;) może ktoś potwierdzić czy to prawda, że Mariusza wywalili z kierownikowania?! i tak długo go trzymali jeśli to prawda... pzdr

kolo

może wie ktoś coś na temat (usunięte przez administratora) podobno odchodzi ze stokrosi do konkurencji ciekawe co na to jego pupilki czy zabierze je ze sobą czy zostawi je na pastwę losu biedulki komu teraz będą (usunięte przez administratora) . lizać a taki był zaangażowany(żeby z ludżmi pracować to trzeba być człowiekiem)

xxxx

byłam dzis w stokrotce na zakupach szok szybka obsługa żadnych kolejek zajebiisty sklep się zrobił.

Dżodżo

Kolejne zwolnienie w Stokrosi... Ciekawe kto będzie pracował na mięsie, może pani (usunięte przez administratora)? A może (usunięte przez administratora)? A może będzie samoobsługa? :) Lada teraz wygląda żałośnie... odechciewa się kupować...

xxx

Stokrotka to nie sklep tylko (usunięte przez administratora) !!!! pracowalam tam kiedys i wiem co mowie...dobrze ze szybko sie zwinelam. Szanowna pani kierownik wogole nie jest w stanie samodzielnie podjac jakiejkolwiek decyzji. Ktos ((usunięte przez administratora)) jej cos nagada ze to i tamto sie stalo i musi to i to zrobic i ona juz to robi. Zero samodzielnosci. i Te jej zagadywanie pracownikow, to stoi przy stoisku miesnym i gada z (usunięte przez administratora), to na sklepie i (usunięte przez administratora)glupoty z ktoras kasjerka. i ciagle ten sam temat; co ona uwaza ze my jestesmy tacy tępi ze raz nie wystarczy czegos powiedziec tylko przez godzine gadac o tym samym.a pozniej pretensje ze cos nie zostalo zrobione(i czyja to niby wina, kto specjalnie zagaduje???). i doszly mnie wiesci ze kolejna fala zwolnien nadeszla.... na sklepie zwalniaja fajne dziewczyny a zatrudniaja jakies slimaki to jak tam moze byc dobrze....nie mowie juz o stoisku miesnym, dwie szybko ruszajace sie i ładne dziewczyny zamieniono na (niewypowiem sie)... napewno juz tam nie mam zamiaru stac w kolejce. pozdrawiam

Magda

Nie wiem kto naopowiadał głupot ze w stokrotce nie świeże mięso robię tam zakupy codziennie i nigdy nic nie świeżego dostałam. Ale do Topazu mam wiele Śmierdząca wędlina przeważnie w weekend i mięso.Ostatnio kupiłam schab śmierdzący.

kaśka

Myślę że ta wędlina jednak trochę już leży w tej ladzie skoro widać sól ponieważ nie wychodzi ona z wędliny po jednym dniu. Tak czy inaczej nie robię już tam zakupów po ostatnim kupionym śmierdzącym kurczaku.

zosia

Widać ,że brak Ci orientacji sól nie wychodzi na wędlinie ze starości hahaha radzę więc poczytać dlaczego wychodzi a nie pisać bzdury ,jak widać mało inteligente osoby wydają opinię ...ciekawe czym to jest pokierowane????????????

henry

luki na sklepie zobacz ile tam osob prac na zminie z tego co sie orientuje to 3kasjerki j albo 2 j edna na kasie jedna w warzywach i jedna w nabiale w miedzyczasie kasa i wiel innych spraw wspolczuje pracownikom tego sklepu ...

mona

nati jesteś bardzo nie kulturalna widzę że masz problemy ze swoją osobowością może to stokrotka z ciebie zrobiła wariata zamówić ci wizytę u psychiatry?

Dżodżo

W Stokrotce w Sokołowie niestety syf, co robi w ladzie ta\"apetyczna\" wędlina tak stara, że sól powychodziła na wierzch, za niedługo to pewnie opuści sama ten sklep, i jeszcze luki na półkach, wiadomo mało pracowników = luki, to panie kierowniczki powinny przestać (usunięte przez administratora)głupoty tylko brać się do roboty...

mario

pracowałem tam kilka miesięcy to wszystko co tu piszecie to prawda nati nikt cie nie prosi żebys tu zaglądała

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Sokołów Podlaski

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Stokrotka