Opinie o Szpital Powiatowy w Sokołów Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Szpital Powiatowy, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szpital Powiatowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Powiatowy w Sokołów Podlaski

Patrycja Nowy wpis
Klient
 Pytanie

Pani sprzątająca z Sokołowskiego Szpitala wyprosiła mnie z poradni pediatrycznej (blondynka ,165 cm wzrostu , grubsza ) ,czekając na wizytę u lekarza i kazała czekać w części oddzielonej czyli przy wejściu do szpitala. Panie w rejestracji Chamskie i opryskliwe . Nie mówiąc już że nie chcą odbierać telefonu w rejestracji . Opłaca się składki a dostęp do lekarza utrudniony ! Szpital Sokołowski zszedł na psy ! Ze starówką na ul Lipowej podobnie . Za co my płacimy ?! za chamskie podejście do pacjenta. Dyrektor Sokołowskiego Szpitala powinien przyjrzeć się swoim pracownikom i ich działaniom w stosunku do ludzi przychodzących na wizytę . Bo nie wątpliwie dużo jest do zrobienia , począwszy od obierania tel w rejestracji po '' odzywki ,,personelu do osoby przychodzącej .

admin

Wiesz co się dzieje teraz w firmie? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w _NAZWA_FIRMY__. Twoja opinia się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Powiatowy - Sokołów Podlaski

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Szpital Powiatowy