Opinie o Stokrotka w Sokołów Podlaski Marii Skłodowskiej-Curie 5

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Sokołów Podlaski Marii Skłodowskiej-Curie 5

mona

jak ci żal to po co czytasz z twojej opinii widać że ty jesteś p(usunięte przez administratora) zero kultury pewnie jesteś jednym(ą)z nich!!!!!!

nati

Aż żal czytać tych waszych bzdur. Siedzicie wymyślacie tylko dlatego że (usunięte przez administratora)nie macie co robić. Jesteście po prostu (usunięte przez administratora).

free

ela - 2012-03-01 19:01:55 Hej Jaros masz rację ja też pracowałam na wojskowej w siedlcach to co tam się dzieje tragedia żal mi ludzi którzy muszą tam pracować i znosić humorki pani kier.ale miejmy nadzieje że i ją dosięgnie ręka sprawiedliwości nie pracuję tam od roku żałuję że spędziłam tam tyle miesięcy Pozdrawiam no a (usunięte przez administratora)jest właśnie wychowana na wojskowej, szkoła (usunięte przez administratora)... kto nie pracował z tymi osobami niech nie piszę, że my tu coś wyolbrzymiamy albo co...

mela

zastanawia mnie tylko dlaczego przez tak długi czas nikt nie wyciągną wniosków...to co na tym forum jest napisane, co się mówi itp... . tylko same problemy...zero szacunku ze strony pań szanownych kierowniczek

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stokrotka? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R7
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inspektor
Służba Cywilna
ela

Jaros

O masz a ja myślałem że tylko w siedlcach na Wojskowej tak żle się dzieje a tu i u was nie jest za wesoło:) Pozdrawiam z Siedlec.

zosia

Traktują jak na to zasługują,bo faktem jest ,że kiedy nie przyjdę na zakupy to nie widze aby tam osoby rzeczywiście dawały coś od siebie,a brać jest komu jak widać,A rorzalonym tylko wspólczuć bo nie umieli odnaleźć sie w sytuacji.

blle

Afera śmieszne.....Jak w każdej firmie zwalnia się ludzi i przyjmuje więc jaka afera..... Moim zdaniem to tylko idioci tak piszą w Topazie non stop zmienia się personel i żadnej afery nie ma.więc zastanówcie się co piszecie.......

blee??!!

Ty "blee "podpisz się idioto swoim imieniem i nazwiskiem co?????????????????? a nie używasz, szargasz czyjś pseudonim !!!!!!!!!!!!! aż tak mało fantazji!!!!!!!!!!!!!

free

wiem tylko tyle, że szanowny (usunięte przez administratora) był przy zwolnieniu więc pewnie wcześniej jakieś śledztwo przeprowadził... ale plotka głosi, że ostatnio strasznie cieły się z (usunięte przez administratora)i może jedna drugą po (usunięte przez administratora) ała a że w tej firmie szanuje się frajerów i sprzedawczyków to chyc i jest wypowiedzonko... no ale (usunięte przez administratora) przecież z kierowniczkami jedna ręka, syn był magazynierem a przecież przepisy zabraniają pracy rodziny na jednym sklepie, ale jak widać (usunięte przez administratora) może sobie... ajj nie ogarniam założę się, że (usunięte przez administratora)albo już jest albo będzie koordynatorem

anomymus

free wiesz coś więcej o tej aferze? podziel się informacjami :) Jakoś właśnie tej koordynatorki nie ma na stoisku ciekawe co z nią?

free

heh...czyżby nowa afera w stokrotce?! kolejne akcje (usunięte przez administratora) niczym rutkowski partol...ajjj ciekawe o co podejrzewa koordynatorkę????

blee

można spróbować zrobić \"porządek\" są odpowiednie instytucję i urzędy, które myślę chętnie sprawdzą czy to co tu jest napisane to prawda...może wtedy Pani (usunięte przez administratora)i Pan (usunięte przez administratora)się obudzą...

Jeżeli was nie stac na większą ilośc roboli - ( pracowników) to zwijajcie manele i wychrzniajcie z powrotem do Lublina . Psychika nam siada na wyczekiwanie w kolejkach na obsługę. Może weżmie ten budynek ktoś bardziej rozgarnięty i umiejący lepiej organizowac zarządzanie ludżmi. MNIEJ KIEROWNICTWA WIĘCEJ PRACOWNIKÓW. Ciekawi mnie to czy to nasze pisanie da jakiś odzew czy spłynie jak woda po kaczce.

klijentka

free - 2011-12-10 11:38:44 więcej osób do rządzenia niż robienia...zastanawia mnie tylko dlaczego przez tak długi czas nikt nie wyciągną wniosków...to co na tym forum jest napisane, co się mówi itd (usunięte przez administratora) to czyta i jedyna jego reakcja to "kazał" pracownikom przestać już pisać posty i zapytał o co im chodzi...uważam że inwestycja emperi w soko była zbędna i tylko same problemy...zero szacunku ze strony pań szanownych kierowniczek jaki i od rko Krzysztofa Zgadzam się z tą opinią , że jest więcej osób do rządzenia niż robienia widac błąkające się kierownictwo między regałami hali sprzedaży niby udawające , że coś pracują, natomiast na stanowisku mięsnym i przy kasach bieg pracowników i narzekanie klijentów , że długa kolejka , a może by kierownictwo wzięło by się za jakoś konkretną robote szybciej kolejka była by rozblokowana czasami mam ochotę rzucic koszem i iśc do Topazu lub Gamy. Promocje to nie wszystko ważniejsza jest szybsza obsługa.

free

więcej osób do rządzenia niż robienia...zastanawia mnie tylko dlaczego przez tak długi czas nikt nie wyciągną wniosków...to co na tym forum jest napisane, co się mówi itp...rko to czyta i jedyna jego reakcja to "kazał" pracownikom przestać już pisać posty i zapytał o co im chodzi...uważam że inwestycja emperi w soko była zbędna i tylko same problemy...zero szacunku ze strony pań szanownych kierowniczek jaki i od (usunięte przez administratora)

klijent

Popieram poprzednią opinię bo aż żal patrzec stojąc w kolejce po wędlinę jak jedna pracownica z nerwami odnosi się do drugiej. Relacje między nimi są niepokojące czyja to wina czy nie tym że są przeciążone pracą cały czas bieg i bieg chyba dlatego że jest ich za mało. Przejdźcie kierowniczki do Topazu i Gamy i zobaczcie ile jest tam pracownic na stoisku mięsnym i ile jest kas czynnych !.

opinia

Szanowne kierownictwo: Zatrudnijcie odpowiednią ilośc ludzi traktujcie ich poważnie , żeby dało im się normalnie pracowac bo aż żal patrzec jak są traktowani i wyzyskiwani przez was ! A może zamknijcie ten pierdzielnik weżmie go Topaźiak lub Rutkowski z Rurarzem. Oni dadzą ludziom godną pracę i przyzwoite zarobki.Przemyślcie to !!!. Jedna czynna kasa , i jedna osoba na dziale mięsnym to dobry pretekst do zainteresowania się Państwowej Inspekcji Pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Sokołów Podlaski

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Stokrotka