Opinie o Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Drukarnia ORTIS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. w Wrocław

hjkj

@ była pracownica - skoro takyjątkowe miejsce to - jak wnosze po nicku czemu jestes byłą pracownicą? I cze3mu ma przetrwać, to sugerujesz ze jest tam teraz słabo - czy ja źle zrozumiałam ? proisze o info

była pracownica

Ortis to wyjątkowe miejsce jeżeli chodzi o atmosferę pracy. Mam nadzieję że firma przetrwa, zasługują na to.

klient

Jako klient, który powrócił do Ortisu po latach mogę napisać, że ta drukarnia przeszła obecnie na jakiś calkiem inny level. Wszystko na czas, w super jakości, kontakt idealny. Nastawieni na maxa na klienta, normalnie czułem sie jakby tylko moją pracę drukowali;) Po przyjeżdżie do Wrocławia jeszcze lepsze wrażenie, ludzie przemili, każdy pomocny. Produkcja full całą dobę. Jestem naprawdę pod wrażeniem. Polecam Ortis każdemu!!

Klient

Firma w porządku. Niedawno zleciłem druk. Wykonane na czas, jakość bardzo dobra. Przede wszystkim miła i elastyczna obsługa. Życzę Drukarni po tym wszystkim co przeszła wszystkiego najlepszego.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowy - branża poligraficzna? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Klient

Obsługa bardzo dobra, elastyczna. Dlatego jestem klientem Drukarni. Gosciłem w Drukarni, ludzie skromni ale b. mili.

d.k.

Jedna z lepszych drukarni rolowych w Polsce. Przemiła obsługa, wysoka jakość. Polecam!

Co za bzdury opowiadasz. Jak nie podoba się to nikt Cie nie trzyma.Uważam, że jest lepiej jak napisal obiektywny. Przede wszystkim wypłaty na czas. Oby udało się i firma wyszła na prostą.

gośc

tylko pracowników traktuje się jak szmaty i na złość się im robi ...

obiektywny

Firma stanęła na nogi. Dużo nowych zleceń, wszystko w terminach. Naprawde zaczyna dobrze sie tu pracować. Polecam.

Zapomnij o pracy zgodnie z Kodeksem Pracy w tej firmie. Zdarzają się zmiany i 16 godzinne, albo idziesz na 12 godzin do pracy, a potem masz 8 godzin przerwy i na kolejne 12 godzin każą przyjść. Grafik układa kierownik jak chce. Ty masz się dostosować.

gość

Inspekcja była ,ale jak się zwalnia ludzi z pracy bez uzasadnionej przyczyny to i inspekcja będzie .Mobbing był jest i będzie ,jak np odmówisz przyjścia do pracy na drugą zmianę po 12 godzinach nocki to usłyszysz parę głupich tekstów od kierownika ,to jeden z przykładów ,a jest tego więcej

Zgadzam się z olkiem, Jak komus źle to trzeba szukać innej pracy. A jesli to konkurencja to powinno byc im wstyd. Drukarnia ortis nigdy nie mówiła i nie mówi źle o konkurencji. Nie róbcie nam pod górkę.

P.P.

Zaprzeczysz, że Inspekcja Pracy była w Ortisie?

P.P.

To życzę powodzenia. Nikt nie przyzna się wprost, że właśnie za mobbing mają na głowie Państwową Inspekcję Pracy, Okręgowy Inspektorat we Wrocławiu, nie uważasz? Nie jest to nic czym można by mówić potencjalnemu nowemu pracownikowi. :)

dostawca

Drogi Dobry, mało znasz się na biznesie. Opinię wyrażasz z czystej zazdrości. Prowadzę firmę, cały czas w biznesie i niestety większość czasu spędzam w niej. Dzięki temu odnoszę sukces. W Drukarni byłem kilka razy, współpracuję.Zawsze jestem mile przyjęty przez kadrę kierowniczą. Mam nadzieję, żetej firmie uda się przetrwać, wyjść na prostą i tego życzę.

dola
@dostawca

no wyjśc na prostą kosztem pracowników,,,,pewno dla klientów zawsze byli mili i otwarci,,ale stracili najlepszych klientów gdy zniknęła drukarnia z Bydgoszczy,,,ale to jest skutek braku fachowców i słaba pozycja na rynku to za krzywdę jaka została wyrządzona oddanym pracownikom......

P.P.

W tej firmie pracują tylko ludzie zdesperowani i nie mający innej pracy. Mobbing na porządku dziennym, marna płaca, dziwne propozycje, by oddawać część swojej pensji na rzecz premii dla kierownika. Nie polecam tej firmy.

Dobry

Droga Igo i Pracowniku Produkcji: jeśli miarą jakości pracy jest dla Was długie siedzenie w firmie to gratuluje bystrości i życzę powodzenia w prowadzeniu biznesu! :)

iga

I jeszcze dziewczyna siedzaca z nia. walczcie! dziekujemy!

iga

Zgadzam się z przedmówcą, w drukarni jest osoba niezastąpiona, która większość swojego życia spędza w firmie i żeby nie ona to nie wiem czy drukarnia jeszcze by istniała. Chodzi o Panią(usunięte przez administratora)

pracownik produkcji

Trzeba bardzo pochwalic Pania G.Kl. Kobieta oddaje cale zycie firmie, jest tam wiecznie. Jest niezastapiona. Walcza tam na gorze ile sie da, trzeba choc raz podziekowac.

Malo zlaecen, duzo bubli. Ludzie nie kompetentni na kierowniczych stanowiskach.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Drukarnia ORTIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia ORTIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drukarnia ORTIS Sp. z o.o.