Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Bensari Consulting Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Bensari Consulting Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-11-14 19:25:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Daj poznać tą spółkę innym. Nie chowaj cennych wiadomości tylko na własny użytek. Opinia zatrudnionych osób to siła przetargowa wielu firm w miasteczkach takich jak Wrocław , pozostaw swoją opinię o spółce Bensari Consulting Sp. z o.o.. Przyszłemu pracownikowi bardzo zależy na poznaniu opinii byłych pracowników na temat ewentualnego pracodawcy. Wszystkie sugestie będą bardzo przydatne dla potencjalnych pracowników.
zdjecie uzytkownika
ciekaw - 2014-04-28 16:28:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjna odnośnie stanowiska młodszy referent ds.monitoringu i windykacji.Proszę o opinie o firmie!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bensari Consulting Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Bensari Consulting Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
x