Bensari Consulting Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Bensari Consulting Sp. z o.o.

ciekaw 2014-04-28 16:28
Mam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjna odnośnie stanowiska młodszy referent ds.monitoringu i windykacji.Proszę o opinie o firmie!
Wyrolowana 2017-05-25 07:51
Moje doświadczenie z tą firmą jest raczej negatywne. Byłam na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko referenta ds. księgowości. Fakt, nie mam stricte doświadczenia w księgowości, ale skończyłam technikum o tym profilu z wynikiem z egzaminu 100%, miałam praktyki w tym obszarze, więc wiem, z czym to się je. Zielona nie jestem. Co prawda, zabrakło studiów z tej dziedziny, ale co tam, wyślę, to w końcu referent, nie stanowisko księgowej, a przecież wszystkiego się można nauczyć i dokształcić. Proponowali najniższą krajową, więc odrzuciłam tą ofertę, nawet w markecie można więcej zarobić. Jednak kobieta, która mnie rekrutowała, wynegocjowała lepsze warunki finansowe, no to ok, nadal jestem zainteresowana. Byłam u nich na szkoleniu BHP, wypełniłam wszystkie papiery, dostałam skierowanie na badania. Przy okazji zapytałam, czemu mnie wybrali, to powiedziała, że potrzebują jak najszybciej, a większość osób miała okresy wypowiedzenia. Myślę sobie ok, może to jest szansa, żeby wrócić do tej dziedziny zawodowo, bo kiedyś to kochałam i chciałam w tym pracować. Następnego dnia szykuję się do wyjścia na badania, a dzwoni do mnie kobieta i mówi, że się pospieszyła z decyzją, bo pani prezes zobaczyła moje papiery i jednak nie zaakceptowała. Podobno głównie dlatego, że mam tylko jedno świadectwo pracy na krótki okres (we wrześniu się obroniłam, od października pracowałam, najpierw na zlecenie, później na umowę o pracę, podczas studiów również miałam pracę na zlecenie). I teraz pytanie, skoro widzieli moje CV (jest wyraźnie rozpisane, w jakich latach studiowałam), to co się nagle stało, że jednak się pospieszyli? Przecież kilka razy dzwoniła i wysłała mi maila odnośnie lepszych warunków finansowych, i prosiła o jak najszybszą odpowiedź, czy nadal jestem zainteresowana. Może najpierw warto przeanalizować to CV i wtedy podejmować decyzję, a nie zostawiać kogoś z niczym, szczególnie, że odmówiłam innej firmie ze względu na nich.
Zostaw swoją opinię o Bensari Consulting Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bensari Consulting Sp. z o.o.