Opinie o Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Drukarnia ORTIS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. w Wrocław

Klient

Świetna firma, świetna obsługa, fajna atmosfera . Jestem klientem od tego roku. Jestem bardzo zadowolony. Polecam Tę Drukarnię.

Klientka

Drukarnia Ortis jest świetna z kilkudziesięcioletnią historią. To też świadczy o tym, że Zarządzający wkładają dużo pracy żeby utrzymać firmę, co w tym czasach jest bardzo trudno. Mam ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Życzę Ortisowi jak najlepiej bo to Drukarnia z tradycją.

Wróciłam z korporacji do Drukarni Ortis. Jest dobrze. Normalni ludzie na produkcji jak i w administracji.

Janusz

Mógłbyś napisać, czy praca jest na dwie zmiany, a grafik na tyle elastyczny, że można łączyć pracę z innymi obowiązkami na przykład nauką?

Jestem Klientem Drukarni Ortis od wielu lat. Obsługa świetna, jakość mojego produktu zawsze bardzo dobra. Az chce się z tą Drukarnią współpracować .Polecam

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowy - branża poligraficzna? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Weekendy są wolne od pracy? A jak nie to czy jest wyższa stawka?

Jak teraz ma się sytuacja z pracą, dalej zmuszają do pracy po 12 godzin na produkcji?

Janusz
@Kandydat

Dlaczego użyłeś słowa zmuszają? Z twojej wypowiedzi wynika, jakby tego typu tryb pracy nie był wcześniej ustalony z pracownikami. Warto to wyjaśnić. Podejrzewam, że zajrzałeś do tego wątku, ponieważ zastanawiasz się nad powrotem do pracy. Czy tak jest w istocie?

@Kaśka, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Drukarnia ORTIS i zapytać o aplikację? Obecnie działy rekrutacji udzielają informacji kandydatom jeszcze przed rekrutacją. Czasami można dowiedzieć się znacznie więcej niż podane jest w ogłoszeniu. Może warto zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie stanowisko? W ten sposób będziesz miał pełny obraz stanowiska, na które aplikujesz. Opinie zawsze są subiektywnym zdaniem konkretnych pracowników.

Kaśka

Witam, mam pytanie co do istnienia tej firmie. Co myślicie o warunkach pracy, podejściu pracodawcy do pracowników. Pytam bo dużo jest opinii na temat tej firmy jedne dobre drugie złe. Możecie ją polecić jako przeszłego pracodawcę.

@klient, Opinie klientów są istotne i pozwalają również lepiej poznać firmę, ale najważniejsze opinie na forum GoWork.pl pochodzą od pracowników na temat pracodawców i warunków pracy. Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać dlaczego tak uważasz? Kto z Was pracuje w firmie DRUKARNIA ORTIS? Czy to praca zmianowa do późnych godzin nocnych?

@Pracownik dziękuję za odpowiedź. Czyli wszystkich przydatnych informacji można dowiedzieć się na rekrutacji? Czy firma DRUKARNIA ORTIS ma cały czas zapotrzebowanie, że piszesz, że można cały czas aplikować przez formularz?

@Pracownik czyli w okresie wprowadzenia programu 500+ dużo osób zwolniło się z DRUKARNI ORTIS? I to był ten problem, z którego zarząd musiał wyprowadzić firmę? Czy chodziło o coś innego? W jaki sposób firma docenia swoich pracowników?

@Karolina

Zacytuję moją wcześniejszą odpowiedź: "Rotacja - no cóż, naszą firmę, pewnie jak wiele innych firm, też nie omija ten problem (swoje zrobił 500+, albo przychodzą ludzie na tzw przeczekanie)".jeśli pyta Pani jak firma docenia pracowników to rozumiem, że jest Pani zainteresowana pracą -można zgłosić kandydaturę przez formularz, a wszystkie informacje uzyskać z "pierwszej ręki " na rozmowie kwalifikacyjnej.

Pracujący

Jeżeli tak źle w firmie to po co tam siedzisz. Ja pracuję i jestem zadowolony. Takiego zarządu to pozazdrościć tylko. W innej firmie to nawet nie możesz wejsc do zarządu a tu ciągle drzwi otwarte dla wszystkich. Nie wiedzę dna w tej firmie tylko wzrost ku górze.

Karol
@Pracujący

Co się dziwisz że jest rotacja. W innych firmach tak samo albo gorzej. Ja też pracuję w zakładzie poligraficznym i bez przerwy zmiany, To nie źle w firmie to 500+

Stały klient

Jestem klientem Drukarni Ortis od kilku lat. Obserwowałem jak trudno było podnieść się Drukarni kiedy przeżywali trudny czas. Poradzili sobie i jest coraz lepiej. Życzę Drukarni wszystkiego co najlepsze.

@Produkcyjny widzę, że jesteś zadowolony z pracy. Powiedziałbyś jakie według Ciebie są zalety pracy w firmie DRUKARNIA ORTIS SP. Z O.O.? Aktualnie jest prowadzona również rekrutacja na rożne stanowiska. Czy z własnego doświadczenia doradziłbyś osobom starającym się o stanowisko produkcyjnego? Jak zachować się na rekrutacji?. Myślę, że znajdą się zainteresowani właśnie takimi informacjami i będą Ci wdzięczni.

Produkcyjny

Praca ok. Duzo roboty maja. Jeśli ktoś myśli, ze gdzies indziej jest lzej to się myli. Pracowałem na produkcji u koreaczykow, w polskich firmach, czysty reżim, kontrola co do sekundy. Tutaj jest chociaż normalnie. A że pracy sporo, to dobrze. Komuś nie pasuje-idz na linie prod. zobaczysz co tam jest.

DRUKARNIA ORTIS poszukuje kandydatów na różne stanowiska http://www.ortis.com.pl/pl/kariera. @hurtownik - G. rozumiem, że skoro jesteś zadowolony ze współpracy z tą firmą to też mógłbyś polecić ją jako pracodawcę?

hurtownik - G.

"Dostawco" - współpracuję z Drukarnią Ortis. Mojej firmie płacą na czas. Boisz się ujawnić - to znaczy, że chyba dalej z Nimi współpracujesz i robisz interes. Nie fair. Współpracuję z Nimi, towar dojeżdża na czas, reklamacji mam od nich zero. Sprzedaję mat.poligraficzne, robię spedycję, bez problemów.

Klient

Bardzo slaba Pani mnie dzis obslugiwala. Spojrzalem na forum zeby sie dowiedziec do jakiej klasy firmy zadzwonilem. Z wielka niechecia odpowiadala na moje pytania. Nie polecam, choc nic nie wydrukowalem. Wazna dla mnie jest cena, ale normalna rozmowa tez. Polecam Quad.

@Klient

Płacą Wam za te wszystkie komentarze czy o co chodzi??? :):):):) wyglada jakby pisała jedna i ta sama osoba :D pozdrawiam cały Ortis :)

Forling

Pracowalem w tej firmie na poczatku bylo ok wyplaty premie nawet od pana M.G ale potem sie sypalo. Do pracy przyjezdzasz a tu odsylaja do domu brak zlecen a jak byly to druk przekierowywano do innej drukarni bo firma nie miala kasy na biezace naprawy maszyn. Maszynisci robili cuda by druk wyszedl jak najlepiej. Pozdrawiam K.A

Pracownik produkcyjny
@Forling

Co ty za bzdury piszesz. Wypłaty są na czas nawet placą wczesniej. Maszyny naprawiają caly czas. Zlecen też dużo. Może dla ciebie zatrzymał się czas z lat2012 i 2013

Potwierdzam

Pracownica Ortisu

Teraz w Ortisie jest w pożądku. Najwarzniejsze że wypłaty mamy na czas. Szefowa finansowa napracowała się, to dobra kobieta zawsze równa. żeby tylko była ta praca

@Pracownica Ortisu

... w porządku jeśli już ;) Drukarnia żyje tylko i wyłącznie dzięki sprzedaży i nowym klientom. Bez tego Ortisu dziś by już nie było.

Zainteresowany bardziej
@Zainteresowany

@Zainteresowany - Ty nie rozbawiaj ludzi. 80% to starzy Klienci. No chyba, że siebie chcesz docenić... Drukarni nie byłoby gdyby nie ludzie pracujący na produkcji.... sam sobie wydrukujesz?

Do zainteresowanego bardziej ...tego najważniejsze
@Zainteresowany bardziej

Tak? To gdzie było te 80% dwa czy trzy lata temu kiedy drukarnia oglaszala upadłość? Skoro jak twierdzisz to sami "starzy"... Żyj dalej w przekonaniu, ze to 'Ty' jesteś najważniejszy/a, dobrze, że inni wiedza co mają robić i ciężko na to pracują żeby Ortis był dziś w tym miejscu, w którym jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Drukarnia ORTIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia ORTIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drukarnia ORTIS Sp. z o.o.