Opinie o Roldrob S.A. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Roldrob S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Roldrob S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roldrob S.A. w Tomaszów Mazowiecki

basia

Czy brygadzistka Wisława to jest ta paniunia ,która w grudniu po 13 godzinach pracy gdy jej koleżanki już nie miały siły pracować i chciały iść do domu krzyczała ,, a spier.. wszyscy''? Podobno żeby podlizać się Zerkowej to jak by mogła to by 20 godzin ludzi trzymała. Tak to jest jak stanowisko nie idzie w parze z wykształceniem.

numb

Owszem 2000zl netto za 168 godzin to było by cos ale 2000zł to jak wypracuje sie od 200 do 240 godzin w miesiącu jak ci wypłaca nagodziny rzadko bywa norma a tak najnizsza krajowa za 168 godzin niema przyjęć dzwon do personal zakład ma problem z obsada na produkcji dlaczego ?dużo pracy przy niskiej płacy,tam pracuje ten co musi mieć za co utrzymać siebie i rodzine ale robisz od wyplaty do wypłaty nie zawsze ci starcza.Branża nieważne jaka jak pracownik jest traktowany z godnoscia i szacunkiem i za jego ciezka prace jest dobrze wynagradzny to tam kolejki się ustawiają a nie uciekają po 1 godzinie lub po tygodniu na l4 niestety ten zakład do nich nie należy

numb

To są stawki pracownika produkcji na wyższych stanowiskach niemam pojęcia i raczej tego się nie dowiem bo nikt się nie pochwali paskiem i wiem dobrze co innego jest przedstawiane przed zatrudnieniem a co innego w rzeczywistości w innych województwach w takich zakładach zarabia się 2000 zł najmniej(POTWIERDZONE)roldrob nie należy do hojnie płacących za prace plus że na czas wpływa na konto ale jakby mogli to najlepiej za 1000zł ludzie pracowali i dziękowali że maja prace nadgodziny płaca jak niema innego wyjścia okres rozliczeniowy itd. i dla Czesław warunki co innego realia są inne ale życze powodżenia

Mirek

Witam ,obecnie jestem w fazie poszukiwania pracy, Czesław na jakie wynagrodzenie mogę liczyć np.na stanowisku technologa ewentualnie dział kontroli .Pozdrawiam.

Mirek

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Bass

A ja w pełni zgadzam się z kolegą iganska. Gdybym mogła to wylała bym całą kadrę kierowniczą. BANDA ZŁODZIEI I WYZYSKIWACZY

lganska

Prawda sam pracuje na dziale gesi/kaczki gdzie większości sa ludzie z drzewicy krasnicy wielce modlące ale jakby mogły to by cie zadźgały brygadzistka dzrze się na ludzi padaja słowa prosto w oczy jak ci się niepodoba to się zwolnij lub człowiek robi już na 100 procent a tu tekst niewidze w tobie rzycia.Na ten dzial jest rekrutacja ponieważ zaczyna się sezon gesiarski pierwszy miesiąc w miare po 8 godzin a potem do upadłego.Jesli chodzi o wynagrodzenie to jak nie walniesz z 220 godzin w miesiącu lub niewlazisz brygadzistce w czarna dziure to wypłata wacha się od 1200 zl netto u kobiet do 1450/1600 u meszczyzn.Na pikniku zakładowym prezes obiecal więcej pracy ale płacy już nie.Niekture działy pracują powyżej 12 godzin.Mobbing wredność i konfidencja na maksa.Ludzie maja stawke godzinowa ale brygadziści i mistrzowie oprócz wynagrodzenia maja premie od tonażu i więcej murzyni zrobia tym więcej one maja kasy.NIEPOLECAM TEGO ZAKŁADU sam szukam pracy w innym miejscu gdzie człowiek będzie traktowany z godnoscia bo za te pieniadz esie wszędzie dostanie prace.W tamtym roku na tym dziale tuz przed swietami bozego narodzenia wywioała karetka mezczyzne 3o lat kawal chlopa dobrze zbudowany już tam robil z 2 lata ten zakład doprowadzi każdego do ruiny na wet była sytuacja za jeden z lepszych pracowników zmarl w domu znaleźli go po tygodniu a zakładzie się naśmiewali ciemnota za 10 gr na wyplacie dadza się pokroic

abc
@lganska

bzdury

Anna pp
@abc

Nie polecam pracy w tym zakladzie ludzie sa traktowani jak tania sila robocza brygadzistka drze sie na cala hale

toja
@abc

Ludzie, zwroccie uwage ze na tym forum siedza trole z dzialu Kadr z Roldrobu, Pozdrawiam miłe Panie, znamy się. i te trole wpisuja komentarze zaczynające sie od @ np. wpis od " abc 2015-06-15 11:30:32" został wpisany przez trola, latwo to poznac po charakterystycznym @, znak rozpoznawczy dla Pana Prezesa ktory pewnie tez od czasu do czasu tu wchodzi i patrzy na aktywnosc swoich troli oraz widac po tym kiedy ten wpis zostal wpisany, trole w kadrach pracuja do godz 15 tak jak wszystkie wpisy z @. prosze sprawdzic stronniczosc tych wpisow oraz godziny wpisania. trole prowadza jakoby dialog oraz narracje z ludzmi ktorzy mowia o warunkach pracy itp. Generalnie ta firma to kombinat wyzysku narodu polskiego przez lokalne elity, szambo i dno, prosze uwazac.

toja

były MISTRZ
@toja

Dzięki...bardziej rozgarnięci to wiedzą ale nie wszyscy znają Roldrob od środka i mogą to łykać.

@lganska

Mistrzowie (usunięte przez administratora) maja nie pieniądze za tonaż, nie dostają ani grosza , siedzą po 12 godzin w pracy i pracują za darmo w kazdą sobotę i nawet odebrać nie mogą wypracowanych godzin, bo nie maja kiedy, wiec nie pisz bzdur skoro nie masz o tym pojęcia

ukarana za nie przyjście w dzień wolny do pracy (s
@1245

Mistrzowie, brygadziści i koordynatorzy to ludzie którzy zgodzili się dla pieniędzy pozbawiać innych ludzi zdrowia przez trzymanie ich ponad obowiązujące normy czasu pracy w ubojni. Najważniejszym obowiązkiem ludzi z nadzoru jest dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo podległych pracowników ,ale w Roldrobie towarzystwo przedkłada własny interes nad zdrowie innych ludzi. Każdy normalny i przyzwoity człowiek jak mu się proponuje prace polegającą na wyzyskiwaniu i pozbawianiu innych ludzi zdrowienia nie chce do tego dołożyć ręki, ale nadzór z Roldrobu uważa, że żadna praca nie hańbi. Oni nie będą rozmawiali z pracownikami bo co mają im opowiedzieć? Dlaczego boją się Inspekcji Pracy skoro uważają się za przyzwoitych ludzi? Dlaczego zgodził się być mistrzem, brygadzistą ,koordynatorem skoro praca polega na wyzyskiwaniu i pozbawianiu innych ludzi zdrowia? Dlaczego nie zrezygnują ze stanowiska i nie zaczną pracować jako szeregowi pracownicy skoro uważają, że to oni są poszkodowani i to im się dzieje krzywda? Każdy PRZYZWOITY człowiek nie kradnie mimo, że złodziejstwo istnieje, nie jeżdzi po pijaku samochodem mimo że jest alkohol i samochody ,I NIE ZGADZA SIĘ PRACOWAĆ W ROLDROBIE JAKO MISTRZ ,BRYGADZISTA I KOORDYNATOR MIMO ŻE TAKĄ PRACE MU SIĘ PROPONUJE I CHCE SIĘ ZA TO PŁACIĆ!!!!!! Pracownicy nadzoru to jest ,,gorszy sort Polaków" jak mawia Jarek. Musimy wstać z kolan i zrobić z nimi porządek.

@ukarana za nie przyjście w dzień wolny do pracy (s

przecież przyjdą następni, firma nie może prosperować bez nadzoru, jak sobie wyobrażasz taka pracę, nie wiedziałbyś co robić po przyjściu do pracy ;)))) a tu akurat nie ma winy ani mistrzów ani brygadzistów, to wyżej leży problem

ukarana za nie przyjście do pracy w dzień wolny
@1245

To mistrzowie, brygadziści i koordynatorzy jako osoby kierujące pracownikami odpowiadają zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem (K.P.) za zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia podległych pracowników przez zapewnienie im odpowiedniego czasu odpoczynku (normy). Zarząd firmy odpowiada tylko za stan budynków ,maszyn i urządzeń. Jeżeli nadzór nie chce ponosić odpowiedzialności za pozbawianie pracowników zdrowia to wystarczy zdjąć z siebie ten obowiązek przez rezygnacje ze stanowiska. To że jest złodziejstwo to nie znaczy że wolno kraść, to że ktoś proponuje komuś pozbawianie innych ludzi zdrowia przez ściąganie ich w dni wolne do pracy (dni odpoczynku), to nie znaczy że wolno się podejmować tego procederu przez zgodę na pracę jako mistrz, brygadzista i koordynator. Zarząd firmy to bardzo fajni i mądrzy ludzie. My jako pracownicy jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Jedynie co robią to kładą pieniądze na stół i pytają się kto jest gotowy za nie pozbawiać ludzi zdrowia .My jako pracownicy nie ponosimy z tego tytułu żadnych niedogodności. Problem się pojawia jak ludzie marnej reputacji zlatują się do stołu jak muchy do .... i twierdzą że godzą się być mistrzami ,brygadzistami i koordynatorami którzy chcą pozbawiają ludzi zdrowia, i twierdzą że za nic nie odpowiadają bo robią tylko to co im karzą. Dopóki będą ludzie którzy za pieniądze są gotowi pozbawiać innych ludzi zdrowia , dopóty ci ludzie będą za to odpowiadać. W 2015 Inspekcja Pracy nałożyła karę grzywny za nieprzestrzeganie norm czasu pracy na osobę z zarządu? Czy na mistrza który za pieniądze zgodził się ściągać ludzi do pracy w soboty? Jak nie chcą płacić kar to w każdej chwili mogą zrezygnować.

ukarana za nie przyjście do pracy w dzień wolny

Tu nie o pojęcie dot. zarządzania chodzi tylko o zwykłą ludzką przyzwoitość. Interes kilkuset pracujących ludzi polegający na ochronie ich zdrowia i godności osobistej jest ważniejszy od interesu kierownika, mistrza czy brygadzisty nie mówiąc o interesie firmy. Ale niektórzy uważają, że ludzie urodzili się po to by tracić zdrowie spędzając 6 dni w tygodniu w ubojni i lepiej wiedzą co dla ludzi jest dobre. Ludzie wyrażają swoje zdanie w tej sprawie idąc do pracy gdzie kierownik ,mistrz czy brygadzista nie zarabia pieniędzy godząc się trzymać ludzi 6 dni w tygodniu w ubojni.

Pisowiec

Pisowiec nie musi mieć pojęcia o zarządzaniu ,żeby wiedzieć jak nieodpowiedzialni ludzie ,,pracują" w firmie. Wystarczy że Pisowiec codziennie jest na ,,odpadzie" i widzi wywiezione zasmrodzone mięso w ilościach hurtowych. Oczywiście mistrz i brygadzista jako osoby odpowiedzialne za dysponowaniem towarem za zasmrodzony towar nie odpowiadają bo twierdzą ,że to zarząd do tego doprowadził. Tylko ciekawe dlaczego zarząd o niczym nie wie ?

@Pisowiec

oczywiście że zarząd, a co taki mistrz może? Dostaje zlecenia w systemie od "planistów" i wykonuje swoje, a to zarząd odpowiada za przyjęcie zamówień, czy tam w ogóle ktoś kalkuluje i wie cokolwiek o wydajności? Trzeba mierzyć siły na zamiary i dostosować realnie ilości do możliwości ludzi, którzy dzisiaj niestety nie pracują z takim zapałem jak to było kilka lat wstecz, teraz pracują ludzie z Ukrainy, a Ci jak jest w pracy za ciężko to uciekają do innej. Nie przejmują się żadnymi normami, mają to głęboko gdzieś.

związkowiec
@1245

Po co zarząd ma się martwić o wydajność skoro ma bandę klakierów w postaci mistrzów i brygadzistów ,którzy za pieniądze zrobią wszystko. Trzeba pozbawić ludzi zdrowia to mistrz i brygadzista zgodzili się za pieniądze to robić. Żeby być przyzwoitym człowiekiem wystarczy powiedzieć ,że ja za pieniądze ludzi pozbawiać zdrowia nie będę i to wszystko. Jakoś cała ta banda klakierów uważa ,że oni muszą być mistrzami i brygadzistami bo jak nie to kto będzie pozbawiał ludzi zdrowia?. Złodzieje też uważają ,że muszą kraść bo gdyby nie było złodziei to kto by okradał ludzi? Dlaczego banda klakierów nie poinformuje właściciela o tym ile towary się zasmradza jeżeli uważają ,że oni za to nie odpowiadają?

kalibrator
@związkowiec

To jest nic. W tym bajzlu nawet związki zawodowe do których należy 7,5 osoby zgodziły się aby roczny limit nadgodzin z ustawowych 150 zwiększyć do 400!!!!!!! Chamstwo ze związków nawet nie przeprowadziło ankiety wśród pracowników czy wyrażają na to zgodę. No bo po co? Panie i panowie ze związków do których należy 7,5 osoby uważają że one mają reprezentować interes właściciela a nie martwić się o zdrowie pracujących ludzi. Kto dał prawo tej bandzie ze związków wypowiadać się i podejmować decyzje w imieniu wszystkich pracowników? Przekroczenie uprawnień wynikających z ustawy o zw. zawodowych, więc prokurator powinien się tym zająć.

@kalibrator

no to może mała kontrola z PIPu ? Co za problem? Trzeba zgłosić i przybędą ...;)

kalibrator
@1245

znowu?...niedawno chyba byli.....lepiej powiadomić przewodniczącego Rady Nadzorczej jak mistrzowie i brygadziści gospodarują towarem...będą lecieć za bramę hurtem......

nadia

praca bardzo ciężka kobiety tylko plotkują i jak jesteś koleżanką brygadzistki wolno ci wszystko,jeśli nie masz milczeć i pracować za psiapsióły od wódy.Za grosz szacunku do człowieka tylko brygadzistka by gębe darła nawet do toalety wyjść nie można

buu

Jedno wielkie pijanstwo na nocnych zmianach nikt tego niekontroluje .pija cpaja i kradna.

handlowiec

Jakiś czas temu ukazało się ogłoszenie na Regionalnych Kierowników sprzedaży, czy ktoś coś może więcej napisać o tym zakładzie. Jakie zarobki jakie regiony do obsługi i jakie narzędzia pracy

Libra

Pracowałam kiedyś w Roldrobie , ale nie będę pisała na ten temat. Napiszę ogólnie. W Tomaszowie jest tragiczna sytuacja na rynku pracy, a ludzie po 50-ym roku życia to "margines" nie mający szans na zatrudnienie. Umowy śmieciowe , głodowe stawki i praca ponad normę to standart. Co na to Ministerstwo Pracy, Rzecznik Praw Obywatelskich I Inspekcja Pracy? Może ci urzędnicy ruszyli by w końcu do pracy? Napewno doskonale sobie zdają sprawę co się dzieje tylko im się po prostu nie chce. Tylko ciężko pracującym ludziom MUSI się chcieć !Kiedy znikną Agencje Pracy - " twór " działający na niekorzyść pracowników. Jak mamy wypracować przyszłe emerytury { i w jakiej wysokości ?! } skoro najczęściej umowy są o dzieło lub zlecenie i " odnawiane " co 2 tygodnie? Ja chyba nie doczekam w tym kraju namiastki normalności - dlatego staram się o wyjazd za granicę do pracy, bo tam mój wiek nie będzie przeszkodą , by czuć się pełnowartościowym obywatem , a pensja pozwoli na normalne życie.

cycu3

Idz do Personala.Przyślą Cię tu do tego Mordoru i niech Bóg ma Cię w opiece.

cycu3

Tu nie trzeba się starac o prace ,idziesz do agencji po chwili do ciebie dzwonią.Takiej rotacji jak w 2014 to jeszcze nie było.Co się dziwic zapiernicz od 4 rano a druga zmiana od 12 albo 14 do oporu.Linia wodna z 250 godz. miesiecznie nie schodzi.Agencja zarobki 9zł + 200złbrutto za niechorowanie.Godziny do odbioru według upodobania mistrzów wiec 1280 na ręke dostaniesz.Szkoda twojego czasu i zdrowia uwierz mi.Agencja przeorała całe województwo i nikt nie chce tu robic.Ludzi spod Kielc dowożą bo nikt kto mieszka bliżej juz ne chce o nich słyszec.W 2014 kilkaset osób się przyjeło i tyle samo odeszło wiec to świadczy co tam sie dzieje.

cycu 2

Roldrob to firma zerujaca na ciezkiej sytuacji zyciowej mieszkancow powiatu tomaszowskiego - warunki finansowe marne, choc wyniki finansowe doskonale, bo sami sie chwala (grupa LDC). To miejsce dla ludzi 1) otepialych, majacych ograniczony swiatopoglad, 2) dupowlazów liczących na awans i zarobek 300pln więcej 3) i niestety tych których zmusiła sytuacja życiowa. Ten zakład to okupant (jak za czasów wojny) z Francji,który drenuje pieniądze i wykorzystuje ludzi... Coż można się spodziewać po podmiocie który KRADNIE CAŁY ZAKŁAD... A ci mistrzowie ,brygadziści,koordynatorzy i inni pajace,marionetki to aparat od niewdzięcznej roboty - mi kojarzą się z granatową milicją z wcześniej wspomnianych czasów okupacji... Sam tam pracuje ... I NIE MAM SKRUPUŁÓW DO KRZYWYCH RUCHÓW. pzd

aaaa

co do pracy po godzinach to to prawda praca do utraty sił

aaaa

proponowała bym byście sami sie zatrudnili w tym zakładzie i wtedy możecie opinie dawac jakie tylko chcecie co do warunków ludzie sami tego nauczyli , pochwałe to sie od mistrza jak dostana to dostaja małpiego rozumu

Lynott

wyjazddy są wieczorem rano powrót...w niedziele wieczorem tez jest wyjazd

wx

W tym zakladzie to jest tak jak im wiatr zagra uboje takie wielkie ze masakra jezeli cos ci sie stanie mowia zawsze ze to z twojej winy w szatniach bardzo kradna wszystko trzeba po szafkach ukrywac bo jak zostawisz kurtke czy buty na wieszchu to mozesz wrocic w tym czym stoisz traktuja cie jak smiecia i robota do zapieprzania aha i mowia ze jak praujesz w drobiarskich to nie masz zycia rodzinnego bo powinnies sie cieszyc ze masz prace wolne to samemu trzeba sobie robic bo ich to nie obchodzi ze jestes przemeczony a przerwa od 6 rano potrafi byc nawet po osmiu godzinach pracy bo potrafia ci tasmy zwolnic:-(

piotrex2345

Robota bardzo ciezka lepiej robic na budowie a nie jak ten robot w lednym miejscu

do kornik

Jezeli jestes kierowca i interesuje Cie praca na legalu. To pukaj do Avilogu. Placa na czas. Jazda zgodnie z Tachograf em.

do sebek i norb

Brak waszej kompetentnej wiedzy na temat czasu pracy kierowców z firmy, która przewozi żywiec jest równa 0. Gdyż akurat pracuje w tej firmie i nieprawdą jest, że tyle się jeździ.przedewszystkim wszystko jest zgodnie z prawem, a nie jak u innych co to kombinują ile się da. A kasa zawsze jest na czas.Pozdro dla kierowców z Avilogu.

Zostaw merytoryczną opinię o Roldrob S.A. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Roldrob S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Roldrob S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roldrob S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Roldrob S.A.?

Kandydaci do pracy w Roldrob S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Roldrob S.A.
1.5/5 Na podstawie 145 ocen.
  • Warszawska 168/172
    97-200 Tomaszów Mazowiecki