Opinie o Jork s.c. Ossowski Jarosław Ossowska Teresa Łapiński Krzysztof w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jork s.c. Ossowski Jarosław Ossowska Teresa Łapiński Krzysztof. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Jork s.c. Ossowski Jarosław Ossowska Teresa Łapiński Krzysztof na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jork s.c. Ossowski Jarosław Ossowska Teresa Łapiński Krzysztof w Białystok

Na jakie benefity można liczyć w Jork s.c. Ossowski Jarosław Ossowska Teresa Łapiński Krzysztof?

Czy Jork s.c. Ossowski Jarosław Ossowska Teresa Łapiński Krzysztof zatrudnia studentów?

Za darmo ? Na pewno zechcą

Ja Nowy wpis

Prosta wycenę brameczki nie potrafi zrobić, rozmowa z klientem tragiczna, straty i patologia, zero rozwoju, ????

Diana

@Ja mówisz o kimś z kierownictwa?

@Diana

(usunięte przez administratora) Dalej siedzi na górze i przegląda całymi dniami pudelka czy poszła już na emeryturę?

Brałeś udział w rekrutacji do Jork s.c. Ossowski Jarosław Ossowska Teresa Łapiński Krzysztof. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Nie polecam. Nie wiem jak tam jest teraz ale za moich czasów było słabo. Czy Pani, która próbuje trząść cała firmą (mimo że sie nie zna na niczym) dalej ogląda całymi dniami pudełka i wszystkich obgaduje? Szkoda życia na taką patologiczną firmę.

Ile trwa okres próbny w firmie ?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Jork s.c.?

miszka

od reki

Firma

Firma bardzo nie przyjazna. Nie polecamy dokonywania zakupów. Właśnie zmieniliśmy firmę od której zakupujemy towar i jest kolosalna różnica. Dokonując zakupu w Jork s.c. stwarzasz im problem - takie właśnie mieliśmy odczucie.

@Firma

jakość wykonanych produktów to fuszerka, malowanie, wykańczanie, organizacja , totalna lipa

Nie polecam pracy tam ludziom o słabych nerwach. O ile właściciel jest w porządku, pomaga, można się go pytać o wszystko to niestety atmosferę psuje "Szefowa" czyli żona właściciela. Niestety wtrąca się niepotrzebnie, nic jej się nie podoba, podburza właściciela przeciwko pracownikom, jej kultura osobista również pozostawia sporo do życzenia.Jej zdanie jest decydujące. Poza tym firma rodzinna, przynajmniej połowa to jakaś tam rodzina (nie wiem czy to minus czy plus). Fizyczni zarabiają dużo więcej niż kadra kierownicza. Na plus godziny pracy (7-15, latem do 15:30). Majstrowie zajmują się lataniem po sklepach i dostarczaniem materiałów rozpieszczonym podwykonawcom ( częśto też rodzina), mało czasu na kontrolę pracowników i sprawdzanie jakości wykonanych robót. Duża rotacja wśród kadry zarządzającej. Młodzi popracują kilka miesięcy do roku i zwiewają- marna pensja, brak docenienia, ciągłe pretensję Pani. Firma mało przyszłościowa, trochę taki relikt PRL. Podsumowując: polecam pracę tam jako fizyczny, nie polecam majstrom. Jest to wyłącznie moja subiektywna opinia.

potwierdzam słowa przedmówcy, a przy sniadaniu lepiej nie poruszac drażliwych tematów

praca na akord dzis i jutro, nastepnego dnia godzinówka i to połowa bo za dużo zarobisz na koniec, i tak wychodzi ci nie wiecej niż... kierownik ma dwóch swoich lizusów który daje odpowiednia robotę a pozostałym osobom ochłapy

Firma

Makan

Firma rodzinnych kolesiów. Pani decyduje o być i nie być pracownika. Zatrudnienie na zlecenie - nie zgodne z prawem, łamanie par. 2 kodeksu pracy. Zawierajcie tylko umowę o pracę a nie będziecie okradani.

Zostaw merytoryczną opinię o Jork s.c. Ossowski Jarosław Ossowska Teresa Łapiński Krzysztof - Białystok

• Jak się pracuje w Jork s.c. Ossowski Jarosław Ossowska Teresa Łapiński Krzysztof?

Zobacz opinie na temat firmy Jork s.c. Ossowski Jarosław Ossowska Teresa Łapiński Krzysztof tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jork s.c. Ossowski Jarosław Ossowska Teresa Łapiński Krzysztof
  • Gen. Franciszka Kleeberga 14A