Opinie o Carrefour Polska w Sosnowiec Stanisława Staszica 8b

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Sosnowiec Stanisława Staszica 8b

....

wolę wersję ze skargą do centrali - piszcie pani dyr.zasobów ludzkich(z tego co wiem nie będziecie pierwsi) lub może na adres Carrefour Katowice prosto do Dyrektora Regionalnego!!!!!!!!!!!!to byłby dopiero gwóźdź do trumny dla niektórych:-) .on tam ma swoje biuro i siedzibę więc nie bujcie się tylko piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wyzwolona;)

Panie Mieciu ma pan rację i to bardzo dużą,ale w moim mniemaniu niewykonalne,gdyż po zaznaczeniu łamanych punktów cały Kodeks Pracy byłby czerwony,a oni co najwyżej by stwierdzili,że to całkiem ładnie wygląda i bardzo ciepły kolor.Z pozdrowieniami dla tych co są zmuszeni egzystować w piekiełku.

Mieciu

heh.. mój wpis negatywny był 2gim negatywnym wpisem na tej stronie.. widze ze sporo przybyło.. ciekawe na ile państwo o których mowa to czytają.. kompa obsługiwać to potrafią pewnie;] ja wyraziłem opinie nagatywną gdy w moim odczuciu było źle(w lutym kiedy był 1 negatywny wpis).. nie wiem jak jest teraz ale jak czytram to jestem przerażony.. ciężko mi sobie wyobrazić jak teraz tam sie pracuje.. szczerze współczuje wszyskim posiadającym przymus ekonomiczny i pracujących tam.. sam bym przytoczył kilka sytułacji nienormalnych z jakimi się tam spotkałem, ale póki co zostane powściągliwy.. PS: proponuje pracowniką wydrukować prawo pracy.. zaznaczyć odpowiednie pkt i wysłać kierownictwu pocztą.. wątpie ze to coś da ale koszt niewialki a i wymowne bardzo..;)

życzliwy - 2010-05-13 22:09:41 skoro jest tak tragicznie, bo pewnie jest, to dlaczego nie napiszecie skargi do centrali? 100 skarg rozwiąże Wasz problem. Można też poskarżyć się do inspekcji pracy, oni tylko czekają na Was. Macie także do dyspozycji związki zawodowe - poproście o pomoc, przecież biorą za to kasę. Jeśli jest źle, to trzeba coś zrobić, a nie biadolić! zwiazki to nic nie da niestety ....tam nikt nie odbiera od dawna telefonów -sygnal z katowic i z zielinej góry !!!! mozna dzwonic to posłuchac sygnalu to wszystko ...samowolka we wladzach carrefour ,czyli traktowanie pracowników jak szmaty do podłogi -niestety ,i bądz tu człowieku mądry???

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Carrefour Polska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
życzliwy

Róża

to co się dzieje w tym (usunięte przez moderatora)Carrefourowskim,przechodzi wszelkie wyobrażenie!!!!Mydlą oczy pracownikom,robią wodę z mózgu proponując przechodzenie na inne działy.Nie dajcie się wpuścić się w maliny,oni chcą nas poprzenosić na inne działy,bo wtedy nie płacili by nam kasy,którą sobie wypracowaliśmy. (usunięte przez moderatora)są na stanowiskach,ale nie dorównują nam pracownikom w żaden sposób,pod względem kultury,wiedzy związanej z pracą,inteligencją!!!Potrafią tylko chodzić z łapami w kieszeni i drapać się po jajach i mieć ciągłe pretensje do pracowników,że wszystko zle,a tak naprawdę to oni na niczym się nie znają.Potrafią tylko rozkazywać.

I bardzo dobrze. Wszyscy pójdą na zasiłeczek!

Andrzej Majewski

Jestem klientem tego sklepu niemal codziennie i muszę przyznać, że jest w nim dosyć duży nieporządek, niezadowolenie na twarzy szeregowych pracowników jest widoczne na pierwszy rzut oka. To niezadowolenie odbija się na jakości usług świadczonych przez sklep. Niezgodność cen towarów z etykietami na półkach to norma w tym sklepie. Ilość czynnych kas - ŻENUJĄCA I nie daj Boże zapłacić banknotem 50zł - dramatyczna mina kasjera gwarantowana. Zdarzało mi się, że taką minę widziałem i przy banknocie 10zł. Dlatego teraz płacę za wszystko kartą. Ktoś powinien ruszyć dupsko i rozmieniać pieniądze, tak żeby klient miał spokój psychiczny. Cieszę się, że ten sklep się skończy.

do harnasia

Harnasiu ja jak ktoś nie odpowiada mi swoim intelektem to po prostu z nim nie dyskutuję i tobie radzę to samo, umów się z paniami z serwisu sprzątającego na kawkę i podyskutujcie inteligentnie. Nie pracuję już w carrefour ale żal, żal i ogromna pogarda pozostanie we mnie dla tych ludzi na zawsze. Masz szczęście że nie spotkałeś na swojej drodze ludzi którzy niszczą cię tylko za to że żyjesz, dlatego nie oceniaj i nie -obrażaj- Zanim zaczęłam pracę w Sosnowcu byłam naiwna i myślałam że jak ja nie robię nikomu krzywdy to i mnie krzywdzić nie powinni, nie wyobrażasz sobie jak bardzo się myliłam ... Nie dziwię się tym ludziom że wyrażają się tak jak się wyrażają bo w wielu przypadkach mają rację. Jakbyś trochę pomyślał to może doszło by do ciebie że nie są to zwykłe prymitywy tylko bezradni, zdesperowani i bardzo wściekli ludzie na ludzi dzięki którym mieli mieć pracę a mają piekło na ziemi.

Taka jedna

Do Harnasia! A Ty niby taki odważny jesteś? Właśnie widać! "Harnaś" a ktoś Ty? Dlaczego skoro jesteś taki odważny nie podasz nazwiska? Boisz się? I nie wypowiadaj się na temat Carrefour Sosnowiec skoro tam nie pracujesz i nigdy nie pracowałeś? Totalny syf!!!! Ludzi normalnych już tam nie ma,zostały same (usunięte przez moderatora) Mało przeżyłeś,mało wiesz to nie dyskutuj Harnaś! Zgnoił sklep,który ma w sobie potencjał, zgnoił ludzi,którzy mieli w sobie potencjał, Sklep "szedł" w górę dzięki poprzedniemu dyrektorowi (usunięte przez moderatora) (wielki szacunek) to prawdziwy DYREKTOR z klasą,kulturą i znajomością handlu. Wyciągnął sklep z "dołka",a (usunięte przez moderatora)wpakował ten sklep w bagno! Zrobił sobie z niego "prywatny folwark". Ciekawe kiedy mu za to "podziękuję"? I uwierzcie,że będę się z tego baaaaaardzo cieszyć!

Do Harnasia! Powiem szczerze,że masz dużo racji w tym co piszesz! W niektórych komentarzach mocno przeginają! Carrefour Chorzów

harnaś

Hejka! na forum mojego sklepu pisze się o zwolnieniach, ale wy cierpicie na brak kultury. poczytaj wcześniejsze komentarze-żenada!!!! kupę wulgaryzmów i wy niby jesteście ok? Tak jak pisałem wcześniej u mnie ludzie nie ujmując nikomu w firmie sprzątającej mają wyższy poziom inteligencji!! Fajnie się obraża ludzi z imienia ,nazwiska a sami jesteście anonimowi! Gratuluję bohaterstwa!!!Wstyd mi jest za Was!!! Piszecie ,że was ktoś obraża , ale to co robią niektórzy z was-dramat!!

do harnasia

zgadzam się zwolnienia są wszędzie ale chyba przesadą jest zwalniać ludzi z długoletnim stażem wręczając im wypowiedzenie z winy pracownika w którym każdy punkt to kłamstwo. Ty pewnie pocałował byś dyrektora w dłoń i przyniósł trzy blachy ciasta na pożegnanie, ale zrozum, że wśród twoich rodaków są jeszcze ludzie którzy mają honor !!! ludzie boją się nie tyle tego że dostaną wypowiedzenie bo nikt z nas nie liczył na to że dopracuje w carrefour do emerytury ale boją się tego że aby wyprostować sobie świadectwo pracy będą musieli "bujać" się po sądach. Trudno mówić dobrze o ludziach którzy gnoją cię na każdym kroku. Człowiek ma wrażenie że choćby stanął na uszach to jak ktoś będzie chciał to i tak się do niego przywali. Wydaje mi się że jak nie ma się o czymś pojęcia to po prostu nie zabiera się głosu, znajdź forum na temat twojego sklepu i tam ze swoimi przyjaciółmi carrefourianami wychwalajcie ten sklep pod niebiosa.

xxx

Czytam wasze opinie i się zgadzam z tym co piszecie.Sosnowiec jak będzie miał nadal taką ekipę zażądzającą to długo nie pociągnie (usunięte przez moderatora)zresztą jak cała reszta,aby wykorzystać pracownika i go (usunięte przez moderatora)przyjdą przecież następni .Wrogowi sie nawet źle nie życzy ale myślę że wkońcu bedzie sprawiedliwość (usunięte przez moderatora)będa sami kiedys szukać pracy za najniższa krajową!!!! Im tylko tego można życzyć.!!!!

do Harnasia

Pragnę Ci powiedzieć że to że się kogoś zwalnia z pracy to istotnie nie jest powód żeby tego zwalniającego obrażać.Tu przyznaję Ci rację.Ale chciałabym wiedzieć jak ustosunkowałbyś się do tego że w Carrefour Sosnowiec : kadra (usunięte przez moderatora) nad pracownikami aby pozwalniali się sami (dot.głównie umów na stałe) , a ci którzy to wytrzymują bo np.mają rodzinę na utrzymaniu i zależy im na pracy są zwalniani prędzej cy później tyle tylko że na polecenie dyrektora dzień przed zwolnieniem dostają po naganie i w ten sposób oszczędza się na odprawach .zwolnionych tak zostało kilka osób i wszystkie pracowały w Sosnowcu od 5 - 8 lat.Jedna z nich dzień po naganie wylądowała w szpitalu ze stanem przedzawałowym , inna nękana i zarzucana pracą przez dyr.miała wylew.Więc wytłumacz mi Harnasiu jak o takim pracodawcy można mieć dobre zdanie???ja naprawdę mogę zrozumieć że są zwolnienia ,że wchodzi nowy projekt itd.ale po tylu latach pracy chyba każdemu należy przynajmniej końcowy uścisk dłoni i podziękowanie za długoletnią pracę a także ludzkie wypowiedzenie i wszystkie należne świadczenia.Wtedy nikt nie powiedziałby złego słowa.A jeżeli Ty uważasz że człowiek powinien pozwolić się tak upodlić i tak traktować to ja Ci serdecznie współczuję.

Rysiu z klanu

Harnas zapraszam Cie na jeden miesiac pracy w tym sklepie zobaczysz jak Ci zryja psyche, nawet nie wiem czy ten miesiac wytrzymasz. Sprawa jest prosta ktos nie szanuje mnie, wiec ja nie szanuje jego a uwierz mi zeby znizyc sie do poziomu ekipy kierowniczej duzo jeszcze brakuje.Wiec zapraszam Cie jeszcze raz do Carrefour Sosnowiec zobaczysz jak to jest byc poniewieranym i obrazanym. Pozrawiam.

harnaś

Hejka! Tak sobie przeglądam wasze wypowiedzi i jestem w szoku - totalne dno!!!! Ja też pracuję w Carrefour co prawda w innym mieście nieważne gdzie , ale tak nisko nigdy bym nie upadł!!Ludzie, obrażaniem innych osiągnęliście najniższy poziom z możliwych!!U nas też są zwolnienia ale żeby z taką zawziętością do ludzi!!Szlag was trafia , że was wywalili albo zaraz to zrobią!!Przemawia w was żal i obłuda! Wstyd ,że tacy ludzie pracują w Carrefour i w ogóle ,że są tacy ludzie wśród moich rodaków! Szczerze?Zastanówcie się co sobą reprezentujecie a może zasłużyliście na takie traktowanie po tym co czytam mam takie wrażenie.U nas ludzie w firmie sprzątającej mają więcej kultury!!

Taka jedna

I tu się zgadzam,napewno się dobrze znamy. Tez tam pracowałam i na temat [usunięte przez admina]mogę baaaaardzo dużo powiedzieć. Mieści się w jednym słowi,którego tu nie przytoczę bo i tak będzie usunięte. Pozdro dla wszystkich z "piekiełka" zwanego Carrefour Sosnowiec.

[usunięte przez admina]to uważam, że należy wrzucić do jednego wora z pozostałymi. Myśli tylko o własnym tyłku i wali ściemę do pracowników.

do kora

Cze podoba mi sie Twoja wypowiedz cala prawda cos za cos......[usunięte przez admina] :-))

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Sosnowiec

Carrefour Polska