Opinie o Carrefour Polska w Sosnowiec Stanisława Staszica 8b

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Sosnowiec Stanisława Staszica 8b

zwolniony

(usunięte przez administratora)To we wszystkich marketach na (usunięte przez administratora) najbardziej nieudolna kierowniczka,gdy jej niema to robota lepiej idzie i jest lepiej zrobiona.Jest lepsza atmosfera ,aludziom robi sie lepiej,sa wydajniejsi .Jej pomysly na poprawienie dzialania sklepu to koszmar,niema zielonego pojecia,a gdy ma przyjechac kontrol to sra po nogach.Gdy francus pochwali ja to nie dostrzega ze to dzieki pracownikom ja chwali,ale najgorsi sa kapusie.Gdy jej sie cos powie to mowi droga wolna, tylko nie widzi jednego,PRACOWNIK ZA 1200 zl ROBOTE ZNAJDZIE ALE ONA TAKIEJ ROBOTY NIE

jadzia

jak czytam opinie o sklepie w sosnowcu to jest nic w porownaniu z piekarami,yu jest sajgon,na caly sklep jeden facet,wszystkie cieszkie napoje ,warzywa robia kobiety,a(usunięte przez administratora)

kasjer katowice

raczej netto a nie brutto

zarobki - 2012-03-13 17:28:37 wielka roznica podlega takze zarobka,carrefour pewnie ma z 7zl na reke jak nie wiecej a firma zew. ma max 5,50 na wszystkim szukaja oszczednosci a tutaj wielkie pretensje do nowych pracownikow,ze ktos ich tam wygryzl,taka kolej rzeczy,mlodzi,szybciej znajda prace niz starsi ludziePracuję w Carrefour, nie ma co ukrywać, że kasierka zarabia 1326zł brutto za 168 godzin w m-cu. Do tego wynagrodzenia jest 15% premii. W zależności od stażu w f-mie są bony na świeta po 3-mc pracy 240zł, po 3 latach 360zł. Ostatnio dla pracowników pracujących 5 lat łącznie z Hyperką 340zł jednorazowego dodatku do pensji.Pracownik carrefour ma 1 dzień w tygodniu \"dzień żelazny\" wolny pn-so. Ponad to, ma kartę rabatową 5% na zakupy w marketach Carrefour. Wynagrodzenie inaczej wygląda dla pracowników hali: junior od 1326, senior od 1400, Lider od 1600. Menedżerowie działów tu widełki zaczynają się od 2500zł. Reasumując- dla szeregowych pracowników nie są to kokosy ale jest możliwość rozwoju kariery zawodowej. Uwierzcie mi,że można, na własnym przykładzie przedstawię wam, jak to wyglądało u mnie: -Lipiec-wrzesień 6zł netto/godz. -Umowa próbna 3m-ce List-grudz. 1500zł(specjalista) Grudz. do chwili obecnej 1600zł+premia(Lider)tylko Ipierwsza zmiana. Jakie zarobki ma firma zew. nie mam pojęcia. (usunięte przez administratora)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Carrefour Polska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
gossc

Dokladnie mialam takie same odczucia, tez bylam o 9 tej w Carrefourze i to co tam zobaczylam, to dramat; rzeczywiscie ludzie zachowywali sie gorzej niz w czasach głebokiej komuny, wyrywali sobie z rak, pakowali pelne wozki,a potem stali chyba po 2 godziny do kasy;nie wspomnę, ze publicznie, bez skrupulow degustowali sie soczkami frugo, upijajac kazdy smak po tro (usunięte przez administratora) , by w rezultacie wybrac 2 male buteleczki( bo tyle mozna- 1 szt druga gratis); zalosne!! a rzeczywiscie , carrefour robi ludzi w balona, 100000 gazetek , ktore rozdaja, reklamy telewizyjne, bilboardy, a w rezultacie wystawiaja po kilka sztuk na wielki sklep i na caly tydzien, wiec towar wystarcza na max godzine!!! kpina!!mysle, ze ktos powinien sie tym zajac, bo kolejny supermarket nabiera konsumenta w butelke!! po tym co zobaczylam wyszlam od razu, bo te tlumy ludzi , ktore sie tam zebraly i ich zachowanie mnie przerazily!! juz na pewno tam nie pojde na zakupy!

(usunięte przez administratora) Tak na koniec,najwidoczniej wystarczy być odrobinę uprzejmym ale to wynosi się z domu,Ty najwidoczniej nawet nie masz honoru pisząc jako anonim. Przyjmując,że każdy który nie jest tutaj mieszany z błotem musi wypisywać na siebie same superlatywy świadczy jedynie o pracownikach. Zajrzę tutaj zapewne znowu za kilka dni i ciekawe czy honor Ci wróci,a może jak spotkamy się w pracy jeszcze się "ładnie uśmiechniesz". Poczytaj jeszcze wcześniej trochę stron i innych forum o kasjerkach z tego sklepu bo bardzo dużo jest pochwał , być może jesteś zakompleksiona i myślisz ,że każdy żeby się "podnieść" pisze na forach o sobie. Szkoda słów.

PCP

Przerażające jest to co wypisujecie na poprzednich stronach. Brzydze się ludźmi któży myślą ,że są anonimowi w sieci i jadą ostro po innych. Takie komentarze są conajmniej nie na miejscu. Moja opinia o pracy tam to bardzo dobra. Co prawda trzeba (usunięte przez administratora) :) ale ludzie są okej, gdy jest się nowym pracownikiem wystarczy nie obijać się, pytać gdy się czegoś nie wie i wszystko będzie na pewno wporządku. Nikt mnie nie obraził, (usunięte przez administratora) bo robie swoje i staram się nie odwalać fuszerki. Atmosfera bynajmniej wśród ludzi rozkładających towar jest bardzo pozytywna :)! Po prostu polecam!

zarobki

A TAK SOBIE PISZE

Po przeczytaniu tego to fakt az sie odechciewa wszystkiego..ale.. pracuje tam kilka miesiecy i jedyne co moge powiedziec to : (usunięte przez administratora)nosza sie jak wielkie panie ale to moze max 2 sie takie znajda.

nowa

witam; mam podjąć pracę w Cerrfour w Sosnowcu i po przeczytaniu wszystkich opinii jestem w szoku...Czy na dzień dzisiejszy coś się zmieniło? czy dalej jest taka fatalna atmosfera??

majktas

Witajcie,mam pytanie odnosnie wejscia dla kasjerek do sklepu Carrefour w plejadzie w Sosnowcu,gdzie udac sie na rozmowe ? ktorym wejsciem? pytalam dzisaj 3 ludzi i kazdy mowi co innego;/

anonimek

Każdy dział ma swoje złe i dobre strony ale zastanawiam sie że od wieczny problem w tym sklepie jest z klimatyzacą szczególnie latem \!!!!!!!!!!!!!!!! słodycze pływają ludzię pracownicy sie niczym roztapiają i nikomu nic nie przeszkadza każdy szepcze co on powie (usunięte przez administratora)byłemu obecnemu i co cisza !!!!!!!!!!! A P(usunięte przez administratora) jest aktywny na sklepie i nie czuje jakie pieklo jest klijentów mało a co za przyjemnośc chodzic w takiej duchocie klijent godzinke moze dwie a pracownik od kilku do kilkunastu godzin i cisza .w zadnym duzym sklepie nie ma takiego problemu i nikt nic nie robi,moze sie w koncu ktos za to wezmie a nie obgadywac działy (usunięte przez administratora) .pozdrawiam zyczliwa .............

Witam.Jestem była pracownicą Carrfoura ale z innego miasta.Po 3 latach pracy w tej firmie zwolniłam sie sama.W sumie mam ponad 20 lat pracy i w różnych miejscach pracowałam ale takiego braku szacunku ze strony przełozonych nigdy nie widziałam.Czytając opinię pracowników z innych sklepów zastanawiałam się czy to nie jest jakaś epidemia.Tylko pracownicy tej firmy narzekają na kierownictwo i dyrektorów.Coś w tym musi byc,wiec czy nie warto się zastanowić drodzy dyrektorzy,kierownicy czy czegoś nie zmienic?Moze zacznijcie dzień od miłego uśmiechu i wyciagnijcie rekę do zwykłego pracownika bo to on na was pracuje,dzięki tym szaraczkom macie premie a co najważniejsze prace!!! Czasem więcej można zdziałac uśmiechem,pomocą czy spokojnie doradzić kiedy ktos cos zrobi nie tak a złośliwymi uwagami czy krzykiem zyskuje sie tylko wrogów.Pozdrawiam i życze wszystkim pracownikom Waszego sklepu owocnej pracy i duuuuzeeejjjj premi

niema o kim pisac,bez komentarza.......

kris

(usunięte przez administratora)wywalili na zbity pysk a na forum cisza. Czyżbyście jeszcze nie wiedzieli?

kola

Ludzie! to nie jest forum służące chwaleniu kasjerek! nosi ono nazwę:"opinie o pracodawcach"czyli powinno zawierać wypowiedzi pomocne w ewentualnym zatrudnieniu się w Carrefour Sosnowiec.(usunięte przez administratora)

klient

(usunięte przez administratora)Zawszę będę klientem carrefoura bo jest tam bardzo miła obsługa.

gosć

dobrze że jest dzis ten strajk włoski niech dadza ludzia zarobić a nie ich beda wykorzystywac

kola

Witajcie !mimo że piekło się skończyło w Sosnowcu(zostały tylko dwie (usunięte przez administratora) które psują powietrze ale są nie groźne)powracam czasem na to forum tak z ciekawości.Ciekawa jestem jak tam w Bielsku?czy już większość ludzi odeszła z pracy?jak ktoś z kadry ma z nimi jakiś kontakt to napiszcie jak im się pracuje z (usunięte przez administratora).jestem przekonana że są bardzo szczęśliwi mogąć z nim współpracować , w końcu jest mistrzem tworzenia niebagatelnej atmosfery w pracy!!!!!

jola

zgłaszam kandydaturę (usunięte przez administratora) - piękna, inteligentna, najprawdopodobniej oczytana, przesympatyczna, cudny uśmiech, wdzięk i gracja to oczywiście tylko kilka jej zalet bo wymieniać można by do rana a i oczywiście lojalna, szczera taka kandydatka z niej na fantastycznego przyjaciela.Uważam, że laska marnuje się w tym Carrefourze bo śmiało mogła by zrobić karierę np. w telewizorze

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Sosnowiec

Carrefour Polska