Opinie o Carrefour Polska w Sosnowiec Stanisława Staszica 8b

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Sosnowiec Stanisława Staszica 8b

wielbiciel

A może by tak zorganizować wybory miss carrefoura? W Sosnowcu takie piękne kobiety pracują, szczególnie w zielonych koszulkach.

,gosia.

tak to sobie czytam i jestem zalamana oni naprawde musieli strasznie wam dawac w. (usunięte przez administratora) podziwiam wytrzymalosc:) ciekawe tylko czy kazda z przecudownych pan kierowniczek jest w stanie zrobic 1 dnia tyle co pracownik.... z wlasnego doswiadczenia wiem ze nie. pozdrawiam serdecznie

kola

po pierwsze to myślę żebyś się nie podszywała pod czyjegoś nicka na tym forum!!!!!

do pytla

musisz bardzo dużo czasu spędzać w carrefour skoro tak dobrze znasz kasjerki, nadzór i kierownictwo (imiona, nazwiska, stopień) czy ty nie jesteś przypadkiem jedną z kasjereczek ???

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Carrefour Polska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
xxx

(usunięte przez administratora)Inteligencją nie zabłyśnie -bo jej nie ma.Kultury też ,bo o tym świadczy opinia wszystkich byłych i obecnych pracowników. O urodzie nie wspomnę ,bo nos od tych kłamstw jest dłuższy niż Wisła. Ciekawe ,czy tak samo wylewa? Jedynie ma chyba prostą przegrodę od tech uderzeń w biurko...,bo nowy dyrektor powinien posiadać minimalne poczucie estetyki.

Ja bardzo uwielbiam (usunięte przez administratora), która jest bardzo śliczną i mądrą kierowniczką, mam nadzieję, że już niedługo zostanie menagerem bo z jej wiedzą i doświadczeniem bardzo na to zasługuje, Kochamy Cię kasjerki z Sosnowca

wiola

jak widać zapanowała radość i ogólna wesołość, wszyscy są teraz zadowoleni i szczęśliwi, Carrefour Sosnowiec jest już wolny od (usunięte przez administratora) i może tym, którzy tam zostali będzie się pracowało choć troszkę bardziej komfortowo. Pozdrawiam

kola

(usunięte przez administratora)To chyba o czymś świadczy a mianowicie o tym , że nikt nie narzeka kiedy nie ma ku temu powodu - W CARREFOUR SOSNOWIEC POWODU JUŻ NIE MA!!!!!!!!!!!!!!(usunięte przez administratora)

OKOKOK

Ludzie wiem jak tam jest w tym całym Carrefour. Ale się na pewno zmieni bo nadeszła era nowego DYREKTORA. Mogły by się pozmieniać warunki pracy na lepsze a nie tak jak jest czyli zwolnienia i norma 200%

w koncu chyba marzenia wekszosci pracownikow sie spelnily, (usunięte przez moderatora) odszedl na swoje pastwisko ;). moglby jeszcze zabrac ze soba swoje lalunie, a na sklepie powialo by czystym powietrzem

pyzio

bardzo lubie kasjerke (usunięte przez moderatora) bardzo sympatyczna osoba zawsze sie smieje bardzo lubie sie u niej kasowac i tez lubie (usunięte przez moderatora) też bardzo fajna kasjerka z nadzoru bardzo tez lubie pani (usunięte przez moderatora)natomiast nie lubie (usunięte przez moderatora) bardzo niesymatyczna osoba pozdrawiam goraco stały kient cerfeura

z waszych wypowiedzi przejawia sie obraz (usunięte przez moderatora).. U nas jak wszedzie tez nie jest za dobrze, ale na pewno nie dochodzi do sytuacji przez was opisywanych. Z tego co czytam mieliscie fatalnego dyrektora ale moge wam zagwarantowac z w zamian bedziecie miec dyrektora - czlowieka, szanujacego wszystkich pracownikow, doceniajacego prace kazdego z was. Zycze powodzenia ;)

XXX

MOZE TERAZ I NIE MA ALE DZIEKI JEDNEJ UMILA TERAZ ZYCIE W CERFURZE, ZAPYTAJ (usunięte przez moderatora) ??MOZE JAK POWIE PRAWDE TO JEJ SIĘ NOS WYPROSTUJE :(

beti

a jaką przyjaciółkę masz na myśli ,bo z tego co ja się orientuję to ona nie ma przyjaciół....?

zgadzam się z tobą tylko jest różnica, inteligęcje ma sie wrodzoną a wykształcenie i stanowisko mozna zdobyć w różny sposób!!!!!!!!!!!!!????????coś o tym może się pochwalić (usunięte przez moderatora) jak z yorka awansowała na kierownika !!!!!!!!!!!!!! wygryzając swoją przyjaciólkę.Mam nadzieję ze nowy dyrektor okaze się bardziej wiedzą i inteligecją i takich karierowiczów wysle tam gdzie ich miejsce np.na ogródek w willo-kamienicy!!!

ala

huuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!serdeczne kondolencje dla Bielska....

fifi

pracowałam w carrfoure pare lat temu , i to co teraz piszecie to aż nie dowiary ze tak sie tam pozmieniało, nie było lekko bo wiadomo są lepsze i gorsze dni, ale ogólnie dobrze wspominam ten czas, wiadomo jeden odwieczny problem to kasa jaką tam płacili, ale było paru fajnych kierowników ktorzy zapewne juz nie pracuja bo za mądrzy byli a (usunięte przez moderatora) pozostały... powodzonka i nie dajcie sie

aga

piękne... pozdrawiam

opinia

Niemam nic do (usunięte przez moderatora) jest ok. Niemam nic go (usunięte przez moderatora) BHP fajny facet lubie go bardzo......pozdr.

Kochani nadchodzi koniec panowania pewnego wielkiego pana, wielu z was napewno juz to wie a reszta nied�ugo si� dowie. Za gor�co mu si� chyba zrobi�o pod siedzeniem, zniszczy� jeden sklep przenosz� go do Bielska- Bia�ej. Krzyżyk na droge panie Dyrektorze. Wspó�czójemy tylko bardzo pracownikom w Bielsku :((( ale czas aby w Carrefour Sosnowiec zarz�dza� kto� kto szanuje pracownika i jego prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Sosnowiec

Carrefour Polska