Opinie o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

nnnnnm

dlaczego nikt nie powie prawdy prezesowi w oczy przez tyle lat nie znalazl sie odwazny widac wszystko wszystkim pasuje i kazdy robi ladne oczy przed nim i (usunięte przez moderatora) sami dajecie przyzwolenie na to by robiono z was wala

tynb

nie gadamy,tylko dzialamy

nnnnnnnnn - 2013-03-20 12:35:30 co taka cisza nikt się nie żali nikt nie marudzi ????????Szanowny/a nnnnnnnnnnnnn Ludzie narzekaja nie z byle powodu i prosze nie nazywac tego marudzeniem

nnnnnnnnn

co taka cisza nikt się nie żali nikt nie marudzi ????????

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY kandydat na stanowisko SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
marlena86

hej,dostałam takie pisemko z wezwaniem do zapłaty, chyba szukają jak tu dostać kasę za nic.nie polecam pracy w tej firmie

qqqq

dziewczyny nie dajcie sie trzymam za was kciuki pracawalam w tym zakladzie kiedys i bylo fajnie odeszlam przez handlowca ktory chcial pokazac co to nie ona i co poleciala z wielkim hukiem a i przytym odeszla nie jedna dziewczyna pracowita a (usunięte przez moderatora) klapki na oczach miala i ma

iuyt@,kj

dziewczyny nic nie slychac,nie wiecie czy jiuz zaprzestali wysylania pisemek do splaty?a moze ktoras z was dostala?

bojo

Ta firma padnie w niedlugim czasie, to oczywiste, a jedynym pytaniem jest kiedy to sie stanie. Jezeli szef odnosi się do innych z pogardą, traktuje swoich podwładnych jak śmieci a kontrahentów z wyzszością i brakiem szacunku, to nie ma prawa oczekiwać że przyniesie to rozwój firmie. W rezultacie ma skłóconych i niezadowolonych pracowników, chaos na zakładzie, produkty mięsne i wędliny o marnej jakości, upadek handlu i odpływ klientów ze sklepów, czy zagranicznych. Na wszystko zapracował swoją postawą. Zło które wytworzył właśnie do niego wraca. I tyle.

papa

dodajmy do tego jeszcze fikcyjne kary za telefon miesięcznie są to duże kwoty dadzą ci 300 premii a (usunięte przez moderatora) 400 ale mi super firma ,a jeszcze po roku sobie przypomną że jesteś im winna z 1000 zł czyli wyjdziesz na zero tj zostanie ci goła pensja NO ALE GDZIE TAM W MOŚCIBRODACH ZARABIA SIĘ OKOŁO 1500 ZŁ NA RĘKĘ

ja@

ile razy tak bylo ze klient oddal mieso,bo igle zlamana znalazl w miesie.naprawde zebrac sie i zrobic z tym porzadek .za co ja mam placic pytam za co?kombinuja jak moga!nie wiem ile maja sklepow moze 60,niech bedzie w kazdym 3 dziewczyny to jest prawie 200osob w samychh sklepach niech obetna tylko po 100zl za zwroty ,a gdzie manka po 200zlod osoby normalnie biznes

Kaśka

Dziś osobiście ,tak sama zrobiłam ,wziełam 3 produkty,otworzyłam i właśnie z trzech sztuk które razem w sumie ważą 4,400 to 0,.970 kg to sama woda.I właśnie też to będziemy udowadniać,my ich nie okradliśmy,a za swoje błędy zakład niech sam płaci.....Mają fatalnego technologa.!!!!!!!!!!!!!!!!

pracownica

oj leje się z mięsa jak z kranu znów nie można odpisywać wody więc co za tym idzie będą niedobory niestety z 30 kg szynki jest około 1,5 kg wody ( około 20 zł) i tak codziennie łatwo policzyć ale co wariatki zapłacą ciężko dziś o pracę

wtajemniczony

te ubytki zaczely sie jak w moscibrodach zaczeli strzykac wode w mieso. nie wiedza chyba jeszcze jeki specyfik zastosowac, bo wszystko wycieka nim dojedzie a newat jak cos dojedzie to reszta wycieknie w ladzie sklepowej.

max

I TO JEST POSEŁ........wcale się nie dziwię że furorę to ten człowiek zrobił tylko w swojej okolicy.

SERWIS 21 BARDZO CIEKAWY ARTYKUŁ

na konferencji prasowej w Sejmie, organizacje społeczne powiedziały „Sprawdzam”. Okazało się, że minister i jego wierny giermek, Główny Lekarz Weterynarii, zamiast kart do gry, dzierżą w swych nieczystych łapkach puste kartoniki! Mamy nadzieję, że Pan Premier również odkryje te żałosne gierki i nie zdecyduje się na utratę dobrego imienia Platformy Obywatelskiej przez poparcie nieakceptowanego powszechnie przez Obywateli procederu uboju rytualnego, wyłącznie dla zysku kilkunastu ubojni, silnie wspieranych przez, pożal się Boże!, partnera koalicyjnego. 4. Janusz Związek - wysoki urzędnik państwowy – z mocy ustawy zajmujący się ochroną zwierząt (sic!) - z nominacji ministra Sawickiego pełni funkcję Głównego Lekarza Weterynarii. Jeszcze. Lek. wet. Janusz Związek, to państwowy urzędnik, który za pieniądze podatników, w zaciszu swego gabinetu, knuł intrygi w porozumieniu z przedstawicielami związków wyznaniowych. Działania te miały na celu wywołanie wrażenia, że w Polsce ubój rytualny jest legalny. Oto przykład takiego spotkania, z grudnia 2011 r., podczas którego ustalono szczegółową „Procedurę dotyczącą warunków uboju i produkcji koszernej na terenie Polski”: [usunięte przez moderatora] Główny Lekarz Weterynarii, stojący na czele Inspekcji Weterynaryjnej, organu ustawowo zobowiązanego do nadzorowania wykonywania przepisów ustawy o ochronie zwierząt, ustala w Rabinem procedury czynów ustawowo uznawanych za przestępstwo, zagrożone karą pozbawienia wolności do trzech lat! Ten oto kwit służył Związkowi za usprawiedliwienie tej haniebnej działalności. Ministerialny kolega ułatwił mu przykrycie rytualnego szwindla! Za zasługi awansował ze stanowiska Dyrektora Departamentu Bezpieczeństwa Żywności i Weterynarii na stanowisko Dyrektora Generalnego w resorcie rolnictwa. [usunięte przez moderatora]

SERWIS 21 BARDZO CIEKAWY ARTYKUŁ

W czerwcu 2012 r. Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień służbowych Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi poprzez wydanie i stosowanie przepisów rozporządzenia z dnia 9 września 2004 dotyczącego sposobu uboju zwierząt niezgodnego z przepisami ustawy o ochronie zwierząt, tj. o czyn z art. 231 par. 1 kk. (sygn. VI Ds. 237/12). Pomimo jednoznacznego orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego oraz powiadomienia przez polski rząd Komisji Europejskiej o obowiązującym w Polsce od 1 stycznia 2013 r. zakazie uboju rytualnego bez ogłuszania (zgodnie z art. 26 unijnego Rozporządzenia 1099/2009), Sawicki nadal nawołuje do kontynuowania uboju rytualnego, czyli nakłania obywateli do przestępstwa z art. 35 ustawy o ochronie zwierząt. Prokuratura Okręgowa w Warszawie także i w tej sprawie (podżegania do przestępstwa) prowadzi już śledztwo. 3. Stanisław Kalemba - przynależność partyjna PSL Doświadczony poseł, nieprzerwanie sprawuje mandat od pierwszej kadencji Sejmu, czyli od ponad dwudziestu lat. I przez te ponad dwadzieścia lat tak się skutecznie dekował, że aż do lipca ub. roku niewiele osób, także w samym Sejmie, znało nazwisko: Kalemba. W lipcu 2012 r. spił śmietankę po aferze taśmowej w ARR i przejął stołek Ministra Rolnictwa po Marku Sawickim. Doświadczony parlamentarzysta - specjalizuje się w pseudo-logicznym ględzeniu, czasem niezamierzenie komicznym. Zaraz po objęciu urzędu ministra, Kalemba przebojem wszedł na medialne salony, wygrywając kilka kolejnych wydań listy przebojów Radia TOK FM, taką oto do bólu szczerą wypowiedzią (TOK 5): [usunięte przez moderatora] Objąwszy urząd, Kalemba odmówił zaprzestania uboju rytualnego, wskutek czego dołączył do Sawickiego w prowadzonym przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie śledztwie w sprawie przekroczenia uprawnień służbowych Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi poprzez wydanie i stosowanie przepisów rozporządzenia z dnia 9 września 2004 dotyczącego sposobu uboju zwierząt niezgodnego z przepisami ustawy o ochronie zwierząt, tj. o czyn z art. 231 par. 1 kk. (sygn. VI Ds. 237/12). Kalemba, jak na prominentnego działacza partii ludowej przystało, za nic ma cierpienia zwierząt zadawane podczas uboju rytualnego. Po grudniowej porażce z uruchomieniem poselskiego projektu zmiany ustawy o ochronie zwierząt, jako najszybszej ścieżki legislacyjnej przywrócenia uboju rytualnego, planuje uruchomić ten sam projekt jako projekt rządowy. [usunięte przez moderatora] Minister Kalemba - niby spryciarz, a tak naprawdę drobny szachraj! „Zgodny z unijnym rozporządzeniem” nie znaczy „wymagany przez unijne rozporządzenie”. To samo dotyczy pozostałych aktów prawnych, na które powołuje się Kalemba. O kreowaniu się na obrońcę wolności religijnych Turków oraz innych ludów Bliskiego Wschodu i Afryki szkoda gadać. To już zgrana karta. Żaden dżoker! Liczby podawane przez Kalembę to nieudolny blef. 23 stycznia br.,

SERWIS 21 BARDZO CIEKAWY ARTYKUŁ

Na tym nie koniec. Zaledwie kilka dni temu, na konferencji prasowej w Sejmie, ujawniono, że Minister Rolnictwa starannie kryje występki partyjnego kolegi i manipulując informacją udzielaną w trybie dostępu do informacji publicznej, nie umieścił zakładów Borkowskiego w wykazie ubojni prowadzących ubój rytualny. I to jest kolejny, ewidentny przekręt. Dowód: [usunięte przez moderatora] W odpowiedzi na rewelacje ujawnione podczas w/w konferencji prasowej, poseł Borkowski, jakby zapomniawszy o swoich wcześniejszych publicznych wystąpieniach, a także o ustaleniach prokuratury poczynionych w toku postępowania w sprawie wykonywania w zakładach Mościbrody uboju niezgodnego z przepisami ustawy o ochronie zwierząt, kłamie w dziennikarzowi w żywe oczy, zaprzeczając temu, o czym z właściwą sobie butą chętnie opowiadał rok temu! „Borkowski, pytany przez PAP o ubojnię i o to czy dokonuje się w niej uboju rytualnego, odpowiedział: "Zakład mam, natomiast rytualnie nigdy nie ubijaliśmy. (...) Kiedyś tam próbnie ileś tam lat temu to tak, a teraz, w 2012 roku nie biliśmy". - W ogóle nie biliśmy, to były jakieś tam sztuki, minimalne ilości, aczkolwiek jestem gorącym zwolennikiem uboju rytualnego dlatego, że taki ubój powinien być w Polsce dopuszczalny, tak jak jest dopuszczalny na całym świecie - dodał.” [usunięte przez moderatora] Ile to ”lat temu”, panie pośle Borkowski, skoro certyfikat na ubój halal posiada Pan od października 2011 roku? I jakie tam sztuki „próbnie”, skoro prokuratura ustaliła, że w okresie od października 2011 do lipca 2012 w Pana ubojni zaszlachtowano w klatce ubojowej, bez wstępnego ogłuszenia 2947 sztuk bydła na eksport do Turcji! Pazerność, żenada i mizeria intelektualna w wykonaniu Borkowskiego, aparatczyka, senatora dwóch kadencji, aktualnie posła na Sejm. 2. Poseł Marek Sawicki - przynależność partyjna PSL Poseł II kadencji, poseł III kadencji, poseł IV kadencji, poseł V kadencji, poseł VI kadencji, poseł VII kadencji. Były Minister Rolnictwa, odwołany ze stanowiska w 2012 r. po ujawnieniu tzw. afery taśmowej w podległej mu Agencji Rynku Rolnego. Pomimo wezwania, nie zakazał uboju rytualnego w polskich rzeźniach i utrzymywał wydane niezgodnie z prawem rozporządzenie dopuszczające ubój bez ogłuszania, z uporem godnym p.osła (patrz parabola wygłoszona na seminarium zorganizowanym dla zachęcenia polskich rzeźników do produkcji halal i koszer: [usunięte przez moderatora] Bojownik o wolności religijne obywateli Turcji i Izraela.

SERWIS 21 BARDZO CIEKAWY ARTYKUŁ

Ubój rytualny czyli anatomia przekrętu na szczytach PSL Informujemy, że Laboratorium Agro-Przekrętów [usunięte przez moderatora] (z ostrożności procesowej opuiblikowało tekst "Ubój rytualny, czyli anatomia przekrętu na szczytach władzy", który publikujemy poniżej (opinie zawarte w tekście są opinią ich autorów) Ubój rytualny, czyli anatomia przekrętu na szczytach PSL 27 listopada 2012 r. Trybunał Konstytucyjny orzekł, iż § 8 ust. 2 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 9 września 2004 r. w sprawie kwalifikacji osób uprawnionych do zawodowego uboju oraz warunków i metod uboju i uśmiercania zwierząt jest niezgodny z art. 34 ust. 1 i 6 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt, a przez to z art. 92 ust. 1 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej. Tym samym od 1 stycznia 2013 r. haniebny proceder, polegający na uboju zwierząt bez wcześniejszego pozbawienia świadomości, został usunięty z polskiej rzeczywistości. Myliłby się jednak ten kto by sądził, że na tym zakończyła się sprawa praktykowania w polskich rzeźniach barbarzyńskiego obyczaju wykrwawiania zwierząt w stanie pełnej ich świadomości i zdolności do odczuwania bólu. Wkrótce po wyroku TK kilku posłów PSL, jawnie drwiąc z werdyktu najwyższego organu sądowniczego w Polsce, podjęło próbę uruchomienia autorskiego projektu ustawy, który pozwoliłby na sprytne „obejście” werdyktu Trybunału Konstytucyjnego i ponownie wepchnąłby polskie zwierzęta w piekło uboju rytualnego. To, że do tego w grudniu 2012 r. nie doszło, zawdzięczamy zdecydowanemu stanowisku Pana Premiera, jak również aktywnemu wsparciu ze strony grupy posłów szczególnie zaangażowanych w sprawy dobrostanu zwierząt. Pomimo nacisków peeselowskiej „góry”, nie udało się znaleźć piętnastu odważnych posłów, którzy by się pod tym skandalicznym projektem podpisali! Minister Kalemba i paru innych, pozbawionych skrupułów ważniaków spod znaku zielonej koniczyny, nie daje jednak za wygraną. Tym razem porzucili oni argumenty natury wolnościowej, w których kreowali się na obrońców wolności religijnych Turków i innych ludów Bliskiego Wschodu, kuriozalnie wywiedzionych z polskiej Konstytucji (sic!). Teraz przybrali maski bojowników o rozkwit polskiej gospodarki i zachowanie miejsc pracy. W szczególności miejsca pracy posła Borkowskiego, partyjnego kolegi Kalemby. Mając wszystko to na uwadze, zdecydowaliśmy się przybliżyć nieco sylwetki głównych sprawców tego zamieszania, uporczywie zabiegających o przywrócenie stanu prawnego sprzed dekady, tj. o ponowną legalizację uboju rytualnego w polskim systemie prawa, i to – o ironio! – pod pretekstem wdrażania przepisów unijnego rozporządzenia, którego celem jest ochrona zwierząt przed cierpieniem podczas uboju! Oto nieustraszeni bojownicy rytualnego szlachtowania zwierząt: 1. [usunięte przez moderatora] - przynależność partyjna PSL - prezes Zakładów Mięsnych "Mościbrody" Tak oto pisze o sobie: [usunięte przez moderatora]: - Przez dwie kadencje sprawowałem mandat radnego gminy Wiśniew, oraz radnego Wojewódzkiej Rady Narodowej w Siedlcach. - W latach 1993 – 1997 byłem Senatorem RP III kadencji oraz w latach 2001-2005 Senatorem RP V kadencji. - Od 2009 roku jestem Posłem na Sejm RP. W VI kadencji Sejmu pracowałem w Komisji Gospodarki oraz Komisji do Spraw Kontroli Państwowej, jak również w Komisji Nadzwyczajnej "Przyjazne Państwo". Obecnie pracuję w Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Komisji Gospodarki. - Należę do Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jestem wiceprezesem Zarządu Wojewódzkiego PSL na Mazowszu. - Jestem członkiem Ochotniczych Straży Pożarnych. - Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi i Srebrnym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa. A zatem poseł Borkowski to nie jakiś szarak z partyjnego ogona. Borkowski to szyszka w PSL, a zarazem ikona nielegalnego uboju rytualnego. Jako Prezes Zakładów Mięsnych Mościbrody, w 2012 r. oferował wyroby pochodzące z uboju rytualnego, organizując zarzynanie wielu tysięcy zwierząt w ten okrutny sposób. [usunięte przez moderatora] W lutym 2012 r. na antenie radia TOK FM poseł Borkowski wygłosił takie oto credo: „Ja sam realizuję w swoich firmach taki ubój...” „Wykonuje się ten typ uboju, żeby wygrać konkurencję...” [usunięte przez moderatora] Borkowski jest również autorem unikalnego w skali światowej rozwiązania w dziedzinie anestezjologii: „podczas podrzynania mu gardła na żywca zwierzę nie odczuwa żadnego bólu, bo jest całkowicie unieruchomione”. Tak to objaśnił dziennikarzowi: [usunięte przez moderatora] Na tym nie koniec. Zaledwie kilka dni temu, na konferencji prasowej w Sejmie, ujawniono, że Minister Ro

wawa

ja w mościbrodach pracowałam 1 miesiąc,w sklepie w wawie ,i wczoraj też dostałam spłate niedoboru,przy pensji odćieli mi 200 zł,a teraz jeszcze mam ponad 580 zł do oddania,i jeszcze 3 dziewczyny to samo.To za jeden miesiąc musimy oddać w sumie we cztery 3000 ZŁ. O CO TU CHODZI?????? przecież to ogromne pieniądze,i tylko za jeden miesiąc.

Upadek

Nie mogę w to uwierzyć jak nisko nasz zakład upadł,jeszcze kilka lat temu jakoś funkcjonowaliśmy,teraz sama zawiść,nikt z nikim nie rozmawia,każdy na każdego z byka patrzy.Zero jakiej kolwiek polityki,żyje się z dnia na dzień.Wieczne pretensje i skargi.I wszystkiemu winni ludzie,.Ależ porażka,idziemy na same dno.Jestem rozczarowana ,na co dzień to widzę.Na przełomie kilku lat tak się zmieniło.zła polityka,złe rządy,i z każdym dniem coraz gorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY - Mościbrody

• Jak się pracuje w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY