Opinie o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

Annn

Za to ja zawsze bede pisac....jestescie marnym zakladem "miesnym"...jesli tak mozna wogole was nazwac..lejecie tyle wody do miesa ze pozniej takie rzeczy sie dzieja...opinie macie juz na samym dnie od ludzi...zadna jakosc...(usunięte przez administratora)!!!

kACHA.......

CZY JA DOBRZE WNIOSKUJĘ,DOSTALIŚCIE PAPIERY DO PODPISU ŻE NIE BĘDZIECIE ZAMIESZCZAĆ SWOICH OPINII,??????????? Ale jazda.......

Kij im w oko!

Proponuję udać się do radcy prawnego/prawnika, który Wam pomoże i pokieruje :-)

@@@

Ludzie trzymajcie się z dala od tej firmy.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY kandydat na stanowisko SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
gad@

hej i co robic z ta splata ja te z dostalam?

...

A kij im w oko! - 2013-05-13 19:12:25 omega.... - 2013-05-13 15:22:02 Hej Dostałam dzisiaj pisemko dotyczące spłaty niedoboru!Nie dość,że naliczyli sobie jakieś odsetki to jeszcze straszą , ze jeśli nie zapłacę do 15 maja to wyegzekwuja go w postaci bezpośredniego kontaktu z dłużnikiem! Mam wrażenie ,że prezesik brata się z ganksterką!!!!Czyżby zbierał na nowe BMW?A może nie ma na chleb , bo tej swojej papraniny ze zwrotów boi się wziąć do ust!Podpowiedżcie co z tym zrobić i jak to załatwić! P.S.O co chodziło z tymi pisemkami do podpisu?Mogą to zrobić tylko z nakazem sądowym.Hej, ja dokładnie także coś takiego dostałam kilka dni temu. Pomimo, że już tam DAWNO nie pracuję. I nie wiem co z tym zrobić. Czy oni mają prawo rządać od nas jakiś spłat?! Proszę o jakąś podpowiedź.

A kij im w oko!

omega....

A kij im w oko!

Oho... zajrzałam na forum zobaczyć co w trawie piszczy, a tu taka cisza... Pisemka dziewczyny podpisały, że nie będą komentarzy zamieszczać, to nawet wypłat nie skomentowały hyhyhy

Czarnulka

236 - 2013-05-07 12:57:52 Lubie wchodzic na ten wątek co jakiś czas i poczytać co nowego w tym (usunięte przez administratora) słychać.to poprawia mi humor .Mi tez poprawia to humor...rowniez dlatego ze tam juz nie pracuje... :D:D Pozdr biuro m a t o l o w:D a najbardziej (usunięte przez administratora):D kiedy juz sie kapna ze nic w glowie nie masz i robisz zaslony dymne typu : jaka jestem blyskotliwa i jak sie na wszystkim znam":D Wszyscy (usunięte przez administratora) na tym skorzystaja i firma z kryzysu wyjdzie...a i ty moze zobaczysz ze sa inne wazne rzeczy w zyciu..tyle ze zegar tyka i juz mloda wcale nie jestes...a pewnej osobie juz dluzej i tak nie bedziesz potrzebna..mimo wszystko zlosliwa nie jestem i zdrowia powodzenia zycze... P.S. Kazdy bedzie mial za swoje..predzej czy pozniej...

anka

ty chyba nie wiesz co piszesz ,to wszystko co sie dzieje niedobrego a w firmnie to zasluga rzadzacych a wyzywaja sie na pracownikach, (usunięte przez administratora) jest ok?z ktorej strony chyba prywatnej.rzeczywiscie te sklepy to przypominaja lata osiemdziesiate,wszystko stare zuzyte,noza pozadnegoi nie ma najlepiej to kupic za swoje,a jak sie cos zepsuje to czekaja ,az ktoras przyprowadzi swojego faceta zeby naprawil,.ciekawe kiedy oni przejza na oczy ,widac co sie dzieje ciecia,te wyroby ciekawe co oni tam dodaja ze jezyk sztywnieje,mozna pisac i pisac,kazda wie najgorsze to jak idyjotki tylko sie usmiechaja i przytakuja,a jak szefostwo pojedzie to dopiero morde dro!

:D

qqq - 2013-05-03 18:26:07 King - 2013-05-03 10:13:50 qqq - 2013-05-02 18:34:15 SAMA JESTES SMIESZNA .A TO ZE ODESZLAM SAMA TO MAM NA PAPIERZE A (usunięte przez administratora) JEST OK TYLKO ZA DUZO MA NA GLOWIE WSZYSTKIE SKLEPY I TAKIE IDIOTKI JAK TYNo jeśli jesteś tą osobą o której myślę to bardzo dobrze że odeszłaś,bo takich ludzi w firmie nie potrzeba.O powrocie zapomnij.CIEKAWE KOGO MASZ NA MYSLI I CZY TRAFILAS ODP. A JA CI POWIEM CZY DOBRZEIdiotko qqq ogarnij sie i idz do (usunięte przez administratora) co jest ok..nie zawracaj nam (usunięte przez administratora) podnos upadajacy interes (usunięte przez administratora) bedzie was juz dwie...:) ...:D kogo to obchdzi kto cie wywalil a swoj papier wez i se.... A taka jak ja idiotka ma dobrze platna prace a z tej pracy MOS i z tych wlascicieli tylko sie smieje (ludzi tylko szkoda)...ciekawe kto jest idiotka co:D

Aneta

w-wa - 2013-05-03 18:32:19 Kaczka - 2013-05-03 09:05:16 W-WA - 2013-05-02 18:54:08 NA TYLE DOBRZE ZNAM TE DWA SKLEPY BO MIESZKAM W W-WA W TYM REJONIE I ZACZYNAJA PRZYPOMINAC SKLEP Z PRZED 8 LAT ZE JAK SIE WESZLO TO CHCIALO SIE SZYBKO WYCHODZIC JEST TO PRZYKRE ZE NP.SKLEP NA RAKOWIECKIEJ TRACI NA WIZERUNKU BO NIE JEST TO CO BYLO JAK SIE OTWORZYL A JEST OD WAKACJ 2012R. CORAZ GORAEJ ZACZELAM JEZDZIC NA CZERNIAKOWSKA I TASAMA SYTULACIA POZDRAWIAMCzy ten tekst pisało dziecko,tyle błędów........no ludzie,litości podstawy pisowni. się kłaniają.MASZ RACIE PISALO TO MOJE DZIECKO ,ALE PISALO PRAWDE KACZUSZKOAleż to urocze... nie ma to jak zwalić swoje byki na dziecko :-)

w-wa

qqq

King

Kaczka

W-WA

qqq

SAMA JESTES SMIESZNA .A TO ZE ODESZLAM SAMA TO MAM NA PAPIERZE A BASKA JEST OK TYLKO ZA DUZO MA NA GLOWIE WSZYSTKIE SKLEPY I TAKIE IDIOTKI JAK TY

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY - Mościbrody

• Jak się pracuje w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY