logo CodeConcept Sp. z o.o.

CodeConcept Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o CodeConcept Sp. z o.o.

admin 2015-08-03 08:03:16
Jakie są twoim zdaniem plusy i minusy pracy w firmie CodeConcept Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.
Kykadyn 2016-10-11 11:48:43
Nie wiem jak tam jest z samą pracą, ale rozmowa kwalifikacyjna przebiega w dobrej atmosferze (takie są moje odczucia, w porównaniu z przebiegiem wcześniejszej rozmowy w pewnej firmie na "strefie", gdzie kultura rekruterów to porażka). Rozmowa dotyczy tzw. kompetencji miękkich oraz sprawdzenie znajomości technologii programistycznych. Rozmowa zakończyła się pozytywnie, jednak miałem inną moim zdaniem korzystniejszą ofertę i zatrudniłem się w tamtej drugiej firmie. Ale myślę że w CodeConcept również praca jest ciekawa i przy okazji można się wiele nauczyć.
Fakt, preferowane jest samozatrudnienie, ale jeśli nie znajdą się kandydaci gotowi na tę formę współpracy, myślę że na normalną umowę też można tam podjąć pracę.
Jump 2016-10-17 23:04:07
Programista java czy programista net co Waszym zdaniem jest sensowniejsze jak potrafi się obie rzeczy?
Zostaw swoją opinię o CodeConcept Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CodeConcept Sp. z o.o.