Opinie o Novaris Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Novaris Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Novaris Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novaris Sp. z o.o. w Warszawa

Hej. ;) wiem, że ze dwa tygodnie temu wygasła mi oferta dla tibco deva, mimo wszystko może mi ktoś opowiedzieć jak rekrutacja przeszła i ogólnie jak się pracuje? możliwe ze w okolicy nowego roku znowu ktoś będzie potrzebny? Z opisu wynikało, że chodzi o projekt długoterminowy, opowiecie na ich temat nieco więcej?

A.

Cześć. Zgadza się, rekrutacja Tibco Developer została zamknięta - stanowisko objęła osoba z projektu. Jak wygląda rekrutacja opisywaliśmy w jednej z odpowiedzi. Jest szansa, że niebawem pojawi się podobna oferta. Jeśli jesteś zainteresowany/a podjęciem współpracy - prześlij nam swoje CV. Kiedy projekt zostanie uruchomiony, skontaktujemy się z Tobą w pierwszej kolejności. Serdecznie pozdrawiam.

Niestety mnie, osobę totalnie bezkonfliktową firma potraktowała po macoszemu - stwierdzili że się z kimś od nich nie dogadałem i dlatego nie przeprowadzą ze mną rekrutacji. (usunięte przez administratora)

@Andrzej

Wychodzimy z założenia, że odpowiednia atmosfera w zespole to klucz do sukcesu. Mimo tego, nie zdarzyła się sytuacja aby jakakolwiek rekrutacja nie została przeprowadzona przez 'niedogadanie się'. O pewnych barierach komunikacyjnych czy braku pożądanych umiejętności miękkich możemy dowiedzieć się tylko po przeprowadzeniu pierwszego etapu rekrutacji. Nie rozpoczynamy procesu rekrutacyjnego tylko w sytuacjach, kiedy kandydat nie spełnia podstawowych wymogów oferty (lata doświadczenia, technologie, znajomość języków). Panie Andrzeju, proszę o szersze opisanie zaistniałej sytuacji abyśmy mogli ją zweryfikować.

Czy rotacja pracowników w Novaris Sp. z o.o. na Project Manager jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 13 maja na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

A.

Często poszukujemy współpracowników do realizacji projektów zarówno dla naszych Klientów jak i wewnątrz organizacji. Cykliczne publikowanie przez nas ogłoszeń nie ma związku z rotacją, a z rozwojem firmy. Pozdrawiam.

@A.

Jeśli chodzi o wspomnianą prace wewnątrz struktury to na jakie stanowiska będzie w najbliższym czasie możliwość aby się przyjąć? i w jaki sposób wtedy rozmowy są prowadzone, kto jest odpowiedzialny za rekrutacje i jak ona całościowo przebiega?

Bartłomiej

Współpraca z tą firmą przyczyniła się do diametralnego rozwoju mojej kariery nie tylko w aspekcie technicznym ale również pod kątem managerskim. Dział HR jak i zarząd jest gotów na dogadywanie się w każdej kwestii na korzyść pracownika. Polecam tą firmę pod każdym względem, a zwłaszcza przez zaangażowanie działu HR w dostarczaniu potrzebnych ludzi do podległych mi zespołów.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Novaris Sp. z o.o. na stanowisko Cloud DevOps / Admin Engineer? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
zainteresowany

Nie odpowiadają na ogłoszenia. Ani negatywnie ani pozytywnie :(

A
@zainteresowany

Cześć. Dzięki za ten komentarz, staramy się odpowiadać wszystkim zainteresowanym Kandydatom. Jaką drogą zgłaszałeś do Nas swoją kandydaturę? ????

Jak szefostwo w Novaris Sp. z o.o. traktuje ludzi?

A.

Z pełną odpowiedzialnością odpowiadam: dobrze. Z szacunkiem, wyrozumiałością, otwartością. Naprawdę szczerze - nie mam ani jednego powodu do narzekania. Płatności na czas, warunki pracy bardzo dobre, pełna elastyczność co do współpracy i miła atmosfera (nie mylić z 'rodzinnym' (usunięte przez administratora)) ;)

Jakub

Bardzo przyjazna firma, podczas procesu rekrutacji czułem zaangażowanie z ich strony, stawka konkurencyjna. Szczególnie polecam współpracę z panem Rafałem

Bartek

Bardzo dobra współpraca oraz kontakt ze strony osób po stronie Novaris w kwestiach projektowych jak i również organizacyjnych. Jeżeli chodzi o projekty to są one dobierane adekwatnie do doświadczenia i umiejętności a sama współpraca z klientem, dla którego świadczona jest usługa jest na dobrym i wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam współpracę.

Novaris Sp. z o.o. właśnie rekrutuje w mieście Warszawa. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Rafał

Dzień dobry, aktualnie większość naszych projektów jest 100% zdalnie. Także jesteśmy otwarci na kandydatów z każdego miasta na terenie Polski. Zdarzają się sporadyczne wizyty u klientów (raz na miesiąc). Głównie są to miasta - Warszawa, Wrocław, Kraków.

Czesław
@Rafał

To super, że zdalnie można pracować. A rozmowa rekrutacyjna i ewentualne wdrożenie do obowiązków po rekrutacji w przypadku otrzymania pozytywnego wyniku też jest zdalnie? Uwielbiam pracę zdalną i szukam czegoś w takiej właśnie formule. Te wizyty u klientów przeważnie cały dzień trwają?

Rafał
@Czesław

Dzień dobry, cały proces rekrutacyjny jest zdalnie. U niektórych klientów proces wdrożenia wymaga bycia w biurze 1 - 2 dni (zapoznanie się z zespołem, managerem, wyrobienie dostępów). Potem są to już sporadyczne wizyty również na 1 - 2 dni (klient opłaca koszty delegacji).

lukasz

super firma Moje sugestie dla Novaris Sp. z o.o.: warto współpracować Lubię atmosferę w Novaris Sp. z o.o. za: uczciwość

@lukasz

Super miejsce bo ludzie sa tu ludzcy i wspólnie pomaga każdy problem rozwiązać

chętny ale olany

fatalna komunikacja z firmą, chcą ludzi zatrudniać do klientów, również przez siebie, ale nie potrafią się wystarczająco skomunikować z chętnymi

admin

Sądzisz, że masz wiedzę o firmie Novaris sp. z o.o. które może zaskoczyć internautów? Podziel się nią z innymi na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Novaris Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Novaris Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novaris Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novaris Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Novaris Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Brązownicza 13 lok. 28
    01-929 Warszawa