Opinie o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Exact Systems Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exact Systems Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Porażka, sama praca nie jest jakaś zła, ale koordynatorzy i baby z biura pozostawiają wiele do życzenia

Narcyz
@Anonim

Skoro wypłaty są do każdego 20 miesiąca kalendarzowego a mija 4-5 dni po dniem 20 kiedy można spodziewać się wypłaty.. ?? Czy ktoś miał ten problem .??

Mariusz

Większość ludzi wypowiadających się tutaj ma rację. Ta firma to (usunięte przez administratora)na kółkach. Biuro nie działa wcale. Jedni odsyłają do drugich, drudzy nie odbierają lub kłamią i na odwrót. Trafiłem na uczciwą jednostkę, ale jedna młoda osoba nie dźwignie tej piramidy. Po wielu miesiącach pracy mogą cię (usunięte przez administratora) więc uważaj. Nie polecam. Obecnie pracownik, ale to chwilowy błąd.

Luzik

Najgorsza firma jaka znam jestem na l4 a mam cięcie 200zl ze nie było mnie w pracy.

prawnik
@Luzik

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie? Zapoznaj się z warunkami umowy.

@Luzik

L4 na umowie zlecenie ? Chyba nie znasz prawa Polskiego . Do (usunięte przez administratora)z takimi problemami ;)

Barbara
@Mateusz

to swoją drogą, mnie to bardziej zastanawia czemu agencja tego ludziom nie wyjaśnia? wiadomo, że może to się zdawać jasne ale jak widać chyba nie dla wszystkich? jest coś jeszcze o czym warto wspomnieć?

@Mateusz

Widocznie mało znasz prawo polskie bo zdziwisz się ale jest możliwość płatnego L4 na umowie zlecenie poszukaj i doczytać

Mirosław

Masz racje. Jak pracownik zgodzi się na dobrowolne składki to wtedy można dostać normalnie płatne chorobowe. A co z tymi obcinanymi pieniędzmi za L4? Ty wiesz o co chodzi? Jest jakaś premia za frekwencje która się wtedy nie należy?

Xxx

Nie polecam pracy w Exact Systems.Dział rekrutacji mnie pozytywnie zaskoczył ale to co działo sie tam na miejscu daje wiele do życzenia. Porozwalane meble i drzwi szafki brudne jakby nie byly myte z rok pod łóżkami takie koty ze mozna bylo sobie ulepic z tego dwa owczarki szkockie.Telewiory miały tak rozwalone matrycje jakby ktoś rzucał w nie piłkami. Pani A.od pilnowania porządku obudziła się dopiero jak przyjęli kolejna melinie i musieliśmy po nich sprzątać ale to nie wszystko bo nie przepracowali ani jednego dnia a rozwalili kilka rzeczy to my zwalniając sie dostaliśmy pismo do Polski że nakładają na nas karę pieniężna za to że "nie zgłosiliśmy 24h wcześniej że nie będzie nas w pracy" ale wiadomo coś trzeba wymyślić by kasa się zgadzała i Pani nie musiała płacić za to z własnej kieszeni ;) U Koordynatora nie oczekiwałabym pomocy ani empatii do pracownika ponieważ ma już swoją grupę "pupilkow" z którymi pije w weekendy i oddaje im swoje obowiązki takie jak przekazanie kluczy do mieszkania i ustytulowanie w jednym z nich gdzie mamy mieszkac. Jedna wielka (usunięte przez administratora) nie polecam.

@Xxx

Gdzie konkretnie byłaś?

Kontroler jakości

Szczegółowe informacje nt. wynagrodzenia, umowy, składek. Dokładne opisanie na czym polega praca. Ogólnie dowiedziałam się wszystkiego co chciałam. Następnie testy na kompie (spokojnie, pomagają we wszystkim) PS: pozdrawiam przemiłą Panią prowadzącą.

Oczekiwania finansowe, dyspozycyjność, możliwy termin podjęcia pracy, zakład na którym chciałabym pracować itp

bez komentarza

Witam, prośba o przesłanie PIT za przepracownay 1 m-c /marzec 2022/ Pikutkowo k. Włocławka. Tytuł przelewu wynagrodzenia LPU/2022/03/8/KZ bosadstyk2456@wp.pl Z góry dziekuję. Bogusław Sadanowicz

Wyrobnik

W nawiązaniu do ogłoszeń o pracę w Exact Systems, firma oferuje: - "Stawkę godzinową wzbogaconą o dodatki oraz premie" - bzdura, żadnych dodatków ani premii. - "Szkolenie stanowiskowe" - nie wyobrażam sobie pracy bez przeszkolenia na stanowisku... - "Współpracę na podstawie umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)" - najgorsza umowa, ale łaskawie pozwalają wykupić prywatne ubezpieczenie LOL - "Opiekę oraz pomoc dedykowanego Koordynatora" - koordynatorzy w Exact to najgorsze świnie, pracowałem z kilkoma, opinie tutaj też to potwierdzają. Na pomoc ani szacunek nie licz. - "Płatny system poleceń do pracy – polecaj i zarabiaj" - nic o tym nie słyszałem, a pracy nikomu bym nie polecił. - "Wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji" - czyli masz prawo wiedzieć, ile godzin przepracowałeś. Rewolucja na rynku pracy... - "Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku" - z pewnością twój przyszły pracodawca to doceni LOL - "Zaplecze socjalne" - tu już gorzej być nie może, bo to byłoby nielegalne. Najgorsze możliwe warunki pracy, szatni brak albo szafka w korytarzu, mężczyźni z kobietami, toaleta jedna na 100 osób, jednym słowem tragedia. - "Parking przy zakładzie" - oni naprawdę to napisali... Oraz pakiet benefitów: - "Prywatna opieka medyczna" - prywatna, tzn. jeśli sobie wykupisz ubezpieczenie. Ale możesz to zrobić nawet nie pracując w firmie ;) - "Ubezpieczenie na życie" - jeśli wykupisz. Poza tym to umowa zlecenie ze zwykłymi składkami, czyli zdrowotne tak, ale chorobowe już nie. - "Program emerytalny" - znów, umowa zlecenie ze zwykłymi składkami. Także emerytalną. Firma nic tu nie daje. - "Parking dla pracowników" - tak istotny benefit, że wymieniony 2 razy. - "Program rekomendacji pracowników" - nie znam nikogo, kto by skorzystał. Ale pewnie jeśli kogoś nie lubisz i przyjdzie tu pracować pół roku, to dostaniesz ze 100zł.

@Wyrobnik

Pracuje trochę z tej firmie, z miesiąca na miesiąc robi się coraz większy (usunięte przez administratora) a co do koordynatora to (usunięte przez administratora) Są ogólnie trzeba (usunięte przez administratora)..... Z tej agencji. Większość tu ludzi siedzą tylko tu bo kilometry płacą i zjadzy na uplop święta

Skull

Gdzie jest wypłata?!

Rafał
@Skull

Ile już czekasz? Zdarzały się takie sytuacje w przeszłości?

Jacek.
@Skull

U prezesa na koncie, ty co najwyżej dostaniesz ochłapy a nie wypłatę.

@Jacek.

Umowę dostajesz przed pracą . Nikt Ci nie dołoży za to że pracujesz po 8 godzin . Fejk a nie komentarz

Ninka

Nie polecam pracy w tej firmie. Jedno wielkie nieporozumienie. Koordynator powinien dostać odznakę za zasługi, kto jego rekrutował???¿. Prosty chłopiec z prowincji, nteligencja daje wiele do życzenia.

Kamila
@Ninka

No własnie ktoś rekrutował ludzi na koordynatorów. To może jednak nie jest tak źle skoro taki był wybór firmy? Możesz powiedzieć dokładnie co Ci nie pasuje?

@Ninka

(usunięte przez administratora). Warunki spoko . Zgłosisz problem to go rozwiązują (usunięte przez administratora)

gość

Ktoś z Was pracował w Magna w Soest? Jak to wygląda?

Jak w Exact Systems Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

...

Zależy gdzie. W polkowicach wystarczy mieć prawko i nic więcej. Nawet myśleć nie trzeba haha.

Dorota Anna Wiktorowicz

Nie warto jest pracować w przez państwa agencje pośrednictwa pracy ponieważ nie jestem waszym pracownikiem i pan Tomasz Sonta nie miał pojęcia że ja nie mogę mieszkać na wsi i nie przyznał się do koordynatora Megatech że jest mieszkańcem wsi Dzielna a ja mam dość silne uczulenie na muchy końskiej i posiada krowy świnie i kury gdzie much jest przy tym najwięcej i do gospodarstwa rolnego się nie przyznał więc podjęłam decyzję dla jego osobistej osoby o zamknięciu w Tworskim Psychiatrycznego w Pruszkowie chodzę non stop po dermatolagach i biorę leki odczulające na muchy kurację kosztuje mnie 200 złotych bo muszę mieć przy sobie leki alergiczne a niektóre są bardzo drogie lekarz stanowczo mi zabronionil jakiego kolwiek pobytu na wsi w okresie letnim oraz zimowym więc nie życzę sobie wizyt państwa koordynatora firmy Megatech pana Tomasza Sonty w moim prywatnym mieszkaniu.

Rafał
@...

A wiesz coś o zarobkach w Exact Systems? Jaką stawkę dają na początek i po jakim czasie można się ubiegać o podwyżki? Co jest wówczas brane pod uwagę?

@...

Właśnie miałam styczność z tą zacną firma , w październiku 1 pełny tydzień przepracowałem a w listopadzie 3 dni , dzwoniłem , pisałeś do liderki kiedy będzie praca , zero odpowiedzi. Gdy się zatrudniałem pytałem czy na pewno będzie ciągłość pracy , zapewniali, że tak. Szkoda słów tylko pieniądze na paliwo poszło .

kontroler (były pracownik)
@Dorota Anna Wiktorowicz

Prawidłowo, jeżeli koordynator coś chce, niech dzwoni! A jeżeli jakiemuś koordynatorowi się nudzi i lubi się przejechać to niech jedzie sprawdzić, czy toalety są posprzątane i ewentualnie zabierze się za jakąś konstruktywną robotę i je posprząta!

kontroler (były pracownik)

Awans to nie problem, wchodzisz każdemu tak głęboko, że na księżycu cię słychać, i tyle! Poza tym, kto normalny chciałby awansować w tej firmie?

nick
@kontroler (były pracownik)

Awans to ucieczka z tej firmy:) i tyle w temacie

bart

Gdzie konkretnie miałaś pracować?

Beznickowa

Witam, pracował ktoś przez Exact Systems w Belgii na magazynie Volvo Gent?

@Beznickowa

Nie polecam, zero zainteresowania ze strony kadry, gdy tylko przyjedziesz na projekt jestes pozostawiona sama sobie0

Patryk

(usunięte przez administratora)jestem pierwszy miesiąc i 2 dni wypłata za 2 dni nie przeszła z pierwszego miesiąca ustalone że będzie razem z następnym miesiącem i (usunięte przez administratora) nie ma przyjdzie pewnie po długim weekendzie a zaznaczone było że napewno będzie przed osoby nie kompetentne

Praca Holandia

Witam pracował ktoś przez ta firmę w holandi ?

Emilia
@Praca Holandia

A potrzebujesz coś konkretnego wiedzieć? Planujesz rozpocząć pracę z firmą?

New One
@Emilia

Myślę o pracy w Holandii w regionie Roermond, wie ktoś może jak to tam wygląda? Jak wygląda współpraca tej firmy w Holandii ?

@New One

Jak już będziesz jechała to uważaj na Panią Katarzynę G, lubi robić pracownika pod górkę, obojętnie którego koordynatora nie spytasz każdy ci powie idź w ch.. Z nią

@New One

Uważaj na Katarzynę G, lubi robić pod górkę

Ja ja

Kadra zarządzająca czyli pseudo koordynator to porażka. Nie ma z kim rozmawiać, z jednym ustalasz a drugi ma niskie poczucie własnej wartości i we wszystkim ma problem. Nie polecam że względu na brak komunikacji. Nie dziwię się, że są problemy kadrowe bo będą. Ludzie na pewnych stanowiskach powinni sobą coś reprezentować a jeżeli nic to jakieś nieporozumienie. Jedna wielka tragedia. Bez komentarza, szkoda słów.

CadilacCaserta

Nie polecam tej pożal się boże agencji pracy, której nie jest w stanie zaoferować oferty pracy mimo odezwy z mojej strony na ogłoszenie. Zainteresowałem się nijako z musu przymusu tym szitem umownie zwanym ofertą. Nie odbieranie telefonów to standard, co najwyżej niepoważne biznesowo sms pt. oddzwonie i na tym się kończy. Fakt, iż szkoda marnować czas na ten szit zleceniowy, który miałem okazję widzieć na własne oczy pracując na hali. Co prawda było to Tychach. Liderka rekrutacji do tego bajzlu jest wyjątkowo zdemoralizowana intelektualnie, niepoważna biznesowo, nonszalancko podchodzi do tematu i ma wyje...ane na potencjalnych pracowników. Konkludując potwierdzam opinie przedmówców. Byle dalej od tego szrotu.

Kamila
@CadilacCaserta

Może po prostu nie spełniałeś wymagań i dlatego Cię odrzucili i się nie odzywali?

CadillacNicolas
@Kamila

A może nawet na oczy Mnie nie widziała !! Oceniasz człowieka po okładce !! Wyczuwalny jest wyraźny brak szacunku do drugiego człowieka z twojej strony. Jesteś jak układ szeregowy. Nigdy nie zdobędziesz żadnych umiejętności, które umożliwiłyby Ci sięgać dalej niż pudło w towarzystwie suwmiarki i częściami ze zwrotu do towarzystwa !! A co za tym idzie, jesteś nijako skazana na duże udary przeciążeniowe. Zarówno emocjonalne, społeczne i finansowe. Zrozum, tylko samodzielne logiczne myślenie w obwodzie równoległym gwarantuje Ci spojrzenie na życie z lepszej perspektywy, które potencjalnie gwarantuje Ci lepsze, stabilne jutro. A teraz spójrz w lustro. Z tym że ja wiem co i kogo zobaczysz. Dobrze się zastanów czy obrałaś właściwy kierunek w życiu i tok myślenia.

Ex
@Kamila

To znaczy jakich wymagań...? Bo nawet w ogłoszeniach o pracę żadnych nie ma. Tu się ludzi zwalnia, bo komuś nie pasują. A nie odzywają się bo nie ma roboty, ale chcą mieć ludzi w zapasie. Od razu widać, że pani z firmy ;)

@Kamila

Ta, bez kitu XDD Przecież tam żadnych wymagań nie ma, pamiętam do ezis

Analny terorysta

liderka zmiany napluła na mnie kiedy spytalem sie jej czy moge wyjść do toalety - ogolnie praca spoko

Barbara
@Analny terorysta

Rozumiem, że to jakoś w przenośni? Czyli coś konkretnego pewnie powiedziała...? w złym momencie spytałeś lub w jakiś drażniący ją sposób, żeby tak wyszło? na zmianie jeśli chodzi o procesy to wszystko ok jest?

Bartosz Góździk

fajna praca - jak ktoś chce dostać depresji

Pracowałem w Czechowicach w eksact system na kontroli ledwie 2 tygodnie po tym czasie zrezygnowałem gdyż po pewnej sytuacji tj.tu mają taki system że jednej osobie się odpisuje faktycznie przerobione godziny dla kogoś kto podobno się nie wyrabia tylko nawet nie wiadomo dla kogo to niby spoko ale potem to nikogo nie interesuje że ja mam do zapłaty powiedzmy 300 zł a powinienem mieć 450 bo według liderki kiedy zgłosiłem jej czemu mi odpisała z przepracowanych 4.5godz 30 minut to tak się tu robi żeby komuś dać kto się nie wyrabia a mi tam kiedyś oddadzą.Tylko ja według umowy nie miałem do wyrobienia określonej ilości godzin . Ile zrobiłem mieli mi zapłacić a tu mi ujmują i potem mam sobie dochodzić czemu mam np 5 a nie 8godz.Jak przepracowałem 20 lat nie widziałem takiego systemu żeby komuś odpisywać jednemu a dawać komuś kto się nie wyrabia.No niby można zgłaszać na aplikacji swoje zastrzeżenia co do godzin ale chyba nie o to chodzi żeby co wypłate dochodzić swoich zarobionych pieniędzy i jeszcze coś komuś udowadniać czy tak było czy nie

Były kolezanka

Polecam każdemu pracę w Tychach, na nexteerze. Szczególnie na zmianie niebieskiej. Byłam na wielu zakładach ale tamta zmiana była i mam nadzieję jest najbardziej kompetentną z całego exactu. Pozdrawiam liderów, którzy naprawdę wiedzą na czym polega ich praca i potrafią zadbać o swoich ludzi. Pozdrawiam

Skull

Wrocław - naj*orszy koordynator jaki mógł nam się trafić. Tyle w temacie. Chyba ludzie z Wro i okolic wiedzą o KIM mówię????

Lick

O kim ?

Zostaw merytoryczną opinię o Exact Systems Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Exact Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exact Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exact Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exact Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Exact Systems Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exact Systems Sp. z o.o.