Exact Systems

Gliwice

Opinie o Exact Systems

Gdańsk 2016-05-17 21:07
Jakaś porażka z "głową" tego oddziału w Gdańsku. Kierownik pozostawia wiele do życzenia ... Mogliby zmienić go, albo dać mu szkolenie z zarządzania ludźmi! Zero podejścia do pracownika. Zmieniają stawkę wynagrodzenia od tak. Fajna praca ze względu na ludzi , z którymi się pracuje. Z jednej strony dobre i to, że "głowa" mało się interesuje swoimi pracownikami. Zero komunikacji pomiędzy zespołem zarządzającym.
mała 2016-05-27 20:58
Zgadzam się !!! Kierownik chodzi i szuka tylko osoby, której mógłby uciąć pensję... Wystarczy wyciągnąć telefon w celu sprawdzenia godziny i można stracić parę stówek za złamanie regulaminu. Poza tym załatwić z Nimi jakąś sprawę graniczy z cudem... Niby umowa zlecenie ale jak ktoś chce dzień wolny to gadania więcej niż to warte. Ogólnie nie polecam !!
samozło 2016-06-05 15:38
Praca w ExS nie jest zła ale jak większość pisze głównie dla studentów i ludzi którzy chcą dorobić.
Sam pracuje już 3-ci miesiąc tyle że w Lesznie i problemów nie ma. Z kordynatorem również jest w porządku a zespół gitara.
Mała 2016-06-25 19:34
Czarem. Pracując na umowie zlecenie nie masz świadczeń takich jak na umowie o pracę. Wolne dają bez problemu ale trzeba wcześniej to zgłosić. Jak nikt wcześniej się nie określi na co się zgadza to może mieć pretensje tylko do siebie. Mi ta praca odpowiada. Zarobki dobre.
Biuro w Goerlitz 2016-07-10 14:17
Praca w porządku ale to zależy tylko od stanowiska na jednym jest zajazd w na innym luźno. Jak koordynator jest ogarnięty i dobrze ustawi grafik to git. Atmosfera to zalezy gdzie się trafi, mieszkania tak samo zależy jak się trafi i z kim będzie się mieszkać, wiele rzeczy to czysta loteria. Każde biuro Exact jest inne każdy zakład w którym robią zalecenie jesr też inny więc ciężko jest ich ocenić ogółem. Na pewno są wyplacalni
Jola 2016-07-14 00:14
Ziutek, a w jakiej miejscowości w Niemczech pracowałeś? Jakie są warunki mieszkaniowe, ile osób na mieszkaniu? Praca 3-zmianowa, ale po 8 godzin dziennie?
BDG 2016-07-25 19:21
Praca w Bydgoszczy w Exact tragedia! Na dwóch maszynach jak robot walisz, jednocześnie po kartony chodzisz, kleisz kartony i ważysz... Masakra.. Jeden dzień tam byłem i nie polecam.. Takie marne pieniądze 8,50zł przez msc i po msc masz 9zł.. I wielki trud wypłacić za jeden dzień siano.. prosiłem się dwa miesiące i dostałem odpowiedz na maila :D
,,Witam,
Punkt 18sty regulaminu na umowie wyjaśnia wszystko:
„Zleceniobiorca zobowiązany jest do zapłaty na rzecz Zleceniodawcy kwoty 150 zł /słownie: sto pięćdziesiąt złotych/ w przypadku, gdy po wydaniu mu odzieży (m.in. koszulka z logo firmy ''
Rozwaliła mnie konkretnie ze śmiechu ta wielce firma.. Zwykły T-shert z naklejką prasowaną :D Aż szkoda słów na to :D
makaveli1991 2016-07-26 09:26
Jak umowy nie przeczytałeś to już Twój problem kolego, a jak praca jest za ciężka to idź Pokemony łapać
Panczo sanczo 2016-07-30 19:03
Wypłata jest zawsze na czas. Ale premie?! Nie licz na to. Chyba, że w ciągu dwóch godzin spakujesz się pojedziesz 800 km.
marc 2016-08-06 23:53
Troche mnie przeraza to co piszecie...
"Dla mnie idealne jest to, że wypłata jest terminowa"
A czy to jest jakas łaska ze strony pracodawcy? To pownien byc standard, pracujsze i dostajesz za to wynagrodzenie. Przez to, ze ludzie maja takie myslenie pozniej pracodawca moze zrobic z Toba co chce.
Warto tez wziac tu pod uwage kurs, po ktorym jest przeliczana wyplata, bo jest on znacznie nizszy niz kurs, za ktory kupuje sie euro. Jesli zyjesz i robisz zakupy w Niemczech to tez jest istotne...
Solidarny 2016-08-24 10:33
Exact System to jeden z wrzodów toczących polskie społeczeństwo. Królowie umów śmieciowych. Kiedyż wreszcie PIP dobierze się takim cwaniakom do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] erującym na pracy innych.
Marek K. 2016-09-01 10:27
Nie polecam pracy dla tego pracodawcy w Niemczech. Straszni krętacze. Obiecują złote góry, premie podwyżki i nie potrafią dotrzymać danego słowa. W firmie panuje ogólne zamieszanie i chaos. Brak podstawowych narzędzi do pracy, ale oczywiście szefostwo oczekuje wyników i efektów.
Marek K. 2016-09-01 10:27
johnyy 2016-09-13 13:48
Złożyłem cv do Krk ktoś ogarnia jak to tam wygląda ? Elektroniczne szkolenia poprzechodziłem.
Wega 84 2016-09-23 09:33
Witam
Przy swojej opinii można zaznaczyć oceń pracodawcę ale przecież Exact Systems to zleceniodawca ,bo nie dają umów o pracę.
Zgodziłam się na współpracę z Exactem tylko dlatego,że ktoś znajomy mnie namówił oraz zakład pracy był niedaleko mojego miejsca zamieszkania a chodzi o firmę Timken w Sosnowcu.Z działu,na którym byłam nie było możliwości przejść pod firmę i dostać umowę o pracę (przykład inne kobiety pracujące np. 1,5 roku na umowę zlecenie) Czułam się tam wyzyskiwana - wykonywałam tą samą pracę co pracownicy Timkena i Adecco za dużo mniejszą stawkę- 8 zł netto ,stawka nocna również 8zł netto na godzinę -bez dodatku.Inni pracownicy mieli płacone za weekend 100 % a osoby z Exactu 12 zł za godzinę .W zakładzie jest ślisko,unosi się mgła olejowa - pracowałam tam bez badań lekarskich,w razie wypadku zostałabym bez środków do życia,urlop również się nie liczył -jak to na umowie zlecenie.Nie było żadnych perspektyw,przeniesienia na inne stanowisko .Na moim dziale (kontrola wzrokowa) i mojej zmianie byłam 35 -tą osobą,która zrezygnowała w tym roku.Według mnie praca tam umowę zlecenie to za duże ryzyko,szkoda czasu Zdecydowanie nie polecam - WYZYSK zleceniobiorców
Wega 84 2016-09-23 12:12
Z mojego doświadczania wiem,że to ludzie sami rezygnują po jakimś czasie - bo nie ma perspektyw na umową pracę.Plusy to fajna kordynatorka w Sosnowcu i wypłata zawsze na czas.
Moniaaa 2016-09-27 08:27
Przeczytałam całe forum i nigdzie nie zawarto konkretnych odpowiedzi i informacji . Interesuje mnie czy zawsze jest to umowa zlecenie? Czy pracując w niemczech wynagrodzenie jest w złotówkach bo tak podajecie ile się zarabia - mi zaproponowali 9,61 euro za godz. i niemiecką umowę o pracę .Mogę prosić konkretne odpowiedzi od osoby tam pracującej. Z góry dziękuję.
Czeczen 2016-10-01 18:57
Pracując w Niemczech dostaje się polska umowę zlecenie ze stawką 26,73 netto. Jesteś wydelegowany za granicę. Pani Moniaa coś kręci. Takie warunki , które przedstawiła nie są proponowane zwykłym kontrolerom jakości.
Czeczen 2016-10-02 00:19
A na jakim stanowisku w Exacie dają takie warunki? He?
Czeczen 2016-10-02 17:25
Prócz stawki godzinowej firma wypłaca 210 zł wyjazdowego , zwrot za dojazdy do pracy oraz w zależności od nie wiadomo jakich czynników premię uznaniowa, wyjazdowa ok. 200 zł. Natomiast pobiera 630 zł miesięcznie za zakwaterowanie. Tyle.
adi 2016-10-04 11:19
Wie ktoś ile zarabia kontroler jakości w Polsce?
abc 2016-10-05 09:29
WItam,
Ile tam płacą jako kontroler jakości?
Wszystko jest?
JamesRodriguez 2016-10-05 22:45
Kontroler Jakości Kraków

Inaczej mówiąc robisz na hali tnąc paski albo wkręcając wkrętarką 1000 otworów dziennie.
Nic związanego z kontrolingiem. Nawet nie branża automotive tylko szafki na kremy do drogerii. Lokalizacja słaba. 10zł/h

jeżeli i nie masz ambicji (zerowa możliwość awansu/brak rozwoju) całkiem niezła opcja
Patryk97 2016-10-12 20:05
Kontrola jakości w Zirndorf. Polecam wszystkim zainteresowanym tą ofertą. Tepo pracy trochę szybkie ale zespół jaki tworzy koordynator (Piotrek) wraz z Liderką (Magda) jest naprawdę super. Najlepsza atmosfera, najlepi ludzie. Polecam!!!
Patryk97 2016-10-12 22:24
Jeśli chodzi Ci o Niemcy to zależy od zapotrzebowania ludzi ale ok tygodnia.
Patryk97 2016-10-12 22:50
Jeśli chodzi o atmosferę to naprawdę jest super. Tepo dosyć szybkie więc osoby które szybko się uczą z pewnością sobie poradzą.
młoda 2016-10-19 19:40
Cześć byłam w Niemczech przez 3 miesiące i pracowałam dla Exact Systems. jaka jest praca? To zależy gdzie trafisz. Możesz cały dzień siedzieć na "pupie" i się nudzić, a może być tak, że będziesz zapierdzielał cały dzień. Czy płacą dobrze? Wydaje mi się, że lepiej niż w Polsce tracisz na tym, że złotówki musisz wymieniać na euro. Zlecenia są różne mogą trwać tydzień, dwa, rok. Więc trzeba liczyć na szczęście
Las 2016-10-22 15:04
Hahahhaha dobry komentarz. ODRADZAM!!!!
kolo 2016-10-31 08:19
ALE WY TUTAJ PERDOLICIE GŁUPOTY AŻ CZYTAĆ TEGO SIE NIE DA. A CI CO TAAK CHWALĄ TĘ FIRMĘ NIECH SIĘ PRZEDSTAWIĄ!! BO PRZYNAJMNIEJ LUDZIE JADACY TAM JAK BĘDZIE COŚ NIE TAK TO BĘDĄ MOGLI IM WDOOOPCZYĆ W TE GŁUPIE ZAKŁAMANE ŁBY. POZDRAWIAM I POWODZENIA
abc 2016-11-02 14:58
jak wygląda praca dla tej firmy w Kielcach?
Lolek 2016-11-21 00:00
Właśnie! Jaka ściema ! Zindorf , to zapiernicz , wieczna rotacja i koordynator nie znający języka niemieckiego. Haha
Olga28 2016-11-25 14:07
Na temat Gliwic nie bardzo mogę się wypowiedzieć. Jednak szczerze polecam pracę w Tychach.
Zarobki na dobrym poziomie. Aktualnie 10/11 zł na rękę + premie za frekwencję.
Przede wszystkim wyróżniają się z pośród innych firm tym, że praca jest stała. Nie każą siedzieć w domu bo nie ma zleceń i czekać na telefon czasami nawet 2 tyg. Jak ktoś chce zarobić to zarobi... i to całkiem nieźle (dla chętnych możliwość pracy na nadgodziny i na weekendy)
jck 2016-12-06 01:12
Jeżeli chodzi o Tychy to czy są przyjęcia do Lear ?
xxx 2016-12-21 22:43
A jak się pracuje w Lublinie?
UGA BUGA 2016-12-23 14:43
UGA BUGA...
JEZELI CHCESZ PRACOWAC W DE, I ZGODZISZ SIE ROBIC W ES POPRZEZ SMIECIOWE ZLECENIE TO JESTES FRAJER #1, BO JEST WIELE INNYCH PRACODAWCOW CO DAJA UOP I DOBRE WARUNKI, ALE MUSISZ ZNAC NIEMIECKI I COS UMIEC.
JAK NIE TO BADZ FRAJEREM FIRMY ES KTORY PRACUJE NA SMIECIOWCE! :)))
POWODZENIA!
arbeiter 2016-12-24 11:17
Racja, jezeli pracujesz w ES w Niemczech na smieciowej umowie to jestes albo imbecylem albo nie znasz jezyka, ja mam 1300 netto u niemca, umowe o prace i nore!
Kumpel tam robil 2 tygodnie i odzedl.
POWODZENIA WSZYSTKIM FR JEROM W ES W DE!
!ARBEITEN SKLAVEN!

Mark 2016-12-30 11:31
Kto coś o Polkowicach?
maserakkii 2016-12-31 22:22
coż nie chce mi sie pisac na ten temat bo pije lufke teraz i jest zajebi..cie ale nie a h.j z tym brak słow
Paula 2017-01-24 23:48
Jestem zainteresowana pracą w tej firmie w Polkowicach . Pomógł by mi ktoś i powiedział jak tam jest , jaka ekipa i czy jakaś ciężka/ skomplikowana jest tam praca jako kontroler jakości czy zależy ? Proszę jakieś info na e-mail: paulina1432@wp.pl
? 2017-01-30 13:00
jak można zarobić nieźle gdzie za godzinę oferują 11 zł , chyba żę zarobek 2 tys zł jest dla ciebie szczytem marzeń ,,, w dzisiejszych czasach takie zarobki to bieda i ubóstwo .U nas Ukraincy wołają 15 zł netto twierdzą że się inaczej nie opłaca
Tomasz 2017-02-08 17:43
Praca dla Uczniów i Studentów wiadomo umowa zlecenie.Daje czasem możliwosci jak chce się przejsc na dany Zakład.Kordynatorka Jak Najbardziej wporządku i ludzie tez
Wielki Plus.Oddział Nowa Sól :-)
Adrs 2017-02-10 13:15
rozpiernicz na maxa... stali pracownicy siedza w domu i czekaja na telefon a ci "weekendowi" przychodzą. brak organizacji.. ekipa zalezy, jaka zmiana bo ludzie przychodza jak chca
Darosław 2017-02-13 07:40
Witam. Ext NIEMCY. Jeśli chodzi o pracę to moje zdania są podzielone ze względu na to do jakiego zakładu się trafi. W większości normy są bardzo wysokie i koordynatorzy wymagają ilości im więcej tym lepiej a człowiek to nie robot. SZCZERZE? ??? Praca ok lecz ludzie na st. Teamlider i koordynator nie nadają się na te st. ( nie wszyscy ale większość )W mieszkaniach powinny być jakieś zasady a nie każdy sobie a potem ciche pretensje. Nie potrafią wyznaczać granic bo boją się być mniej lubiani przez BYCIE timliderem czy koordynatorem. Chcą być super szefami ale Itak wszyscy maja to gdzieś. Nie potrafią przekazać teorii w pracy . Większość wysluguje się innymi pracownikami a potem się ich pozbywa bo np nie polubili się . Wiedzę mają taką jak wszyscy pracownicy. Mialem kilka takich sytuacji. Taniej dla ext byłoby mieć tłumacza
Klauduchaaa 2017-02-24 10:30
Witam.
Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca kontrolera jakości w Dzierżoniowie...
Jahoo*wr 2017-02-24 10:55
Exs - Niemcy
Jestem zatrudniony na niemieckiej umowie i nie wiem jak ludzie mogą się godzić na tzw. śmieciówki, czyli umowę zlecenie. Ogólnie praca łatwa, a wręcz nudna. 8 godzin siedzenia na tyłku i kontrola części samochodowych. Nie ogarnięci team leaderzy i koordynatorzy. Pozjadali wszystkie rozumy, jeden mądrzejszy od drugiego.
Prawilny 2017-02-27 23:28
1300 netto u niemca na umowie o prace??? ty to dopiero jestes frajer ja w bmw mam 2500 euro na reke u niemca hahahaha kontroler jakosci w exs i nie tylko ma 1300 euro netto i moze przejsc na niemiecka umowe po 6 miesiacach max
CZŁOWIEK 2017-03-01 22:05
Witajcie,

chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o stanowisku inżyniera jakości w Koluszkach?
jakiego można się spodziewać wynagrodzenia?
jaka jest różnica między koordynatorem jakości, a inżynierem jakości?
ja20 2017-03-10 07:15
Jaki jest adres tej firmy w Krakowie, bo mam sprzeczne informacje ?
ppp 2017-03-19 13:25
Sposób kontaktu w sprawie pracy ze strony firmy żenujący . Po całym procesie rekrutacji przez internet i dobrym wyniku testu miałem czekać na kontakt. Po miesiącu dostałem sms " ....jezeli jest pan zainteresowany pracą proszę o kontakt...." . Podejście uważam za mało profesjonalne i olewające, na tym zakończyłem przygodę z tą firmą.
Carol 2017-03-23 14:06
Jeżeli chodzi o sam proces rekrutacji to firma pozostawia wiele do życzenia.. Po wykonaniu testu, przejściu przez wszystkie filmy instruktażowe i zostawieniu swoich danych cisza!! Wysłałam zapytanie przez chat na ich stronie i otrzymałam informację, że proszę uzbroić się w cierpliwość, a minął już miesiąc! Dodam że co drugi dzień pojawiają się nowe oferty na rejon Tarnowo Podgórne.. Nie polecam!
Zostaw swoją opinię o Exact Systems - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exact Systems