Exact Systems

Gliwice

Opinie o Exact Systems

johnyy 2016-09-13 13:48
Złożyłem cv do Krk ktoś ogarnia jak to tam wygląda ? Elektroniczne szkolenia poprzechodziłem.
Wega 84 2016-09-23 09:33
Witam
Przy swojej opinii można zaznaczyć oceń pracodawcę ale przecież Exact Systems to zleceniodawca ,bo nie dają umów o pracę.
Zgodziłam się na współpracę z Exactem tylko dlatego,że ktoś znajomy mnie namówił oraz zakład pracy był niedaleko mojego miejsca zamieszkania a chodzi o firmę Timken w Sosnowcu.Z działu,na którym byłam nie było możliwości przejść pod firmę i dostać umowę o pracę (przykład inne kobiety pracujące np. 1,5 roku na umowę zlecenie) Czułam się tam wyzyskiwana - wykonywałam tą samą pracę co pracownicy Timkena i Adecco za dużo mniejszą stawkę- 8 zł netto ,stawka nocna również 8zł netto na godzinę -bez dodatku.Inni pracownicy mieli płacone za weekend 100 % a osoby z Exactu 12 zł za godzinę .W zakładzie jest ślisko,unosi się mgła olejowa - pracowałam tam bez badań lekarskich,w razie wypadku zostałabym bez środków do życia,urlop również się nie liczył -jak to na umowie zlecenie.Nie było żadnych perspektyw,przeniesienia na inne stanowisko .Na moim dziale (kontrola wzrokowa) i mojej zmianie byłam 35 -tą osobą,która zrezygnowała w tym roku.Według mnie praca tam umowę zlecenie to za duże ryzyko,szkoda czasu Zdecydowanie nie polecam - WYZYSK zleceniobiorców
Wega 84 2016-09-23 12:12
Z mojego doświadczania wiem,że to ludzie sami rezygnują po jakimś czasie - bo nie ma perspektyw na umową pracę.Plusy to fajna kordynatorka w Sosnowcu i wypłata zawsze na czas.
Moniaaa 2016-09-27 08:27
Przeczytałam całe forum i nigdzie nie zawarto konkretnych odpowiedzi i informacji . Interesuje mnie czy zawsze jest to umowa zlecenie? Czy pracując w niemczech wynagrodzenie jest w złotówkach bo tak podajecie ile się zarabia - mi zaproponowali 9,61 euro za godz. i niemiecką umowę o pracę .Mogę prosić konkretne odpowiedzi od osoby tam pracującej. Z góry dziękuję.
Czeczen 2016-10-01 18:57
Pracując w Niemczech dostaje się polska umowę zlecenie ze stawką 26,73 netto. Jesteś wydelegowany za granicę. Pani Moniaa coś kręci. Takie warunki , które przedstawiła nie są proponowane zwykłym kontrolerom jakości.
Czeczen 2016-10-02 00:19
A na jakim stanowisku w Exacie dają takie warunki? He?
Czeczen 2016-10-02 17:25
Prócz stawki godzinowej firma wypłaca 210 zł wyjazdowego , zwrot za dojazdy do pracy oraz w zależności od nie wiadomo jakich czynników premię uznaniowa, wyjazdowa ok. 200 zł. Natomiast pobiera 630 zł miesięcznie za zakwaterowanie. Tyle.
adi 2016-10-04 11:19
Wie ktoś ile zarabia kontroler jakości w Polsce?
abc 2016-10-05 09:29
WItam,
Ile tam płacą jako kontroler jakości?
Wszystko jest?
JamesRodriguez 2016-10-05 22:45
Kontroler Jakości Kraków

Inaczej mówiąc robisz na hali tnąc paski albo wkręcając wkrętarką 1000 otworów dziennie.
Nic związanego z kontrolingiem. Nawet nie branża automotive tylko szafki na kremy do drogerii. Lokalizacja słaba. 10zł/h

jeżeli i nie masz ambicji (zerowa możliwość awansu/brak rozwoju) całkiem niezła opcja
Patryk97 2016-10-12 20:05
Kontrola jakości w Zirndorf. Polecam wszystkim zainteresowanym tą ofertą. Tepo pracy trochę szybkie ale zespół jaki tworzy koordynator (Piotrek) wraz z Liderką (Magda) jest naprawdę super. Najlepsza atmosfera, najlepi ludzie. Polecam!!!
Patryk97 2016-10-12 22:24
Jeśli chodzi Ci o Niemcy to zależy od zapotrzebowania ludzi ale ok tygodnia.
Patryk97 2016-10-12 22:50
Jeśli chodzi o atmosferę to naprawdę jest super. Tepo dosyć szybkie więc osoby które szybko się uczą z pewnością sobie poradzą.
młoda 2016-10-19 19:40
Cześć byłam w Niemczech przez 3 miesiące i pracowałam dla Exact Systems. jaka jest praca? To zależy gdzie trafisz. Możesz cały dzień siedzieć na "pupie" i się nudzić, a może być tak, że będziesz zapierdzielał cały dzień. Czy płacą dobrze? Wydaje mi się, że lepiej niż w Polsce tracisz na tym, że złotówki musisz wymieniać na euro. Zlecenia są różne mogą trwać tydzień, dwa, rok. Więc trzeba liczyć na szczęście
Las 2016-10-22 15:04
Hahahhaha dobry komentarz. ODRADZAM!!!!
kolo 2016-10-31 08:19
ALE WY TUTAJ PERDOLICIE GŁUPOTY AŻ CZYTAĆ TEGO SIE NIE DA. A CI CO TAAK CHWALĄ TĘ FIRMĘ NIECH SIĘ PRZEDSTAWIĄ!! BO PRZYNAJMNIEJ LUDZIE JADACY TAM JAK BĘDZIE COŚ NIE TAK TO BĘDĄ MOGLI IM WDOOOPCZYĆ W TE GŁUPIE ZAKŁAMANE ŁBY. POZDRAWIAM I POWODZENIA
abc 2016-11-02 14:58
jak wygląda praca dla tej firmy w Kielcach?
Lolek 2016-11-21 00:00
Właśnie! Jaka ściema ! Zindorf , to zapiernicz , wieczna rotacja i koordynator nie znający języka niemieckiego. Haha
Olga28 2016-11-25 14:07
Na temat Gliwic nie bardzo mogę się wypowiedzieć. Jednak szczerze polecam pracę w Tychach.
Zarobki na dobrym poziomie. Aktualnie 10/11 zł na rękę + premie za frekwencję.
Przede wszystkim wyróżniają się z pośród innych firm tym, że praca jest stała. Nie każą siedzieć w domu bo nie ma zleceń i czekać na telefon czasami nawet 2 tyg. Jak ktoś chce zarobić to zarobi... i to całkiem nieźle (dla chętnych możliwość pracy na nadgodziny i na weekendy)
jck 2016-12-06 01:12
Jeżeli chodzi o Tychy to czy są przyjęcia do Lear ?
xxx 2016-12-21 22:43
A jak się pracuje w Lublinie?
UGA BUGA 2016-12-23 14:43
UGA BUGA...
JEZELI CHCESZ PRACOWAC W DE, I ZGODZISZ SIE ROBIC W ES POPRZEZ SMIECIOWE ZLECENIE TO JESTES FRAJER #1, BO JEST WIELE INNYCH PRACODAWCOW CO DAJA UOP I DOBRE WARUNKI, ALE MUSISZ ZNAC NIEMIECKI I COS UMIEC.
JAK NIE TO BADZ FRAJEREM FIRMY ES KTORY PRACUJE NA SMIECIOWCE! :)))
POWODZENIA!
arbeiter 2016-12-24 11:17
Racja, jezeli pracujesz w ES w Niemczech na smieciowej umowie to jestes albo imbecylem albo nie znasz jezyka, ja mam 1300 netto u niemca, umowe o prace i nore!
Kumpel tam robil 2 tygodnie i odzedl.
POWODZENIA WSZYSTKIM FR JEROM W ES W DE!
!ARBEITEN SKLAVEN!

Mark 2016-12-30 11:31
Kto coś o Polkowicach?
maserakkii 2016-12-31 22:22
coż nie chce mi sie pisac na ten temat bo pije lufke teraz i jest zajebi..cie ale nie a h.j z tym brak słow
Paula 2017-01-24 23:48
Jestem zainteresowana pracą w tej firmie w Polkowicach . Pomógł by mi ktoś i powiedział jak tam jest , jaka ekipa i czy jakaś ciężka/ skomplikowana jest tam praca jako kontroler jakości czy zależy ? Proszę jakieś info na e-mail: paulina1432@wp.pl
? 2017-01-30 13:00
jak można zarobić nieźle gdzie za godzinę oferują 11 zł , chyba żę zarobek 2 tys zł jest dla ciebie szczytem marzeń ,,, w dzisiejszych czasach takie zarobki to bieda i ubóstwo .U nas Ukraincy wołają 15 zł netto twierdzą że się inaczej nie opłaca
Tomasz 2017-02-08 17:43
Praca dla Uczniów i Studentów wiadomo umowa zlecenie.Daje czasem możliwosci jak chce się przejsc na dany Zakład.Kordynatorka Jak Najbardziej wporządku i ludzie tez
Wielki Plus.Oddział Nowa Sól :-)
Adrs 2017-02-10 13:15
rozpiernicz na maxa... stali pracownicy siedza w domu i czekaja na telefon a ci "weekendowi" przychodzą. brak organizacji.. ekipa zalezy, jaka zmiana bo ludzie przychodza jak chca
Darosław 2017-02-13 07:40
Witam. Ext NIEMCY. Jeśli chodzi o pracę to moje zdania są podzielone ze względu na to do jakiego zakładu się trafi. W większości normy są bardzo wysokie i koordynatorzy wymagają ilości im więcej tym lepiej a człowiek to nie robot. SZCZERZE? ??? Praca ok lecz ludzie na st. Teamlider i koordynator nie nadają się na te st. ( nie wszyscy ale większość )W mieszkaniach powinny być jakieś zasady a nie każdy sobie a potem ciche pretensje. Nie potrafią wyznaczać granic bo boją się być mniej lubiani przez BYCIE timliderem czy koordynatorem. Chcą być super szefami ale Itak wszyscy maja to gdzieś. Nie potrafią przekazać teorii w pracy . Większość wysluguje się innymi pracownikami a potem się ich pozbywa bo np nie polubili się . Wiedzę mają taką jak wszyscy pracownicy. Mialem kilka takich sytuacji. Taniej dla ext byłoby mieć tłumacza
Klauduchaaa 2017-02-24 10:30
Witam.
Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca kontrolera jakości w Dzierżoniowie...
Jahoo*wr 2017-02-24 10:55
Exs - Niemcy
Jestem zatrudniony na niemieckiej umowie i nie wiem jak ludzie mogą się godzić na tzw. śmieciówki, czyli umowę zlecenie. Ogólnie praca łatwa, a wręcz nudna. 8 godzin siedzenia na tyłku i kontrola części samochodowych. Nie ogarnięci team leaderzy i koordynatorzy. Pozjadali wszystkie rozumy, jeden mądrzejszy od drugiego.
Prawilny 2017-02-27 23:28
1300 netto u niemca na umowie o prace??? ty to dopiero jestes frajer ja w bmw mam 2500 euro na reke u niemca hahahaha kontroler jakosci w exs i nie tylko ma 1300 euro netto i moze przejsc na niemiecka umowe po 6 miesiacach max
CZŁOWIEK 2017-03-01 22:05
Witajcie,

chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o stanowisku inżyniera jakości w Koluszkach?
jakiego można się spodziewać wynagrodzenia?
jaka jest różnica między koordynatorem jakości, a inżynierem jakości?
ja20 2017-03-10 07:15
Jaki jest adres tej firmy w Krakowie, bo mam sprzeczne informacje ?
ppp 2017-03-19 13:25
Sposób kontaktu w sprawie pracy ze strony firmy żenujący . Po całym procesie rekrutacji przez internet i dobrym wyniku testu miałem czekać na kontakt. Po miesiącu dostałem sms " ....jezeli jest pan zainteresowany pracą proszę o kontakt...." . Podejście uważam za mało profesjonalne i olewające, na tym zakończyłem przygodę z tą firmą.
Carol 2017-03-23 14:06
Jeżeli chodzi o sam proces rekrutacji to firma pozostawia wiele do życzenia.. Po wykonaniu testu, przejściu przez wszystkie filmy instruktażowe i zostawieniu swoich danych cisza!! Wysłałam zapytanie przez chat na ich stronie i otrzymałam informację, że proszę uzbroić się w cierpliwość, a minął już miesiąc! Dodam że co drugi dzień pojawiają się nowe oferty na rejon Tarnowo Podgórne.. Nie polecam!
gbr 2017-03-24 15:31
Ja podobnie jak przedmówcy-po wypełnieniu testów,podaniu danych też wrażliwych!!! i ich zapewnieniu że po 5 dniach ktoś się skontaktuje po co mówić o pięciu dniach skoro nie jest to przestrzegane!!!cisza-3 tygodnie mineły-próba kontaktu z firmą-przekierowanie do innych osób i w końcu dzwonienie do koordynatora projektu oczywiście nie odebrał i nie oddzwonił...porażka
Weraaa 2017-03-29 11:24
Witam
Chciałam sie dowiedziec jak wyglada praca Kontrolera Jakosci w Gliwicach ?
Jaka panuje tam atmosfera itd
Pozdrawiam
Roemk22 2017-04-15 07:13
Jak wygląda praca koordynatora i jakie są mniej wiecej zarobki?
Ja 2017-04-25 21:29
Powiem krotko tragedia. Kasa do dupy. Komunikacja z biurem na poziomie zenujacym badz brak skali. Jedynie koordynator na plus bardzo ogarniety typ, ale to tylko jeden bo kolejny na nowym projekcie przez 8 h zalatwial mi juz jal zapewnial 2 dni predzej pewnie mieszkanie takze posiedzialem sobie 8 h w aucie poczym wkur.. Zawrocilem i pojechalem do polski. Bardzo ale to bardzo nie polecam.
asia444 2017-04-27 16:36
Czy ktoś wie jak wygląda praca Rzeszów/Jasionka ?
Jakie warunki i atmosfera ?
Daria 2017-05-03 15:00
Polecam pracę w tej firmie na terenie Niemiec. Pracowałam na kilku zleceniach w Niemczech, poziom trudności wykonywania prac jest różnorodny zależy od firmy do jakiej się trafi. Można zarobić dużo pieniędzy jeśli chce ktoś zarobić to jest możliwość w tej firmie. Jeśli ktoś z Was szuka pracy to polecam tą firmę oraz polecam pojechać na zlecenie do Zirndorfu, jest to stałe zlecenie, pracuje w tej firmie około 14 stu osób z Exactu, panuje tam miła i przyjazna atmosfera:) ludzie są bardzo życzliwi i chętnie pomagają w każdej sytuacji, każdy się liczy z Twoim zdaniem darzą współpracowników ogromnym szacunkiem :)Szkolenia wstępne są wykonywane przez Team liderów, którzy posiadają bardzo ogromną wiedzę dotyczącą procesu jaki znajduje się na produkcji z która chętnie dzielą się z nowymi współpracownikami :):)
Limanowa 2017-05-05 12:54
Witam Wszystkich którzy chca namiastke informacji na temat psudo firmy Exact Systems.Każda filia i nie zależnie czy znajduje sie w Niemczech czy w Polsce,w każdym razie firma Exact Systems to kretacze pod swoje dyktando i finanse.Polecam omijać i jak najdalej.Praca na zasadzie ryczałtów i o zwrocie podatku zapomnijcie,brak zaliczek a przecież to jest priorytet ! po tygodniu przydała by sie zanim staniesz na nogi,bo do wypłaty daleko jeszcze i to szczegół a napewno wypłata dopiero 20-go.
UWAGA Exact Systems to następne DZIADOSTWO!
monalisa 2017-05-11 20:55
Poznań dif: koordynator najgorszy na świecie, umowa zlecenie, napracujesz się a stawka 11 złoty, nie zwracają za dojazdy, nocki tak samo płacone, PORAŻKA do tego niemiła atmosfera, koordynator nie przejmuje się niczym ważne że zarabia dużo kasy... POWODZENIA dalej panie R.K nikt go nie lubi, każdy na niego jedzie
Thomas 2017-05-15 00:36
Hahaha dobra sciema, zirndorf Metz to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Ciagla rotacja ludzie z nocki ida na popoudniu albo z 2 zmiany na rano. kordynator pracuje po 15 albo 18 godzin spal na fabryce szefowa zakladu stosuje mobbing menadzer nieogarniety nienadajacy sie na to stanowisko warunki mieszkalne masakra atmosfera straszna w ekipie. Inspekcja pracy powinna sie zająć ta firma i zakładem Metz.
koleżanka 2017-05-15 12:16
Witam, jak wyglądają niemieckie umowy? przedłużane co miesiąc czy jak? pozatym co teraz bedzie p po zmianach przepisów będą Was zwalniac po 9 miesiącach macie jakieś info?
do koleżanki 2017-05-16 19:17
Od czerwca osoby z niemieckimi umowami będą zatrudnione bezpośrednio przez Exact, więc nikt nie będzie zwolniony. :-)
zainteresowana 2017-05-23 19:40
A skąd posiadasz taka informację? czy aby na pewno dojdą takie poczynania do skutku?
vc 2017-05-27 21:00
Skoro, ty jeszcze nie masz takiej informacji, to ciebie to nie dotyczy, badz twój koordynator szykuje ci niespodziankę. :-)
Zostaw swoją opinię o Exact Systems - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exact Systems