Opinie o Zapiecek Polskie Pierogarnie w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zapiecek Polskie Pierogarnie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zapiecek Polskie Pierogarnie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zapiecek Polskie Pierogarnie w Warszawa

Nie pozdrawiam Zasrecka

Nie mam pojęcia, kto pisze te pozytywne opinie! Ta firma to totalne dno, z którym ktoś powinien zrobić porządek! Zacznę od płacy... śmiech na sali ... 4.40 na godzinę dla kelnerki... a jeżeli się spóźnisz to jeszcze Ci oberwa z tej szalonej wypłaty

Szczęśliwa była kelnerka
@Nie pozdrawiam Zasrecka

Dokładnie.. 53 zł za calutki dzień ciężkiej pracy. Ponadto jest się traktowanym jak śmieć, potrącają z pensji za wszystko co mogą. Szkolenie 3 dni za darmo. Okej 150zl po trzech miesiącach zwracają.. Jak się tam tyle wytrwa.. Jest to nie tylko praca kelnerki, ale też sprzątaczki(bo trzeba przyjść albo 1,5h przed otwarciem, albo zostać po zamknięciu 1,5-2h żeby wysprzątać cała salę, za co oczywiście nikt nie płaci) i ulotkarki, bo też kazali latać i roznosić, a że wtedy napiwków nie zarabiasz to nikogo to nie interesuje. Kelnerki między sobą też nie mogą rozmawiać, bo managerzy wymyślają kary typu ''stoisz przy wejściu i witasz gości" a Twoje stoliki przejmuje inna kelnerka na ten czas. A jedzenie? Na cały dzień jakieś stare ziemniaki z kiełbasą albo zupa. A jak raz poprosiłam osobę z kuchni o masło, kucharz gdy zobaczył, że je wzięłam na kanapkę wydarł się na mnie gdybym mu co najmniej zabiła rodzinę i spaliła dom. Jeśli szanujesz się choć trochę to NIE IDŹ TAM. nie rozumiem tych "starszych kelnerek", które pracują tam po kilka lat. Zwyczajny wyzysk.

Agnieszka

@anonymous Forum GoWork.pl dotyczy tematów pracowniczych i rynku pracy. Może znasz kogoś kto pracuje w tej firmie i chciałby podzielić się aktualnymi informacjami o firmie? Na forum zdania na temat tej firmy są podzielone. Jedni są zadowoleni, inni natomiast wyrażają się negatywnie. Czy ktoś w ostatnim czasie uczestniczył w rozmowie kwalifikacyjnej i mógłby napisać coś więcej o Zapiecek Polskie Pierogarnie?

Rozczarowana przykro mi po prostu porażka. Zaprosiłam swoich gości do zapiecka chlebem można było gwoździ wbijać a żurek był zimnym, fasolka surową i też niestety zimna w dodatku była nie świeża śliska. Jednym słowem dali plamy. NIE POLECAM zapiecka na starym mieście w Warszawie ☹????

Mycha12

Pracowałam w Zapiecku, zarabia się tam marne grosze, smieszna podstawa 60 zl za 12 godzin pracy + to co uzbierasz z tipow, a tipy to tylko wola klientow. Bywaja dni, ze dziewczyny wychodzily i mialy po 20-40 zl, czasami musialy zaplacic za jedzenie bo np klient nie powiedzial ze zupe i drugie danie chce oddzielnie a pozniej zmienil zdanie. Kazda pomylka jest naliczana na kelnerke, a to czy zostanie usunieta to tylo i wylacznie dobra wola menagera. Od tipow trzeba odliczyc cos na kuchnie i na bar. Szczerze NIE POLECAM tam pracy. Kazdy kto sie zatrudni ucieka po miesiacu, sa kelnerki ktore pracuja juz kilka lat, ale to zazwyczaj przyjezdne ktore nie zdazyly poznac zycia w Warszawie a zalaply sie tam i tak wegetuja. Nie warto marnowac 3 dni darmowego latania zeby pozniej odejsc. Idac tam myslalam ze przy takiej ilosci gosci faktycznie tipy nadrobia niska pldstawe ale nie ma szans.

Agnieszka

@ola mczy mogłabyś powiedzieć jak wygląda taka rozmowa? Jakich spodziewać się pytań można? Czy ciężko się dostać do pracy? Trzeba mieć jakieś doświadczenie czy uczą od podstaw? Te informacje są ważne dla nowo zatrudniających się osób w Zapiecek Polskie Pierogarnie.

Dominika
@Agnieszka

Przyjmują wszystkich hurtowo, w obecnej chwili jest więcej pracowników z Ukrainy niż z Polski. Pracowałam tam jakiś czas, ogólnie zarobić można, z dziewczynami też można się dogadać. Ale idąc do pracy na stanowisko jako kelnerka a musisz dodatkowo roznosić ulotki (najważniejsza rzecz w firmie), sprzątać(myć ściany, obrazki itd.), nigdy nie wiesz o której skończysz pracę. Jeżeli chodzi o posiłek pracowniczy to też z tym różnie bywa czasem na 14 godz pracy dostaniesz talerz rosołu 3 dniowego. Ogólnie nie polecam. Nawet na chwile nie można usiądź tylko cały czas musisz biegać.

ola m

hej, najlepiej przyjść bezpośrednio do restauracji od razu będziesz miała rozmowę.

ania

czy nadal kogoś szukają w zapiecku na starówce? Jak najlepiej się z nimi skontaktować?

dora

dla mnie spoko opcja jako praca na wakacje wracam już drugi rok- mają ogródki i sporo turystów jest ruch więc są i napiwki. generalnie wychodzi z napiwkami ponad 200 dniówki jak chociaż trochę się chce "pouśmiechać".

Agnieszka

Jakie benefity oferuje Zapiecek Polskie Pierogarnie swoim pracownikom? Jak wygląda praca kelnerki - jaki jest grafik?

Asica

Dziewczyny a jak jest teraz ? No wiecie niby płaca minimalna wzrosła.. Czy faktycznie tak jest w Zapiecku ?

Nie pozdrawiam Zasrecka

ella

to bardzo znana sieć lokali, klientów nie brakuje a więc podstawowe pytanie - jak z napiwków rozliczana jest obsługa i jaki macoie system tego rozliczenia z szefem? a poza tym najlepsze pierogi ruskie ever, ciasto lnawet moja babcia chwali, a babcio to wiadomo

lucy

mój chłopak zaczął tam ostatnio na barze, jest co robić ale nic skomplikowanego jak mówi. Ja po maturze ide na szkolenie kelnerskie dziewczyny są spoko i mówią, że w sezonie zarobki mają konkretne.

ualala

dni są różne ale biorąc wszystko razem to raczej się opłaca:) można fajnie zarobć

joli

dziewczyna mojego brata pracuje od 2 mc na starówce, mają co robić ale jet zadowolona z zarobków

Degustator

Prowadzę pierogarnia w Polsce i wraz z żoną wybraliśmy się na degustacje.

mona

fakt mam umowe zlecenie ale na studiach innej nie potrzebuję, dniówka niska ale jest sporo dodatków i tzn serwisów, które dają od siebie ale przede wszystkim są te napiwki i to całkiem niezłe to 150 dziennie nie jest przesadzone a dziewczyny mówią ze jak otworzą ogródki będzie lepiej. co do wymagań to też mają duże ale com'on wszędzie są

goha@

te pozytywne opinie to chyba ktos opłacony pisze,,,,zenada ze strony kierownictwa....widac ze juz musi byc duzy problem z ludzmi skoro do takich chwytow sie posuwają. żadna z kelnere, która pracuje lub pracowała takiej opini nie podziela. traktuja ludzi jak przedmioty za psie pieniadze. potwierdzam, że jak mniejszy ruch to sie stoi na ulicy przed lokalem i rozdaje ulotki, nie wazna jaka pogoda. kierownicy boja sie o swoje tylki i wysyylaja nas na deszcz i zimno. ogolnie panuje zastarszenie i wzajemne donoszenie. szkoda czasu i zdrowia. KTO MĄDRY NIECH SIĘ Z DALEKA TRZYMA.

baasia

ho ho dziewczyny widzę mamy fantazje:) przeszłam szkolenie (3 dni) - płatne z kolejną wypłatą. pracuje w zapiecku X i może nie ma 200 -300 ale 150 z dnia jest na bank. praca jak każda inna tylko zastanawiają mnie osoby, które tak cierpią a mimo wszystko pracują. pozdrawiam wszystkich co myślą ze z nieba samo spada

dama w masce

nie polecam, mega wykorzystywanie pracowika, trzeba sie niezle naharowac...omijajcie szerokim lukiem, na poczatku macie 4 dni probne a 5 "egzamin" albo zdacie albo nie, czyli jesli sie wam nie poszczesci to caly tydzien pracujecie dla nich za free..niezle polityka, pomyslcie ;) oprocz tego kary np jesli kuchnia wyda wam zimny posilek a wy go podacie to nie kuchnia ponosi kare tylko wy, ze wydalyscie zimny posilek..

Zostaw merytoryczną opinię o Zapiecek Polskie Pierogarnie - Warszawa

• Jak się pracuje w Zapiecek Polskie Pierogarnie?

Zobacz opinie na temat firmy Zapiecek Polskie Pierogarnie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zapiecek Polskie Pierogarnie?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zapiecek Polskie Pierogarnie?

Kandydaci do pracy w Zapiecek Polskie Pierogarnie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zapiecek Polskie Pierogarnie