logo Aves

Aves

Gajewniki

Opinie o Aves

pypeć 2015-10-19 18:40:45
mało wiesz i o niczym nie masz pojęcia pewno pracujesz zbyt krótko abyś wogóle mógł cos powiedziec najmniej to się odzywają ci co pracują najdłużej a najwięcej mają do powiedzenia ci co ledwo przyjdą a już by chcieli żądzić dużo takich w avesie !
z sieradza 2015-10-27 12:37:37
Miro mam do Ciebie tylko dwa pytania:
1. W jakim dziale i na jakim stanowisku pracujesz?
2. Jaką masz wypłatę netto (na rękę):
a. od 1500 do 2000,
b. od 2000 do 2500,
c. od 2500 do 3000,
d. powyżej 3000.
Nie powinieneś mieć problemu z odp. na te pytania skoro jesteś zadowolny z pracy i płacy w najlepszej firmie wędliniarskiej w Polsce, a mianowicie Aves. Czekam na odp. i pozdrawiam.
miro 2015-10-28 11:43:50
Pypeć mylisz się mam więcej pojęcia niż Ty. Ja wierzę w potencjał tej firmy.
Oczywiście trzeba wprowadzić pewne zmiany np. zmniejszyć ilość dyrektorów i zacząć płacić im od wyników czyli od zysku. Ale to już jest w gestii zarządzających.
Druga odpowiedz dla osoby z Sieradza. Jeśli chodzi o politykę firmy to zarobki są sprawą poufną -ale Ci odpowiem mieszczę się w przedziale od A-D. Ja czekam na efekty, a te mam nadzieję nastąpią już niedługo.
I jeszcze jedno ja uważam że pracuję w najlepszej firmie wędliniarskiej -tj. AVES. Pozdrawiam
Obserwator 2015-10-28 13:24:16
Skoro jesteście taką super firmą i super pracownikami to dlaczego nie ma Was na rynku??? Konkurencję widać a Avesu nie widać. Chyba że Aves zmienił branżę i sprzedaje napoje energetyczne.
max 2015-10-28 13:59:14
Obserwator, a gdzie nas niby nie widać konkretnie ?Nie pisz głupot jeśli nie masz pojęcia o handlu. Rozumiem że powinniśmy sprzedawać na każdym rynku w mieście do kiosku ruchu i każdego sklepu osiedlowego. Śmiechu warte!!!
Tak to by każdy chciał. Pozdrawiam fachowca od napojów energetycznych!!!
Obserwator 2015-10-28 15:22:17
He he he jacy ludzie - taka firma. :) A teraz siedzicie tam na garnuszku jak pijawki i nic nie robicie, właściciele powinni Was wylać na zbity pysk.
z sieradza 2015-10-28 15:47:23
Tak myślałem miro, że jesteś przydupasem nowego dyrektota handlowego, albo nawet nim samym, bo po za Tobą nikt z pracowników nie wypowiada się tu pozytywnie na temat tej firmy. Dzięki za konkretne i wyczerpujące odp na moje pytania, śwaidczą tylko tyle, że masz dobrą fuchę i ciepłą posadkę nie sądzę, aby na rozbiorze, produkcji, czy kotletach mieli pensję powyżej 3000 zł, nie sądzę , że mają więcej niż 2000 zł, no chyba, że kierownicy. Nie mam więcej pytań do Ciebie i dzięki.
miro 2015-10-28 16:34:03
Niestety nie jestem dyrektorem handlowym ani jego przydupasem . Co znaczy ciepła posadka tez nie wiem nie znam takich. Jeśli myślisz ze gdzieś na produkcji zarabia sie więc niż 2000 zł to sie chyba z choinki urwałeś. A jak wam się firma nie podoba to wasz problem. Możecie sobie pisać te głupoty i tak to nie ma wpływu na nic. Pozdrawiam wszystkich którzy myślą pozytywnie o firmie Aves.
pypeć 2015-10-30 13:53:56
konkurencji aves nigdy nie zrobi nikomu bo niema czym to co oni robią to gdzie indziej to samo jest w stu procentach lepsze co do płac to aves raz do roku daje pracownikom zarobić około2000 zł na pocieche i koniec a głupole się cieszą a pózniej cały rok rozczarowanie nie mówmi miro że kiedyś było albo bębzie dobrze napewno nie zarabiasz 1700.oo jak na niektórych działach bo byś inaczej gadał
Marek 2015-10-30 14:40:05
Witam serdecznie wszystkich, którzy tak się mocno ostatnio zaangażowani w dyskusję na temat AVESU. Jeśli macie jakieś uwagi to zapraszam do mnie
oficjalnie do biura. Ja osobiście cenię ludzi szczerych i odważnych, mówiących prawdę, a tutaj nie do końca tak jest. Tak jak napisał Miro jeśli Wam się nie podoba to trudno. Piszcie jeśli Wam to w czymś pomoże. Aves idzie dalej do przodu ja to widzę i inni. Pozdrawiam wszystkich, którzy pracują w Avesie i mają ambicje rozwijać firmę tak jak ja. Wszystkiego dobrego życzy Marek Zakrzewski
Zborek 2015-11-02 22:54:23
szanowny panie (usunięte przez administratora)na pewno o pracy wbiurz morze sobie pan dużo pisać lekkich słów ale zapraszamy na taśmę albo na kotlety ,masarnię tam jest prawdziwa praca ,dałbym panu jeden dzień i by miał pan dosyć . Firma rozwija się dzięki ludziom którzy tam tyrają anie dzięki biurowcom Mówi pan że tyle naszego co sobie popiszemy to po co zakładaliscie tę stronę żeby się posmiac z tych zwykłych ludzi.Przecież powinno wam zależeć na ludziach chociaż przeczytać i pomyśleć wywnioskować żeby coś zmienić na lepsze .Skoro uważacie że niektórym się nie chce pracować to ich pozwalniajcie i sami tam stancie i pracujcie nie bójcie się przecierz to takie proste.myslę że pracodawca powinien czasami poczytać tą stronę zrobić zebranie z działami i pogadać uczciwie co można zmienić aby było lepiej .Biura macie małe i wszyscy się nie zmieszczą a w kilku zawsze razniej .to są tylko ludzie i czasami warto rozmawiać anie tylko nakazywać i zakazywać.
Marek 2015-11-03 11:13:51
Panie (usunięte przez administratora)ja pracowałem na produkcji w nie jednym zakładzie. Nie mam zamiaru się z Panem licytować gdzie jest prawdziwa praca. Firma rozwija się dzięki wszystkim pracownikom, a nie dzięki jednej osobie. Ja wysłuchuję wszystkich i mówię, że jeśli jest problem to trzeba go rozwiązać. Nikt z nikogo się nie śmieje. Tylko trzeba szanować wszystkich gdziekolwiek pracują.
z sieradza 2015-11-03 11:41:21
Ma Pan rację Panie Marku,trzeba szanować wszystkich, ale tak naprawdę tak nie jest. Mam nadzieję, że Pan będzie szanował pracowników nie zależnie gdzie pracują tak jak to robił Pan Bartosz i Pan Andrzej. Tak naprawdę po śmierci Pana Bartka znacznie się zmieniło, na gorsze. Wielu ludzi to odczuło, nie chce przytaczać konkretnych nazwisk, Ci ludzie sobie tego nie życzą, mam nadzieję, że Pan będzie obiektywny i doceni uczciwego, dobrego i lojalnego pracownika pozdrawiam.
xys 2015-11-18 20:30:34
pan Marek mówi że trzeba rozmawiać z ludzmi dobre sobie ha ha tylko czy wy wogóle umiecie rozmawiać zludzmi bo jak na razie to z nimi nie rozmawiacie tylko mówicie i tak ma być pisze pan że jak komuś nie pasuje to dowidzenia to kto za nich będzie pracował już chętnych nie macie chyba że swojch znajomków i tak poprostu kicha żegnam
z sieradza 2015-11-22 18:07:12
amen mnie chodziło tylko o to, aby traktowanie pracowników było podobne jak za czasów Pana Bartka i Pana Andrzeja i tego Panu Markowi życzę, bo po odjeściu Prezesów ludzi się nie szanuje. Jeżeli chodzi o rozwój firmy to nie bądź śmieszny, bo go nie ma, a cytuję: "zwiekszona ilość przyjęc nowych pracowników myśle że bedzie dodatkowym plusem na rynku", co ta zwiększona liczba pracowników ma robić w firmie spać, zamiatać, czy co? Po co zwiększać liczbę pracowników jak nie ma dla nich roboty? Co do wypowiedzi xys zgadzam się w 100%, na forum się mówi, że można rozmawiać-ok, rzeczywistość jest jednak inna, rozmowa jak grochem o ścianę, wiem coś o tym bardzo dobrze.
Obserwator 2015-11-26 15:16:56
He he he. To ma być dowcip ? Samodzielny to będziesz ale u siebie w domu jak Ci stara pozwoli :) :) :) Powodzenia w rozwijaniu skrzydeł he he he he.
fso 2015-12-05 21:59:43
he he po co od razu na menadżera najlepiej to na rozbiór albo na produkcję tam się narobisz i nie zarobisz jeszcze pretensje będą
z sieradza 2015-12-09 14:10:51
fso ni tylko na rozbiorze i na produkcji się narobisz, ale wszędzie i jak dobrze pójdzie to 1300 może 1800, ale wątpię, masz z wielkim bólem.
miro 2015-12-11 12:59:55
Dla tego z Sieradza nie pisz głupot bo te czasy gdzie się zarabiało 1300 to były ale chyba w innym zakładzie. Średnia pensja na rozbiorze i produkcji to 1900 zł netto, a nawet więcej. Ból głowy to masz na pewno z tego co napisałeś.
z sieradza 2015-12-13 20:29:24
Miro ból głowy to chyba ty masz. Porozmawiajcie sobie z ludźmi, którzy pracują na produkcji i rozbiorze oni wam powiedzą jak pracują i za ile. Możliwy zarobki 1800 to w biurach, ale tam się nie dostaniesz - na układy nie ma rady he he.
Pracownik 2015-12-13 21:46:01
Na produkcji zarabiam 1900 zł netto. I co łyso wszystkim. Chciałbym wiecej . Jesli ktoś sie wypowiada to powinien pisać fakty a nie mity. Mam prace i ją szanuje.
oki 2015-12-27 13:30:11
1900 zarabiasz to chyba jesteś rodziną
z sieradza 2015-12-27 19:17:15
możliwe, ale masz staż z kilkanaście lat i praca na kutrze, albo coś w tym stylu, a tak po za tym nie masz się czym chwalić bo z 10 lat temu miałeś prawie dwa razy tyle
Pracownik 2015-12-28 15:14:22
Nie jestem żadną rodziną i przestańcie pisać jakieś dyrdymały. Co zazdrościcie mi pracy w avesie? na sprzdawców to wy się nadajecie pisząc te głupoty. w Branży mięsnej więcej jak 2000 netto nigdzie się nie zarabia wiem bo pytałem. w porzednim zakładzie płacili mi 1500zł a tu wyciągam 1900zł i więcej. dwa razy tyle to ty na księzycu zarabiałeś 10 lat temu. dyrektor w branży mięsnej zarabia -5000zł i tyle.
radar 2015-12-28 19:47:39
dyrektor w branży mięsnej zarabia -5000zł i tyle.
FACET w pl jest 45 zakładów zatrudniających powyżej 650 pracowników i gwarantuję ci , że żaden dyrektor z wolnej ręki nie przyjdzie do avesu. Za 1900 to pracują portorykańce w pozmeat robakowo.
ciekawy 2015-12-29 19:36:46
co się stało z tarkowskim??
Pracownik 2015-12-31 07:36:40
Został zwolniony za swoje super wyńiki he he.. Nie należał do ludzi ktorym cokolwiek sie chciało tylko narzekać potrafil a tak wogóle to on sie nawet na sprzątaczkę nie nadawal nie obrażając sprzątaczki A jesli chodzi o zarobki to na produkcji zarabia sie 2000zl netto a dyrektor może 5000 netto. Lub 6000zl
bania 2016-01-04 10:58:46
TARKOWSKI już ma pracę i dochody - leniu ze stolycy
Pracownik 2016-01-05 07:56:41
Dochody to on może mieć ten Tarkowski. Śmiechu warte nic nie robił i kasę dostawał . Nastepni na nim sie poznają i go wywala. Działał na szkodę firmy przez swoje podejście i postawę w pracy.
bania 2016-01-05 18:50:18
roboty szukaj leniu ze stolycy. Sobą się zajmij bolec
Pracownik 2016-01-06 08:29:45
Leniem i sciemniaczem w robocie to był on. Dobrze ze go zwolnili. tylko wstyd pozostał na rejonie. Ale to już przeszłość.
bania 2016-01-07 10:22:05
w czym byłeś lepszy leniu ze stolycy ? Tarkowski był uczciwy i nie fantazjował.
a co mi tam 2016-01-08 18:11:46
Hej,
Tak tu czytam i czytam i naszło mnie kilka ciekawych pytań. Osoby które pracowały będą wiedziały o czym piszę:
1. Tarkowski - to już wiem, ale faktycznie tak to wyszło??
2. Dyr Giercuszkiewicz- co z nim się stało - wiem ze to był niewypał ale ciekawi mnie co z nim się działo
3. Ten poprzedni dyrektor- co z nim
4. Wiem że swego czasu Drosed maczał palce. i ten Giercuszkiewicz poszedł tam z opinii Drosed. Potem co - wszystko się rozwaliło??
Pracownik 2016-01-09 10:12:29
Dobre sobie ze w firmie sie płaci tylko za uczciwość. Na handlowca to on sie nadawał żadnego planu nie umiał zrealizować tylko narzekać potrafił. Brak wiary w sukces brak utożsamiania sie z firma , brak pozytywnego oddziaływania i reprezentowania firmy. Wystarczy ze sie pojeździ po rejonie i popyta dystrybutorów jakie miał zaangażowanie he he a fantasta to on był pierwszy
olo 2016-01-09 17:31:25
ja pracuje na rozbiorze i 2000 netto niemam
NSA 2016-01-09 22:41:06
A ja na rozbiorze mam 1950'zl netto ale wszystko zależy od przerobu
pedri 2016-01-18 10:15:13
Handlowy z Radomia kieruje jeszcze sprzedaza w avesie ?
z sieradza 2016-02-04 20:44:03
stabilną liczbę pracowników, która się sprawdza he he, każdy kto znajdzie pracę za parę stówek więcej wieje z tej firmy, aż się kurzy.
z sieradza 2016-02-11 19:02:30
w zd woli mało kto wie co ta firma produkuje, a na półkach są produkty, ale w śladowych ilościach i w nielicznych mieijscach.
Natka 2016-02-12 09:41:19
Sa w rożnych sklepach ja byłam w kaluflandzie w Zdunskiej Woli to sa w sklepach mięsnych Borowina tez w Intermarche rownież w Tesco także w Makro w Łodzi byłam i sa ich produkty. W mrożonkach sa nr 1 a skrzydełka w przyprawach super. Wędliny sa w sklepach osiedlowych bo robię zakupy w Zdunskiej Woli na ul . Słowackiego i maja cała półkę. Firma bardzo znana w rejonie ze swoich wyrobów.
z sieradza 2016-02-14 19:33:20
ta, wyroby są znane jak cholera, w woj. łódzkim Gajewniki są znane, ale z koni, a nie z kiełbach,a w sklepach osiedlowych są, ale może na Słowackiego he he
Obserwator 2016-02-14 22:47:13
Ty z sieradza co tak ujadasz na ta firmę. Widocznie cie zwolnili i tylko potrafisz pleść głupoty he he. Nie wypowiadaj sie na ten temat bo nie masz żadnego pojęcia . Rozumiem zazdrość cie rozpiera. Jesli ty wyrobów nie znasz to twój problem. Sa we wszystkich głównych sieciach handlowych no chyba ze jesteś ślepy he he!!!!!!!!!
rthbv 2016-02-28 19:31:47
Te sieradzki kołtun co ty wiesz,tyle co z michy zjesz
z sieradza 2016-03-16 17:27:49
ile ton wędlin robicie dziennie? he he
Pracownik 2016-03-18 07:39:45
Tyle kołtunie z sieradza robimy dziennie Ile trzeba. Ty masz chłopie naprawdę jakiś kompleks polecam lekarza psychiatrę . He he
z sieradza 2016-03-20 18:05:13
kompleks to masz ty weberku, co się tak złościsz, co ciebie tak gnecie skoro w firmie jest tak super? "robimy dziennie Ile trzeba" - tyle co robicie to śmiech, a ty jesteś dupolizem co ? łubu dubu, ...
Pracownik 2016-03-20 23:43:20
To sie śmiej . Żal ci d...pe ściska rozumiem zwolnili cie cóż widocznie mieli racje. A tak przy okazji lekarz już nie pomoże na twoje wpisy . Na takich jak ty to szkoda czasu. Łubu dubu w twojej głowie...
z sieradza 2016-03-24 19:31:38
w ramach ścisłości nikt mnie nie zwolnił chłoposzku, ale powodzenia pożyjesz zobaczysz he he
pracownik 2016-03-25 11:29:37
Dziękuję za wyczerpującą na poziomie odpowiedz. Ja osobiście do ciebie nic nie mam twoja sprawa co piszesz o Avesie. Ale uważam, że jeśli nie jesteś w temacie to nie pisz o Nas. Aves to duża firma - Przetwórstwo Drobiarskie w Gajewnikach jest częścią spółki-( AutoSeva Fiat w Sieradzu, Księżyc.pl - w Zduńskiej Woli, Toyota Aves w Zduńskiej Woli ) oni wszyscy pracują na całą firmę, a dobro naszej firmy jest najważniejsze!!!!!!!!!!
eryk 2016-05-08 18:14:52
zajmują się jedzeniem od lat i naparwde mają sporo tych certyfikatów, wiec wydaje mi się, że i mają mocną politykę firmy jednak, co myślicie o ich ofertach?
Zostaw swoją opinię o Aves - Gajewniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aves