Opinie o Aves w Gajewniki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aves. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aves o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aves w Gajewniki

Dalej macie zapotrzebowanie na mężczyzn do podnoszenia tych worków na produkcji? przynajmniej mam teraz ofertę pracy do pracodawcy. fakt faktem widzę już ze wystąpiła podwyżka o 5 stówek skoro kiedyś pisali, że jest 4000 a teraz 4500? A czy w warunkach pracy cokolwiek się zmieniło na przestrzeni ostatnich miesięcy?

Anna Nowy wpis

Widzę, że było pytanie dotyczące trybu zmianowego. Mojemu chłopakowi wyskoczyła natomiast oferta na produkcję, tylko bez opisanych szczegółów jedyne co to podkreślone zostało w opisie, że to praca tylko dla mężczyzn na kwotę do 4,000 zł. To jakie konkretnie czynności są wykonywane, że kobieta nie mogłaby się takiej pracy podjąć?

Xxx Nowy wpis
@Anna

Praca na maszynach, podnoszenie worków, których dziewczyna nie podniesie na wysokość klatki piersiowej itp.

Martyna Nowy wpis

Na ile zmian pracuje się w tej firmie?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Aves?

Ola

Zależy na jaki dział się trafi. Najlepiej mieć dużo dystansu do siebie inaczej zjedzą. Dużo ludzi więc i zgrzyty się trafiają ale ogólnie praca jak praca, nie dla każdego. Polecam spróbować

Natalka
@Ola

Zgrzyty? Czyli jakby co jakieś niewielkie? A jak to jest w sumie w tego typu sytuacjach, kierownik lub jakiś lider je rozwiązuje czy raczej firma nie ingeruje w relacje pomiędzy pracownikami? Jak z integracjami się teraz stoi?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aves? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Jj

Na jakie zarobki może liczyć pracownik produkcji i w jakim systemie zmianowym pracuje się w tej firmie.Jakie warunki pracy Pozdrawiam

Jakie są mocne strony pracodawcy Aves?

Tadeusz

Na jakie zarobki może liczyć pracownik produkcji i w jakim systemie zmianowym pracuje się w tej firmie. Pozdrawiam.

Olga

Cześć, ja w sprawie ogłoszenia na Kierownika Regionu. Czy stawka jest komukolwiek tutaj znana? I rodzaj umowy, jaki proponują? O wymagania nie pytam, bo mam sześć lat doświadczenia. Myślę, że to chyba wystarczy?

Sebastia

Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik produkcji?

Jak wygląda ścieżka kariery w Aves? Czy trudno jest zdobyć awans?

Oliwa

A z jakiego stanowiska chciałbyś awansować?

Krystyna
@Oliwa

Być może o pracownika produkcji chodziło? Mnie by ciekawiło jakie w biurze byłyby na to możliwości?

Handlowiec

Witam. Proszę o kilka info dotyczące pracy koordynatora sprzedaży

Damian
@Handlowiec

Aplikowałeś może na to stanowisko i się dostałeś? Jakby co napisz kilka słów bo ja też jestem zainteresowany robotą.

kandydat
@Damian

Trzeba mieć doświadczenie, wiesz?

Tom

Witam. Jakie są teraz zarobki w avesie netto do ręki. Dziękuję.

Anka

Co tu tak cicho? Nic nowego się w tej firmie nie wydarzyło? Dajcie znać !

@Anka

Dobrze się pracuje, bardzo dobrze zarabia i super atmosfera :)

Były Pracownik
@Anka

Anka, co Ty teraz porabiasz ?

Wanda

Cześć! :) Byłabym wdzięczna za przybliżenie mi tematu zarobków, na które można liczyć w Avesie. Dla każdego bardzo dobre zarobki to jednak inna wysokość wynagrodzenia, stąd chciałabym uzyskać więcej informacji :) Jakie stawki są oferowane na starcie a jak wyglądają one w późniejszym czasie?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Aves? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Zawsze 10 - tego dnia miesiąca:)

Nowa

Wiadomo cos na temat przyjęć?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Aves?

6-14 na działach gdzie jest jedna zmiana 5:30-13:30 i tak trzy zmiany na 2 działach

Patryk

@Pracownik Może masz wiedzę czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakie są szanse na pracę?

@Patryk

Ostatnio zostało przyjęte pare osób. Mysle że jak nie spróbujesz to się nie dowiesz Na mężczyzn z tego co wiem jest większa szansa

lech poznan

siema. Czy ten dyrektor ze sląska jeszcze pracuje ? Wygryzł wcześniej swojego ziomka z Radomia, Ciekaw jestem czy jeszcze pracuje czy rozsądni ludzie się poznali na nim i czy go spuścili już ? Taki dyketkor z pośredniaka . Pan porażka.

Natasza

Czy u was też pracują Ukrainki

@Natasza

Nie, nie pracują obcokrajowcy.

Wanda
@pracownik

@pracownik A jakby obcokrajowcy chcieli podjąć zatrudnienie w Aves to byłaby taka możliwość? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Irys

Myślę, że trzeba się cieszyć z faktu , że są ludzie do pracy. Szkoda, że nie doceniamy pracy w dobrej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Aves - Gajewniki

• Jak się pracuje w Aves?

Zobacz opinie na temat firmy Aves tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Aves