Opinie o Personnel Service sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Personnel Service sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Personnel Service sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel Service sp. z o.o. w Kraków

Nikt tu ostatnio konkretnych kwot nie podawał. Macie jakieś rozeznanie, ile są w stanie płacić operatorowi masz? Napisali w ogłoszeniu, że jest robota w Rudawce na 3 zmiany w systemie 4 brygadowym nie podając żadnych kwot.

Obserwator Nowy wpis

Opinie o agencji w Bielsku-Białej chyba usunięte dlatego tu pisze . Ukraińce na wysokich stanowiskach . Wieczne problemy ,wysyłam CV na polecenie pani rekruterki do adresu który nie ...istnieje .Zero odpowiedzi .Wzywają na rozmowę nie wiadomo po co .Wiecznie problemy i wprowadzanie w bład .Kto w ogóle zezwala by to coś istniało w Polsce

Michalina Nowy wpis

Nie polecam firmy Personnel Service Support to ukraińska agencja wykorzystująca Polaków Ukraińcy robią co chcą Polak nic nie może pracowałem tam cztery miesiące mówili że transport do firmy jest za darmo lecz okazało się że jednak nie wypłaty ucinali nie potrafili wytłumaczyć dlaczego tak jest w porównaniu do innych pracowników brak pracy lecz mówili że dużo jej jest się okazało że jednak nie NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

@Michalina

Ale przecież praca dla obcokrajowców i dla Polaków jest rozdzielona, przynajmniej u nich na stronie. Znaczy są zupełnie dwa różne formularze do wypełnienia. No i ja właśnie chciałbym dostać pracę w kraju, tylko jakie mam szansę, że wypełniając taki formularz się uda?

Personnel Service sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Sprzedawca. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Beata

Niestety nie mogę znaleźć działu z Poznaniem, ale firma ta sama więc napiszę tutaj. Zacznijmy od tego że około 5 razy po aplikacji musiałam informować przez telefon że do jakiegoś dnia mam umowę o pracę i po prostu nie mam jak zawrzeć kolejnej. Dopiero za którymś razem zapisano ten fakt gdziekolwiek, bo tak bardzo zależało im na zatrudnieniu mnie na już. Przy szkoleniu wspominano że "ze wszystkim możemy pójść do medyka" a że czasami źle się czuję bo mam dużo stresu ostatnio w życiu no to chodziłam mierzyć ciśnienie (zalecenie lekarza) może z trzy razy. Nigdy się z tego powodu nie zwolniłam. Zazwyczaj jak słyszałam że powinnam siedzieć pół godziny po wzięciu przeciwbólowych, przekonywałam do 15 minut bo musiałam wracać do pracy, bo cóż, firmy czasami szukają pretekstu by zwolnić pracownika, a tutaj nie pracuję na tyle długo by wiedzieć czy ta firma tak nie zrobi. Potem się przeziębiłam. Na okresie karencji musiałam pójść na zwolnienie. Myślałam ze skoro gorączka mi spadła to dam radę pracować, ale stan się pogorszył i lekarz mnie poinformował że jeśli do poniedziałku mi nie przejdzie muszę zbadać się na obecność covid'a. Co zrobiła firma? Zdecydowała, że na L4 muszę jechać na jakieś badania jakbym brała bezpłatne L4 mając do zapłacenia czynsz i na utrzymaniu psa (gdzie koszt masz jak z małym dzieckiem - jedzenie, wet który jest praktycznie prywatą etc) dla funu. Zwłaszcza że to nocka i mogłabym więcej zarobić. Mogą powiedzieć że nie wiedzieli, ale też nikt nie pytał, myślałam że wystarczającym dowodem jest fakt że przyszłam we wtorek w maseczce i dosłownie kaszlałam ciągle i że kruczek w umowie, że mamy podawać powody nieobecności to tylko mowa o L4 a nie jego przyczynie. Teoretycznie można powiedzieć że polskie prawo zakłada jedno zwolnienie w miesiącu (tak samo jak nie powinni móc wymagać podawania przyczyny L4), ale mimo tego jak zależy mi na zarobku (dlatego próbowałam od razu wrócić do pracy) musiałam wziąć drugie (które nadal jest bezpłatne) co bardzo zaboli mój portfel znowu. Dodam że L4 nie skróci mi normy 2/5 która jest wymagana w umowie tylko czyste nadgodziny, które po raz pierwszy spotykam się z tym że są obowiązkowe. Reasumując tak bardzo chcieli mnie zatrudnić, a teraz odnoszę wrażenie że próbują się mnie pozbyć, bo niestety są firmy które próbują udowodnić w takich badaniach że nie nadajesz się do pracy. Chociaż chciałabym wierzyć że tu jest inaczej. Nie czuję że firma mi ufa, jak tylko znajdę inny zarobek zakończę współpracę nawet jeśli myślałam o pracowaniu tam jeszcze z pół roku. Bo to ja straciłam do firmy zaufanie, po prostu potrzebuję ciągłości zarobku. Z wad ogólnych - bus pracowniczy planowo jest godzinę przed rozpoczęciem zmiany. To bardzo boli ludzi dorosłych, nieuczących się, którzy mogliby chociaż pozmywać czy jak w moim przypadku, wyprowadzić psa. Zalety to posiłki pracownicze kosztujące grosze. Ale tu też jest haczyk bo nikt nas nie informuje że firma u której jesteśmy zatrudniani ma więcej opcji posiłkowych i to jest mylące kiedy już kupujesz ten posiłek. Z innych zalet można uznać darmową kawę, herbatę czy czekoladę i w sumie darmowy transport (na który też pojawiałam się zwykle 10 minut wcześniej i cóż, skoro stałam na chłodzie czasem pół godziny to mam pełne prawo być teraz chora tak sądzę).

Jak tam współpraca z agencja teraz wygląda? maja teraz wystawionych 79 ofert na takim portalu, jak na razie wstępnie je sobie oglądam. Raczej w kierunku produkcji bym podszedł tak na początek przynajmniej, to mój pierwszy raz. Nie wiem jednak czy próbować po przeczytaniu poprzednich odradzających opinii… może ktoś ma jakieś szersze, bieżące odniesienie?

Kasujecie kasujcie,jest co bo same negatywy!

Odradzam,właśnie mnie wykręcili z wyjazdem bo Pani z agencji nie ogarnia co robi i jest niekompetentna!Zrezygnowałem z innej pracy w Austrii i teraz nie mam żadnej bo Pani umówiła dwie osoby na wyjazd nie pytając żadnej czy mają prawko i auto.Dooiero jak do siebie zadzwoniliśmy to się okazało że obydwoje nie mamy!W efekcie usłyszałem że to moja wina i że już nie pojadę bo nagle mnie już klient nie chce choć byłem bardzo potrzebny i z doświadczeniem.Dziadosto!UWAGA!LUDZIE!

Miałem jechać w niedziele do pracy na betoniarnie i wszystko było ok dopóki nie zadzwoniłem do Pana z którym mieliśmy razem wyjechać!Okazało się że Pani z agencji umówiła na wyjazd dwie osoby bez prawa jazdy i auta!Później się nie oddzywal aż w końcu umyła ręce,zwaliła na mnie i powiedziała że klient już mnie nie chce.Zwykla niekompetencja i (usunięte przez administratora) a mogłem jechać do innej pracy!

Leszno@

Po złożeniu CV przez OLX, konto użytkownika zostało zamknięte, a Pani Kinga przeszła do rozmowy przez maila, poprosiłam Panią o informację na temat pracy, firmy, w odpowiedzi otrzymałam wiadomość oraz linki do umowy i założenia konta, tak jak wszyscy w PKO. Coś mi nie pasowało i weszłam tylko w link umowy ,zdziwiło mnie to, aby zakładać konto, które mam im przesłać mailem. Sklep w Lesznie miał zostać otwarty dnia 01.02.2023r. a spotkanie w celu podpisania umowy dnia 30.01.2023r.,tylko że pod tym adresem co otrzymałam jest inna instytucja. Jest to zwykłe naciąganie ludzi, sprawę dzisiaj zgłaszam, nie wiem czy to coś da:(

Arwena

Witam! Dziękujemy za nadesłane zgłoszenie na stanowisko pracownika administracyjnego w Peria-Consulting Przesłane zgłoszenie nam odpowiada i chcielibyśmy nawiązać współpracę. Zajmujemy się dystrybucją środków czystości, art. gosp. domowego oraz chemii przemysłowej. Asystent ds. realizacji zamowień w naszej firmie będzie odpowiedzialny za kontakt z klientem i m.in realizacje procesu wysyłkowego. Oferujemy umowę o pracę na pełny etat oraz wynagrodzenie zasadnicze 6000 netto. Wynagrodzenie składa się z podstawy 6000 bez premii. Nie jest również zależne od wyników sprzedażowych. Zatrudniamy przedstawicieli handlowych którzy wypełniają te obowiązki. Proponujemy umowę o pracę na okres miesiąca (próbna) zawartą poprzez agencję pośrednictwa parcy Network-Kadra z możliwością przejścia po miesiącu na umowę bezpośrednio z nami. Praca od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00. W pierwszych dniach nowy pracownik może liczyć na podstawowe przeszkolenie stanowiskowe które będzie wliczać się w czas pracy. ----------------------------------------------------------------------------------------- Nowe biuro będzie czynne od 9.11.br - jeszcze jest w przygotowaniu, dlatego możemy się spotkać 5.11 lub 7.11 gdzieś "na mieście" np. na kawie - proszę zaproponować dokładną datę i godzinę. Omówimy szczegóły zatrudnienia i uzgodnimy termin rozpoczęcia szkolenia, które potrwa 3dni.Umowa zostanie podpisana na naszym spotkaniu a czas szkolenia będzie wliczony w czas pracy. Z uwagi na charakter wykonywanych obowiązków tj. w związku z realizacją procesu wysyłkowego, przeprowadzaniem procesu ewentualnych reklamacji wymagamy otwarcia dodatkowego rachunku służbowego w Pekao S.A do celów rozliczeniowych. Pracownik na koncie służbowym dysponuje środkami niezbędnymi do wykonywania obowiązków - nasza firma posiada rachunek firmowy w Pekao S.A więc pieniądze trafiać będą do pracownika z pominięciem sesji księgowania. W ten sposób pracownik posiada zabezpieczenie finansowe na cele związane z obowiązkami. Wymagamy również aktualnych badań okresowych - wykonanych nie później niż 1.09.2022 - Jeżeli dostarczenie takowych jest niemożliwe, przekazujemy na konto służbowe środki finansowe do wykonania ich w możliwie najszybszym czasie. Wynagrodzenie za pracę będzie wpływać na dowolny rachunek bankowy w dowolnym banku. Na stronie https://networkadra.wixsite.com/oferty/oferty (Network Kadra to pośrednik poprzez którego zostanie zawarta pierwsza umowa) w zakładce "Oferty Pracy" pod naszym ogłoszeniem: "Pracownik administracji biurowej w Peria-Consulting sp.z.o.o nr ref 003/11/2022-63 (6000 netto pełen etat, umowa o pracę)" jest przycisk "DLA PRACOWNIKA" dzięki któremu można uruchomić w pełni online rachunek służbowy w Pekao. Podczas wideo rozmowy konsultant uruchamia rachunek i jest aktywny od ręki. Po uruchomieniu rachunku proszę o przesłanie jego numeru w celu dodania go do wzoru umowy który będę mieć na spotkaniu oraz w celu dodania do naszej księgowości oraz do listy płac. Proszę również o propozycje miejsca i godziny spotkania - dostosuje się. [Dokładnie chodzi o rachunek: "Konto Przekorzystne z kartą rewolucyjną" - rachunek jest darmowy, znaczy to że za jego prowadzenie pracownik nie ponosi żadnego kosztu - wszystko zawarte w regulaminie] Pozdrawiam Coś tu nie gra, czy tylko ja mam ochotę iść z tym na policje?

@Arwena

Nie gra. Dałam się nabrać. Poproś ich o dane firmy albo chociaż o nr telefonu do rekrutera.... zobaczysz co odpiszą. Szok, że nikt z tym nic nie robi, ofiar jest mnóstwo!

Irena
@Asia

jakie dane ty dostalas ? czy zgadzaly sie z ta firma czy jednak bylo cos nie tak ?

Vitalii

Dzień dobry, prosze mnie pomóc. Czy możecie polecic firmę ? Na co trzeba zwrocic uwage? Jestem z Ukrainy i szukam prace. Dziekuje!

Kula

Również dostałam to oszustwo tyle że Zgłosiłam to na policję. Żaden pracodawca nie wymaga założenia konta bankowego ani nie robi nic nielegalnie odnośnie księgowania no chyba że to jest taki oszust jak to. Nie przedstawiaj cię tam żadnych danych. To jest podszywanie się pod inne firmy oraz zarabianie na założeniu konta bankowego.

Kazimierz
@Kula

A o co w sumie chodzi, że piszesz o policji, o jakieś konto bankowe, możesz to wyjaśnić? Bo nie wiem, czy brać tę firmę pod uwagę, jako pracodawcę.

Kobieta z kujawsko pomorskiego

"Wybrałam Ciebie i jeszcze jedną osobę. Chciałabym żebyśmy się spotkali na podpisanie umowy w poniedziałek czyli 28.02 w galerii, może być nawet gdzieś na kawce w cukierni grycan lub gdzie wolisz w godzinach od 8 do 12 lub od 16 do 20 - dostosuje się. Jeśli wolisz inny termin, może to być 1.03.2022 wtorek - ale od 1.02 zaczyna się trwające 3 dni szkolenie. Pierwsza umowa zostanie zawarta przez pośrednika pracy agencje Gowork-Personalservice Tutaj adres strony: https://personalservice1.wixsite.com/website Po umowie próbnej na miesiąc jest możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z pracodawcom czyli firmą Aqua-World Przypomnę jeszcze warunki finansowe: Umowa o pracę - 3205 netto praca od poniedziałku do soboty 10-18 lub 13-21 Umowa zlecenie - 24zł/h dla osób ze statusem ucznia lub studenta (indywidualny grafik) w godzinach od poniedziałku do soboty 9-17 lub 13-21 (grafik ustalasz z wyprzedzeniem tygodniowym) 1.03 otwieramy placówkę więc musisz sobie wygospodarować 3 dni na szkolenie wstępne, które jest oczywiście płatne. Płacimy jak za normalne godziny w pracy. Szkolenie trwa od 10 do 15. W związku z charakterem wykonywanych obowiązków i ich specyfiką: -realizacja zamówień ze sklepu internetowego (nadawanie paczek kurierskich) -realizacja ewentualnych zwrotów i reklamacji (zwroty środków do klientów) -zamawianie produktów z katalogu sklepu oraz... -zakup środków do dezynfekcji oraz maseczek (z powodu covid-19) Wymagane jest posiadanie konta służbowego w Pekao S.A (nie PKO BP) - na te konto będą przelewane środki na wydatki służbowe z pominięciem sesji księgowania w bankach gdyż wypłacamy środki z konta ulokowanego również w Pekao - tutaj Aqua-World ma swoje konto, dlatego środki trafiają "na żądanie" - błyskawicznie. Numer konta musi zostać wpisany do wzoru umowy oraz przekazany dalej do księgowości. Istnieje również możliwość wypłat zaliczek po przepracowanych tygodniach - wypłata również jest zlecana na konto w Pekao. Jeśli nie posiadasz takiego konta możesz je otworzyć online na stronie www.gowork-personalservice.pl - w zakładce "OFERTY PRACY" klikając w przycisk "DLA PRACOWNIKA" pod ogłoszeniem o pracę w Aqua World. Konto jest 100% darmowe - co jest również zapisane w jego regulaminie i można je otworzyć 100% online. Wypełniając wniosek z linku otwierasz konto na wideo rozmowie z konsultantem Pekao. Po wszystkim konto jest od ręki aktywne a bank wysyła umowę na e-mail. Jeśli uruchomisz rachunek w Pekao daj znać - prześlij mi jego numer w celu dodania do wzoru umowy który będę mieć ze sobą na naszym spotkaniu. Następnie numer rachunku zostanie przekazany do księgowości. Czekam na informację zwrotną z numerem rachunku oraz potwierdzeniem daty spotkania. Pozdrawiam Natalia. " takiego emaila dostałam :/ ?? jestem zdziwiona ze nie ma ani numeru telefonu ani kontaktu ...

@Kobieta z kujawsko pomorskiego

Hej dostałam takiego samego maila przed chwilą

i ja

Sara
@Kobieta z kujawsko pomorskiego

Również otrzymałam takiego maila w odpowiedzi na zainteresowanie ich ofertą pracy. Zaniepokoił mnie jednak, brak kontaktu telefonicznego ze strony rekruterki oraz konieczność posiadania nr konta przy potencjalnym podpisaniu umowy. Ktoś miał większe doświadczenia z tą sytuacją?

Aleksandra
@Kobieta z kujawsko pomorskiego

Ja dziś również dostałam identycznego e-mail ponieważ rekrutowałam na stanowisko Sprzedawca/doradca klienta w Sklepie Medycznym, z ciekawości weszłam na Google i chciałam poczytać opinie na temat tej Agencji Zatrudnienia. Ale widać ze to jedno wielkie (usunięte przez administratora) naciągają ludzi na zakładanie jakiś kont bankowych, miałam zamiar zakładać konto, ale jednak coś mnie tknęło, aby tego nie robić i słusznie. Dzięki Pani odpowiedzi nie mam zamiaru tego robić, dziękuje :)

Eve
@Aleksandra

Dostałam maila o identycznej treści, już teraz widać że to jedna wielka ściema. Dobrze że nie weszłam w te linki co wysłali.

Aleksandra
@Eve

Ja weszłam w ten link i była to typowa strona banku PKO SA, ale nie założyłam żadnego konta. Jak dostałam właśnie tego e-mail ze chcieliby podpisać ze mną umowę, to odpisałam na ta wiadomość, ze jak się zdecyduje to przejdę się do Banku i tam założę konto i od jakiś 5h cisza nikt nawet nie odpisał mi na ta wiadomość. A ta osoba która dała mi adres e-mail na który wysłałam swoje CV to jest (usunięte przez administratora) bo już w wiadomości na Messenger napisała mi ze ogłoszenie będzie szybko usunięte, także na przestrogę innym nie dajcie się nabrać na to wszystko, tym bardziej ze zdziwiła mnie tak wysoka stawka netto, 3600 zł kto w dzisiejszych czasach proponuje taka stawkę..

Kobieta ze slaska
@Kobieta z kujawsko pomorskiego

Tez takiego dostałam. Identyczny. Ściema? Wyłudzanie danych? Podobno ta pani nie przychodzi na spotkania... są osoby które dały się nabrać i zaczęły zakładać konta... ktoś robi kopiuj wklej i wysyła te bzdury. Zatrudnienie po wysłaniu CV bez żadnej wcześniejszej rozmowy o pracę ???

Lubuskie
@Kobieta z kujawsko pomorskiego

U mnie podobny e-mail. Sprawę zgłosiłam do Pekao i na policję. Cześć Wybrałam Ciebie i jeszcze jedną osobę. Chciałabym żebyśmy się spotkali na podpisanie umowy w poniedziałek czyli 21.03 w galerii, może być nawet gdzieś na kawce w cukierni grycan lub gdzie wolisz w godzinach od 8 do 12 lub od 16 do 20 - dostosuje się. Jeśli wolisz inny termin, może to być wtorek 22.03 lub 23.03.2022 środa - ale od 23.03 zaczyna się trwające 3 dni szkolenie. Pierwsza umowa zostanie zawarta przez pośrednika pracy agencje Gowork-Personalservice Tutaj adres strony: https://personalservice1.wixsite.com/website-2 Po umowie próbnej na miesiąc jest możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z pracodawcom czyli firmą Fizjo-Store do której należy sklep Przypomnę jeszcze warunki finansowe: Umowa o pracę - 3600 netto praca od poniedziałku do piątku od 8 do 16 Również co druga sobota 9-14 21.03 otwieramy placówkę więc musisz sobie wygospodarować 3 dni na szkolenie wstępne, które jest oczywiście płatne. Płacimy jak za normalne godziny w pracy. Szkolenie trwa od 8 do 16. W związku z charakterem wykonywanych obowiązków i ich specyfiką: -realizacja zamówień ze sklepu internetowego (nadawanie paczek kurierskich) -realizacja ewentualnych zwrotów i reklamacji (zwroty środków do klientów) -zamawianie produktów z katalogu oraz... -zakup środków do dezynfekcji oraz maseczek (z powodu covid-19) Wymagane jest posiadanie konta służbowego w Pekao S.A (nie PKO BP) - na te konto będą przelewane środki na wydatki służbowe z pominięciem sesji księgowania w bankach gdyż wypłacamy środki z konta ulokowanego również w Pekao - tutaj Fizjo.Store ma swoje konto, dlatego środki trafiają "na żądanie" - błyskawicznie. Numer konta musi zostać wpisany do wzoru umowy oraz przekazany dalej do księgowości. Istnieje również możliwość wypłat zaliczek po przepracowanych tygodniach - wypłata również jest zlecana na konto w Pekao. Jeśli nie posiadasz takiego konta możesz je otworzyć online na stronie https://personalservice1.wixsite.com/website-2 - w zakładce "OFERTY PRACY" klikając w przycisk "DLA PRACOWNIKA" pod ogłoszeniem o pracę w Fizjo.Store. Konto jest 100% darmowe - co jest również zapisane w jego regulaminie i można je otworzyć 100% online. Wypełniając wniosek z linku otwierasz konto na wideo rozmowie z konsultantem Pekao. Po wszystkim konto jest od ręki aktywne a bank wysyła umowę na e-mail. Jeśli uruchomisz rachunek w Pekao daj znać - prześlij mi jego numer w celu dodania do wzoru umowy który będę mieć ze sobą na naszym spotkaniu. Następnie numer rachunku zostanie przekazany do księgowości.Czekam na informację zwrotną z numerem rachunku oraz potwierdzeniem daty spotkania. Pozdrawiam Aneta

Wiki
@Kobieta z kujawsko pomorskiego

Tez dostalam takie e-maila. Jest to wałek

Grażyna
@Lubuskie

I co powiedzieli?

Dominika
@Kobieta z kujawsko pomorskiego

Spotkanie w galerii, ale jakiej, której? Galerii jest wiele. A skąd ta pani miała twojego maila? Domyślasz sie?

Natalia
@Kobieta z kujawsko pomorskiego

Witam Dziękuje za nadesłaną aplikację. Z naszej strony jest gotowość do podjęcia współpracy. Potrzebuje jedynie informacji czy nawiązany stosunek pracy ma być w oparciu o umowę-zlecenie czy o umowę o pracę. W ogłoszeniu była zawarta informacja o możliwości wyboru umowy-zlecenia ze stawką 27zł/h netto w przypadku uczniów/studentów lub 27zł/h brutto w przypadku osób nie uczących się lub umowy o pracę z pensją 4500 brutto tj. ok 3500 netto miesięcznie. Dodam, że w przypadku umowy-zlecenia istnieje możliwość opracowania indywidualnie dopasowanego grafiku. Na umowę o pracę takiej możliwości nie ma, pracujemy od 8:00 do 16:00 lub od 14:00 do 21:00. Przed rozpoczęciem wykonywania obowiązków pracownik przejdzie podstawowe przeszkolenie stanowiskowe. Zajmujemy się rejestracją pacjentów na infolinii przychodzącej do klinik świadczących usługi z dziedziny zabiegów rehabilitacyjnych, turnusów rehabilitacyjnych, zabiegów z dziedziny stomatologii estetycznej oraz do poradni medycyny pracy na badania okresowe. Pierwsza umowa zostaje zawarta za pośrednictwem agencji pracy Network Kadra na okres próbny 3 miesięcy. Następnie istnieje możliwość przejścia na bezpośrednią umowę z Promedicale Poland. Wypłacamy zaliczki tygodniowe o ile zaistnieje taka potrzeba, dodatki na dojazdy do pracy (MPK / zwrot za paliwo) - pieniądze są wypłacane na specjalne służbowe konto pracownicze w Pekao S.A (nie PKO BP) - takie konto można uruchomić na stronie pośrednika pracy klikając w przycisk "DLA PRACOWNIKA" pod ogłoszeniem w Promedicale Poland. Poniżej przesyłam link: https://0networkkadra.wixsite.com/website-6/oferty Po uruchomieniu rachunku proszę o przesłanie jego numeru w celu dodania go do wzoru umowy który będę mieć na naszym spotkaniu oraz w celu przekazania do księgowości pośrednika Network Kadra by dodać go do listy płac. Wypłata może być pobierana na konto w dowolnym banku. Proponuję spotkanie rekrutacyjne w celu umówienia wszystkich szczegółów zatrudnienia 28.09.2022 - szkolenie rozpocznie się 3.10.2022 Możemy się spotkać gdzieś na mieście na kawę 28.10 lub 29.10 w dowolnych godzinach - dostosuje się. Biuro jest jeszcze w organizacji stąd propozycja spotkania "na mieście". Czekam na informacje odnośnie numeru rachunku i godziny spotkania. Pozdrawiam

Karolina.wu.1992@gmail.com
@Natalia

Cześć przed chwilą dostałam identycznego maila

Joanna
@Kobieta z kujawsko pomorskiego

Czy wiadomo juz cos na ten temat? Dostałam podobną wiadomość . Dziękuje za nadesłaną aplikację. Z naszej strony jest gotowość do podjęcia współpracy. Potrzebuje jedynie informacji czy nawiązany stosunek pracy ma być w oparciu o umowę-zlecenie czy o umowę o pracę. W ogłoszeniu była zawarta informacja o możliwości wyboru umowy-zlecenia ze stawką 27zł/h netto w przypadku uczniów/studentów lub 27zł/h brutto w przypadku osób nie uczących się lub umowy o pracę z pensją 4500 brutto tj. ok 3500 netto miesięcznie. Dodam, że w przypadku umowy-zlecenia istnieje możliwość opracowania indywidualnie dopasowanego grafiku. Na umowę o pracę takiej możliwości nie ma, pracujemy od 8:00 do 16:00 lub od 14:00 do 21:00. Przed rozpoczęciem wykonywania obowiązków pracownik przejdzie podstawowe przeszkolenie stanowiskowe. Zajmujemy się rejestracją pacjentów na infolinii przychodzącej do klinik świadczących usługi z dziedziny zabiegów rehabilitacyjnych, turnusów rehabilitacyjnych, zabiegów z dziedziny stomatologii estetycznej oraz do poradni medycyny pracy na badania okresowe. Pierwsza umowa zostaje zawarta za pośrednictwem agencji pracy Network Kadra na okres próbny 3 miesięcy. Następnie istnieje możliwość przejścia na bezpośrednią umowę z Promedicale Poland. Wypłacamy zaliczki tygodniowe o ile zaistnieje taka potrzeba, dodatki na dojazdy do pracy (MPK / zwrot za paliwo) - pieniądze są wypłacane na specjalne służbowe konto pracownicze w Pekao S.A (nie PKO BP) - takie konto można uruchomić na stronie pośrednika pracy klikając w przycisk "DLA PRACOWNIKA" pod ogłoszeniem w Promedicale Poland. Poniżej przesyłam link: https://networkkadra1.wixsite.com/website/oferty Po uruchomieniu rachunku proszę o przesłanie jego numeru w celu dodania go do wzoru umowy który będę mieć na naszym spotkaniu oraz w celu przekazania do księgowości pośrednika Network Kadra by dodać go do listy płac. Wypłata może być pobierana na konto w dowolnym banku. Proponuję spotkanie rekrutacyjne w celu umówienia wszystkich szczegółów zatrudnienia 28.09.2022 - szkolenie rozpocznie się 3.10.2022 Możemy się spotkać gdzieś na mieście na kawę 28.10 lub 29.10 w dowolnych godzinach - dostosuje się. Biuro jest jeszcze w organizacji stąd propozycja spotkania "na mieście". Czekam na informacje odnośnie numeru rachunku i godziny spotkania. Pozdrawiam

Alan
@Natalia

Tą samą wiadomość dostałem dzisiaj. Jedna wielka ściema. Konta na słupa potrzebują, zgłosić na policję oraz do pekao!!!!!

Ewelina
@Alan

I to tak od tylu miesięcy już trwa? Dziwię się, że nikt tego nie zgłosił, no chyba że efektu to żadnego nie daje?

Alan
@Ewelina

Anonimowe konta, maile jak mrówki są. Na każdym kroku trzeba uważać!

Aad

Dobrze, że na was trafiłem, nie spodziewałem się, że ludzie mogą robić coś takiego. Dzięki za pomoc w nienabraniu się na to.

Justyna
@Kobieta z kujawsko pomorskiego

Witam, ostatnio aplikowałam do call center w Łodzi i otrzymałam podobnego maila z prośbą o założenie konta i terminem spotkania na kawkę bo biuro w remoncie Natomiast oferta pracy została usunięta.

lewiska7@wp.pl
@Kobieta z kujawsko pomorskiego

Dostałam coś bardzo podobnego . Cały mail śmierdzi na km.

Toruń
@Kobieta z kujawsko pomorskiego

Dokładnie takiego samego emaila dostałam, po wysłaniu na OLX CV. Niestety założyłam konto, ale po kilku godzinach się zorientowalam, pojechałam na policję i zastrzeglam dowód, oby nie zdążyli wziąć kredytu. Pewnie okaże się to za jakiś czas..

@Natalia

Mam dokładnie tą samą treść. Na Facebooku jest kilka postów na ten temat. Zwykle (usunięte przez administratora) żeby założyć konto w banku

@Joanna

Od momentu złożenia CV na OLX (22.09.2022) Pani przemiła, odpisywała na widomości regularnie, przeszłyśmy na rozmowę mailową. Z racji, że jestem młodą osobą chciałam sobie wszystko dokładnie sprawdzić w internecie i kiedy zorientowałam się, że coś jest "nie halo" z wymuszaniem zakładania konta, poprosiłam o podanie NIP-u i REGON-u firmy, dla sprawdzenia wiarygodności. Od tego momentu całkowita cisza, zero reakcji czy wiadomości. NIE DAJCIE SIĘ W NIC WCIĄGNĄĆ!

Susanna - lubelskie
@Kobieta z kujawsko pomorskiego

(usunięte przez administratora)KOLEJNY MYK. Żaden potencjalny pracodawca nie będzie chciał wyłudzać od Was danych przed szkoleniem, podpisywania umowy itp. . Firma dopiero wchodzi na rynek, o ile nie zostanie złapana przez organy ścigania, a Wy juz chcecie z potencjalnym pracodawcą podpisać umowę? NIE DAJCIE SIĘ OMAMIĆ. Otrzymalam podobnego maila i to drugi raz, ale od innego potencjalnego pracodawcy. Tamten pracodawca się zmył tak szybko, jak do mnie napisał ???? Widać, że akcja nie jest rejonowa, ale ogólnopolska ????

Maja

Co mam zrobić? Kliknęłam w link który był w e-mail i zacZelqm zakładać konto

Megan

Witam Dziękuje za nadesłaną aplikację. Z naszej strony jest gotowość do podjęcia współpracy. Potrzebuje jedynie informacji czy nawiązany stosunek pracy ma być w oparciu o umowę-zlecenie czy o umowę o pracę. W ogłoszeniu była zawarta informacja o możliwości wyboru umowy-zlecenia ze stawką 27zł/h netto w przypadku uczniów/studentów lub 27zł/h brutto w przypadku osób nie uczących się lub umowy o pracę z pensją 4500 brutto tj. ok 3500 netto miesięcznie. Dodam, że w przypadku umowy-zlecenia istnieje możliwość opracowania indywidualnie dopasowanego grafiku. Na umowę o pracę takiej możliwości nie ma, pracujemy od 8:00 do 16:00 lub od 14:00 do 21:00. Przed rozpoczęciem wykonywania obowiązków pracownik przejdzie podstawowe przeszkolenie stanowiskowe. Zajmujemy się rejestracją pacjentów na infolinii przychodzącej do klinik świadczących usługi z dziedziny zabiegów rehabilitacyjnych, turnusów rehabilitacyjnych, zabiegów z dziedziny stomatologii estetycznej oraz do poradni medycyny pracy na badania okresowe. Pierwsza umowa zostaje zawarta za pośrednictwem agencji pracy Network Kadra na okres próbny 3 miesięcy. Następnie istnieje możliwość przejścia na bezpośrednią umowę z Promedicale Poland. Wypłacamy zaliczki tygodniowe o ile zaistnieje taka potrzeba, dodatki na dojazdy do pracy (MPK / zwrot za paliwo) - pieniądze są wypłacane na specjalne służbowe konto pracownicze w Pekao S.A (nie PKO BP) - takie konto można uruchomić na stronie pośrednika pracy klikając w przycisk "DLA PRACOWNIKA" pod ogłoszeniem w Promedicale Poland. Poniżej przesyłam link: (usunięte przez administratora) Po uruchomieniu rachunku proszę o przesłanie jego numeru w celu dodania go do wzoru umowy który będę mieć na naszym spotkaniu oraz w celu przekazania do księgowości pośrednika Network Kadra by dodać go do listy płac. Wypłata może być pobierana na konto w dowolnym banku. Proponuję spotkanie rekrutacyjne w celu umówienia wszystkich szczegółów zatrudnienia 28.09.2022 - szkolenie rozpocznie się 3.10.2022 Możemy się spotkać gdzieś na mieście na kawę 28.10 lub 29.10 w dowolnych godzinach - dostosuje się. Biuro jest jeszcze w organizacji stąd propozycja spotkania "na mieście". Czekam na informacje odnośnie numeru rachunku i godziny spotkania. Pozdrawiam *to dostałam od Wiktorii Klimek, nie wiedziałam, że jest nas więcej Złożyłam wniosek o zamknięcie tego konta, co jeszcze powinnam zrobić ?

@Megan

Rany, czy nie ma na nich sposobu??? Nsprawdę policja nic nie może zrobić???

@Megan

Jak najszybciej zastrzec dowód osobisty i wyrobić nowy.

RrKk

Oj niestety dałam się nabrać również na ich e-maile, weszłam w link, gdy owa Pani się o tym dowiedziała poprzez informacje ode mnie to kontakt całkowicie zanikł. Wtedy zoorentowalam się, że coś nie tak. Skontaktowałam się z PKO aby usunęli wniosek, musiałam skontaktować się ze swoim bankiem,zablokować konto,zablokować dowód osobisty, muszę zrobić przywrócenie ustawień fabrycznych na telefonie. Nie dajcie się namówić tak jak i ja :(

Iga

UWAGA (usunięte przez administratora) Po złożeniu CV przez OLX konto użytkownika na olx zostało zamknięte. Pani przeszła do rozmowy przez maila. Otrzymałam maila takiego jak większość tutaj, ze biuro w remoncie, ze spotkanie na miescie, zalozenie konta itp. PECH CHCIAŁ, że Pani Wiktoria Klimek podała adres "biura w remoncie" dokładnie ten sam, pod którym obecnie pracuję :D kiedy napisałam, że konto mogę otworzyc po spotkaniu pod adresem siedziby, bo pracuje tam obecnie i jest dostępna sala konferencyjna przecież..;) zrobiło się cicho. Podana agencja pracy to: Network Kadra a infolinia Promedicale Poland (nie ma czegoś takiego).

Anita
@Iga

U mnie tez kontakt z Panka Wiktoria Klimek i tez pisała ze biuro dopiero będzie wynajęte ale pod adresem tym samym gdzie znajduje się moja poprzednia praca ….

Anka
@Iga

U mnie to samo, tylko , że pani Kaja jakastam. Czyli to jedna wielka ściema? Od początku mi to nie pachniało ładnie...

@Anka

U mnie Kaja Mierzwa. Zwodziła mnie tydzień, przez co uciekły mi inne oferty i zostałam bez pracy. Jeśli podaliście jakiekolwiek dane- zastrzeżcie dowód osobisty i numer konta, poradził mi kolega policjant. A na infolinii pekao, gdy powiedziałam, że dzwonię w sprawie cyberprzestępstwa, pan od razu zapytał czy olx... :(

Aga
@Asia

Eh, u mnie ta sama sytuacja. Niestety spostrzegłam się dopiero po dwóch dniach od założenia tego konta, że coś tu jednak jest nie tak. Czy jest ktoś, kto również dał się oszukać i założył to konto? Wiecie jakie mogą być tego skutki? Dowód już zastrzeżony na stronie BIK, opcja brania kredytów również wyłączona. Niestety dopiero po dwóch dniach. Konto w Pekao dezaktywowane. Jak mogę się dowiedzieć, czy w jakiś sposób wykorzystali moje dane?

Iga
@Anka

Ściema, wyłudzanie danych, wykorzystywanie później tych kont w różnych celach. Ja się nie dałam nabrać, bo kilkukrotnie prosiłam o numer aby porozmawiać zanim przejdziemy do jakichkolwiek formalności, ale byłam zbywana tekstem, ze z „ich strony” jest gotowość do podjęcia współpracy. Po tym tekście z kontem od razu zapaliła mi się czerwona lampka i pomyślałam, ze to scam tym bardziej ze adres siedziby tak jak pisałam podali moje obecne miejsce pracy, a tam żadna taka firma się wprowadza. Sprawa zgłoszona na policję, chociaż watpie, czy to coś da. (:

Agnieszka
@Aga

Pani Ago, jak dokladnie to samo. Czy cos sie wydarzylo z Pani sprawa?

Pan z Bydgoszczy

Witam Dziękuje za nadesłaną aplikację. Z naszej strony jest gotowość do podjęcia współpracy. Potrzebuje jedynie informacji czy nawiązany stosunek pracy ma być w oparciu o umowę-zlecenie czy o umowę o pracę. W ogłoszeniu była zawarta informacja o możliwości wyboru umowy-zlecenia ze stawką 27zł/h netto w przypadku uczniów/studentów lub 27zł/h brutto w przypadku osób nie uczących się lub umowy o pracę z pensją 4500 brutto tj. ok 3500 netto miesięcznie. Dodam, że w przypadku umowy-zlecenia istnieje możliwość opracowania indywidualnie dopasowanego grafiku. Na umowę o pracę takiej możliwości nie ma, pracujemy od 8:00 do 16:00 lub od 14:00 do 21:00. Przed rozpoczęciem wykonywania obowiązków pracownik przejdzie podstawowe przeszkolenie stanowiskowe. Zajmujemy się rejestracją pacjentów na infolinii przychodzącej do klinik świadczących usługi z dziedziny zabiegów rehabilitacyjnych, turnusów rehabilitacyjnych, zabiegów z dziedziny stomatologii estetycznej oraz do poradni medycyny pracy na badania okresowe. Pierwsza umowa zostaje zawarta za pośrednictwem agencji pracy Network Kadra na okres próbny 3 miesięcy. Następnie istnieje możliwość przejścia na bezpośrednią umowę z Promedicale Poland. Wypłacamy zaliczki tygodniowe o ile zaistnieje taka potrzeba, dodatki na dojazdy do pracy (MPK / zwrot za paliwo) - pieniądze są wypłacane na specjalne służbowe konto pracownicze w Pekao S.A (nie PKO BP) - takie konto można uruchomić na stronie pośrednika pracy klikając w przycisk "DLA PRACOWNIKA" pod ogłoszeniem w Promedicale Poland. Poniżej przesyłam link: https://networkkadra1.wixsite.com/website/oferty Po uruchomieniu rachunku proszę o przesłanie jego numeru w celu dodania go do wzoru umowy który będę mieć na naszym spotkaniu oraz w celu przekazania do księgowości pośrednika Network Kadra by dodać go do listy płac. Wypłata może być pobierana na konto w dowolnym banku. Proponuję spotkanie rekrutacyjne w celu umówienia wszystkich szczegółów zatrudnienia 28.09.2022 - szkolenie rozpocznie się 3.10.2022 Możemy się spotkać gdzieś na mieście na kawę 28.10 lub 29.10 w dowolnych godzinach - dostosuje się. Biuro jest jeszcze w organizacji stąd propozycja spotkania "na mieście". Czekam na informacje odnośnie numeru rachunku i godziny spotkania. Pozdrawiam takiego maila dostałem dzisiaj, nie ma ani numeru telefonu, ani nawet nikt się nie podpisał, napisałem, że proszę o numer telefonu, to w tym temacie nic, tylko, że obowiązkowo trzeba załozyć konto, na szczęście nie załozyłem, kliknąłem ten link, i to wszystko, dobrze , że poczytałem , że nie jestem sam, napisałem, że szukają naiwnych ludzi na słupa, i że nie mają zasad, by wykorzystywać ludzi szukających pracy, i że być może zgłoszę to na policję

@Pan z Bydgoszczy

Dostałam TAKIEGO SAMEGO maila z odpowiedzią… napisałam odpowiedz z prośbą o podanie NIP-u firmy i czekam. Zobaczę co powiedzą.

Lewiska
@Pan z Bydgoszczy

Witam, też dziś ja dostałam identyczną wiadomość w Olsztynie. Śmierdzi na kilometr ,więc odpisałam,że zgłosiłam na policję próbę wyłudzenia danych. Pani w odpowiedzi tylko mnie zbluzgała ????

Pan z Bydgoszczy
@Ada

pewnie się nie doczekasz, trochę żyje i pierwszy raz się spotkałem z czymś takim, że jeszcze się pracy nie podjęło, nawet nie spotkało, a już trzeba założyć konto i to w banku, który oni podają, spotkanie gdzieś na mieście, zero kontaktu telefonicznego, gdzie zawsze dzwonią z firmy, bo tak jest szybciej i łatwiej, dla mnie to jest żerowanie na ludziach, którzy szukają pracy, a ktoś próbuje ugrać swoje, dobrze, że są tego rodzaju portale z opiniami, bo może inni też się ustrzegą przed przekrętem

Nika
@Pan z Bydgoszczy

Ja również dostałam takiego maila dzisiaj od Pani z Bydgoszczy. W razie składania tej sprawy na policję, mogę się dołączyć do zgłoszenia.

Anita
@Nika

U mnie taka sama sytuacja… identyczna treść maila. Po mojej odpowiedzi czy obowiązkowe jest zakładanie konta dostałam taka wiadomość: Proszę o przesłanie numeru rachunku w Pekao przed naszym spotkaniem. W poprzednim e-mailu jest instrukcja jak go uruchomić. Czekam na informację. Numer rachunku musi zostać przekazany do księgowości oraz dodany do wzoru umowy który będę mieć na spotkaniu. Możliwe, że strona może się zawieszać tak jak to miało miejsce rano, także proszę w razie czego o cierpliwość. Odpisałam jak można tak (usunięte przez administratora) ludzi i wysłałam link do tej strony…

@Lewiska

@Pan z Bydgoszczy

Strona zniknęła. Może jednak warto by było zgłosić to na policję? Nie wiedziałam, że jest nad tak dużo. Ciekawe co oni chcieli osiàgnąć...

An

Dzień dobry Potrzebuję informacji na temat czy ktoś z Państwa zanim przyszedł na rozmowę rekrutacyjna musiał założyć konto on line w banku Pekao S.A. Konto potrzebne dlatego bo Firma .gowork-personalservice.pl ma tam swoje konto i jest taki wymóg ,dla mnie to takie dziwne jak założyć konto jak jesteś jeszcze nie zatrudniony, może ktoś z Państwa spotkał się z czymś takim proszę o opinię

Magda
@An

Dzień dobry,. Pewnie ma Pani na myśli ogłoszenie o pracy rejestratorki medycznej? Dostalam identycznego maila, połowa treści to informacje na temat dodatków do maseczek itp., druga połowa to instrukcja założenia konta w Pekao SA. Generalnie ogłoszenie to jedna wielka ściema, ja nawet zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną na której nikt się nie pojawił:) także serdecznie polecam omijać ogłoszenia na fb od Pani Agaty Waścińskiej, a jeśli chodzi o maila to ja akurat miałam okazję korespondować z Panią Ewą Lisek, choć wątpię że to prawdziwe dane.

hejkaokejka
@Magda

Hej, Dostalam takiego maila ale odnosnie pracy w sklepie z kawa i herbata... niby otwarcie 2 lutego, chcą juz podpisac umowe , spotkanie ma byc w galerii ale to mega podejrzane ze trzeba zakladac konto na siebie jeszcze przed podpisaniem umowy i w ogole sie pierwszy raz sie z tym spotykam... mnie to pisał niejaki Bartek..wyslal linki do zalozenia konta w tym banku ale linki nie dzialaja bardzo to podejrzane. Mowicie ze to fejk? to macie chyba racje.

Bujaaaaa
@An

Ogłoszenie pracy, wszystko wydawało się być Ok, po czym dostaje mail ze zostałam „wybrana”i mam przyjść podpisać umowę, ale pierw muszę założyć konto w banku wchodząc przez ich platformę… później przeszukałam internet, nagle na takie samo miejsce szukają w innych miastach Polski i otwarcia o dziwo w tym samym terminie, a pani która ogłasza ta sama :) później po dopatrzeniu się kolejne nieścisłości, wiec nie polecam

@Magda

Ja również spotkałam się z takim samym podejściem ale osoba I praca inna- Bartłomiej Bidas, sklep z kawą i herbatą. Na rozmowę o pracę nikt nie przyszedł, a link do rejestracji w banku nie działał (na początku) . Na szczęście postanowiłam nie zakładać konta online - ponieważ pokazywanie dowodu na połączeniu Skype lub wysyłanie jego zdjęcia wydało mi się bardzo podejrzane, konto założyłam osobiście w banku. Podejrzewam, że dzięki temu nie mam aktualnie problemów z jakimiś pożyczkami branymi w moim imieniu... Czy ktoś zastanawiał się nad zgłoszeniem tych osób na policję???

Klo
@hejkaokejka

To FEJKI!!! praca też lewa ogłaszała się Agata Bis na spotkanie w galerii, otwarcie 1.02 przy pawiej 5 w Krakowie. Ogłoszenia już zniknęły o prace w galeri win i dane zmienione na FB na Natalia Florek. Wyłudzanie danych osobowych i zakładania lewych kont bankowych, bo pewnie prowizje maja. Miałam iść na spotkanie to ten ktoś się rozchorował na rozmowę o podpisaniu umowy przełożył na poniedziałek, po czym tak jak wyżej napisałam zmienione dane. Sprawę zgłaszam na policje, bo tego tak nie zostawię. Ogłoszenia widniały tez po całej Polsce na fb z oferta pracy…

Natalia
@Klo

Ale to naprawdę ta firma tak wyłudzała dane, czy to jacyś randomowi ludzie podszywali się pod jej nazwę, żeby to robić? Zobacz, że tu piszą o normalnej firmie i normalnych rekrutacjach, są ludzie co pracują przez tą agencję. Może Was ktoś nabrał kradnąc nazwę?

Paulina
@An

Ja miałam taką sytuację, założyłam, umówiono mnie na spotkanie, po czym ich strona magicznie zniknęła, oraz zostałam zablokowana na FB...

Klo
@Natalia

Dostałam rzetelnego maila z linkiem do firmy, umowa o prace, wynagrodzeniem, umówione spotkanie rekrutacyjne ze zostałam wybrana.. przez co na stronie, były różne oferty pracy na rejestratorkę medyczna i praca w galerii win tratoria, wiec podejrzewam ze to ta firma wyłudza dane do kont bankowych by je zakładać bo maja prowizje..????????‍♀️ I ciekawe co jeszcze, później na fb zmieniają dane i (usunięte przez administratora) następnych ludzi!

@An

Witam Tak,to prawda. Gdy Pani się ze mną umawiala na spotkanie pisała mi abym koniecznie założyła konto w banku Pekao, niestety nawet nie pojawiła się na spotkaniu Pani Agatą. Praca miała być w plocku galeria wina,oszukują ludzi i tyle,mam nadzieję, że kiedyś trafi ma odpowiednią osobę i ta będzie wiedzieć co zrobić. Pozdrów.

Kazolina5@wp.pl
@An

Ja tak musiałam zrobić i to chyba oszustwo , sprawę zgłoszę dziś na policje bo wszystkie dane wydębili

Ewelina
@An

To jedno wielkie (usunięte przez administratora) Na szczęście nie założyłam konta bo od razu wydawało mi się to podejrzane. Pani Agata Bis szukała pracownika do galerii w Rzeszowie ale nagle zmieniła się na Natalię Florek na fb...

Alex
@Klo

To samo w Płocku. Też Natalia Florek,praca w Aqua World. Z tym , że córka jest niepełnoletnia i musiała konto w banku bezpośrednio założyć.

Magda
@Kazolina5@wp.pl

Tez dałam się nabrać…u mnie ogłoszenie i potem wiadomość do mnie napisała Natalia Florek.. Mail był bardzo przekonujący , z wyjątkiem braku numeru telefonu do kontaktu..

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel Service sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Personnel Service sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel Service sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel Service sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel Service sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel Service sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel Service sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Plac Solny 14
    50-062 Kraków

Personnel Service sp. z o.o.