Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

ABC

Dziękujemy za HEJT na tym forum dowartościowac się można pracą,A nie kosztem innych,chora satysfakcja...czlowiek hejtujac niema swojego życia a zajmuje cudzymi sprawami i radość przynosi Jemu...manipulowanie innymi czy niszczenie drugiego człowieka...tak więc DZIĘKUJEMY,że takie główna jeszcze tu pracują i wciąż bawią się w HEJT na naszym forum....z poważaniem pracownicy

Np to shit

Nie polecam pracy w tej beznadziejnej firmie. Zarobki marne, mobbing ze strony kierownictwa i dyrektora, kobiety tam pracujące żałosne. Jedna drugą obgaduje za plecami, donosi za każdą głupotę do liderki a potem na stołowce udają wielkie koleżanki. Smieszne.. ale tak to jest jak sie ma nudne swoje życie i żyje sie czyimś. Niektórym chyba brak porzadnego bolca w tyłku. Najbardziej z czego mam ubaw w tych ich intrygach jest to, ze te które obrażano za plecami teraz sie "przyjaźnią" wielce z tymi, ktore je obgadywaly. Tam nie ma osoby ktora nie mialaby tyłka obrobionego łącznie z liderka , ktorej tak namietnie w niego wchodzą haha "koleżanki"

Wix

Wigilia sie zbliża

pac
@Wix

ja sie wybieram :) zawsze jest fajna imprezka

ASK

Iza tak sie nie robi, to było bardzo słabe z twojej strony. Takie zachowania się leczy.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
AlinA

Romanse to na porzadku dziennym tam są

Ola
@AlinA

Żal?

Ty
@AlinA

Bzdury takie piszecie, że już sie tego czytac nie da ,zajmijcie sie lepiej praca.

Możesiespotkamy

Czesto są nadgodziny w weekendy ? Jak płatne?

@Możesiespotkamy

Często. Sobota i niedziela 100% płatne plus dodatek za drugą zmiane 10% a za nockę 30%.

@Możesiespotkamy

Tak sa raz w roku jak sie grunt wali pod nogami.

Ola
@anonymous

Raz w roku to chyba na warsztacie. Na produkcji prawie każdy weekend ale nie jest obowiązkowy.

Alvaro

Za moich czasów było lepiej. Firma kwitła ludzie sie kochali w firmie. Na zdrowie!

wielki fan
@Alvaro

Szkoda tego co zrobilismy. wszystko idzie na marne, a jak tam blondi z biura?

Ona

Wezcie zajmijcie sie swoim zyciem, tacy wszyscy jestescie świeci ? Nie wasza sprawa co kto z kim... Nie oceniajcie ludzi nie znajac ich sytuacji... Niech sobie kazdy pilnuje swojego nosa a wtedy swiat bedzie piekniejszy...

saass
@Ona

az tak sie boisz> blokujac wszystkich nic nie zdzialasz. .. nie szukaj jeleni,,, Nie ma jak innych obgadywac a samej byc teraz na jezykach. Fajnie co?

hhh
@saass

Żal ci dupę ściska ze Cię usunela ? To Cię boli ? Przyjaciół nie możesz sobie znaleźć? Co ty masz jakieś jebniecie na jej punkcie? Brak własnego życia cwaniakuj sobie dalej anonimowy dalnie. Z resztą czego można się spodziewac po NP i po takich jak ty.

@hhh

A że ty niby nie anonimowy ;-)

Xyz

Zgadzam sie , zawsze najwiecej plotkowała i obgadywała a teraz co ? Miło jak wszyscy obgaduja wlasnie Ciebie ? Najbardziej falszywa osoba jaka znam. Wielka kolezanka a za plecami kazdego obgaduje. Wscibska baba

.........

uwazaj zeby czasami ktos tobie w zyciu nie na mieszal. Myslisz ze ci pomnik postawia za te zenujace wpisy?! Anonimowo to ty se mozesz tylek w kiblu podetrzec ! Daj se dupie siana i zajmij sie czyms pozytecznym bo tego sie juz czytac nie da zenada

Xxx

A o kogo chodzi? Jakis znak proszę

@Xxx

Przypatrz się dobrze to sie dowiesz... Nowy Pan na duro, i pewna Pani z montażu ;-)

pracownikxmiesiąca
@anonymous

Ja tam widziałam Pana z duro i Panią z termo, ale z montażu?

"Nowy" Pan z Duro
@anonymous

Robię ponad 8 miesięcy więc jaki to nowy? Ale plotkujcie dalej anonimowo, chociaż to wam wychodzi :)

pracownikxmiesiąca

No ok: montaż, ale to o niego chodzi czy jak?

hahaha
@anonymous

Z której niby zmiany? Łatwiej będzie

Taurus

No i tym komentarzem wprowadzasz ludzi w błąd koleżanko. Ranna zmiana powiadasz, jesteś pewna i świadoma tego co wypisujesz? Raczej zmiany ci się jebly to raz, a dwa w sumie nie wasza sprawa kto z kim się umawia itp. Nic tylko karać i brać w niewolę. Weźcie się lepiej za robotę, bo reklamacje będą.

xyz

Love love love.... a luby nieobecny.. Love...

@xyz

Widac ze masz bardzo nudne swoje życie osobiste albo w ogóle go nie masz co obchodzi ludzi życie innych?to jest zalosne

Ohoho... Teraz akcja naprawy wizerunku ;-) jaka szczesliwa rodzinka ;-D ŻENADA !!!!!!!!!

Xxx
@anonymous

Ciekawe czy twoje życie jest takie nudne że interesujesz się innymi normalnie szkoda mi ciebie

@Xxx

Powtarzasz sie i robisz sie nudna ! Widac Twoje życie jest nudne, skoro szukasz przygod a udajesz wielce szczesliwa .

ona

Premia za brakowość to fikcja, natomiast premia dla wybitnych pracowników to inna bajka, szaraki dostaną 17zł za pranie.

@ona

Tak 17 zł ale brutto hehe, szaraka to mają gdzieś tylko zapominają, że te szaraki to na nich pracują.

poinformowany
@anonymous

17zł netto za pranie głąby czasami warto wysilić mózg i poczytać informacje na tablicy ogłoszeń...

My

A tak w ogóle to co z nasza premia 100zl.?????

@My

Premia premią a będzie coś na święta????

@Xyz

Hahaha jak co roku, jedno wielkie (usunięte przez administratora) :-)

Xtxy
@Xyz

Myslicie ze znowu nas (usunięte przez administratora)?

QPremia
@My

Nie było, ni ma i nie będzie - naiwniaki. hehehe

@My

Premia to będzie dla wybrańców, a szaraki mają (usunięte przez administratora) i siedzieć cicho bo dostali 17zł za pranie.

byla pracownica

proponuje zabrać się za prace a nie za ploty. Bardzo nie ładnie o innych pisac. Ten zakład słynie tylko z plotek... jak dobrze, że juz tam nie pracuje. NIe dosć, że (usunięte przez administratora) nie kasa to same plotkary.

@byla pracownica

Ha ! Nie pracuje ale forum dalej sledzisz... Pytanie po co ? Zeby poznac nowe informacje ? A pozatym nie piszemy tutaj plotek, tylko to akurat sama prawda.

byla pracownica
@Xyz

weszlam zobaczyc czy zyje forum. Niestety żałosni jestescie.. opierdalacie sobie dupy wzajemnie a w pracy dupni przyjaciele.

@byla pracownica

Ty pewnie robisz tak samo... Skoro siedzisz tutaj i plotkujesz ;-)

b prac.

taa zapewne o Was marne murzynki do roboty za 2 tysiaki haha

@b prac.

Hahaha Ty za to za 6 pracujesz ;-)

b.prac
@anonymous

za 2 sie z domu nie ruszam :) a wy gnijcie w tym syfie, dalej sie obgadujcie i robcie na dyrcia. :) Milej zabawy

@b.prac

To gratulauję , życzę szczescia hahaha , widac zycie nadal masz nudne skoro siedzisz tutaj nadal i bawi Cie plotkowanie

Porady na zdrady - cicha woda brzegi rwie ;-) ;-) ;-)

Kris
@Nowy

Rwie i to mocnooo... Kto by sie spodziewał... Oj mąż nie bedzie zadowolony jak sie dowie :-/

On

Dzieje sie dzieje w firmie ....... Nowe konflikty, nowe przyjaźnie, nowe znajomości i znowu bedzie o czym gadać ;-) ;-) listopad za oknem a w sercu niczym wiosna :-)

ona

Jak dyrekcja będzie tak dalej szastać kasą dla pracowników to nic im nie zostanie na premie świąteczne dla kierowniczek i kierowników działów. Szkoda bo miło by było zjeść pyszny obiadek i dostać parę tysiaków na przełomie roku.

Biba

Zwolnili gościa z Duro?

ona

Pan dyrektor bardzo zmotywował załogę premią 100zł brutto za brakowość. Ten gest kierownictwa okazał się słuszną odpowiedzią na bolączki pracownic i pracowników związane z budżetem domowym, który jest oparty na wynagrodzeniach za wykonywana pracę. Jestem bardzo wdzięczna kierownictwu za okazaną troskę i oświadczam, że dołożę wszelkich starań co do wykonywania powierzonych zadań. I mały cytat. LEPIEJ SIEDZIEĆ CICHO I WYGLĄDAĆ JAK IDIOTA NIŻ SIĘ ODEZWAĆ I ROZWIAĆ WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI.

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)