Opinie o Velvet Care Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Velvet Care Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Velvet Care Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Velvet Care Sp. z o.o. w Warszawa

legionista

a tak sie składa ze tam pracowałem widziałem co sie dzieje więc się zwolniłem a nie pisze bzdur jak velvetka bo z tego co widać jak czytam to tylko jej tam nic nie odpowiada pół roku już pisze i żadna koleżanka jej nie popiera

@legionista

skoro sie zwolniles tp po cholere sie interesujesz wypowiedziami na temat tej pracy?????????

VelVetka

zapytaj kolegi----->legionisty on wie najlepiej:).

Legionista

Velvetka jest jak widać najmądrzejsza widać że marnuje się w tym zakładzie

@Legionista

nie wiem dlaczego jestes zlosliwy?poprostu pisze jak jest:)owszem sa gorsze zaklady nie mowie ze nie ale majac porownanie jak tu bylo kiedys a jak jest teraz to mam prawo wyrazic swoje zdanie a Ty je non stop krytykujesz choc zapewne dnia nie przepracowales albo jestes jednym z wypachnionych pionkow biurowych:)

VelVetka

jakie socjale o czym ty mowisz.kupe lat do tylu to moze i byly takie rzeczy a teraz to chyba raczej maja ale osoby z biur i kierownictwo a nie pracownicy.teraz nawet nadgodzin nie chca placic tylko masz do odbioru dzien wolny i to zazwyczaj wtedy kiedy im pasuje dostajesz .moze i to okej ale jesli chodzi o pojedyncze godzinki a jak Ci sie nazbiera i musisz wybrac po kwartale to chyba srednio ile siedzien przykladowo pol miesiaca za darmo:)

jhg

Można

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Velvet Care Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Brygadier

no przecież ci pisze jak to możliwe że kłamią po prostu na rozmowie kwalifikacyjnej

VelVetka

Niby dostajesz konkretna umowę,ale w praktyce to wygląda tak że zabieraja Ci premie niby że bałagan i inne pierdoly i zamiast przykladowego 2400 robi sie 1800 wiec chyba sam rozumiesz:)

VelVetka

Kolejne osoby sie zwolniły i kolejne przyjmuja ciekawe jak dlugo bedzie jeszcze taka zabawa.zakład sam sobie psuje opinie.na rozmowach klamia co do wysokosci zarobkow a pozniej zdziwienie ze ludzie uciekaja bo dostaja duzo mniejsza wyplate...za chwile beda musieli sami stanac przy maszynach bo wszyscy uciekna hahahahaha

@VelVetka

VelVetka co ty mówisz,jak sami staną jak oni nic nie potrafią. Potrafią brać tylko duże pieniądze za nic.

@velvetoviec

no wsumie to dobrze mowisz

ktoś tam

praca nie jest zła a ludzie robią sobie nawzajem koło (usunięte przez administratora) takie hojowe haraktery ,ale znajdzie sie pare normalnych ludzi na brygadzie.myśle ze policzyć można na jednej dłoni

velvetoviec

młodzi spieprzają i pokazują gdzie mają zakład choćby robiąc kupę obok muszli w toalecie. co do obozu pracy to sformułowanie jak najbardziej trafne. legionista czyżbyś był pieskiem zakładowym???,może ty sie zwolnij bo za takimi jak ty nikt nie będzie płakał

Legionista

A zwolnij ze się w końcu velvetko jak ci tam nic nie pasuje nikt za tobą płakać nie będzie.

@Legionista

a zdziwiłbys sie,pewnie ktos by poplakal.nie znasz zakladu to sie nie wypowiadaj

VelVetka

A wypłaty jak nie było tak nie ma!!!!!!!!!!!!!!!Ostani miesiąc pod Velvetem i prosze jakie podziekowanie ze strony pań z biura:-/ .Takie zapracowane ,że powiedziały że nie maja czasu zrobic przelewu.Szczyt bezczelności!!!!!!!!Ciekawe jak będzie z wyplacaniem pod agencjaHR Quality pod ktora przeszłysmy.

Edge

Obóz pracy to nie jest słowo niecenzuralne, Panie administratorze, tylko jak najbardziej trafne porównanie.

Edge

dokladnie

VelVetka

dokładnie nikt nie chce to sami sobie słodza

VelVetka

i kolejne osoby uciekaja...Promocja tez juz pod agencja:(tyle ze z krakowa).Panienki z agencji :D:D:D:D zarciknic tylko sie smiac z tego wszystkiego

velvetoviec

następne 2 osoby się zwolniły a ktoś zrobił kupę w pakarce na Gambinim i to naprawdę,nie żartuję

velvetoviec

dokładnie VelVetka dobrze napisałaś ale widzę że takie rzeczy to chyba pisze kadra i to wyższa bo widzą że już nikt nie chce tu pracować. VelVetka myślę że na 99% się znamy :)

moze nawet z tej samej brygady:D pozdrawiam

moze nawet z tej samej brygady:D pozdrawiam

VelVetka

tak się zastanawiam jak czytam niektórych,skoro taki to cudowny zakład to czemu nie przychodzicie pracować.Bo z tego co ja obserwuje pracując tam to widze ze wszyscy uciekaja gdzie pieprz rośnie:D:D:D:DZAPRASZAMY SERDECZNIE :D::D:D:D

(^_^)

Z tego co wiem to nabór jest cały czas, ale też nie tak, że każdego przyjmują... Dwóch znajomych się nie dostało - w zasadzie nie wiem na co patrzą podczas rekrutacji. Też wiadomo, że nie każdemu odpowiada 4ero-brygadówka... Stary pracownik - znam sporo takich osób którym odpowiada, może pracujesz już qpe lat (np 10) i masz inny pogląd na ten temat, ja patrząc na okoliczne zakłady myslę że opcja nie jest zła. Pozdrawiam

stary pracownik

nie znam nikogo kto byłby zadowolony z pracy w tym zakładzie,nie mówiąc już o pieniądzach. 1234 rekrutacja jest cały czas bo nie ma już chętnych,nikt nie chce pracować w tym zakładzie,możesz sie przyjąć i poznać ten miód

Zostaw merytoryczną opinię o Velvet Care Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Velvet Care Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Velvet Care Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Velvet Care Sp. z o.o.?

Velvet Care Sp. z o.o.