Opinie o Velvet Care Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Velvet Care Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Velvet Care Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Velvet Care Sp. z o.o. w Warszawa

Dawido

Kolo robiłeś w TRI ??? pisz na porpor4@o2.pl mam pare pytań

prawdziwy

Najgorszy zakład w Małopolsce

Kolo
@prawdziwy

A Ty w ogóle pracowałeś już w całej malopolsce to jesteś niezły to widać jaki z ciebie pracownik skoro znasz wszystkie zakłady to spróbuj teraz na Śląsk

L

To jest wina zarządu ze nikt tu niechce robic. Zero szacunku

NK
@L

Dokładnie nikt nie chce robić, a te 500 osób pracujące w tej firmie są zmuszane do pracy.........ale bzdura.

Kolo
@NK

Wcale źle nie jest są gorsze zakłady np.tri poland . Zarobki teź mamy dobre nie ma co narzekać warunki pracy też dobre.przecież jak komuś nie odpowiada to nikt na siłę tu nie trzyma

kropek

Prawda jest taka że operator ma płacone za jechanie automatem a wy KBR macie płacone za naprawianie więc nie rozumiem dlaczego jest takie oburzenie.Wiadomo że jak obcieli po 7 stów wypłaty to sie nie chce prawda?

Operator
@kropek

Bo KBR jest nie tykalny prawda ich boli więc takie oburzenie . Niech się zwolnią a fachowców nie brakuje na rynku pracy

LG
@Operator

Prawda jest taka że właśnie olali ten cąły VELVET i zwolnili się najlepsi fachowcy i zostały tylko te "stare dziady" więc proponuję abyś czym prędzej zasuwał na ten rynek pracy, bo w przeciwnym razie nie będzie komu naprawiać !!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Velvet Care Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Taki nikt

Wiecie co tak jak was czytam to sie zastanawiam czy to jest forum na temat zakladu i pracy czy forum plotkarskie.żenada! CZY PAN ADMINISTRATOR NIE WIDZI ŻE TU SIE LUDZIE OBRAŻAJA A NIE WYDAJA OPINI O PRACODAWCY?????????

Operator

KBR to powinni cały wywalić tych prozniakow Stare dziady zmęczone o co się ich poprosi to wszystko ciezko.Nic nie robią tylko chodzą jeden za drugim jak pedały

q
@Operator

Bo ci młodzi co coś umieli i jeszcze im się chciało to sami odeszli. Zostały tylko "Stare dziady".

*AXA*
@Operator

Hej operatorzy z bożej łaski ,ograniczeni umysłowo ,ruszcie wreszcie te wasze tępe łeby weżcie się do roboty a nie liczcie na to ,,że KBR bedzie stał przy automacie całą dniówkę , bo wy nie potraficie najprostszej awarii usunąć ,Włącz i Wyłącz to wszyscy potrafią za co oni wam płacą? za operatora na papierku????? Ale nie ma się co dziwić bo " Dozór" cierpi na to samo czyli " tępactwo"!!!!!!!!

SONY
@q

Może więcej szacunku w stosunku do tych ''starych dziadów" i trochę samokrytyki bo nie jeden z nich ma więcej lat pracy i doświadczenia jak niektórzy z was lat życia , a bez nich raczej nie pojedziecie tymi automatami, chyba że Ściążko z Pielakiem którzy tak dbają o dobrych fachowców wam poooooooomoooogą! pomyślnych wiatrówwww ;

@*AXA*

Pewnie kolejny niepotrzebny, ograniczony umysłowo praciwnik KBR - takich jak ty przyjmują w zakładach zamkniętych jako pensjonariuszy:)

asada

Dokładnie każdy jest kowalem własnego losu Nikt nie zmusza nikogo do pracowania za taką czy inna stawkę Wiadomo że dal niektórych to najlepsze czasy były za komuny ale to już nie wróci niektórzy jeszcze się nie przestawili...

120 lat zakład ciągnie ,to dlaczego miałby upaść .hale zbudowane maszyny sprowadzone ..tylko pracować

B

Zwalniają się kolejni przejęci pracownicy z KBR-u bo zostali oszukani na kasę.Ten zakład stacza sie po równi pochyłej,nawet pies z kulawą nogą nie chce tu pracować.

szukam pracy

Chcę zapytać vzy są jakieś przyjęcia na zaklad jakie sa warunki i jaka stawka ?moze ktos pomóc ?

A
@szukam pracy

Przyjęcia są caly czas bo nikt tu niechce robic. Teraz w lutym zatrudnili ok 25 osób i potrzebują kolejne 25 osob. 16zl brutto dostaniesz na początek i urlop w grudniu lub styczniu.

Aa

A co się stało z velvetka pracuje jeszcze czy się zwolniła bo nic nie pisze. Czy będzie cos w tym zakładzie lepiej czemu tak się ludzie zwalniają.

ABC
@Aa

Velvetka nie wypisuje już bzdur bo dostała umowę o pracę. Teraz to dopiero jest waźna była zawsze ważna a teraz to dopiero mądra!!!!!!!!

@ABC

Velvetka juz nie pracuje od sierpnia wiem bo ją znałem przypisaliście łatke do jakiejś innej dziewczyny.Widze że tu zazdrość to podstawa na tej brygadzie.Pracuje i znam obie dziewczyny i to sa dwie różne osoby.

ABC
@Taki nikt

Co ty możesz wiedzieć? Velvetka jest jedyna i niepowtarzalna I uwierz że niestety pracuje nadal z nami

Witam a jak wygląda praca na magazynie jak zarobki atmosfera czy jakieś dodatki zmianowe czy naprawdę jest tak źle , chcą mnie zatrudnić i niewiem co robić bo jak czytam wasze opinie to niewiem czy się decydować

EO
@Nowy

Dodatki są za nocki, tak poza tym to praca jak każda inna w magazynie. Jazda wózkiem i ładowanie towaru na naczepy. Atmosfera wśród pracowników magazynu całkiem ok.

@EO

Dzięki za ODP

Velvecik
@Nowy

Nie wspomniał Ci poprzednik że z jego działu w zeszłym tygodniu zwolniło się 4 pracowników a koleje mają już gotowe wypowiedzenia a premie ponoć ktoś miał

Xyz
@Velvecik

To niech się zwalniają i niech idą do Jaroszowca do ATC za 2tysiące

Aaaaa
@Xyz

2000 to i tak więcej niż tu na magazynie, chyba że jest się pieskiem kierownika ;)

Xyz
@Aaaaa

No to co tu jeszcze robisz zwolnij się

xyztokręt
@Xyz

Xyz ty widzę właśnie jesteś pieskiem kierownika. otwierają nowy magazyn i zero zainteresowania chętnychdo przyjęcia a wózkowi ciągle się zwalniają

Velvecik

Już pierwsze osoby z byłego KBR U się zwolniły a podejrzewam że to dopiero początek. Jeżeli całe życie chcecie robić za 16 brutto pod okiem niedouczonego dozoru do zapraszam. Ale trochę mądrzejsi niech mijają ten zakład szerokim łukiem .

życzliwy

ludzie masowo albo się zwalniają albo szukają roboty a to jak oszukali przejętych pracowników UR z KBR to już przegięcie.Panie Pielak pan nie widzi co się dzieje w zakładzie?? z taką polityką i zarządzaniem to zakład pociągnie max 2 lata

velvetoviec

nieprzychylne komentarze są tu blokowane

życzliwy

wszyscy masowo albo szukają pracy albo już się zwalniają,a po tym jak oszukali pracowników KBR z UR to już przegięli na całego,utopią się we własnym gó...ie. daję maksymalnie 2 lata i po zakładzie.panie Pielak pan nie widzi co sie tu dzieje????

Klenex

Ogólnie jest ok jestem na 1 brygadzie ludzie ok tylko jest tu taka jedna mądra to będzie chyba ta cała Velvetka jak czytam rządzi na całą brygade jest nienormalna

@Klenex

Tez pracuje na tej brygadzie i nie widzę żeby ktoś rządził.Każdy robi swoje i tyle.Ludzie fajni praca tez okej .8 H i do domu.

dawido
@Taki nikt

A jak z Kasą jest te 16zł brutto jak z robotą na magazynie bo słyszałem że trzeba (usunięte przez administratora)

kicha
@Taki nikt

Jakie 8h skoro trzeba sie nieraz zostać albo przyjść w wolnym? Ty chyba w biurze robisz

@kicha

Nie robie w biurze.no fakt w ostatnim czasie trzeba zostawac bo ludzi brakuje.ale ogolnie pracuje sie po 8h no chyba ze jeszcze sa wymyslane akcje jak w wakacje byly ze poszczegolne automaty pracowaly po 12 i mialy swoj calkiem odrebny grafik.

@dawido

Wiesz co nie powiem Ci dokladnie ile maja ale chyba 16 zl brutto noi trzeba powiedziec ze maja duzo pracy.zasuwaja jak male samochodziki.tam trzeba miec spryt i byc ogarnietym i miec mocna psychike umiec pracowac pod presja czasu

Klenex

obserwator

ok 2200 z premią której nie ma i dodatkami,zwiekszenia stawki już nie będzie,może być jedynie zmniejszenie jak dla KBRu od nowego roku w magazynie nie ma wolnych weekendów a długi urlop wypoczynkowy w listopadzie

papier

Chyba maja zapierdol w robocie bo nikt nie odpisuje

Zostaw merytoryczną opinię o Velvet Care Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Velvet Care Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Velvet Care Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Velvet Care Sp. z o.o.?

Velvet Care Sp. z o.o.