Opinie o ANDREWEX Sp. z o.o. w Piętno

ANDREWEX to prywatne przedsiębiorstwo produkcji drzewnej o wyłącznie polskim kapitale.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANDREWEX Sp. z o.o. w Piętno

Dos

W końcu w naszej firmie jest tak jak powinno byc Kierownik traktuje ludzi sprawiedliwie bez wzgledu na wykształcenie poprostu ma szacunek dla drugiego człowieka jest dobrze oby tak dalej

Kross

To co się tam wyrabia to jakiś żart Pan kierownik zamyka się w toalecie i czeka może któryś z pracowników zaliczy wpadkę 2zakaz używania czajnika tylko jakiś zasyfione badziewie stojące na stołówce w którym co niektórzy kiełbasę parzyli A teraz mamy z tego kawę pić Ciekawe Pan kierownik to ma czajnik na baterie czy pracownicy w biurze to inni ludzie 3 ludzie pracują w zimnie bo od 2 miesięcy rządzący ta firma nie mogą lub nie chca kupić wrót.Nikogo to nie obchodzi że zimno wieje na ludzi ale przerwa 20 minut bo nikt się nie domyśli że ludzie zmarznieci Może tak Pan kierownik z dyrektorem przyjda na nockę na optikaty i zobaczą jak jest fajnie 4 Z tego zakładu robi się jakiś (usunięte przez administratora) nie dziwi mnie że ludzie z tego zakładu uciekają nie ma szacunku dla pracownika 5 A jeszcze ta mini palarnia na 10 osób bo 11 moknie jest nagonka na palaczy 6 Dawanie nagrań i upomnien za każdy drobiazg że za późno listę podpisał że szelki nie zapiete A później mają Oszczednosci bo taki pracownik premi kwartalnej nie dostanie To są tylko niektóre sprawy dużo by pisać więc Ci którzy wybierają się do pracy są na tyle silni żeby to wytrzymać

Twarz
@Kross

Taka sytuacja w Cierpicach? A kto jest teraz kierownikiem?

stary

Po7- widzę że odezwała się kadra kierownicza. Pójście do lidera czy kierownika nic nie daje, nie czaruj "młody" ludzi głupotami, liczą się tylko metry i sztuki, z uwagami do was- to tak jak lać wody do wanny z wyjętym kurkiem, niby słuchacie ale nie ma się to gdzie zatrzymać . A propos tego chodzenia - już dawno przestałem, buty za drogie.

stary

Dot. Oddz. Piętno: ( przypomnę zakład stolarski ) po 1- kierownik rolnik zawodowe, planista produkcji- kelner, liderzy - żaden nie ma wykształcenia "stolarskiego", na maczalni płotów rządzi żona kierownika- nawet liderowi grozi mężem jak ma iść na inne stanowisko, po 2 liczą się tylko metry i sztuki , po 3 zero organizacji pracy ( niby jest planista ale nikt nie wie co robić, ba jak zrnobimy to nikt nie wie czy już dosyć czy mało- zbędny etat) po4 ludzie robią bo muszą lub z przyzwyczajenia ale jak ktoś coś znajdzie to od razu odchodzi, po5 o przydupasach to prawda jeden drugiego handluje aż miło, ciekawe kiedy pan Andrzej O. przejży na oczy ( może jak trzeba będzie sprzedać stajnię)

młody
@stary

Po 6 - jak coś nie gra to miej minimum odwagi, idź do lidera i kierownika i powiedz co nie gra i co by trzeba było zrobić, żeby było lepiej, zamiast marudzić na forum internetowym

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ANDREWEX Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko ELEKTRYK-AUTOMATYK powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
stary

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć od nowa z nowymi pracownikami ( zwłaszcza z całym zarządem i kierownictwem)

Zorro

Tak jest dobrze w tym zakładzie ze dla pracowników którzy ciężko pracują nie będzie nawet talonów ale dla szlachty z biur koperty będę na pewno. O to co robią z naszymi pieniędzmi z socialu . Powinniśmy zrobić zebranie z Dyrektorem i upomnieć sie o to co nam sie należy.

Na szczęście BYŁY PRACOWNIK !
@Zorro

A , kiedy były !? Ten zakład nigdy nie szanował zwykłego pracownika ! Liczysz te 100 zł co dali w zeszłym roku ? WSTYD ! Na szczęście już tam nie robię ! Pracuje w innej firmie i święta mam na bogato ! Social i wypłata odpowiednia itd ! Pozdrawiam NORMALNYCH pracowników bo trochę ich tam jeszcze zostało ! Życzę wam Wesołych Świąt i znalezienia dobrej pracy w nadchodzącym 2019 roku !!!

Aaaaa

Teraz dają wszystkim umowy na stałe ...

Aaaa

Ciekawe jakie talony będą na święta??po 100 zł a biurowiec w koperty dostanie lepsze socjale

Wie ktoś może dlaczego (usunięte przez administratora) Aneta jako jedyna dostała przedłużenie umowy a dobrych fachowców się zwalnia. Czyli opłaca się wchodzić w (usunięte przez administratora)wszystkim.

Pracownica DOSU

Ludzie czy was popie....ło gdzie w okolicy tyle zarobicie czemu narzekacie przecieź zarobki sa dobre praca nie jest lekka ale gdzie jest lekko pracuje tu kilka lat i jeszcze tak dobrze nie było nie rozumie tych osøb ktøre narzekaja to po co tu pracuja dla mnie jest dobrze i mysle ze dla wiekszosci koleźanek røwnierz kierownictwo spoko liderzy spoko cieszmy sie ze mamy prace a nie jakies strojenie focha polecam Nasza firme jest ok pozdrawiam

pracownik dosu
@Pracownica DOSU

chyba kierownik dosu chciał sie ta wypowiedzia dowartosciowac

XXX

Prawda w 100%...pozdrawiam

ktoś
@Pracownica DOSU

śmieszni jesteście my w abwood sławno mam tu na kadrę wyrąbane od brygadzisty po tego na samej górze jaka płaca taka praca jak nam podskoczą to będą sami zasuwać , a niedługo audyt ikea i tak się dowie o paru rzeczach .

@Pracownica DOSU

Zarobki są oczywiście ważnym aspektem, ale dla wielu osób liczy się przede wszystkim atmosfera w pracy. Benefity pozapłacowe są także ważnym aspektem. Rozumiem, że jesteś zadowolona, możesz napisać, z czego najbardziej? Jak oceniasz warunki? Czy pracodawca zapewnia możliwość awansu i rozwoju?

Ddd
@Pracownica DOSU

Prawda jest taka że narzekaja ci którym pracować się nie chce dlaczego nikt nie chce przyjść na DOS bo praca jest ciężka ale o podwyżki to sznurem do biura najpierw na oplicat A potem po podwyzke wtedy mozna sobie zasłużyć Oplicaty to dobra szkoła aby wybrać dobrego pracownika tu się raczej lenie nie zdarzają bo niema czasu na dobijanie

Ktoś
@ktoś

To sobie miejcie wyrabane my w CIerpicach chcemy pracować A narazie to ludzie dostają wypowiedzenia

@Ddd

Rozumiem, że Tobie odpowiada praca w firmie? Możesz uzasadnić, co podoba Ci się najbardziej? Wspomniałeś, że praca jest ciężka, a czy wynagrodzenie jest adekwatne do włożonego wysiłku? Rozumiem, że w dziale, w którym pracujesz pozostałe osoby także są zaangażowane?

Gocha

Najbardziej to narzekają w tych tartakach.... (usunięte przez administratora)

Czy w grudniu będzie premia na Święta..!!

Kolo
@Gość

No na święta dostaniesz wypowiedzenie

No skoro ich tak zachwalasz to pewnie sama jestes liderka wszystkim mowisz jak zmije a pamietaj ze jak zmiji nie zlapiesz to zawsze upierd tacy wlasnie sa liderzy mistrzowie i brygadzisci za dyche najlepiej co potrafia to knuc intrygi aby znizyc sie do ich poziomu musialbys polozyc sie na podlodze brawo liderze stolow

Błyskawica

Pracownica Dosu masz racje tylko nygusy narzekaja tez pracuje na oplicatach i nie jest zle oczywiscie praca nie jest lekka trzeba miec ruchy duzo tez zaleźy od atmosfery jaka panuje na zmianie od liderki i mistrza to oni sa szyją zmiany ja mam super przełozonych i cukiereczkow nie musze nosic jak to ktos napisał wystarczy chciec i byc zwinnym szybkim i dokładnym

Koło.

Chcę iść do pracy na wykańczanie powiedzcie czy tam też jest (usunięte przez administratora) jak na innych działach.A brygadzista też taki babiaż jak wszyscy inni ?Kolo

Admin

Aneta czytaj ze zrozumieniem . produkty andrewex sa dobre jakosciowo itd ale kierownictwo i atmosfera w pracy to jakas zenada. Nigdy nie widzialem takiej szajki niz u was . mistrzowie pfff haha smiechu warte . Bronisz dlatego ze siedzisz przy tym korycie . I sie pod nikogo nie podszywam boli dlatego ze te brudy wychodza na swiatlo dzienne a niech widza ludzie co tam sie dzieje co druga osoba bierze tabletki na uspokojenie nawet mlode osoby przez ta sytuacje w pracy to chyba jest cos na rzeczy .

@Admin

Co tam się dzieje w tej chwili?

Admin

W tej chwili jest tam szajka gnoja wszystkich tych co sie nie wkupia w ich laski .

Aneta

Firma Andrewex działa w Polsce już 30 lat. Współpracuje z takimi firmami jak Ikea. Zdobyła wiele nagród, między innymi Gazele Biznesu. Wydaje się, że to dobry pracodawca, oferujący możliwości rozwoju i stabilność zatrudnienia. Czy się z tym zgadzacie? Co Wam, pracownikom, najbardziej podoba się w tym miejscu pracy? @Admin proszę nie podszywać się pod admina forum i zachować kulturę wypowiedzi. W innym wypadku wpis może zostać usunięty przez administratora z powodu złamania regulaminu.

@Aneta

Ogłoszenie ewidentnie jest sponsorowane przez firmę :-D. Pracowałem tam 4 lata i nie doświadczyłem jakiejś możliwości rozwoju. Nie raz byłem świadkiem "gnania" i wyżywania się na pracownikach fizycznych przez śmiesznych mistrzów i ich przydupasów brygadzistów. Może zatrudnienie stabilne, ale pracują tutaj ludzie, którzy muszą i są to przeważnie ludzie z okolicy oraz typowe wazeliny, które siedzą przy korytku i tylko martwią się o to żeby nie zostało zabrane. Dyrektorzy czy kierownicy nigdy nie chcieli słyszeć o żadnych podwyżkach tłumacząc zawsze, że nie ma na to pieniędzy. Po tylu latach w końcu przejrzeli na oczy, ale już po tym jak odeszło tak wielu pracowników, którzy jak to się mówi "robili robotę". Zakład co najwyżej mógłby dostać nagrodę "Największy (usunięte przez administratora) w okolicy", bo moim zdaniem na inna nie zasługuje. Atmosfery absolutny brak, jeden na drugiego zawsze wyrzucał tony mięcha.

Admin

Potrzebujesz sexu jedz do andrewexu jeden (usunięte przez administratora) Szajka ktora siedzi przy jednym kotle nie szanuja nikogo kto odstaje od ich bandy . kierownictwo i sprzymierzency to jedna szajka jak sie nie wkrecisz odrazu do ich bandy to po tobie wazeliniarze . wezcie do mistrzow cukiereczki do kaweczki to pierwsze lody za wami ???? a o atmosferze w pracy lepiej juz nic nie mowic . zenada odradzam

Aneta

Przejrzałam stronę internetową firmy, lecz nie widzę tam ofert pracy, wiecie, czy prowadzone są jakieś rekrutacje? Czy przez ostatni miesiąc zaszły jakieś znaczące zmiany? @Operator, tego typu komentarze nie powinny znajdować się na forum, ponieważ są obraźliwe. Zapoznaj się proszę z regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin). Możesz opowiedzieć o firmie w merytoryczny i kulturalny sposób? Na pewno zauważasz jakieś pozytywy.

Operator

Andrewe to burdello panie Kubiak

Zostaw merytoryczną opinię o ANDREWEX Sp. z o.o. - Piętno

• Jak się pracuje w ANDREWEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ANDREWEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANDREWEX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ANDREWEX Sp. z o.o.