Opinie o ANDREWEX Sp. z o.o. w Piętno

ANDREWEX to prywatne przedsiębiorstwo produkcji drzewnej o wyłącznie polskim kapitale.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANDREWEX Sp. z o.o. w Piętno

Lola

A zapomniałam dodac automat porywa pieniądze w sumie jest na terenie firmy to pisze co sie dzieje w firmie PRAWDA

Oj oj

Oj pamietam tą afere dziewczyna płakała a co niektórzy mieli zwałe z niej az było zal bo powiedziała prawde i za prawde wyleciała.A jesli chodzi o pisanie na opiniach to wszyscy jestesmy pracownikami i nalezymy do firmy to o czym mamy pisac o zapchanym kiblu ze maszyna sie popsula ze dzwigamy palety zawsze od zawsze wiadomo ze to co sie dzieje w firmie zaleźy od źadzących i to od nich zaleza zmiany to dlatego sie o nich pisze a chciałam zaznaczyc ze na stołówce strasznie pi........ga jak widac okno sie popsuło

Lola
@Oj oj

Zainteresowana masz racje uwierz mi ze dojdzie do tego ze pracownicy bede sypac nazwiskami i bardzo dobrze ODWAGI LUDZIE jak kogos zwolnia to pracy jest ful nawet UKRAINKI sie zwalniaja pozdrowionka dla ciebie zaintetesowana

Zainteresowana

Zainteresowany jak zapraszasz do biura to się przedstaw, żebym wiedziała kogo szukać. Pewnie się boisz że to Ty jesteś ten JAKIŚ brygadzista/kierownik/mistrz. Ludzie piszcie anonimowo kto Wam nie pasuje, bo do biura strach iść.

Pracownica

Mysle ze jezeli ktos tak atakuje nazywajac Kogos Kretynka poprostu sie boi tego forum zeby o nim nie napisac a jesli chodzi o to ze ludzie pisza anonimowo to jest super sprawa nie ma sie co dziwic. Mowisz kolego ze do biura ma ta osoba przyjsc pamietam sytuacje jak jeszcze bylo stare biuro i jedna dziewczyna odwazyła sie powiedziec co nieco i za tydzien juz niepracowala chociaz była dobrym i szybkim pracownikiem i to jest szacunek dla pracownika co ty PIEPRZYSZ WOGÓLE GOSCIU forum jak forum a praca nie jest tragiczna ktos pisze ze pracuje w pyle kazdy decydujac sie na prace u nas chyba wie ze jest zapylenie a teraz narzeka i po co to gderanie.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ANDREWEX Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko ELEKTRYK-AUTOMATYK powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Widzę że uaktywnila się kolejna kretynka która namawia ludzi do debilizmu. Pani najchętniej zwolniła by wszystkie osoby które kierują produkcja. Kretynko poczytaj do czego ten portal służy. Taka jesteś mądra jak się nie ujawnisz. Zapraszamy do biura. Jestem ciekawy czy w pracy też jesteś taka mądra.

Zainteresowana

Nie piszcie, że JAKIŚ brygadzista/lider/mistrz/kierownik jest taki czy owaki. Powiedzcie kto to po imieniu, przezwisku, lub opiszcie jego wygląd. Może osoby zarządzające przez własnie te opinie zwolniły Pawła. Jak Wam ktoś leży na wątrobie, a boicie się tego zgłosić w zakładzie to napiszcie tutaj. Ja nie narzekam, za darmo nic z nieba nie spada, a zarobki się normują!

Po prostu trzeba zapieprzac ,kręgosłup siada , ręce aż do samej ziemi a o pyle nie wspomnę i zarobki do kitu za tą charowke

Była Pracownica

Tak to prawda wiem od dziewczyn moze jest lepiej niema tej presji. LIDER TAM NIBY juz nie stoi z otwartą buzią i nie mierzy czasu jak szło sie do toalety kazdy bał sie źe mucha mu wpadnie do buzi tak sie gość wczuwał w role i pracuje sie tak samo jak kiedys bez źadnej PRESJI Z LIDEREM na plecach brygadzisci ok mysle źe nie było tak źle. Oplikat teź zaliczyłam i napewno dziewczyny maja zapierdal ale jak kolezanka napisała na stołach tez trzeba (usunięte przez administratora) a przedewszystkim myslec co zakleic co naprawic uwazac na paluchy zeby nie stracic na gorący klej ktory przykleja sie głeboko w skøre i na pistolet który nieraz cie kopnie pewnie ze sa Obiboki jak na kaźdym dziale czy to oplikat czy stoly pakownia grekony ale miejcie nadzieje ze bedzie lepie trzymajcie sie razem DZIEWCZYNY I CHŁOPACY szkoda ze za moich czasøw nie było takie rewolucji na pewno bym sie Nie zwolniła ale sa dziewczyny ktore nie daja sobie w kasze dmuchac i szacunek dla nich bo dzieki nim te nieroby (niektórzy oczywiscie nie obraźając) wzieli sie za prace a nie z palenie Głupa Bedzie lepiej zobaczycie*******POZDRAWIAM

Ona

Boże ludzie jak się was słucha to normalnie serce boli. Dorośli ludzie a zachowują się jak dzieci w przedszkolu. Proszę Pani a ona to zarabia więcej ode mnie, a on na mnie krzywo patrzy a kierownik to robi to i to. Czy wy wogole wiecie do czego służy ten portal bo widzę że większość jest tepa i nie ma nic lepszego do roboty jak najezdzac na kolegow z pracy i osoby rządzące. Brak słów. Oczywiście każdy jest bohaterem jak może komuś ublizac pod przykrywką. Mentalność Polaka. Brawo.

Nie ma pracy lzejszej czy ciezszej każde stanowisko jest inne i na każdym trzeba pracować jeżeli dziewczyny z dosu mają tak ciężko to dlaczego nie chcą przyjść na stoly w momencie kiedy muszą bo np ich maszyny stoją? Odpowiem wam na to pytanie bo zawsze twierdza że tu się leży i nic nie robi a jak już przyjdą okazuje się że jednak tu też trzeba pracować i nie potrafią wyrobić nawet części tego co my i okazuje się że my jednak też mamy ciężko ale żadna za nic by tego nie przyznała. A co do norm i wypłat to ludzie są sami sobie winni bo na każdym dziale czy każdej zmianie znajdzie się taka (usunięte przez administratora) Paulinka która biega żeby tylko innym pokazać ile ona nie robi a reszta to tylko śmiecie które nic nie robią żeby przypodobać się majstrowi bo tylko ona zasługuje na premie bo robi 2 normy zamiast swojej. W końcu od czegoś jest biuro i to oni ustalają normy. Ale ile tak można dostaniesz premie miesiąc dwa a później wielkie pretensje że ktoś zarabia więcej od ciebie. Szanujcie się ludzie (pokroju Paulinki) bo wasze kregoslupy długo tego nie wytrzymają.

Właśnie widać jak koleżanka dokładnie czyta posty. Jest tak bardzo zapracowana że nie ma czasu na interesowanie się życiem innych. Prawda Joanno. Śledząc twoje wpisy to nie ma w nich nic merytorycznego na temat zakładu i warunków pracy. Kobieto Ty się uczepilas tylko jednego tematu. Co ludzi interesuje co u kogo się dzieje. No przepraszam może takie nieroby jak Ty bo gdybyś naprawdę była tak zapracowana jak nasze dziewczyny na dosie to nie miałabyś czasu na nic. Teraz jak zwolnili kierownika nagle się uaktywnilas. Trzeba było sobie z nim pogadać jak był albo umów się z nim i wylej swoje żale ale nie tu. Jak już kolega napisał wcześniej smieszni jesteście. Portal o pracy a wy robicie z niego program Trudne sprawy. Kobieto co Ty teraz będziesz robiła jak go zwolnili. Wiadomo kierownik robił to co chciał ale to jego życie. A żeby nie było że nic na temat zakładu. Praca ciężka jak wszędzie. Pracować trzeba. Brak socjalu. Chociaż zarobki trochę się poprawiły.

Mariola

Wlasnie piszmy o pracy na moje w tej firmie powinno stawiac sie na mlodych chodzi o stanowiska takie jak lider brygadzista a nawet mistrz sa chlopacy naprawde zdolni i z zapalem do pracy i napewno nie snuli by sie po andrewexie. Praca nie jest zla ale sa w tej firmie osoby ktore ja utrudniaja nieraz lepiej isc na chorobowe niz wyladowac u psychiatry albo jechac na wymiekczaczach no ale lepiej juz zaczyna sie dziac nie dajmy sie zwłaszcza tym co niby maja dziurki sprawdzac a sobie dodaje gosc .......... łaziczek spacerowicz od palety do palety

Bolo

HaHaHa. Czy wy ludzie możecie przestać umieszczac tak durne wpisy. To jest ,,serwis pracy" tak jak sama nazwa wskazuje. A nie program w postaci ,, Chlopacy do wziecia". Czy ktoś tutaj Adamie pisze że jest biedy czy cos takiego? No chyba nie i takie slownictwo nie jest na miejscu. Widzę że tobie tez by sie przydaly kanapki w pracy :) skonczcie to!!! Czy Były kierownik i jego życie naprawdę was tak interesuje może serio jak sie co niektorym nudzi to pora iść do dyrektora i poprosic o dodatkowa pracę napewno będzie zadowolony. Nikt nikogo tu bronić nie będzie i tak jak napisales jak (usunięte przez administratora) nie da to pies nie wezmie" to teraz wiemy że pól zakladu to su... A tylko jeden piesek. Nie chce mi sie to wszystko czytac bo wszyscy insynuja jakiea wudarzenia a my w prawdzie glowno wiemy tylko żyjemy sensacjami. 3mam za wszystkich kciuki i do pracy rodacy. A co do zakladu pracy to nigdzie nie jest idealnie jesli chce sie ptacowac a trzeba to musimy rypac :) takie powinny być wspisy a nie to co wyżej.

Mumu

Ten serwis to dobra rzecz. Wiadome jest to że nikomu nie zaglada się do garów ale wszyscy wiemy jak byl od poczatku. Romans w pracy nic zlego. Przeciez zyjemy w XXI wieku. Tylko jak mozna być takim znieczulikiem. Jak mozna nie brac odpowiedzialnosci za kobiete w ciazy? Jak mozna tak bezczelnie po katach ja oszukiwac. Jest tysiac pytan jakie bym zadal Panu Kierownikowi ale juz go nie ma. Zaklad Andrewex istniał z nim i bedzie istniał bez niego. Widzimy wszyscy że o tym serwisie dowiedziala sie juz odpowiednia osoba. Zal mi kazdej kobiety ktora byla w recach tego nieodpowiedzialnego czlowiek. Zobaczymy ile jeszcze ich bedzie. Była Mariuszu bladynka z pakownii :)) była Ukrainka :)) wiec kto nastpeny. Pamietaj nasz byly kolego z pracy że tak dalej sie nie da. Jest tylko jedno wyjscie. Wybierz wkoncu ta ktora chcesz a nie skacz jak pajac bo to sie kiedys znudzi i tobie.

Ada

Wszytko ma swój koniec. Nigdy tam nie bedzie dobrze. Czajnik, syf w toaletach to poczatek tego wszystkiego. Kierownik nie był zły ale też nie był wspaniały. Jedyne co mozna o nim powiedziec to ze mial bardzo dobrego gadanego. Slowa kierownik taki albo taki to nie wszystko. Miły, kultularny to byl zawsze. Każdemu potrafil powiedzieć ,, Dzień dobry" i innych zwtotow grzecznosciowych.

Ola

Tak Mariusz masz racje dlatego zle zrozumiales moja wypowiedz nie piszmy o zyciu ludzi pracujacych w firmie tylko o firmie ze dziewczyny nie maja czajnika ze syf w toaletach ciezka praca mnie nie obchodzi zycie prywatne ludzi ja przychodze tu pracowac a kierownik nie byl zly bynajmniej sie staral pozdrawiam

Mariusz

Olu może ta siksa jak to napisałaś ma racje. Dlaczego żadna dziewczyna nie powiedziała o tym wczesniej. Każdy z nas wie jaki byl Pan Kierownik kazdy widział że przez jakiś czas jego zycie opierało się tylko na jednej osobie z pakowni. Kobiety które doswiadczyly jego milych słów gestów wylecialy z pracy(nawet ta malutka bladynka z pakownii) a on nadal był dumnym i zadowolonym kierownikiem. Jego życie opierało się na tym żeby być góra w zakładzie. Inagle pach wszytko prysło. Jeśli się za kims latało pomagalo w pracy a pozniej najlepiej jest się pozbyc problemu i zwolnić przez zastraszanie kobiete która byla na kazde zawolanie Pawelka to troche dziwne. Jestem facetem i troche pracowałem i wiem cos na ten temat. Tego nie dało sie ukryć. Ale dlaczego nie było sprawiedliwosci juz wcześniej jesli wyleciala bezbronna dziewczyna a ten ktos nadal pracował to wiadoma rzecz ze to sie nie skończyło. Nie ukrywam ale wiem kto jest autorem danego wpisu z wczoraj. Tak jak napisałaś tylko szczera osoba potrafi sie ujawnić. Wielki szacunek dla Ciebie dziewczyno. Mozesz odetchnąć z ulgą i podnieść dumnie głowę bo świetnie dajesz sobie rade. A tak jak napisalem on juz ma za swoje. Wiec wszystkich umieszczajacych posty proszę o to aby przyjrzeć sie komentarzowi z wczoraj.tam jest 100% prawdy. Bo nikt nie powiedzial tego wczesniej. Nic juz nie mozna zrobic po jeho zwolnieniu bo on juz nie wroci. I tak jak napisałaś "Asia" to jest serwis pracy a nie moralne wypowiedzi na jedna osobe. Skonczmy z tym cyrkiem. Typek juz ma za swoje. I jak dla jego zycia to dopiero poczatek upadkow. Na zadnym nieszczęściu on szczesliwy nie bedzie. Jedyne takie panienki na raz mu zostaly. Wiec pamiętajcie mimo tego że piszecie tak jak jest to juz nic z tym nie zrobicie. Trzeba bylo myslec wcześniej. Kazdy z nas widział słyszał co sie dzialo gdy nasz pan byly kierownik utrzymywał bardzo bliskie stosunki i relacje z bladyneczka z pakowni. Wystawanie pod jej domem po godzinach swojej pracy, spotkania na stolowce gdzie kazdy pracownik mial prawo wejsc. Wszystko wszyscy widzieli a teraz kazdy madry po szkodzie. Nie wchodzmy do czyjegos życia bo to juz nic nie da. On ma za swoje dziewczyna stracila prace a teraz nawet swoj czas. Zarobki nie sa wielkie do tego jaka prace trzeba wykonywac. Kobiety ze stolow kazdy wie jak pracuja. Kazda z nich powinien ktos pilnowac. Anemiczne spojrzenia i glupoe gadki przekraczaja wszytko. Ale to tez juz nas nie obchodzi. Kazdy jesy kowalem własnego losu i tak zawsze bedzie.

Basia
@Mariusz

Dlatego super ze jest takie forum mozna sie duzo dowiedziec o pracy i ludziach z ktorymi sie pracuje i co sie obecnie dzieje w firmie

Ola

Co za bzdury szok a kogo jakies gacie obchodza czlowiek pracuje zeby zarobic a jakas siksa sie wielce rozpisuje o jakims kims zalosne brak slow.Praca jak praca zapierdal na kazdym dziale moze bedzie lepiej tyle sie dzieje sa ludzie kompetetni w tej firmie Kierownik Kuba czlowiek szanowany bardzo chwalony przez pracownikow dawno a moze nigdy nie bylo takiej osoby moze bedzie lepiej trzymajmy kciuki.

@Ola

Czyźby nowa era w andrewexie miejmy nadzieje miejmy ze bedzie lepiej

Asia

Widzę, że wszystkim wam sie tutaj nudzi. Może prawdzie trzeba spojrzeć w oczy. Kierownik erotoman, przytuli, powie miłe słowa pytanie skąd mozecie to wiedzieć. Widocznie posty umieszczaja kobiety które tego doswiadczyly. Dlaczego wczesniej nic z tym nie zrobiliscie? Tylko wycieracie brudy na jakis fora ??? Nie podobaja wam sie zarobki nikt wam nie każe tam pracować skoro jest tak źle jak piszecie. Normy wysoki ale kazda z was wie wszytko co się dzieje na zakladzie przeciez praca powinna was zajmować czas. A wiemy, ze jest inaczej. Kobiety pracujace na stołach maja w du... swoja prace u was sie liczy tylko to kto z kim teraz sie spotyka albo to że ta ma taka bluzke a ta takie gacie. Kazda z was niech spojrzy na siebie na swoje życie a pozniej na to co sie dzieje u innych. Skoro jak to napisalas Joanno że Pan Pawelek powinien wyleciec za mobing to znaczy że duzo wiesz co robil i z kim. Czyli Ty powinnaś wyleciec za to że nie pracujesz a interesujesz sie czyms inny. Jestescie wszyscy smieszni. To jest serwis na ktorym powinny byc umieszczane opinie o zakladzie pracy a nie o tym czy kierownik ma nowa kobietę czy przyjeżdża do dzieci a moze co robi w biedronce na zakupach. No ludzie moze chcecie wiedziec jaka ma dziś bielizne. Jesli tak poczekajcie napisze wam wszystko. A moze jakies inne wiadomosci. Pamietajcie tylko uczciwy i szczery człowiek powie prawdę prosto w oczy a tylko debil potrafi byc mądry na takich serwisach bo przeciez nikt nie wie kto aktualnie jest autorem danego wpisu. Brawo !!!!

Joanna
@Asia

Asiu ..akurat ja należę do grupy osób ktore przychodzą do pracy zeby pracować, i lekkiej pracy w andreweksie nigdy nie mialam..i naprawde nie ublizajac nikomu kto tam pracuje nie trzeba byc nad wyraz inteligentną osobą zeby nie widzieć co na hali sie dzieje!(działo!) Odnosnie Pawelka..czlowiek ktory nie krył sie wogole ze ma jakieś schadzki na stołówce czy na szatni..to typowy pies na baby..a juz mlodym ..ladnym dziewczyną nie popuscil..dla niego to w pracy sie liczylo ..zeby zbajerowac i zaliczyć..bo produkcje mial gdzies!a przeciez kierownik chyba tym powinien sie interesowac?ale nie wazne..tak jak wczesniej napisalam KARMA WRACA! MIEJMY NADZIEJE ZE ZMIANY KTÓRE TERAZ ZACHODZĄ W ZAKŁADZIE BEDA ZMIANAMI NA LEPSZE! I patrzac z innego punktu widzenia są działy które ciezko pracuja i sa dzialy gdzie jednym slowem się bimba 8 godzin..taka niesprawiedliwość a zwlaszcza na wyplatach..ten zaklad potrzebuje ZMIAN!

Asia

Zostaw merytoryczną opinię o ANDREWEX Sp. z o.o. - Piętno

• Jak się pracuje w ANDREWEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ANDREWEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANDREWEX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ANDREWEX Sp. z o.o.