Opinie o KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k. w Lublin

Jolanta

Osoby odwiedzające to forum ,liczą na opinie dotyczące KDS jako pracodawcy. Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, bo Twoja wypowiedź zupełnie nie jest zgodna z przeznaczeniem forum GoWork. Jeśli jesteś pracownikiem w tej firmie to napiszesz, jak wyglądają tutaj kwestie finansowe, umów dla pracowników?

Jolanta

To dziwne - strona internetowa KDS działa normalnie i nie ma nigdzie żadnej informacji o zakończeniu działalności firmy. Skąd posiadasz takie informacje - pracowałeś tam?

Olga

Rozumiem. W takim razie bardzo Ci dziękuję za tę informację. W Internecie nie ma nic o zakończeniu działalności KDS w Pionkach, a więc tym bardziej super, iż się tu wypowiedziałeś. A możesz mi jeszcze powiedzieć, dlaczego firma zakończyła działalność w tej lokalizacji? Problemy finansowe?

Olga

Warto korzystać z ich usług ? Jak z terminowością i rzetelnością ?

Pracownik Kds

Całe szczęście nierzetelne osoby są odsiewane i już nie pracują.

User

Przykro że taka firma znika z rynku ale trzeba pogodzić się z faktem że KDS,u za jakiś czas nie będzie. Szkoda bo zatrudniali sporo ludzi.

Zuza

Niepokojące są te informacje. Może to przejściowa sytuacja?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy

zalup

szczera prawda

laydy gaga

(usunięte przez administratora) nie polecam taki mały zakład karny

Daria

Nie zawsze jest super, czasami jest gorszy okres i trzeba dobrze pracować żeby wyjść z tego!

Natalia

@Bezemocji zwolnienia są spowodowane tym, że firma KDS nie miała dawno jakiegoś dużego klienta? Może trzeba jakoś zmotywować handlowców w firmie, by się bardziej postarali poszukując klientów?

Bezemocjioczywiscie

No uogolnijmy to i nazwijmy to zmianami kadrowymi

xoxo

jak praca w pionkach na stanowisko asystent produkcji???

Natalia

@Były pracownik czyli jest nowy prezes w firmie KDS Sp. z o.o. Sp. k., który nie zna starych pracowników? Co może być powodem tych zwolnień? Mimo swojego oddania nie wypełniają obowiązków?

Ogr

Atmosfera jest ok .Zresztą zawsze taką była

gruby
@Ogr

Tak? Naprawdę? Pracujesz tutaj?

Natalia

@Do HR może lepiej skontaktuj się bezpośrednio z działem HR firmy KDS, bo jak widzisz od jakiegoś czasu tu nie zagląda, a tak będziesz miał pewność, że informacja dotarła. Chyba, że już wszystko zostało wyjaśnione?

Warszawiak

Witam!Mam pytanie,ILE miesięcznie można zarobić u was jako pomocnik drukarza?Posiadam doświadczenie.

papa

jestem juz tutaj kawałek i firma jest super dla ludzi którzy chcą pracować :) i nie opierdzielają się po kątach.

Zespół HR KDS Sp.z o.o. sp.k.

Panie Edwardzie w KDS ważna jest dla nas atmosfera, wyciągamy wnioski z każdej opinii, zapewne dlatego większość negatywnych komentarzy jest sprzed 2017 roku. Pozdrawiamy Zespół HR KDS :)

M.
@Zespół HR KDS Sp.z o.o. sp.k.

Widzę że zmieniła się osoba w HR. To dobrze, faworyta nie była trafnym wyborem.

Karol
@Zespół HR KDS Sp.z o.o. sp.k.

Pisanie odpowiedzi na własne posty to dialog wewnętrzny, rozdwojenie jaźni czy hipokryzja? A może płatne klaki?

wiki
@Karol

Oczywiście, że płatne klaki ale przecież muszą coś robić przecież za to im płacą.

$$$ Warto??? $$$

Witam, Chciałem zapytać na jaką stawkę godzinową można liczyć na przewijarce u Was w firmie? Pracuję około trzy lata w poligrafii. Chodzi mi dokładnie o oddział Sulejówku.

Zespół HR KDS Sp. z o.o. sp. k.
@$$$ Warto??? $$$

Dzień Dobry, w sprawie ofert pracy zapraszam do kontaktu z naszymi pracownikami do spraw HR. Kontakt telefoniczny pod numerem 570006811 albo poprzez e-mail hr@kds.com.pl Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące zatrudnienia. Dodatkowo jeżeli Państwo chcą proszę o pozostawienie swoich danych kontaktowych, a na pewno się skontaktujemy. Pozdrawiam Zespół HR KDS Sp. z o.o. sp. k.

$$$ Warto??? $$$

Natalia

@chętny do pracy czy dowiedziałeś się czy firma KDS szukała pracownika? Może udało Ci się dostać posadę i podzieliłbyś się opinią o firmie na forum, żeby osoby szukające pracy w firmie KDS dowiedziały się więcej.

chętny do pracy

Może poszukują handlowca?

@chętny do pracy

Podobno poszukują, a nawet już chyba znależli.

@Nowy

A to chyba od konkurencji ma ktoś przyjść. Coś na ten temat słyszałeś?

@Nowy

Podobno ma przyjść ktoś od konkurencji. Słyszałeś coś o tym?

@Nowy

Podobno ma przyjść ktoś od konkurencji. Słyszałeś coś na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k. - Lublin

KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k.