Opinie o KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k. w Lublin

Paweł W.

Dobrze że zostałem bo dzięki temu poznałem miłość mojego życie.

Tomasz Dąbrowski

Informuję, że nie zostałem zaproszony do programu Alarm telewizji TVP, więc nie mogłem w nim wystąpić. Po nagraniu zadzwonił p. redaktor Piotr Sułek z pytaniami. Poinformowałem, że go, że : 1. Nie jestem prezesem KDS Sp. z o.o. Sp.k. od 01 czerwca 2019 roku 2. Sprzedałem wszystkie udziały w spółce w sierpniu 2019 roku. 3. Wpisy w KRS są nieaktualne, bo obecny zarząd nie złożył odpowiednich dokumentów. 4. PIT -11 za 2019 r. oraz korekty podpisałem w wyniku jednorazowego pełnomocnictwa obecnego zarządu. Niestety nie interesowało to p. redaktora. Najważniejsze dla niego było pytanie : czy leczę się psychiatrycznie.

Panie Tomaszu D.
@Tomasz Dąbrowski

Kto wiec odpowiada za niezaplacone naleznosci w firmie KDS i Drogowiec?

@Tomasz Dąbrowski

Panie Tomaszu, ale jest Pan Prezesem Printing Poland (KDS SP. Z O. O wcześniej) prawda? Wg przepisów Komplementariusz odpowiada za wierzytelności spółki komendytowej. Dlaczego to Pan odpisuje nam na pozwy o braku zarządu skoro jest nowy właściciel spółki komandytowej? Dlaczego w sierpniu 2019 r. podpisał mi Pan dokument jako Prezes zarządu KDS Sp. Z o. O. SP. K, mam rozumieć że zrobił Pan to nielegalnie? Panie Tomaszu proponuję usiąść z nami do rozmów, poza tym forum i TV.

A leczy się Pan?

Radomiak

Spadaj do Kielc. To forum dla pracowników KDS.

Tomasz Dąbrowski

Podarowałem p. Karolinie Krawiec-Rusinek pompę insulinową wpłacając pieniądze na rzecz fundacji, którą mi podała. Fundacja ta zakupiła dla p. Karoliny pompę. Proszę nie oceniać ludzi swoją miarą.

KKR
@Tomasz Dąbrowski

Dokładnie. Pompę podarował mi Pan Tomasz dzięki pomocy Agi i Patrycji i zawsze starałam się być za to wdzięczna, poprzez swoją pracę, którą starałam się wykonywać jak najlepiej i nikt nie może mi zarzucić, że tak nie było. Owszem wracałam 2 razy do firmy, bo chciałam wierzyć, że będzie dobrze. Niestety co innego mieliśmy mówione, obiecywane, a co innego było w rzeczywistości. Wylewajcie swój jad i hejt. W nagraniu walczymy o swoje pieniądze.

@Tomasz Dąbrowski

Panie Tomaszu, piękny gest ale to nic nie zmienia w obecnej sytuacji, a takie wypominanie obecnie nie świadczy o ofiarodawcy dobrze. Myśle, że nie zaprzeczy Pan, że Karolina była Pana świetnym pracownikiem i nie żałuję Pan decyzji o pomocy w uzyskaniu pompy. Już dawno ja odpracowała. Doskonale Pan wie, że wielokrotnie próbowaliśmy załatwić te sprawy polubownie, niestety w jedną stronę się nie da, a prawo jest jedno i obowiązuje wszystkich tak samo. Jeśli uważa Pan że działa zgodnie z prawem, i te pieniądze się nam nie należą to nie powinien mieć Pan obaw przed TV, tym bardziej, że podobno Fabryka Etykiet nie ma nic z Panem wspólnego? Jeśli Pan nie chce rozmawiać z nami, szarymi pracownikami co nic nie mogą, to może TV będzie godniejszą strona rozmów dla Pana.

Miś
@KKR

Chciałbym dodać, że Tomasz D. zainicjował i w dużej mierze sfinansował z budżetu firmowego pompę, jednakże na jej zakup była organizowana zbiórka wśród pracowników kds. Więc nie jest on jedyną osobą która była zaangażowana w zbiórkę i finansowania pompy.

Można?
@Miś

Chciałabym poprawić inicjatorką była Patrycja O. Oraz Agnieszka M, nie przypisujcie za duzo zasług p. Dąbrowskiemu. Ale dziękuję, że ktoś odważył się iść za prawdą

Stały pracownik

Nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami dotyczącymi tej firmy. Pracuję tu już kilka lat i nie mam na co narzekać. Są lepsze i gorsze strony, ale to jak wszędzie, nie ma ideałów. Na pewno można się dogadać z pracodawcą! Jeśli pracownik jest w porządku, przełożony również. Człowiek (a w tym przypadku pracownik) jest kowalem swojego losu... Jak Ci nie pasuje praca to ją zmień, ale nie rób na siłę skandali. Zgłoszenie sprawy do tv świadczy tylko niestety o bezmyślności. Pamiętajcie, że od sporów jest sąd, a nie telewizja! KDS niesłusznie jest postawione w złym świetle.

haha
@Stały pracownik

Niesłusznie? Mam wygraną sprawę w sądzie, nakaz zapłaty, wyrok wykonalności, a pracodawca nie odpisuje, nie odbiera, nie zapłacił. Jest mi winny prawie 30 tys złotych i co mam mu je podarować ? Rozumiem, że gdyby Tobie był winien to powiedziałbyś, a weź sobie dobry człowieku ?

Rick
@haha

Daj spokój, ukręcisz w kolejnej firmie na lewo, okradając kolejnego pracodawcę tak jak to robiłeś w Pionkach

Brawo Ty
@Rick

Jestem z oddziału z Sulejówka, nie ukręce, także nie mierz mnie swoją miarą. Bo być może przez takich co Ty, który kręcili na lewo ta firma upadła. A widzieć i nie reagować to jakby brać udział także w moich oczach błyszczysz!

Szalony
@haha

Ja to już nie wie, jedni piszą, ze kds to dusigrosz, a inni maja roszczenie na 30.000, czyli zarobki musiały być bardzo wysokie.

Wg umowy
@Szalony

mozesz zarabiac miliony. Pytanie, ile ci z tego zostanie wyplacone. Jak realizowane sa deklaracje.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Yeti

Widzę, że Edyta ma rację. Chcecie się zemścić na TD. Wezwaliście telewizję, aby go skompromitować. Przy okazji oblać gównem Fabrykę i KDS Print. Żeby po audycji w TVP odeszli klienci i dostawcy z Fabryki i KDS Print. A my stracimy pracę. Zarzucacie jakieś wyprowadzanie majątku. A Fabryka legalnie kupiła, wynajmuje lub przejęła leasingi po KDS. US w Radomiu to sprawdzał, bo mam tam znajomą i mówiła mi o donosach. Mnie nie obchodzi kto jest właścicielem tych firm i co TD robi w Drogowcu a wy od prawie roku tym się podniecacie.

Znajoma znajomego
@Yeti

Ale za co chcemy się zemścić? Bo nie mogę tego pojąć? Dziwna sprawa asystentka zarządu KDS Sp.k staje się właścicielem KDS Print, a dyrektor zarządzający KDS Sp. K staje się właścicielem drukarni Fabryka Etykiet, skąd kapitał na leasing, kupno maszyn, wynajem? Nie jesteśmy bandą idiotów aby w to uwierzyć. Może Twoja znajoma zainteresuje się przerzucaniem lewych faktur między KDS SP. K A Etigraphica na maszyny? Jeśli Pan Tomasz jest tak uczciwym człowiekiem to czego może się obawiać w TV? Powie ze działa zgodnie z prawem, a my wyjdziemy na (usunięte przez administratora)co dręczą dobrego człowieka i nie wiadomo czego od niego chcą.

Mario

Pracowałem w KDS ponad 5 lat. Wiem , że jak p. Tomasz likwidował produkcję w Sulejówku to wszystkim z produkcji wypłacił kasę, a chyba 3 osobom załatwił pracę w innej drukarni. W Pionkach nie zapłacił wszystkim, bo pracownicy chcieli mu firmę zlikwidować. Byli doradcy, którzy kazali ludziom strajkować, porzucić pracę i złożyć wypowiedzenia jednego dnia. Jarku, Sylwio - dobrze , że was nie posłuchałem, bo mam pracę w Fabryce i pensje na czas.

Monia
@Mario

Tomasz nadzieja w Tobie aby odbudować to co stracone

Skonfrontuj sie
@Mario

z ludzmi z Kielc ktorzy zostali bez wyplat. Z nieuregulowanym zusem. Firma z niezaplaconym rachunkiem za prad, z niezaplaconymi dostawcami materialow... widocznie „pan Tomasz” ma dwie twarze.

Wdzięczna
@Mario

Na prawdę życzę abyś tą pensje jak najdłużej miał na czas, nic mi do tego. Pracujesz w Fabryce Etykiet, która podobno nie ma nic wspólnego z majątkiem KDS i P. Tomaszem tak? To forum o KDS, także chyba nie z KDS masz pensje na czas? Chyba, że jednak to jedno i to samo? Aby wyprowadzić Cię z błędu to są min 3 sprawy w sądzie z oddziału z Sulejówka o zaległe pieniądze. Dwie już z nakazem zapłaty, także nie z wszystkimi się rozliczył. Udostępnić Ci nakaz żebyś uwierzył? Bardzo jestem Wam wdzięczna za taki odzew, pomagacie nam bardzo udowodnić ze cały majątek KDS Print oraz Fabryki Etykiet jest KDS SP. Z O. O. SP. K.. Mam nadzieję, że Pan Tomasz zachowa twarz, rozliczy się z nami a Wam da spokojnie dalej tworzy swoje firmy. Tego życzę nam i Wam.

Mario 2
@Mario

Wspomniany Pan Tomasz nie załatwiał pracę pracownikom tylko proponował świetnie wyszkolonych okolicznym drukarniom za małą rekompensatę. Oni nie musieli być polecani bo i tak okoliczne firmy chętnie przyjęli pracowników z doświadczeniem.

Teodor

Jarku. Nie zapomnij donieść na siebie do US i ZUS i zapłacić 75% podatku, bo brałeś pod stołem wynagrodzenie.

Jarek
@Teodor

Nie zapomnę zgłosić i Ciebie!

Psycholog rozchwianych kobiet

Wielce szanowna Pani Karolino, jest tak mocno pani poszkodowana? A gdzie pozostałe osoby poszkodowane ze w TV nie wystąpiły? Sprzedawała pani wszystkich aby siebie wybielić bo nic pani nie potrafiła i każdy problem był wyolbrzymiany bo Pani nie potrafiła nigdy nic samej załatwić, nawet podwładni widzieli te Pani nastroje.Gratulacje może Pani załapie się na nominacje do telekamery lub rolę matki polki ciemiezonych w jedynie słusznej telewizji.

Eh
@Psycholog rozchwianych kobiet

To że inni nie mają odwagi walczyć o swoje to ich sprawa. Niech chociaż usłyszy dziękuję z ust tych dla których walczy o zaległe pensje. Trochę ten świat nie w tym kierunku zmierza, bo pomyślcie skoro prezes tak potraktował swoich pracowników to Was na koniec potraktuje inaczej, jeśli Anna M-W postawiła na szali wieloletnia przyjaźń dla kariery w upadającej spółce to będzie miała sentyment do innych? Życzę Wam abyście nie znaleźli się w sytuacji w jakiej my się znaleźliśmy i sielanka dalej trwała. Ale nie oceniajcie nas w ten sposób bo to bardzo niesprawiedliwe.

Osoba.
@Psycholog rozchwianych kobiet

Brawo Pani Karolino! Trzymamy kciuki, powodzenia!

@Osoba.

Był jakiś program?

Ciekawe
@Psycholog rozchwianych kobiet

Czy to ta sama Karolina, ktora pan Dabrowski sciagnal do Drogowca do obslugi klienta. Obecnie zatrudniona w Drogowiec.pl a przynajmniej wspolpracuje z panem Dabrowskim i jego przyjaciolka... ale moze to byc przypadkowa zbieznosc :-)

Nie
@Ciekawe

Nie

Były

Jak taki Dąbrowski zły człowiek to niech Karolina odda mu 10 tys. za pompę insulinową, którą jej dał.

Obiektywny Obserwator
@Były

Trudno zrozumieć perfidność osoby, która otrzymała tak wielką i bezinteresowną pomoc od byłego pracodawcy, a teraz robi cyrki telewizyjne występując przeciwko darczyńcy. Trzeba mieć tupet!

haha
@Były

Podarował ? Z własnej kieszeni zapłacił? HAHAHA. Nigdy nic bezinteresownie nie zrobił także opanujcie się ludzie!!! Już widzę Was wszystkich jak darujecie TD swoje kilkanaście tysięcy złotych, bo był super pracodawcą.

Sprostowanie
@Były

Z tego co mi wiadomo to raczej pompa z fundacji a nie od Dąbrowskiego???????????? myślę, że dawno już ją spłaciła swoim zaangażowaniem. Bo z tego wynika że wraz z odejściem z pracy powinniśmy wszystkie premie/nagrody oddać? Chore jest to co w Waszych głowach. Jeśli Pan Tomasz nie ma nic na sumieniu, uważa że wszystko robi zgodnie z prawem, nic nikomu nie jest winien to chyba nie ma żadnych obaw?

Był jakiś reportaż w Tv??

i ja

jeszcze nie

Mery

Pan Tomasz ma pakiet Premium na gowork dzięki temu może swobodnie kasować i edytować wszystkie wpisy. Taki to potencjał ma to wspaniałe narzędzie jakim jest gowork. ????

Karma
@Mery

(usunięte przez administratora)kiedyś był dobrym pracodawcą, zatrudniał dużo ludzi, firma miała wielu kluczowych klientów. Szkoda, wszystko zaprzepaścił i zniszczył firmę. (usunięte przez administratora) A pracodawca zawsze powinien stać za pracownikiem, bo to pracownicy tworzą firmę! Karma wraca, nie zapomina adresu, wcześniej czy później, nawet zdobyte żółte papiery nie pomogą. (usunięte przez administratora)

tv

Wbrew pozorom reportaż zaszkodzi występującym. Nikt nie będzie chciał współpracować z taki ludźmi, co gadają w telewizji. Zarobią dziennikarza na taniej sensacji, która nic nie zmieni, a dla KDS, który przestał działać to obojętne

ehh
@tv

Myślę, że każdy uczciwy człowiek nie będzie miał obaw i problemu z tym, a z nieuczciwymi po co współpracować? Żeby jeszcze gadali w tej TV nieprawdę to rozumiem, a za gadanie prawdy kto może mieć z tym problem ? Nie wiem dlaczego nie walczyć o swoje pieniądze? Jest KDS Print, który przejął cały majątek KDS SP. K, dlaczego więc nie przejął i spłacił też zobowiązań? także to nie jest tak, że dla nich to wszystko jedno. Sam WOŚP chociaż będzie miał świadomość kogo promuje podczas finałów.

Doris

Aaa mam chwilę to Wam opowiem. KDS SP zoo Sp. K nie funkcjonuje, powstały dwie nowe firmy KDS Print oraz Fabryka Etykiet, pracują na wszystkim co było w majątku KDS Sp. K. Dorzucony jest tutaj Drogowiec z Kielc, (usunięte przez administratora) Pracownicy z Drogowca jak i KDS czekają na zaległe pensje, odszkodowania, ekwiwalenty,(usunięte przez administratora)

Atnekk

Wynagrodzenie jest zawsze na czas, atmosfera też dość fajna, która motywuje do pracy. Pracodawca stawia na rozwój nie tylko firmy ale i pracowników.

@Atnekk

Tak? Szkoda, że ja nie mam jeszcze za sierpień.

Kostek

Pracowałem w firmie i na warunki nie narzekałem, z powodu wyjazdu musiałem zrezygnować, jednak uważam, że pracodawca dobry. Umowa sporządzona na jasnych warunkach

Kret
@Kostek

W sensie wyjaśnione ile na konto ile pod stolem?

Karma

Wszystkie komentarze negatywne znikają, czy Dąbrowski ma aż takie wpływy. O dziwo nagle pojawiają się tylko dobre komentarze, że super, że polecają. Pupilki TD działają!!! Ktoś ukrywa prawdę!!!! Tak nie można.

Okok

Nie zapominajmy ze powstał KDS Print oraz Fabryka Etykiet która pracuje na bazie KDS sp. Z o. O. SP. K. Ci sami ludzie nią zarządzają także to nie fake.

atom

Nie narzekam na warunki, najważniejsze, ze wynagrodzenie zawsze na czas.

Hna
@atom

Serio? Na czas? Aby jak najdłużej! Najważniejsze to mieć za przełożonego człowieka poczytalnego, który szanuje swoich pracowników. (usunięte przez administratora) I jestem bardziej niż pewna, że jeśli KDS Print będzie mieć problemy finansowe, a wszystko na to wskazuje to potraktują swoich ludzi tak samo. Ale życzę aby spłacili długi, rozliczyli się z pracownikami i działali dalej. Zostało kilka fajnych osób, którym życzę naprawdę dobrze.

NICK

Atmosfera jest całkiem dobra, bywało gorzej u moich poprzednich pracodawców.

Prezes

W sumie to nie ważne kto to napisał.

oko

Na jakies zasadzie nikna tu komentarze? Poprzedni o podkladce zniknal. Jesli jeszcze ktos pojawia sie z KDS tutaj, to poczytajcie, jak zaszumialo w Kielcach.

Franciszek
@oko

Cześć! Mam pytanie związane z tym miejscem pracy. Mianowicie interesuje mnie to, czy trzeba mieć doświadczenie zawodowe, aby móc ubiegać się o zatrudnienie?

...

napisz tutaj leszek.t18@o2.pl

Zostaw merytoryczną opinię o KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k. - Lublin

KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k.