Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Celsa "Huta Ostrowiec"

Pracowałeś w firmie Celsa "Huta Ostrowiec" i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
kunta kinte - 2009-08-13 22:04:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
celsa jako firma jest ok-lecz nadal kierują nią ,,Nasi,,.....i tu pies pogrzebany.2500 zł to górny zarobek-dobre dla kawalera.
zdjecie uzytkownika
ciekawy - 2009-11-23 22:31:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a gdzie w ostrowcu zarobisz wiecej?
zdjecie uzytkownika
bolo - 2013-07-28 11:05:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
więcej zarobi w opowiadaniach niestworzonych rzeczy .więcej zarobki w kielcach na majonezie .buhehee
zdjecie uzytkownika
- 2013-08-27 16:16:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
na brygadach zarobisz na spokojnie 3000-4000zl do lapki
zdjecie uzytkownika
zz - 2013-12-27 12:11:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ - 2013-08-27 16:16:09]:
pracując w ostrowcu nikt takich pieniędzy nigdzie nie zarobi nie tylko w ostrowcu
zdjecie uzytkownika
bolo - 2013-12-27 21:16:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zz, to na ile mozna liczyc pracując w celsa? 2000 tysiące chyba będzie? Macie jakis miły socjal, jak obiady pracownicze?
zdjecie uzytkownika
ANONIMUS - 2014-01-21 14:37:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Otrzymujecie pensje w terminie?
zdjecie uzytkownika
toldi - 2014-02-13 23:08:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Podejrzewam, że otrzymują, ale nie wiem dokładnie, sam się będę starał o prace w Hucie Ostrowiec. Gdyby było coś nie tak pewno by pisali.
zdjecie uzytkownika
olek - 2014-03-27 14:09:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Staram się o pracę w Selsie na stanowisku specjalisty. Czy powiedzenie 4 tyś. netto na rękę czy jest realne czy powiedzieć więcej?
zdjecie uzytkownika
kamil - 2014-04-06 13:47:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [olek - 2014-03-27 14:09:25]:
pensje zawsze na czas o tym to niema co gadac pensje na czas to norma.obiady jedzenie picie napojee to też norma
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
8 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Celsa "Huta Ostrowiec"

Twoj email:
Wiadomość: