Sostmeier Polska sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Sostmeier Polska sp. z o.o.

byly 2014-12-02 18:01:21
Polecam
Bobass 2015-04-10 00:44:27
Tak wszyscy narzekacie i pie... farmazony zamiast napisać konkretnie stanowisko , zarobki na rękę , bonusy, czy kierownictwo normalne czy drze ryja , godziny pracy i czy też robota jest po godzinach a nie każdy piszę, że syf.
DICK 2015-10-20 18:05:23
Chcę się zatrudnić w tej firmie - napiszcie coś o tej firmie.
były kierowca 2015-12-01 17:06:46
Olo pracuje w logistyce i o konkurencji też tak piszę. Jako były kierowca. Może jakieś fakty na temat tej firmy.
kierowca g 2016-01-06 08:39:31
Witam nie polecam jeden debil w gd drugu w os
Lazar 2016-06-29 09:23:44
Nie polecam tej firmy, no chyba że chcecie zasuwać 3x po 15H pracy w tygodniu i resztę po 13H pracy bo tak planują robotę że inaczej nie wyjdzie, wykorzystają tacho do końca, a jak zabraknie wam czasu pracy czy jazdy to każą jechać dalej bo klient bardzo ważny i nie ważne że przegniesz tacho, masz zrobić wydruk i stosowny opis musisz dojechać na zał/rozł. a jak już tam będziesz to pauzę masz robić pod rampą. Opisałem jeden największy minus tej firmy, resztę da się znieść.
Lazar.
Były Kierowca.
maruś 2016-06-29 18:28:47
hmmm widze ze tych kierowcow i ktorych pisaliscie to oni w dalszym ciagu poszukuja i to w wielu wojewodztwach w Polsce na prawde..oferuja atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę, system premiowy moze ktos jest zaitneresowany?
Zostaw swoją opinię o Sostmeier Polska sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sostmeier Polska sp. z o.o.