Opinie o Sostmeier Polska sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sostmeier Polska sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sostmeier Polska sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sostmeier Polska sp. z o.o. w Gdańsk

Jaki dress code obowiązuje w Sostmeier Polska sp. z o.o.?

Krzychu Nowy wpis

Jako były pracownik nie polecam tej firmy. Jedyny plus, że płacili na czas. Kierujący tym całym przedsięwzięciem wpadają na "genialne" pomysły. Człowiek zasuwa jak za kilka osób, jedynym słowem ciśnienie, stres i tępo. Omijajcie z daleka.

Administrator Nowy wpis

W mieście Bieruń poszukiwano kandydatów do pracy jako Kierowca c. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy Sostmeier Polska sp. z o.o.? Jak wrażenia z rekrutacji?

Dzień dobry, widziałem ofertę na stanowisko specjalista ds. Kontrolingu. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o tym stanowisku ? Jak atmosfera w biurze ?

Julia
@Kandydat

Też widziałam... wysłałeś już CV? Bo ja się wciąż zastanawiam, nie mam dużego doświadczenia...

Kandydat Nowy wpis
@Julia

Nieee, mój angielski nie jest komunikatywny

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sostmeier Polska sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Spedytor morski?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Eryk

Słyszałem, że firm ma opinię dobrego pracodawcy!

Kris
@Eryk

To źle słyszałeś.

Julia
@Kris

Po co pisać takie głupoty? Czy nikt nie ma prawa być zadowolonym pracownikiem?? Ja tu (jeszcze) nie pracuje, ale nie wierze we wszystko co w necie czytam.

Czy firma Sostmeier Polska sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kris

To pytanie to chyba żart jest...

Agnieszka

Hej! Jestem nowa na forum, mam nadzieję, że uzyskam tutaj pomoc. Chcę się dowiedzieć jak najwięcej o procesie rekrutacji w Sostmeier Polska. Jakich pytań powinnam się spodziewać? Czy ktoś z tutaj obecnych, brał udział w procesie rekrutacyjnym dla tej firmy w 2021 roku?

Zet
@Agnieszka

Nie polecam brania udziału w rekrutacji do tej firmy.

Kiero
@Agnieszka

Nie warto iść do tej firmy.

Zuzanna
@Kiero

Dlaczego? Mogę się dowiedzieć co jest według Ciebie nie tak w pracy w tu?

Kowalski
@Zuzanna

Tutaj wszystko jest nie tak.

Krzysztof K.

Ta firma to jeden wielki żart. Zarządzanie na poziomie przedszkola. Nie polecam współpracy z tym oddziałem.

Zuzanna
@Krzysztof K.

Witaj Krzysztof, zainteresował mnie Twój wpis. Dlaczego nie polecasz współpracy z Sostmeier? Nie wiem niestety dlaczego uważasz, że zarządzanie jest na poziomie 'przedszkola'. Co masz dokładnie na myśli? Jakie masz co do firmy zastrzeżenia?

@Krzysztof K.

Witaj @Krzysztof, proszę rozwiń myśl. Będę brać udział w procesie rekrutacyjnym, proszę powiedź dlaczego uważasz, że firma ma problemu w kwestii zarządzania?

Tadeusz Wąs
@Agnieszka

Właśnie Krzysztof, napisz coś więćej.

Tadeusz Wąs

Dzień dobry, z całego serca odradzam Sostmeier. Praca w tej firmie już nawet nie jest śmieszna, ona jest tragiczna. Jeśli nie musisz to nie idź do tej firmy. Serdeczne pozdrowienia, Tadeusz Wąs

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Sostmeier Polska sp. z o.o.?

Michel

Oczywiście że nie. Firma tandeta.

Byly S.

Ha,polecana firma.To jak wygladał ostatni zjazd do domu na Święta.Śmiało pochwalcie się.

Paragraf
@Byly S.

Powrót odbywał się w wynajętym komfortowym 9-cio miejscowym przestronnym busem. W trakcie podróży byl zapewniony catering. Pracownicy zostali dowiezieni do miejsc zamieszkania. Firma w najwyższym stopniu zadbała o to by pracownicy spedzili święta w gronie najbliższych. Z wyrazami wdzięczności za troskę pozdrawiam.

@Byly S.

@Byly S. mógłbyś opowiedzieć tą historię? Wiem, że minęło trochę czasu, ale jeżeli było to jakieś naruszenie ze strony pracodawcy, myślę, że powinniśmy o tym usłyszeć.

Byly S.

Wynagrodzenie na czas tak jak piszą. Ale praca podkręcona po rozladunku w D. najpierw zwożenie na firme D. SOSTMEIER a dopiero po rozladunkach zaladunek drobnicy dla PL.SOSTMEIER. I drukowanie czasow. Żeby dojechac do wyznaczonego miejsca w hotelu na pauzę 45 godzin to tak od 65 do 68 godzin pracy na tydzień. Stan naczep w złym stanie.

@Byly S.

Cześć @Byly S. mogę zadać kilka pytań? 1.Czy w dalszym ciągu pracujesz dla firmy? 2.Czy podczas swojej kariery w firmie, dostałeś jakąś podwyżkę? 3.Jaka atmosfera panuje pomiędzy pracownikami? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi!

Byly S.

Najpierw zwalniacie jak ktos nie chce tacha giąć. A teraz szukacie pracownika, żeby jeździł nie sprawnym sprzętem. A do tego po 70 godzin pracy na tydzień.

Iwona

@J.P. Jeśli jakieś posty naruszały dobra osobiste firmy albo pracowników to serwis gowork miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu. Dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają, więc nie insynuuj, że kasowane są negatywne dla Sostmeier Polska, bo forum nie na tym polega. Tu mają się znajdować same prawdziwe i merytoryczne opinie.

Były. S.

Z tego co wiem to teraz system zjazdów sie zmienił. Ale za to maja byc Premie za mobilnosc. Ha,,ha. Za wykonanie pracy na ikonie łóżka w tacho. A tym samym obniżenie ilości godzin pracy w skali kwartału i w skali roku.

J.P.
@Były. S.

Napiszę jeszcze raz, bo widzę że niewygodne opinie są kasowane. DOBRZE SIĘ STAŁO ŻE CIĘ JUŻ NIE MA W TEJ FIRMIE

Były. S.

Tak jest.Dobrze. Zwłaszcza powrót busem po całym dniu pracy 15godzin + 18godzin powrót do domu.

A.L

slusznie napisal W.R I TYLE W TEMAICE A DO NN jak ci sie nie podoba to sie zwolinij ... chyba ze ty z tych ze na forum to welki aS albo na parkingu po pijaku ...... a pozniej ogonek podkuli ................ a moze to ty nie raz zarzygales busa i teraz szukasz gdzie tu sie zemscic ze ktos sie wzial za to a co do warunkow to zawsze moze byc lepeij ........... wiecje kasy itp ........ jedne plus tej firmy kasa zawsze na czas i wiesz za co i ile a nie tak jak u innych pol na konto pol pod stolem

W. R.

Przestańcie pitolić. Prawda że to nie jest ta sama firma co kiedyś. Ale do dziada jeszcze jej wiele brakuje. Jak byście pojeździli u prawdziwych dziadów to byście docenili co macie. Nie jest to dobre miejsce tylko dla pijaków ,leni ,brudasów i złodziei. Jak ktoś poważne podchodzi do roboty to będzie zadowolony.

Iwona

@NN dzięki za wyczerpującą odpowiedź, jednak kołchoz to bardzo poważne oskarżenie i nie powinno się miejsc pracy porównywać do takich miejsc. Czy ktoś ma podobne odczucia jak użytkownik @NN i @były? Ważne jest to dla osób zastanawiających się nad pracą w Sostmeier.

NN

Zaczynają się cięcia w wynagrodzeniu. Co jakiś czas gównomieszajacy wpada na nowy genialny pomysł jak tu zabłysnąć. Oczywiście wiadomo czyim kosztem. Od dawna nie ma dobrego kierownika który poskładał by ten kołchoz (jaki sie zrobił) do kupy. Pojawiają się wizjonerzy i szamani mający uleczyć chorą sytuację w tej firmie. Nie ważne że nie mają zielonego pojęcia jak się do tego zabrać, mają za to poczucie pełnienia misji. Oczywiście zaczynają od uje..nia kierowcy. Kierowcy są przyczyną wszelkiego zła. Och jakby było wspaniale gdyby drogi zostały opanowane przez autonomiczne ciężarówki. Ale na razie tak nie jest więc trzeba zacząć działać tradycyjnie. Czyli na dzień dobry walimy po premii. Coś czuję że znowu paru ludzi odejdzie i przyjdą kolejne ASY. A tam gdzie rotacja tam kołchoz. Ale jak ma być dobrze skoro Niemiec zatrudnia jako specjalistę ds. transportu człowieka którego największym osiągnięciem było uczestnictwo w programie Master Chief???!!! No i nagotował bigosu że ho ho. Wizjonerzy w dziuplę kopani których hasłem przewodnim jest motto JEB@Ć, KARAĆ , NIE WYRÓŻNIAĆ. Następny zaczyna błyszczeć i wprowadza odpowiedzialność zbiorową np. jeśli "kolega" napie..oli się w busie i przy okazji zleje się ,zesra ,lub zrzyga ,to wszyscy jadący razem z nim nie dostaną premii. No chyba że ładnie posprzatają busa to wtedy nie ma problemu. A myślałem że czasy odpowiedzialności zbiorowej to przeszłość. BŁĄD. Albo premię od stażu w firmie za przepracowanie min. 3 lat. No super???? zwłaszcza że 70% załogi ma od 6 miesięcy do 1,5 roku. Można? Można. Więc komu to pasuje to zapraszam do prężnie rozwijającej się itd. itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Sostmeier Polska sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sostmeier Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sostmeier Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Sostmeier Polska sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Startowa 2A
    80-461 Gdańsk
  • NIP: 5841193069 KRS: 0000103846

Sostmeier Polska sp. z o.o.