Opinie o Deutsche Bank Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Deutsche Bank Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Deutsche Bank Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deutsche Bank Polska S.A. w Warszawa

Anita

Taka cisza od dawna na forum jest spowodowana??? Może ktoś napisze kilka informacji?

dbp

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Senior Business Relationship Manager?

Ktoś

Żuczki z DB pożegnają się ze swoimi wysokimi pensjami od stycznia:)

Uciekajcie stamtąd

Cześć wszystkim ogólnie poszukują cały czas na słuchawki do pracy, nie polecam nikomu no może że dyrektorem została by A.Ł obecna kierowniczka bo pozostałych dwóch kierowników to tragedia zakłamane osoby, potrafią tylko dużo mówić lecz zrobić już trudno. Mówią tylko że będzie dobrze świetnie,a na koniec okazuję się że jest tragedia. Ja osobiście nie polecam pracy w tym CallCenter. Na rozmowie informacje że po 3 miesiącach umowa z Deutsche Bank bo na początku firma zewnętrzna która jest tragiczna ciężko się dogadać z tymi ludźmi zarówno jak w Deutsche Banku mam na myśli kierownictwo i dyrektorka jak i firmę zewnętrzną. Ogólnie to kierowniki J.M codziennie miał minę taką jakbym musiał wykonywać pracę za czyny społeczne, zero pomocy. Jeśli chcecie mieć zmarnowane zdrowie to polecam jeśli jesteście ludźmi ogarniętymi omijajcie szerokim łukiem.

@Uciekajcie stamtąd

Cześć, a jak zarobki wyglądają? Rozumiem te 3500 brutto, ale mówili mi przez telefon coś o premii. Tylko nie wiadomo jak to jest z tą premia i czy w ogóle jest. Pozdrawiam

Uciekajcie stamtąd
@Anonim

Tak podstawa 3500 brutto a premia jest do wyrobienia ale bardzo ciężko zależy od humoru kierownika i od tego ile odbierzesz połączeń ale nie ma co liczyć na kokosy z premi jako nowy pracownik z 400 brutto będzie ????

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jacek

Powiedzcie czy w ogóle bank prowadzi aktualnie rekrutacje? Trudno się dostać?

Ola
@Jacek

Oczywiście ze prowadzi tylko ciężko im ludzi znaleźć.

Właśnie prowadzą rekrutacje na stanowiska managera. Aż tak jest źle? Składać papiery? Mam przerwę w kredytach i ogólnie w finansach.

Tom
@Kandydat

Od 12.11.2018 to będzie już Santander Bank Polska S.A. , Deutsche Banku już nie będzie, a Ty pytasz czy jest aż tak źle... :) Sami nie wiemy do końca jak będzie wyglądać to przejęcie, co będzie z pracownikami...

Ola
@Kandydat

Oni robią taki myk ze niby na menagera, a później proponują Ci zwykłego agenta.

joblover

Nie wiem jakie teraz warunki proponują ale ogólnie można było liczyć na podstawę 5000-5500 brutto na stanowisku menadzera kl. Oczywiście o premii można zapomnieć, jak ktoś wyżej napisał system motywacyjny- niby jest ale w praktyce nie działa (stąd wyższa podstawa niż w większości banków). Co do atmosfery, zależy jak się trafi...można mieć fajny zespół ale można też trafić kiepsko. Nie wiem jak bedzie sie pracować jak juz na dobre nastanie Santander, ale o (jeszcze) BZ WBK nie słyszałam dobrych opinii (parcie na sprzedaż, bombardowanie mailami, że aż biło po oczach od pokolorowanych tabelek z rankingami, zwolnienia za nierealizację planów i etc). Można tylko podejrzewać...

Misio

Jeśli chcesz pracować jako doradca/agent no to życzę Ci powodzenia. Bez doświadczenia w branży kilku lat w kredytach i bazy klientów którzy za Tobą pójdą lub swojej bazy pośredników to tylko stracisz swój czas i pieniądze. Odnosząc się do managerów i dyrektorów to jak wszędzie zależy gdzie trafisz ja trafiłem i atmosfera była ok. Mój dyrektor to był gość wcześniej przed db był właścicielem firmy która nakręcała ludzi na inwestycje :D

Polecam dla kogoś z doświadczeniem w sprzedaży kredytów + znajomością pośredników. Dla osoby, która ma kilkumiesięczne doświadczenie bądź też żadne - zdecydowanie odradzam.

Edyta

A jaka jest atmosfera wśród pracowników? Są przyznawane jakieś dodatkowe bonusy od firmy? Czy są teraz prowadzone jakieś rekrutacje? Nie widziałam nic na stronie Deutsche Bank. Jak przebiega sam proces rekrutacji? @Nie polecam, długo już pracujesz w tej firmie? Myślisz że są jakieś plusy zatrudnienia tam, warto próbować? Jest szansa rozwinąć swoje umiejętności?

@Edyta

Atmosfera jedną wielką wkur...A ..to za przyczyną tepych dErektorów ..bo inaczej icj nazwac nie można.. teraz bank jest przed przejściem do Santander..to dopiero będzie jazda...dErektorzy cisną bo martwią się o swoje dupska..poza Tym mają obiecaną kasę ..pytam za co ??? Za przechodzenie do pracy na 3-4 godziny hahaha A potem fryzjer,załatwienie prywatnych spraw....No ale co tam nienormownY czas pracy ..chyba zapomnieli że w nienormowanym też 8 g obowiązuje...

Joanna

Ciekawe co się stanie z pracownikami DB po połączeniu z Santanderem. do tej pory nie mamy zadnej informacji. Zastanawiam się, czy powinnam rozglądać się za praca czy czekać do końca. Jakie Wy macie zdanie na ten temat?

Tomasz
@Joanna

W zależności od tego na co liczysz, skoro DB nie nakreślił jasnego stanowiska (czytaj: porozumienie) swoim dotychczasowym pracownikomnie liczył bym zatem, że nowy podmiot/pracodawca ma podobne podejście.

Precz z wyzyskiem/dyskryminają

Częściowo zgadzam się z Tobą, ale z tego co wiem, to Kodeks Pracy zobowiązuje pracodawcę do równego traktowania swoich pracowników, co tym samym wyklucza możliwość dyskryminacji poszczególnych grup pracowników, dyskryminacji wynikającej z całkowicie nieobiektywnych przesłanek, bo akurat w tym przypadku może się zdarzyć, że wynagrodzeni zostaną pracownicy, którzy mieli mniejszy wkład w rozwój firmy, niż Ci którzy nie otrzymają nic za swoją ciężką wieloletnią odpowiedzialną pracę dla firmy.

Donatello

Deutsche Bank Polska nie ma nic wspólnego z poszanowaniem pracy swojej jak i pracowników, mamy tego przykład w którym obecnie Bank został sprzedany wraz z pracownikami gdzie pracownik nie ma żadnej gwarancji zatrudnienia u nowego pracodawcy, mało tego: warunki przejscia pracownika nie zostały w żaden sposób uregulowane, dodatkowo uprzywilejowana wąska grupa pracowników będzie partycypać w zyskach na który pracują obecnie wszyscy. Widzimy tutaj zasadę gdzie są równi i rowniejsi a pomyśleć można, że powinii choć na koniec dać dobry przykład nie tylko sobie ale i całej grupie kapitałowej w której jak wiemy nie brakuje tzw. praktyk ogólnie uznawanych za nieuczciwe. Brak słów.

Edyta

@alicja, Twoja opinia zawiera wiele zdań, ale w zasadzie żadnych z nich nie zawiera konkretów. Są oparte na hasłach. Wspominałaś, że kiedyś w firmie Deutsche Bank było lepiej. Czy możesz więc napisać jakie zmiany zaszły w ciągu ostatnich lat w firmie? Może wśród nich były zmiany pozytywne z punktu widzenia pracownika?

Teresa

Ludzie dajcie sobie spokoj z aplikowaniem do tego banku. Ta instytucja zostala sprzedana Santanderowi. Nie wiem, jak trzeba byc zdesperowanym, aby podjac prace w tak niepewnym miejscu. Trupa sie nie wkrzesi

alicja
@Teresa

Dokładnie! Tym bardziej, ze maja byc zwolnienia w DB i czesci wydzielonej do Santandera,wiec nie ma na co liczyc. Radze aplikowac do innych instytucji, a DB podziekowac. To co bylo najlepsze w tym banku przeminelo bezpowrotnie 3 lat temu - teraz zostal tylko cien po dawnym DB. Kto sie cenil na rynku juz dawno prace zmienil

Edyta

@Mmm, może warto po prostu zapytać dział rekrutacji firmy Deutsche Bank? Obecnie wiele firm pomaga kandydatom w dotarciu do informacji o zatrudnieniu jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Może podobnie jest w tym przypadku? Czy posiadasz już doświadczenie na tym stanowisku? Dlaczego zainteresowała Cię właśnie oferta tej firmy?

hehe
@Edyta

Mmm

Witan, wiesz ze DB prowadzi rekrutacje na menedzera zespolu sprzedazy,ale chca umowy agencyjnej. Na jakich zasadach to sie odbywa?

Bartek

Czy bank prowadzi może aktualnie rekrutację?

Ppp

Jakich zarobków można oczekiwać jako specjalista w faktoringu?

zadowolony na działalności

Pracuje jako agent na działalności w DB ( ładnie nazwany ekspert ds. Finansów ) od 4 lat i sobie chwalę. Wcześniej pracowałem w różnych bankach na etat i raczej nie przekraczałem pensji 5000zł ( podstawa + premia ) W chwili obecnej moja średnia roczna to ok 16tys zł dochodu miesięcznie. Kredyty są jedne z najtańszych na rynku ( jeżeli chodzi o gotówkowe ) jedynie proces jest upierdliwy i sporo wniosków odpada. Nie jest to jednak praca dla świeżaków. Sporo osób przewinęło się u nas przez te 4 lata i w sumie na placu boju w naszym regionie zostało już niewiele osób. Jeżeli masz przynajmniej te 3-4 lata w bankowości i trochę klientów w portfelu, może jakieś układy z pośrednikami możesz śmiało spróbować. Początek jest trudny ale jak się rozkręcisz to nie będziesz chciał wracać na etat. Co do samych etatów w oddziałach bank ma jakąś pokręconą politykę bo widzę że pracownicy oddziałowi nie dostają żadnych premii a robią sporo papierkowej roboty więc wg mnie lepszym rozwiązaniem jest właśnie w/w sieć agencyjna

@zadowolony na działalności

naganiaczu to już koniec DB. Te swoje bajki wyklej na ścianie

zadowolony na działalności

Nikgo nie namawiam ani nie naganiam, tylko procesuje tematy od pośredników. Sprzedażowy telefon wykonałem może pół roku temu, bo nie mam po prostu na to czasdu. Zarobki z miesiąca na miesiąc są lepsze. W tym miesiącu zarobiłem ponad 50tys zł, za ten miesiąc na koniec maja powinienem dostać ponad 60tys. Co zarobiłem w tym banku to zarobiłem, nawet jeżeli ma być to już koniec db to przynajmniej pracujac tu dorobiłem się fajnych pieniędzy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Deutsche Bank Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Deutsche Bank Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Deutsche Bank Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deutsche Bank Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deutsche Bank Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Deutsche Bank Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deutsche Bank Polska S.A.
2.4/5 Na podstawie 74 ocen.

Deutsche Bank Polska S.A.