Opinie o Deutsche Bank Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Deutsche Bank Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Deutsche Bank Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deutsche Bank Polska S.A. w Warszawa

Bankowiec z DB

Kolejna moja historia odnośnie Doradcy Przedsiębiorstw. Koleżanka przepracowała 1,5 roku po czym Komisyjnie została zwolniona przed 2 Dyrektorów z CMF z Wrocławia za brak realizacji planu a oficjalnie z powodu likwidacji stanowiska pracy, po czym po dłuuuugiej rekrutacji zatrudnili chłopaka na jej miejsce. Pracowała z drugim Banksterem, moja koleżanka nie miała auta do dyspozycji, jeździła prywatnym samochodem a Bankster miał do własnej dyspozycji samochód firmowy i pozyskiwał firmy, podział portfela też był równie uczciwy. Jak trafisz tak masz, gorzej jak trafisz na pustkę i zaczynasz od zera, a wyników wymagają od razu.

Bankowiec z DB

Tysiącu na pewno nie, ale setkom tak. Pewnie jesteś klakierem z DB, oni lubią bronić swoją Niemiecką macierz, która finansowała budowę obozu w Oświęcimiu, a wysoko postawieni hitlerowcy zasiadali w zarządzie tego banku - fakt historyczny, sprawdźcie w Internecie. Pracowałem 1,5 roku i za mojego czasu zwolniono 4 osoby a jedna już nie wytrzymała i sama odeszła. Znaleźli pracę po za bankowością. Słynna historia: Dyrektorka oddziału zwalnia swoja koleżankę Doradcę, doradczyni mówi"Ty mnie zwalniasz, a razem tyle wódki wypiłyśmy i nawet na narty jeździliśmy".

Bankowiec z DB

Mój znajomy przepracował 4 miesiące jako Doradca Finansowy zanim Dyrektorka zaprosiła mnie i jego do siebie. Przydzieliła mi rolę "Świadka" zwolnienia go za niską realizację planu, wcześniej wyzywała go od gówniarzy i (usunięte przez administratora) Klientów których pozyskał a nie dał rady już wypłacić Dyrektorka oddała swojej koleżanko-podwładnej aby pomóc w jej ciężkim życiu nieroba-pasożyta. Nie miał on pracy i wypłaconych pieniędzy za sprzedaż. Tak się kończy w DB i firmie współpracującej. Mogę napisać więcej takich ciekawostek z cyklu "Dzień z życia Bankstera w Niemieckiej macierzy".

PJ
@Bankowiec z DB

proszę o kontakt osobę poszkodowaną tymi praktykami, prowadzę badania nt. dotrzymywania standardów pracowniczych w DB w zw. z prowadzeniem sprawy o mobbing. kancelaria@piotrjaniak.pl

Bankowiec z DB

Witam. Czytając opinię typu "firma się rozwija bo poszukują ...." widać że piszą to osoby nie mające pojęcia o pracy w banku. Jeśli szukają tak dużej liczby osób to znaczy że jest duża rotacja, tym bardziej, że nowe oddziały nie powstają a ludzi do pracy szukają. Przepracowałem w DB 1,5 roku, praca ciężka, miałem zajmować się klientami zamożnymi a robiłem wszystko od stania na kasie po obsługę firm. Plany nierealne do wykonania w tym czasie, sprzedawanie inwestycji gdy wszystko leci w dół a klient traci pieniądze (Certyfikaty Inwestycyjne na indeksy Brazylii czy Rosji nawet minus 48%), przyznawalność kredytów na niskim poziomie, stary sprzęt IT i systemy bankowe z poprzedniej epoki. Do tego zapomniałem mobbing typu fotografia dnia pracy za karę (co godzinę piszesz do szefa co robiłeś przez poprzednią godzinę i tak cały dzień i miesiąc), estymacja rano i rozliczenie po południu, mega ciśnienie na wynik kosztem klientów, reklamacje, kolesiostwo, plotkarstwo i zabawy we wtrącaniu się w prywatne życie i mogę tak cały dzień pisać. Krótko: ODRADZAM!

PJ
@Bankowiec z DB

Proszę o kontakt o ile to możliwe na adres kancelaria@piotrjaniak.pl Mam prowadzić sprawę o mobbing w pracy w DB, prowadzę badania na ile naruszenia miały charakter jednostkowy, a na ile taka praktyka była rozpowszechniona i czy nosiła cechy planowe.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
kaska

Jeżeli DB to tylko jako Agent na działalności. Etatowcy dostają względnie niskie pensje, zaś na działalności można uzyskać ładną prowizję. Za ten rok rozliczę ok 170k dochodu. Myślę ze to całkiem ok jak na centralną Polskę

linka

U mnie w Stefczyku umowa o pracę jest od momentu rozpoczęcia pracy.

Wojciech M

Moim zdaniem nie ma na co narzekać różnie bywa w różnych działach, ale w dziale nieruchomości jest dość dobrze jak na polskie warunki a dyretor pan M Jakubiak ma oczy otwarte i potrafi docenić najlepszych

moj

premie to żenada aż nie chce się pracować. Za kwartał i pozycje w 1szej dziesiątce najlepszych sprzedawców 957 zł, co to ma być?

Bbbbb

To jest najgorszy pracodawca nie liczcie na premie po pierwsze placa z opoznieniem np 6 miesiecy a kwota jest szumna za kwartal i to kadra dyrektorska dostaje 200 zl. Zenada

ewentualnie rozwazam

A jaka jest podstawa na infolinii na okresie probnym i ile on trwa? Czy sa premie jakosciowe?

oooo

Praca jako konsultant telefoniczny w teleserwisie lub infolinii sprzedażowej to największe (usunięte przez administratora) na świecie. Spędziłem tam prawie rok i smialo uważam ze to najgorszy tok w moim zyciu. Co do zarobków jest to max 2900 btutto po okresie probnym. Character pracy: Odbierasz po 100 telefonow dziennie od rozwscieczonych klientow. Opowiesci o awansie Sa mitem! Wszystkie stanowiska sa obsadzone, a niektórzy pracują na tej infolinii od dobrych kilku lat Zachowanie kierowników jest bardzo slabe, mianowicie- podchodzisz do takiego z jakimś pytaniem, a on z wielkim bólem odsyla Cie do procedur - w których jest taki bałagan, ze aby cos znalezc to trzeba byc górnikiem.. Podsumowując, jezeli szukasz pracy, gdzie od pierwszej minuty będziesz odliczam minuty do wyjścia oraz dzieki ktorej nie będziesz mogl zasnąć po nocach to Call Center DB to najlepsze rozwiązanie

Nowa

Jaka jest postawa ślą konsultanta, doradcy telefonicznego?

ika

Slyszalam ze doradcy klienta w deutsche zarabiaja po 5tys brutto. Czy to prawda?

leo
@ika

PRAWDA ;-) + premie

on
@leo

uśmiałem się do łez:)kto Ci takich bzdur nagadał?:)Ale jeśli dobrze się sprzedasz na rozmowie kwalifikacyjnej to kto wie?!Zasiedzieli pracownicy, wykonujący plany mają mniej niż nowo przyjęci. Nie szanuje się starej kadry i dlatego wartościowi doradcy odeszli, odchodzą , albo szukają nowego miejsca dla siebie.Stąd taka rotacja.DB to miejsce dla profesjonalistów,osób kreatywnych o wysokiej kulturze osobistej, tego oczekuje pracodawca... szkoda tylko, że nie docenia tego co ma

Bankowiec
@ika

Prawda,na dolnym śląsku w niedużym mieście Doradca Klienta Zamożnego zarabia 5,5 tys brutto, ale premii nie widziałem juz z rok...mimo wykonania planu. Tu tak jest nigdy nie wiadomo czy beda premie,kiedy i jak duże. Ogólnie za 100'% ,wykonania planu raz dostałem jakies 250 zl premii, kiedy indziej 400 :-)

Natalia A.

Witam wszystkich, jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym. Piszę pracę na temat: "Atrakcyjność niemieckiego pracodawcy na polskim rynku pracy". Chciałabym poprosić, jeśli ktoś miałby czas i ochotę wypełnić ankiete na temat konfrontacji Państwa oczekiwań wobec pracy w firmie z niemieckim kapitałem z rzeczywistością. Z góry bardzo dziękuję! (usunięte przez administratora)

KKamil

Doradca mobilny' tragedia brak samochodu, tel. służbowego, bazy klientów, szkoleń, jedynie produktowe, podstawa marna, prowizja prawie żadna, robota na 10-14 godzin dziennie. Brak możliwości rozwoju zawdowego, awansują tylko znajomi i rodzina, kolesiostwo. Panuje tutaj nepotyzm i kumoterstwo, szukają jeleni wyrobników żeby nabijać dyrektorom kase, a ty klaso robotnicza zadawalaj się groszami jakie ci rzucą na podłogę. Niestety żegnam sie z Wami, bando wyzyskiwaczy niewyedukowanej pseudo finansiery.

on
@KKamil

nowe wakaty wynikają z tego, że doradcy sami odchodzą i trzeba zapchać dziury nowymi ;)

faster

Tego typu miejsca są zawsze o tyle dobre , że zawsze znajdzie się jakieś stanowisko pracy na którym obecnie w firmie jest wakat. I podobnie jest właśnie z Deutsche Bankiem. Nie wiem skąd bierze się to ciągłe zapotrzebowanie , ale obecnie szukają już kilku osób na stanowiska związane z doradztwem dla klienta

ytrewq

Jeśli kogoś interesuje praca w firmie Deutsche Bank to polecam zobaczyć nową ofertę pracy. Uważam że bardzo ciekawa sprawa. Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank, jednej z największych instytucji finansowych na świecie... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5678263?keywords=&region=

nowa

a czy ktoś pracuje w deutsche services (shared service należący do DB przy Armii Ludowej Warszawa) ? jakieś opinie ?

ddddd

W jakim charakterze pracowałaś w DB? Pisząc "polecam tylko osobą młodym" - śmiem powątpiewać, że było to odpowiedzialne stanowisko i dziwię się, że tyle Cię tam trzymali :)

no name

w 100% się zgodzę, że dobrze mają tylko 'swoi' - a reszta to tania siła robocza. Jeżeli czegoś sobie nie wynegocjujesz przy zatrudnieniu to zapomnij, że dostaniesz jako docenienie za ponadprzeciętną pracę.. podstawy nie najgorsze ale premie to porażka.. po pierwsze wypłacane kiedy im się podoba, a po drugie nigdy nie wiadomo w jakiej wysokości - brak regulaminu... Centrala to albo ekipa wyjadaczy albo powiązania rodzinne. A wewnętrzna pomoc wygląda tak, że oddziałom się tylko utrudnia pracę.. Pracowałam ponad 3 lata - wyciągnęłam oddział z dna, dotrudniłam go i co roku robiłam ponad 100% planu, a jak powiedziałam że odchodzę (w marcu) to przełożony zaproponował mi podwyżkę w rundzie podwyżkowej - która jest pod koniec roku :) spotkał mnie najwyższy poziom docenienia! Jeśli szanujesz swoją pracę, czas prywatny i chcesz się rozwijać to nie polecam. Jeżeli chcesz przejść na własną działalność to nie w DB - nawet pośrednicy lokalni mają takie same stawki a mogą współpracować ze wszystkimi bankami - bo to że jesteś w DB na działalności to wcale nie znaczy, że nie interesuje Cie raportowanie i telekonferencje - paranoja co? :) polecam tylko osobą młodym-stanowisko Doradcy Klienta - można nauczyć się wszystkich produktów i z taką wiedzą iść dalej, a kasa w dużych miastach nie najgorsza.

Zostaw merytoryczną opinię o Deutsche Bank Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Deutsche Bank Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Deutsche Bank Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deutsche Bank Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deutsche Bank Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Deutsche Bank Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deutsche Bank Polska S.A.
2.4/5 Na podstawie 74 ocen.

Deutsche Bank Polska S.A.