Opinie o GRUPA ROSA w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GRUPA ROSA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GRUPA ROSA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA ROSA w Radom

Wielki ŁEB

A gdzie teraz robi ten zbrojarzo-cieśla z tytułem szef od robót czy szef budowy?? jest taki?

mil
@Wielki ŁEB

w Krakowie jak my robili to był taki gruby zbrojaż co go mianowali szef robót czy szef budowy,miał jakieś chyba mocne poparcie, ale mięszał żądził. nieraz lubi stanąć i ręce zakłada z tylu i tak się patrzył

hgf

@Adrian super super jak to milo jest czytac takie opinie na temat firmy nie kazda taka może się jednak pochwalić zazwyczaj ludzie po prostu narzekają caly czas a tutaj proszę ejdnak instnieja ososby które sa zadwolowne ze swojej pracy i ja doceniają.

Adrian

Polecam pracę w tej firmie. Wypłata 100% na czas. Pracuję tutaj z bratem ciotecznym. Naprawde polecam bezstresowo

ewa

jakieś konkretne info o tym pakiecie socjalnym? odezwie się jakiś dorosły internauta? a dla tych którzy czepiają się tej radomskiej firmy, zobaczcie na ich stropnie jakie robią realizację, naprawdę są profecjonalni

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GRUPA ROSA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
fakso

A gdzie widziałeś taką informację, bo przyznam szczerze patrząc w internecie nie widziałem żadnych ofert. Nie wiem czy może gdzieś na konkretnej stronie te informacje umieszczają? Dajcie namiar, bo na goworku przeglądałem i nic nie było. Ja na twoim miejscu siedziałbym i tak w angli, bo tam generalnie się lepiej wiedzie.

Murarz

Jestem już parę ładnych lat murarzem , trochę pracowałem w Polsce, 3 miesiące robiłem w Anglii na budowie . Ale chciałbym dalej pracować w Polsce , a widziałem ,że w Rosie poszukują murarzy . Mam pytanie jak wygląda praca w tej firmie ? Tzn. jaka umowa ( zlecenie , nie określony , na czas określony itp.) , jaka stawka , czy pracuje się czasami w weekendy , oraz to czy pracodawca zapewnia transport czy samemu trzeba dojechać na miejsce budowy ?? Bardzo proszę o odpowiedź

te opinije sa napisane przez kogos z biura robol niejest szanowany i zle oplacany wiesz ze zarobiles upomniesz sie zaraz strasza zwolnieniem porobili mlodych niudacznikow maistrami kierownikami nieumie zorganizowac roboty materjalu zapytac go jak to zrobic to go dwa dni na budowie niema a pesje bierze obieraja z zarobkow robola i pogardzaja.pala na szynach

piskorz
@111111111111111111111111111111

widzę , że uaktywnili się pracownicy fizyczni na forum... może to i dobrze, bo w ich imieniu też w końcu ktoś musi się wypowiadać. Choć z życia wiem , że fizyczni nigdy nie doceniają tego co robią inżynierowie na budowach i myślą , że wszystko przecież byliby w stanie zrobić lepiej, bo mają praktyczne doświadczenie...

KOLEGS

Awbud firma to nasz pod wykonawca. Prezes Andrzej Sadecki dysponuje dobrym sprzętem Samochodem ciężarowym i koparka JCB. Na naszej Budowie pracuje około 20 osób z firmy Awbud jest to dobra firma.

jenerał

ROSA to chyba najsławniejsza obok Jadaru firma która swoją siedzibe główną ma w Radomiu. W sumie jest to dobre miejsce bo niedaleko od stolicy, a i do innych wielkich miast też jest fajny węzeł komunikacyjny. Także inżynierowie czy inni budowlańcy - śmiało można szukać u nich obecnie pracy. powodzenia

maciek

no oni to budują generalnie sporo rzeczy już i nie sądze, żeby mieli jakieś większe kłopoty teraz z tego co mi wiadomo tak naprawde. Czekam jeszcze na kilka informacji od Was odnośnie tego czy są jakieś oferty pracy? mam nadzieje, ze coś fajnego się trafi tak w ogóle, bo mam doświadczenie w budowlance całkiem spore.

zari

no kurcze chyba w zyciu nie widzialem kobiety murarza. taka kurcze profesja totanie dla faceta - na prawde jestes chyba jakims ewenementem na skale siwatowa. kobieta na stawnosiku murarza. praca murarza to ciezka praca wiec na prawde podziewiam. w ogole iza jakie masz dosiwadczenie do tej pory w pracy ?

Kormoran

Wątpię, żeby przyjęli kobietę na takie stanowisko - trochę dziwną profesję wybrałaś. Poza tym podejrzewam, że stawek wcale nie mają takich wysokich. Dobrze by było jakby się wypowiedział jakiś pracownik, bo też jestem zainteresowany pracą tam, chociaż mam wrażenie, że mam zdecydowanie większe szanse na tą pracę.

silna izabela

bardzo chcę do nich ich do pracy jako murarz. niby jest na stronie minimalna informacja, ale ile trzeba mieć tego doświadczenia w branży? wolę wiedzieć bo tak to wyślę i będę za słaba dla nich i zrobię z siebie pośmiewisko.no i kluczowe pytanie czy płeć gra u nich dużą rolę bo wiadomo żeto raczej męskie stanowisko

walik

To ja się może odniosę do poprzedniego posta i zapytam na ile dokładnie można liczyć w ro sa bud? Czy to jest kolejna firma, która daje coś w okolicach minimalnej krajowej, czy jednak potrafią bardziej docenić specjalistów, czy nawet nie specjalistów, a swoich pracowników. Z góry dzięki za wszelkie informacje.

pięknie napisane moze tak pieknie i byscie płacili

Janek

wolne stanowiska to zapewne wynik rotacji (usunięte przez administratora)

Mirek

No faktycznie kogos szukają do pracy, ale czy dobrze traktują ludzi, bo może te wolne stanowiska to wynik rotacji.

Cedric

Rosa bud ma na swojej stronie aktualnie cztery ciekawe oferty pracy, może jednak warto się nimi zainteresować.

zasadził tobie ktoś kopa w du,,pe?

rosa spoko

wojti

To prawda, budowlanka to nie łatwa branża, czasem roboty jest bardzo dużo, czasem przestoje i odpoczynek, takie życie w BUD.

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA ROSA - Radom

• Jak się pracuje w GRUPA ROSA?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA ROSA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA ROSA?

GRUPA ROSA