Opinie o Impero Bocheński sp. z.o.o w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Impero Bocheński sp. z.o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Impero Bocheński sp. z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impero Bocheński sp. z.o.o w Radom

Lilka
Inne

Ile zarabia w tym roku handlowiec? W dodatku z większym stażem? Pytam w oparciu o tę opinię z ubiegłego, gdzie ktoś pisał o mniejszych zarobkach niż w markecie, jak to możliwe? Na stronie jest obecnie oferta na Radom. Jak oceniacie ten rynek? Nawiąże także ktoś do tego wspomnianego szkolenia branżowego?

????
Inne
@Lololq

Pozostałe śmieszne robotki? Ale piszesz, że to było kiedyś, więc w sumie nie wiesz jak sytuacja może wyglądać obecnie? te szkolenia są aż tak konieczne? To jak rekrutacja przebiega, czy to na niej nie jest przeprowadzana pierwsza selekcja?

Mira Nowy wpis
Inne

Dzień dobry, czy możecie opisać jak w tym roku pracuje się na magazynie? są teraz dostępne oferty na stronie, piszą, że to stabilna praca. To po jakim czasie magazynier dostanie umowę na czas nieokreślony?

Patryk Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałem w firmie kilka lat, ale ze względu na przeprowadzkę do innego miasta musiałem odejść. Uważam, że to jedna z lepszych firm w Radomiu, nigdy nie spóźnili się z wynagrodzeniem i zawsze spoko można było porozmawiać z właścicielem. Jeżeli się na coś umówiliśmy to zawsze obowiązywało. Ludzie w firmie również ok. Jeżeli ktoś zastanawia się nad pracą w tej firmie to ja szczerze polecam.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy Impero Bocheński sp. z.o.o oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Krysia Nowy wpis
Inne

Mnie także pokazywało się tamto ogłoszenie dla specjalisty ds. głównych klientów, jednak chyba jest już nieaktywne? Jak często kogoś poszukują? Widzę tylko ofertę dla zastępcy, o której ktoś niedawno wspomniał. a na jakie jeszcze inne stanowiska dla osób z mniejszym doświadczeniem byłaby szansa? W tych obydwu przypadkach jednak go wymagają

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. głównych klientów w firmie Impero Bocheński sp. z.o.o odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
(62 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Warszawa
Instalator-Service Sp. z o.o.
(37 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(3 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kandydat z przeszłości
Kandydat

Być może firma znana i doceniana przez konsumentów, jednak pieniądze które bez wątpienia w dużej ilości właściciele przeznaczają na reklamę nie trafiają również do portfeli pracowników. Zastępca kierownika magazynu w zeszłym roku miał zarobić max 3500 zł. I gdyby wszystko było zautomatyzowane to jeszcze może ktokolwiek by to przełknął. W rzeczywistości jednak nie było nawet kodów kreskowych i systemu, który spaja wszystko w całość, ułatwiając tym samym codzienne obowiązki. Piszę, ponieważ widziałem ogłoszenie firmy na zastępcę i może dzięki temu ktoś zaoszczędzi trochę czasu prywatnego, który marnują właściciele oferując ochłapy za odpowiedzialne stanowisko.

anonim
Inne

Nie mam pojęcia o co chodziło z tymi płatnościami o których ktoś pisał ale dosłownie z miesiąc temu poszukiwany był specjalista ds. głównych klientów. czy ta praca będzie jeszcze możliwa? chce się dowiedzieć, ponieważ tak w sumie to spełniam warunki, z tym ze czy z kasą wszystko jest ok?

Pytanie
 Pytanie

Co wchodzi w socjal Impero Bocheński sp. z.o.o?

Ohoho
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Socjal w Impero? Żaden...

anonim
Inne
@Ohoho

No właśnie wisi teraz oferta pracy dla specjalisty ds. głównych klientów na LinkedIn i zastanawiało mnie to, że w zasadzie w ofercie nie jest zbyt dużo napisane. Co rozumiecie przez socjal? widzę po różnych firmach, że o odmienne sprawy ludziom czasem chodzi. tu tylko napisali, że wymagają milej aparycji i doświadczenia i to w zasadzie tyle.

Lilka
Inne

Ile zarabia w tym roku handlowiec? W dodatku z większym stażem? Pytam w oparciu o tę opinię z ubiegłego, gdzie ktoś pisał o mniejszych zarobkach niż w markecie, jak to możliwe? Na stronie jest obecnie oferta na Radom. Jak oceniacie ten rynek? Nawiąże także ktoś do tego wspomnianego szkolenia branżowego?

Lololq
Były pracownik
@Lilka

Staż nie ma tutaj znaczenia, jedna szuflada, no chyba że się podlizujesz hah. Zaobki takie sobie 4k jak zrobisz minimalny plan. Dużo obowiązków dodatkowych zazwyczaj bezpłatnych, montaże mebli, kibli, noszenie płytek tam i spowrotem bo się coś komuś wymyśliłoo. Sprzedaż na twojej głowia, reklamacje też a żadnego szkolenia nie masz. Szkoleń prawie już nie ma, 10-15 lat temu to było tego sporo. Daj se lepiej spokój.

Amy
Inne
@Lololq

Czekaj, te prace fizyczne odnosisz do handlowca? Kobiety tez musza cokolwiek nosić? Co w razie odmowy? I z jakich przyczyn nie ma tych szkoleń? Ludzie mimo wszystko wyrabiają ze wszystkim, że Pracodawca nie zauważa problemu? i czy ktoś ewentualnie sam o jakieś przeszkolenie nie wnosił?

Lololq
Inne
@Amy

Kiedyś nosili wszyscy ( handlowcy) tak samo te pozostałe śmieszne robótki. Szkoleń nie było i chyba nie ma bo nikt się nie chciał tym zająć.

????
Inne
@Lololq

Pozostałe śmieszne robotki? Ale piszesz, że to było kiedyś, więc w sumie nie wiesz jak sytuacja może wyglądać obecnie? te szkolenia są aż tak konieczne? To jak rekrutacja przebiega, czy to na niej nie jest przeprowadzana pierwsza selekcja?

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

PAWEŁ
Były pracownik

Sami odchodzą jak tylko trafi im sie coś lepszego, zarobki w impro to śmiech na sali. Handlowiec z 10-letnim stażem pracy w tej firmie zarabia mniej niż w markecie...

Aplikant
Kandydat

Oferta na magazynie, 9 godzin dziennie , dwie soboty w miesiącu. Płaci 2800 netto. Ubrania służbowe swoje. Daje firmowe po trzech miesiącach pracy . Pytania czy mam zdrowe plecy kolana.

Marta
Inne
@Aplikant

2800 za 9 h dziennie i dwie soboty to mega słabo. Czemu tak mało ile wtedy wychodzi za godzinę?

adam
Kandydat
 Pytanie
@Aplikant

w markecie budowlanym wiecej nie daja czasem?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jakie sa zarobki w Impero?

BongoBajo
Były pracownik
@Kandydat

Kiedyś to było coś mało gdzie były lepsze zarobki. Teraz z tego co znam tam ludzi to śmiech na sali na tle konkurencji wąż w kieszeni właściciela duszenie wszystkiego dla siebie w opor

Krzychu
Kandydat
 Pytanie

Witam. Szukam nowego miejsca pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Czuję, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Radomia. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Impero? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Pozdrawiam Krzychu

Były pracownik
Były pracownik

Pracowałem tam kilka miesięcy ekipa na magazynie jest dobra ale prezes nie wywiązuje się z obietnic finansowych podwyżek szkoleń i premii brak

Pracownik
Pracownik

Witam, od jakiegoś czasu pracuję w firmie Impero i jak na ta chwilę mogę polecić. Ekipa fajna, praca spoko, pensja ok.

Teresa
Inne
@Pracownik

Witam, czy nadal pracujesz w tej firmie i bez zmian jesteś z niej zadowolony? Impero Bocheński prowadzi teraz rekrutację dla specjalisty ds. handlowych i chętnie poznam Twoją bardziej aktualną opinię. Jeśli nadal masz styczność z tym pracodawcą, to napisz proszę szczegóły dotyczące warunków i formy zatrudnienia, jaką preferuje ten pracodawca.

Adma
Inne

@Rdm czyli można tu się zatrudnić z myślą, że będzie to stabilna praca na dłuższy okres?

Rdm

Fajna ekipa, stabilna praca, pracuję już jakiś czas i jest ok. Polecam

Homer
Pracownik
 Pytanie
@Rdm

Czy tez nie wypłacają jak jej matka harbor? Nastawili się tez na (usunięte przez administratora)?

Antek
 Pytanie

Czesc. Jak wyglada praca w Impero teraz? Warto, czy nie warto?

Max

Zgadzam się z opinią Radomianki - to prawda, że wynagrodzenia wypłacane są w terminie, a także, że zatrudnienie jest stabilne, o czym świadczy fakt, że w firmie pracują osoby nawet po kilkanaście lat. Atmosfera w pracy jest pozytywna, co pomaga w rozwiązywaniu problemów. Oczywiście każdy może mieć inne oczekiwania ale jeżeli ktoś ceni sobie stabilność to będzie zadowolony. Dlatego ja podpisuje się pod słowami koleżanki i również polecam pracę w Impero.

Renata
Inne
@Max

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w Impero Bocheński sp. z.o.o, jednak pamiętaj, że każdy może mieć inną opinię na ten temat, zarówno negatywną jak i pozytywną. Wypłacanie wynagrodzeń w terminie to zdecydowanie zaleta. A jaka jest wysokość wynagrodzenia? Pracodawca oferuje premie lub benefity?

Wróbel
@Renata

Benefitów brak, mógło by być chociaż ubezpieczenie medyczne.

Pracowałam Kilka lat
 Rekomendacja

Hej, Co prawda nie pracuję już chwilę czasu tam lecz podzielę się opinią: Plusy: -Terminowość Pensji -Narzędzia pracy (w sensie salony, ekspozycja) Minusy: -Godziny pracy (podobno zmienili że już nie po 9h za free, nie wiem jak soboty rozliczają) -Kasa, na dzień dobry na sklepie najniższa krajowa, idziesz na urlop musisz nadgonić z obrotami bo nie dostaniesz premii, podobnie zwolnienie jak nie masz wyniku możesz dostać podstawę i tyle. raz się popłakałam jak dostałam pensję a byłam 3 tygodnie i 4 dni na zwolnieniu i dostałam podstawę minus za zwolnienie i 95 zł premii... :( jako ekspert łazienek jak rekomenduje firma w rzekomo prestiżowej firmie z materiałami wykończeniowymi w Radomiu. -Brak szkoleń (jeśli takowe po godzinach pracy za darmo, jeśli wyjazdowe bierzesz dzień wolny lub odbiór za sobotę i nie daj boże szkoleń z firmami wykończeniowymi, masz wtedy jeszcze usługiwać i skakać koło nich oczywiście po godzinach pracy czasem nawet do 22-23 bo to jakieś kręgle czy to czy inne gokarty, partner mój nie wierzył że to akceptuje pierwsza praca głupia byłam) -Jest kilka osób co pracują nawet po 20-25 lat ale to jest z 3-5 osób i zawsze nimi mydli szefostwo oczy jaka rodzina firma, [prawda jest taka że 7/8 osób z którymi pracowałam z różnych działów już tam nie ma. -Szefostwo, bardzo specyficzni ludzie (piszę o właścicielach nie kierownikach, bo tak naprawdę o wszystkim zawsze decydują oni, kierownicy to tylko delegaci do przekazu informacji) Z mojej strony wszystko, choć warto zasięgnąć świeższych informacji moje są z przed roku-dwóch lat, Ogólnie jak na pierwszą pracę na chwilę dała radę, ale czy polecam... hmmmmm... na ten czas co ja pracowałam nie

były pracownik
@Pracowałam Kilka lat

Taka prawda ,liczą się tylko cyferki nie ludzie.Robisz wyniki jesteś ok.Zalegasz z czymkolwiek i jesteś nikim

Pracownik

Witam, obecnie jestem pracownikiem w Impero i pracuję 8h, kilka szkoleń też ostatnio było. Ogólnie jestem zadowolony i polecam. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Impero Bocheński sp. z.o.o - Radom

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Impero Bocheński sp. z.o.o?

  Zobacz opinie na temat firmy Impero Bocheński sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Impero Bocheński sp. z.o.o?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impero Bocheński sp. z.o.o
3.3/5 Na podstawie 47 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Warszawska 218
  26-600 Radom
 • NIP: 7961002179 KRS: 0000169985
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Impero Bocheński sp. z.o.o
Przejdź do nowych opinii