Opinie o GRUPA ROSA w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GRUPA ROSA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GRUPA ROSA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA ROSA w Radom

Czy w GRUPA ROSA wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Julia Tapara Nowy wpis

Nieopłacona faktura? Problem z kontaktem z firmą? Proszę o kontakt pod numerem 780 021 111.

K Nowy wpis

Witam, osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu tel. 571. 398. 852. Prowadzimy postępowanie karne przeciwko RS

Emilia

Dawno nikt nie wypowiadał się na temat firmy GRUPA ROSA. Zdążyłam wywnioskować po wpisach, że firma miała jakieś problemy. Czy były one chwilowe? Zostało już wszystko wyjaśnione? Pisano też o tym, że pracę straci sporo osób. Czy tak faktycznie się stało oraz czy obecnie można starać się o przyjęcie do GRUPA ROSA?

Wujo Nowy wpis
@Emilia

Już dawno po Rosa przecież ogłosili upadłość????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GRUPA ROSA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Miksol

Kontakt w sprawie płatności: 504 906 639

Dłużnik? 518 579 719

Telefon w sprawie płatności: 518 579 719

Emilia

No to dawaj, napisz co wiesz o pracy w ROSA. Chętnie się dowiem, czemu tak negatywnie o nich piszesz. Jesteś już ich byłym pracownikiem?

Witek

Szkoda, że tak się skończyło, duża firma i prace straci sporo osób.

Czesław
@Witek

Mógłbyś napisać coś więcej o tym, w jakiej sytuacji znalazła się obecnie GRUPA ROSA? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, co z pracownikami, którzy do tej pory byli w tej firmie zatrudnieni. Mam nadzieję, że napiszesz coś więcej, ponieważ cząstkowe informacje w tym wątku wyglądają niepokojąco.

Zajmujemy się skutecznie windykacja. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom m. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika l. Windykacje prowadzimy na jego koszt. KONTAKT 517-036-113

wujo

Witam.Czy ktoś ma informację co się obecnie dzieje z ROSĄ.

josef

witam. Rosa mi jest winna 100 tys netto. Jak odzyskac ? Sprawa w sodzie sie toczy . Co jeszcze trzba zrobic by odzyskac swoje pieniadze? Zapraszam do kontaktu. (usunięte przez administratora)

Z tego co wiem to chyba po Rosie, bo kierownicy, dyrektorzy już pooddawali samochody służbowe do firmy leasingowej.

Lopez
@Anonim

Rosa Bud zlozyl wniosek o upadłość w sądzie.

Radomianin

Firma dramat , nie dotrzymuje terminów , używa słabych materiałów budowlanych . Pracownikom płaci „pod stołem „ omijając podatki itd. Ma układy w UM w Radomiu i innych instytucjach .

Szukający

Gdzie teraz prace wykonuje Rosabud sa szukam u nich pracy albo gdzie beda wykonywac w najblizszych miesiacach?

sp

Jestesmy dostawcą materialow budowlanych do Rosy. Ostrzgamy innych dostawcow - warunki płatności tylko przedplata. Firma nie placi w terminie o ile wogole kiedys sie wyplaci. Dziwi mnie tylko jakim cudem taka firma z zadluzeniem dostaje publiczne kontrakty ktore wiadomo ze przeterminuje lub nie wykona. Moje sugestie dla GRUPA ROSA: Nagatywna.

Agnieszka
@sp

Witam, Mam podobną sytuację , jestem dostawcą mebli. Nie zgłosili mnie jako podwykonawcy w realizacji budowy szkoły i(usunięte przez administratora) nie ma ......

Życzliwy qrła123

Nie ryzykować. Poczekasz na pieniądze nie miesiąc i nie dwa. Walą w (usunięte przez administratora) aż w oczy szczypie

podwykonawca

Firma obecnie stara się zakopać straty z podwyżek cen z ostatnich dwóch lat, stąd pewnie przjsciowe problemy. Życzę powodzenia i kolejnych udanych dużych budów.

@podwykonawca

Jak długo współpracujesz już z firmą GRUPA ROSA? Czy w związku z chwilowymi problemami spółki również zatrudnieni pracownicy odczuli obecną sytuację? Były redukcje etatów, bądź jakieś inne decyzje, które dotyczą bezpośrednio pracowników? Będzie to cenna informacja dla osób, które rozważają zatrudnienie w tym miejscu.

Podwykonawca
@Bartosz

Oni raczej nie zwalniają bo z tego co wiem nie lubią tego robić. A czy odczuli to akurat napewno bo atmosfera jest cięższa . Ale większość pracowników stara się pomoc i wspiera firmę od wewnątrz

@Podwykonawca

Myślisz, że firmie GRUPA ROSA uda się naprostować całą opisywaną w tym wątku sytuację i atmosfera w tym miejscu wróci do normy? Zastanawia mnie, czy w związku z całą sytuacją w ogóle będzie organizowane spotkanie wigilijne pracowników, którzy na chwilę obecną tam pracują? Może masz informacje na ten temat? Zachęcam, abyś odpowiedział, co wiesz na ten temat.

Balance

Witam Posiadamy nakaz zapłaty na kwotę ok 100 tys. zł. Spółka nie reguluje swoich zobowiązań i nie chce podjąć rozmów co do spłaty zadłużenia!

Pawlus

Pracuję w rosie 9 lat , mam pewne uwagi ale mam też dużo na plus. Atmosfera pracy zawsze zależy od ludzi, na to nie ma ostatecznie wpływu. Jak się trafi podły człowiek może zepsuć nawet to co dobre, a w tak dużej firmie ciężko żeby się taki nie trafił. Wypłata - wg ustaleń, stawki - wg ustaleń.

@Pawlus

9 lat w jednej firmie to dosyć długi staż pracy. Czy w Twoim przypadku przez te 9 lat pracy w firmie GRUPA ROSA udało Ci się awansować na wyższe stanowisko? Jak pracodawca podchodzi do ewentualnych podwyżek wynagrodzenia? Zachęcam do przedstawienia, jak to wygląda.

Pawlus
@Bartosz

Udało mi się nawet zmienić profil pracy, żeby sprawdzić się w innym zakresie. Zarząd był otwarty do rozmów. O podwyżkę nie było łatwo, ale na ten moment udało mi się wynegocjować to o czym było warto rozmawiać. Miałem możliwość pracy w systemie prowizyjnym, teraz mam stałą pensję.

@Pawlus

Poza stałą pensją możesz liczyć na jakieś dodatki do wynagrodzenia od firmy GRUPA ROSA? Jeżeli takowe występują, to napisz, proszę, czy są one cykliczne, czy może również miesięczne? Przedstaw, jak to wygląda pod względem okresowym.

Bożena

@liberek, dziękuję za odpowiedź. W trakcie Twojej współpracy z firmą P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom słyszałeś może coś o tym, jak wyglądają warunki zatrudnienia osób, które pracują w tej firmie? Może masz jakieś informacje na temat pracy w tej firmie, które będą cenne i pomocne dla użytkowników przeglądających ten wątek?

liberek
@Bożena

co do warunków zatrudnienia nie posiadam żadnych informacji, gdyż byłem tylko usługodawcą kilka dni. mogę tylko poinformować, że interwencja u inwestora odniosła skutek. otrzymałem informację od kierownika budowy, że firma wysłała przelew.

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA ROSA - Radom

• Jak się pracuje w GRUPA ROSA?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA ROSA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA ROSA?

GRUPA ROSA