Opinie o GRUPA ROSA w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GRUPA ROSA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GRUPA ROSA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA ROSA w Radom

Karo

W sumie zatrudniają chyba setki ludzi. Słyszałem ze teraz maja problemy, ale ja tez pracuje w budowlance tylko w innej firmie i tez różowo nie jest. Wogole ten rynek teraz jest ciężki bo ceny materiałów dwa razy droższe

Bożena

@Zbynek, dziękuję za odpowiedź. Mimo wszystko wolałabym, abyśmy dyskutowali na ten temat w wątku opinii o pracy w firmie P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom, ponieważ przekazywane przez Ciebie informacje mogą być pomocne dla osób, które rozważają współpracę bądź pracę w tej firmie.

Bożena

@anonymous, mam nadzieję, że Twoja sprawa zostanie, jak najszybciej rozwiązana. @Zbynek, możesz napisać, jak w Twoim przypadku wyglądają problemy rozliczeniowe z firmą P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom. Za co dokładnie firma zalega Ci z tak dużą płatnością? Podziel się, proszę, jak to wygląda.

Zbynek
@Bożena

Strasza mnie teraz karami nie zglosili mnie jako podwykonawce inwestorowi a my zeszlismy z robot poniewaz (usunięte przez administratora) w terminie lub teraz(usunięte przez administratora) mayetialy wbudowalem na budowie i nie chca zaplacic a ja w hurtowniach jest obciążony windykacja juz nie wiem co zrobic ale to nie jest rozmowa na pisanie tutaj skontaktuj sie ze mna opowiem

Bożena

@Jozek, firma P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom próbowała w jakiś sposób porozumieć się z Tobą, jeżeli chodzi o spłatę zadłużenia? Jak wygląda stanowisko szefostwa firmy w tej sprawie? @Global, informuje Cie, że na forum gowork.pl zabrania się reklamowania swoich usług oraz działalności, która nie ma żadnego związku z firmą P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom. Osoby, które będą potrzebować pomocy na pewno same znajdą odpowiednie firmy, które będą ich reprezentować.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GRUPA ROSA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Bożena

@liberek, próbowałeś dowiedzieć się, dlaczego w dalszym ciągu nie otrzymałeś wynagrodzenia za usługę, którą wykonałeś na rzecz firmy P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom? Jest to Twoja pierwsza usługa wykonywana na rzecz tej firmy? Czy może w przeszłości miałeś już okazję współpracować z tą firmą?

liberek
@Bożena

pani, z księgowości, z którą rozmawiałem nie potrafiła nic konkretnego powiedzieć, gdyż płatności dokonuje szefowa.

Bożena

@Maciek, mam nadzieję, że Twoja sprawa rozwiąże się pozytywnie dla Ciebie i firma P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom ureguluje należności. Może są na forum osoby, które mogą napisać coś jeszcze na temat firmy P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom? Posiadacie jakieś nowe informacje, które mogą przedstawić, jak wygląda obecnie sytuacja tej firmy?

Bożena

@Maciek, rozumiem, że normalnym jest, że kontaktowałeś się z firmą P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom w sprawie zapłaty należnych Ci środków, czy możesz przybliżyć, jak firma tłumaczy brak rozliczenia z Tobą w tym zakresie? Jakie jest stanowisko szefostwa firmy w tej sprawie?

Bożena

@Pracownik, może jesteś w stanie wytłumaczyć, co dzieje się w sytuacji, gdy ceny usług oraz produktów idą w górę, natomiast warunki oraz kwoty do zapłaty za pracę były ustalane w czasie, kiedy ceny były zupełnie inne? @supernova, czy są to duże zadłużenia firmy P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom? Czy może jakieś pojedyncze przypadki? @totu, wiesz może, dlaczego firma P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom miała takie opóźnienia w wypłacie środków dla dostawców?

Bożena

@Supernova, o jakich długach piszesz w swoim komentarzu? Firma P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom posiada jakieś zadłużenie, które wymaga natychmiastowej spłaty? Skąd posiadasz takie informacje, czy są one w jakiś sposób potwierdzone? Sprecyzuj informację, którą zawarłeś w swoim komentarzu.

Bożena

@Jacob, może Ty jesteś w stanie odpowiedzieć na pytania, które zadałam w poprzednim swoim wpisie na temat firmy P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom? Widzę, że poszukujesz poszkodowanych osób, które współpracowały z firmą, dlatego, proszę, abyś w miarę możliwości odniósł się do moich pytań.

Bożena

@ola, na oficjalnej stronie firmy P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom w dalszym ciągu są aktywne i uzupełniane ogłoszenia o pracę dla osób, które rozważają zatrudnienie w tej firmie http://www.rosabud.pl/?d=150 Dlatego tym bardziej jestem zaskoczona faktem, iż firma ma zadłużenie, które na pewno nie wpływa dobrze na przyszłe współprace z kontrahentami. Wiesz może, co jest powodem tak przykrej sytuacji?

Bożena

@ola, rozumiem, że jesteś kontrahentem, który współpracował w ostatnim czasie z firmą P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom? Możesz, przybliżyć tę sytuację, o której wspomniałaś w komentarzu? Przedstaw, proszę, jak szczegółowo wyglądała ta kwestia.

Bożena

@Mar, czy posiadasz jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom? Jeżeli tak to proszę podziel się nimi w tym wątku. Twoja opinia o tym miejscu pracy będzie pomocna dla osób, które zastanawiają się nad złożeniem aplikacji do pracy w tej firmie. Zachęcam do wyrażenia opinii o pracy w firmie P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom.

Wiki

Zupełnie nie dziwię się . Jak firma jest dobra to ludzie chcą procować.

ha ha ha

Kolega mierzy swoją miarą chyba

pawel

Ludzie jak nie mają ambicji to chcieliby wszystko dostawać na tacy. Firma jest niezła, rynek jest trudny, a ludzie są ciężcy, jak widać. Kogoś zatrudniać trzeba, ale też jak widać nie ma z kogo wybierać. Jak już ktoś pracuje i jest niezły to zwalniać nie lubią, wbrew temu co niektórzy tutaj piszą. Że całe rodziny pracują.. no i co.. to jest coś złego? Chyba komuś musiało się spodobać że ściągnął innych.. i co więcej SIE NIE BAŁ!!! :O nie wiem skąd w ludziach tyle jadu i zawiści, i wszechobecna destrukcja, aż żal czytać

Stefan

Zastanawiam sie jaki jest powód tej ciszy na forum?

Obecny pracownik

Niestety niektórzy nie potrafią docenić , że pracują w dobrej firmie!

Kidkid

Czy ktos Moze Mi powiedziec, przy produkcji... na hali produkcyjnej moga pracowac kobiety? Pracowaly tam kiedys jakies?

New

Mieli mniejsze zatrudnienie w zimie teraz szukają robotników i inżynierów. Podobno nabrali kupę nowych tanich budów. w urzędzie jest oferta za (usunięte przez administratora)brutto dla inżyniera a kiedyś to nawet z dofinansowaniem od urzędu nie mogli nikogo znaleźć na stałe. kumpel opowiadał że jak poszedł do nich do roboty to nikt do niego się nie odzywał że taka konkurencja zawiść. (usunięte przez administratora) Sponsorują drużynę koszykarzy.

Gojko Mitić
@New

Świetnie napisane-sentencja.

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA ROSA - Radom

• Jak się pracuje w GRUPA ROSA?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA ROSA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA ROSA?

GRUPA ROSA