Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

prg

normalnie prg pracuje to znaczy fedruje sa przyjecia do pracy

elektryk

Od rana normalnie fedruja na każdym przodku

Prg

PRZEPRASZAM CZY KTOŚ ZJEZDŻA NA WESOŁEJ JEszcze ?

gornik

taa bylem dzis w biurze i cisza

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
alojz

wie ktos cos o jakiejs kasie ? ponoc dzisiaj do reki jakas kase

STASZIC

panowie co z tym bumechem na staszicu????? podobno kopalnia (khw) wydala pismo do bumechu o natychmiastowym zaprzestaniu wykonywania robot no to wam powiem ze nie ciekawie (usunięte przez administratora) br /> panowie jak życ?? chyba trzeba wypierdalac za granice

wesoła

podobno bumech wyrzucili ze Staszica. Narobili sie ze ho

Janusz

A prasuje trawnik czajnikiem.

były górnik

nikt nie chce pracować? potraficie tylko narzekać!!! oferuję pracę (budowlanka) i nikt się nie garnie do roboty?? nie dziwie się że prg padło mając takich pracowników.

zainteresowany
@były górnik

jak coś piszesz to konkretnie..dawaj namiary ;tel, gdzie ta praca?czy płaci tak jak wojtyn i kto ty jesteś ,czy to na czarno i co w zimie?? czy to kwota netto?-nawijaj !!

były górnik

szukam chętnych do pracy. praca stała 2000/mies.

Firma Bumech zatrudni osoby z lekkim lub znacznym stopniem niepelnosprawnosci mile widziane brak ambicji oraz duza doza naiwnosci.Oferujemy stabline 2 miesieczne zatrudnienie, liczne zaliczki na poczet wyplat oraz opieke prawnicza na kolejne 15 lat. Najchetniej przyjmiemy osoby w wieku 20-30 lat do ciezkich prac fizycznych oraz osoby w wieku 60+ do lekkich prac oraz dozoru.

ZAPRASZAMY

Przyjęcia do -PRG !!!! Przyjmniemy wszystkich emerytów do pracy-bez ograniczeń.Otrzymają 5000 zł.pożyczki bezwrotnej po tygodniu przepracowanym w naszej firmie.Podpisując umowe pracy oraz weksel na 50000 zł.- daje gwarancje obustronnej wieloletniej współpracy.ZAPRASZAMY.

żoma górnika2

Pracodawca wydaje świadectwo bezpośrednio pracownikowi lub osobie upoważnionej pisemnie przez pracownika. Wydanie powinno nastąpić w dniu, w którym następuje rozwiązanie lub wygaśnięcie stosunku pracy. Jeżeli jednak jest to niemożliwe pracodawca nie później niż w ciągu 7 dni od dnia ustania stosunku pracy – przesyła świadectwo za pośrednictwem poczty pracownikowi lub osobie pisemnie przez niego upoważnionej. Zgodnie z art.282&1 pkt 3 k.p. kto wbrew obowiązkowi nie wydaje pracownikowi świadectwa pracy podlega karze grzywny od 1000 zł do 30.000 zł, natomiast wadliwe wydanie świadectwa nie podlega tej karze grzywny. NIE TRMINOWE WYDANIE ŚWIADECTWA PRACY : Stosownie do treści art.99&1 k.p. pracownikowi przysługuje roszczenie o naprawienie szkody wyrządzonej przez pracodawcę powstałej na wskutek nie wydania w terminie lub niewłaściwego świadectwa. Z roszczeniem występuje do sadu pracy /faktyczna szkoda majątkowa/np. z tego powodu nie mógł podjąć nowego zatrudnienia, brak możliwości zarejestrowania się w charakterze bezrobotnego. SPROSTOWANIE Świadectwa Pracy DOPILNUJCIE SOBIE ŚWIADECTWA PRACY !!!!!!! WAŻNE ZWROCIE UWAGĘ Z JAKIEGO ART,NASTĄPIŁO ROZWIĄZANIE UMOWY O PRACĘ !!!!!!!!!!!! SPROSTOWANIE Świadectwa Pracy - w ciągu 7 dni od dnia wydania świadectwa pracy pracownik może wystąpić z wnioskiem do pracodawcy o sprostowanie treści tego dokumentu. Uwzględnienie tego wniosku rodzi obowiązek wydania pracownikowi nowego świadectwa w ciągu 7 dni od otrzymania pisemnego wniosku w tej sprawie. Negatywne rozpatrzenie pozwala pracownikowi odwołanie się do Sądu Pracy także w ciągu 7 dniu od dnia odmowy.

żoma górnika2

Staram się pomóc ludziom bezinteresownie,ponieważ niewiedza człowiekowi szkodzi a inni na tym budują swój kapitał.Każdy zrobi co uważa odpowiada sam za siebie.Proszę zachować pewien poziom konwersacji. Pozdrawiam uczciwych i oszukanych bezlitośnie ludzi,Moja rodzina też do nich należy.

sosnowiecki niewolnik
@żoma górnika2

DZIEKUJE ZA POMOC I DOBRE SŁOWA !!!

fight

podajcie nazwiska tych ktorzy zjezdzaja:D

aaa

I o byciu anonimowym powiedział Roman X ktorego kazdy pewnie zna.

Przydupas

Nie musi byc Ci mnie zal mam sie bardzo dobrze:) Po prostu wydaje wam sie ze przechodzac do bumechu zlapaliscie Boga za nogi a czas to zweryfikuje wiec nie widze powodu zeby krytykowac osoby ktore pozostaly w prg.

goła prawda
@Przydupas

Panie (usunięte przez administratora)!!!!!!! Nie chodzi o boskie nogi tylko o swoją godność,Za dużo wycierpiała moja rodzina ażebym dalej ją narażał na dalsze cierpienie .Mam swoją godność i zobowiązania w stosunku do moich bliskich.Nie będę się prosił o swoje i brnął drogą do nikąd .

jjj
@goła prawda

Mądrze to powiedziałeś.

roman

co wiedzal to powiedzal sami filozofie pisac to wy umiecie a (usunięte przez administratora) wiecie ze cos w trawie piszczy i sie przedstawcie

Przydups

Kolego goły zaczekajmy do 10, nie dziel skory na niedzwiedziu:) Owszem dostaniecie obsluge prawnicza ale od sedziny Anny Mari Wesolowskiej:)

goła prawda
@Przydups

żal mi Ciebie i Twojej rodziny.ale to już nie moja sprawa.Miałeś,,,,,,,,,czapkę z piór ostał Ci się jeno sznur!!!!!!!!!!!

Moj blad a mowili zgodz sie na helikopter z bumechu a ja twardo przy Pt-20. Teraz zaluje:)

Przydupas

A czym jest miesiądz jakąś odmianą mosiądzu?:)

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik