Opinie o Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. Z Siedzibą W Słupsku w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. Z Siedzibą W Słupsku. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. Z Siedzibą W Słupsku o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. Z Siedzibą W Słupsku w Słupsk

Gość- dawny kierowca

Panie Siewierski!!! przestań się pan teraz użalać nad samym sobą tylko weź zakaś rekawy i do ROBOTY!!!(za kółko! na tych trupach) scaniach,mówiłem tam kiedyś przed odejściem z tej chorej spółki miejskiej że przyjdzie taki czas że tam nikt nie bedzie chciał pracować,bo ten człowiek jest niezrównoważony nie szanuje pracowników !!! minęło tyle lat i z tego co czytam nic na dobre się tam nie zmieniło .Nie zatrudniajcie się w tej spółce stanowczo odradzam tam pracy bo zostaniecie niewolnikami tej tragicznej spółki! .Pan Siewierski jak obcinał premie tak robi to dalej, może coś jeszcze. Ten człowiek powinien wylecieć z tego stanowiska z wielkim Hukiem!!!wraz ze swoim kumplem Hubertem Tosikiem.tam atmosfera miedzy kierownikiem przewozów a kierowcami jest zła.Myslę że to na tyle.

rat

przepracowalem tam 37 lat praca ciezka psychcznie mozna dostac kota patrzac na ludzi w autobusie i ciagle problemy z nimi i brak poszanowania od kierownictwa, Mercedesa nie kupilem domu nie wybudowalem po tylu latach tam przepracowanych, zmarnowany czas w MZK Slupsk ,robcie wszystko zeby tam nie pracowac a ludzie niech chodza pieszo beda zdrowsi.straszono mnie przez 37 lat ze jutro tam nie pracujesz a ja pracowalem do emerytury a najlepsze bylo podziekowanie po tylu latach pracy ani dziekuje a ani pocaluj mnie w d--e.

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Witam, chciałabym uzyskać rzetelne informacje o zarobkach w firmie dla kierowcy z doświadczeniem. Jak to się przedstawia "na rękę"?

Antosia Nowy wpis

Hej, właśnie zauważyłam w ofercie dla mechanika, że godzina zakończenia pracy przypada na 02:00. Co takiego mój chłopak musiałby do tej pory robić jeszcze w warsztacie? Od 22:00 jak te godziny są liczone wtedy?

Cześć, na podstawie oferty dla kierowcy autobusu zastanawiam się na czym konkretnie może polegać ta wspomniana współpraca z pracownikami kontroli technicznej w czasie przeglądów. Z technicznego punktu. Piszą też o zgłaszaniu usterek, więc kierowca kompletnie niczego nie będzie musiał nigdy naprawiać?

Obowiązkiem kierowcy jest sprawdzić stan płynów, świateł i generalnie czy nadaje się do jazdy. Od tego jest warsztat aby kierowca zgłaszał ewentualne usterki i oni to naprawiają.

Dużo może być tu przy autobusach do ogarniania? Wystawili ofertę dla mechanika, w sumie to mam doświadczenie i tak myślę czy by nie spróbować się zgłosić. Chce jednak by kasa mi się zgadzała, jest napisane ze od 5 200 zł płacą, przy tym ile może być tak maksymalnie już?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. Z Siedzibą W Słupsku? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku ELEKTROMECHANIK? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Zuzanna

15 odjechała mi sprzed nosa kiedy pan kierowca widział że podbiegam do drzwi i zamknął mi drzwi dosłownie kiedy miałam metr do wejścia do autobusu

Tak dla pełnej jasności są tu umowy na stale? Zastanowił mnie po prostu ten komentarz gdzie ktoś kto przepracował ponad 30 lat mógł się martwic, że zostanie zwolniony. Jaki okres wypowiedzenia przypada przy takim stażu pracy? i czy można kogoś oddelegować bez powodu?

rat

Są tu aktualni kierowcy? widzę opinie od „dość dawnego”, interesuje mnie aktualna praca, czy warunki się zmieniają? Zwłaszcza od nowego roku cos tu może nowego wjeżdża? :D padały wzmianki o obcinanej premii, chce się upewnić czy teraz finansowo jest już wszystko jak najbardziej ok? ile można z samej premii teraz zyskać?

Qba

Jak pamiętam za moich czasów (2015) musiałeś znać wszystkie trasy i obsługiwać 2 pętle. Odpadniesz za kilka małych spóźnień za dużo. Potem ciężko się zatrudnić z powrotem. Powiedziałbym teraz, bezskutecznie. Jak dyrekcja z kierownictwem wolą nowego kierowcę zamiast już ułożonego, to ich sprawa. Pozdrawiam. Nie wiem, nie było tak źle. Ale kierowców zawsze brakowało, bo dzwonili, gdy miałeś 2 dni wolne podrząd, czy nie pójdziesz do pracy. Nic na siłę. Pozdrawiam i innym kierowcom starym czy nowym powodzenia życzę! Przeczytałem tu, że wystarczy teraz znać kilka tras. To duży plus. No i Scanie, przecież dołożyli kilka lat temu sporo nówek. Ale nie będę wychwalał, bo mnie nie chcą.

Gość- dawny kierowca

Agnieszka

Kierowcy piszą, że pieniądze małe, ale jak czytam ofertę pracy na stronie MZK, to są socjale, gruszowe, zapomogi, pożyczki, prowizja za sprzedaż biletów. Ktoś się odniesie, i napisze, czy to wszystko jest? I mam pytanie jeszcze, jak się różnią zarobki kierowcy, któremu firma dopiero pomoże zrobić kat. D, badania i pierwszy egzamin od takiego, który już ma to wszystko gotowe?

Dafun

Powiem tak . Firma jak firma . Tylko ten kierownik Paweł Siewierski to jest dramat zabiera premii za wszystko . Wystarczyło się spóźnić o 7 minut i premii zabrał a nie ważne że byłeś chory i że przyszedłeś do pracy to i tak zabrał . Skargi jak ludzi piszą na kierowcą MZK to on zamiast tego żeby być po strony kierowcy to on gotowy utopić kierowcy tylko żeby zbierać kompromat i tylko dowalić . Mam nadzieję że przyjdę taki czas i on sam bendze zasuwał bo nikt nie bendze chciał mieć do czynienia z takim (usunięte przez administratora).

Gaweł Niewierski

Praca w tej firmie to porażka. Pieniądze niewielkie. Niedługo najniższa krajowa ją dogoni. Żadnej dobrej atmosfery. Wręcz przeciwnie - chamstwo i brak kompetencji ze strony prezes tego (usunięte przez administratora) a także kierownika działu przewozów i kobiety, która jest jego zastępcą.

Natalia
@Gaweł Niewierski

Mówisz że najniższa krajowa zaraz dogoni pensje tak? Czyli jaka jest różnica? 300-400zl czy mniej?

Siwy

Praca jak praca marne zarobki robisz wszystko co możesz a i tak traktują cię jak śmiecia pani prezes uważa że jesteśmy złodziejami bo chcemy więcej pieniędzy i ten jej (usunięte przez administratora) kierownik który w tej firmie nie ma swojego zdania i jest przeciwko pracownikom

Paulina
@Siwy

To jakie zarobki uważasz za marne? Podasz jakieś widełki chociaż? Mówicie ile mniej więcej podwyżki chcecie? Może negocjujecie za duże kwoty?

Man
@Siwy

To kim ta prezes jest siedzi na miejskim garnuszku i

@Man

Fakt. Jeden z byłych kierowców napisał, że sprawa warunków pracy była poruszana w gazecie. Czyli grubsza sprawa, ale co z niej ostatecznie wyszło, zwłaszcza dla pracujących? Powszechnie wiadomo, że od mieszania łyżeczką herbata nie robi się słodsza. Dołożyli pieniędzy ludziom, ile się teraz zarabia i czy ta prezes zmieniła oblicze?

Firma Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. Z Siedzibą W Słupsku poszukiwała pracowników na stanowisko Kierowca. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

dawny kierowca MZK

ależ to wspaniała firma hehe... wyzyskująca kierowców na każdym kroku.jako młody pracownik -kierowca miałem okazje tam pracować, kierownik działu przewozów-Pan Paweł Siewierski dał poznać się ze złej strony,niemiły i niesympatyczny gość,ucinający premie 10%,lub część,za błache sprawy,jeździsz jedna linią ,lub dają ci tzw.łamanki czyli dwie albo trzy linie może teraz z cztery,kierowca musi tam stawać ze wszystkim na głowie,kalendarz musisz mieć w głowie kiedy masz zrobić obsługę techniczną autobusu-zależna od numeru bocznego autobusu,wielka odpowiedzialność niskie place wszystko na twojej głowie,zapcha ci sie kasownik odrecaj szybko i odpychaj z urwanego zle biletu,socjal- marny nawet nie zdążysz normalnie zjeść ani skorzystać z WC,jak masz opóznienie zaraz znow musisz jechać,UKŁADY Pan Paweł Siewierski-A ZIM - Hubert Tosik młody chłopak wielce specjalista od ukladania tras linii autobusowych i rozkładow jazdy-Dramat jednym słowem jeździsz jeden za drugim.Szczerze mowiąc nie polecam pracy szczegolnie młodym kierowcom bo was dobrze wykorzystają,MOJE UWAGI ODNOŚNIE PRACY JAKO KIEROWCA SIĘ SPRAWDZIŁY I MIAŁEM RACJĘ ZEwcześniej czy później tak się stanie ze nikt tam nie bedzie chciał pracować,wiecej na ten temat zapraszam do artykułu Głosu pomorza tam bedzie wspaniale opisane wszystko.ATMOSFERA w tym zakladzie jest zła na linii Kierownik kierowców-Kierowca.mysle że to na tyle.

Katarzyna

A co tu taka cisza?:) Może warto by było poruszyć kilka spraw organizacyjnych związanych z pracą w tej firmie? Zastanawiam się na jakie wynagrodzenie początkowe można u nich liczyć i czy od razu oferują umowę o pracę. Wie, ktoś coś na ten temat? Jeśli tak, to z góry dziękuje za informacje

admin

Masz doświadczenie w pracy w firmie Miejski Zakład Komunikacji spółka z o.o.? Wiesz coś o zarobkach i atmosferze pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. Z Siedzibą W Słupsku - Słupsk

• Jak się pracuje w Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. Z Siedzibą W Słupsku?

Zobacz opinie na temat firmy Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. Z Siedzibą W Słupsku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. Z Siedzibą W Słupsku?

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. Z Siedzibą W Słupsku
  • Bitwy Warszawskiej 1