Meble Wajnert

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Meble Wajnert

Grażyna

Szukam pracy jako szwaczka, jestem pilna, komunikatywna,szczera, nie palę papierosów,nie lubię obijania się, lubię pracować, mocno się angażuje w pracy, jestem koleżeńska, szybko się uczę nowych wzorów,o pieniądze nie pytam , pieniądze nie są najważniejsze,praca jest dla mnie ważna a nie pieniądze.

Janusz

Mam pytanie czy są wolne miejsca na załadunku ,szukam pracy mam dużo siły i dużo czasu mogę pracować po 12 godzin dziennie . Nie palę nie piję lubię ciężko pracować bez żadnych przerw śniadaniowych.Przez pierwsze trzy miesiące mogę pracować za darmo.Ubranie robocze mam swoje .

Kazmir

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w wielu firmach szefostwo docenia ciężką pracę swojej kadry upominkami w postaci paczek , bonów czy też gotówką. Firma Wajnert natomiast rozdaje figę z makiem.

Bistek
@Kazmir

Myśmy dostali bon pieniężny , może zapomniałeś odebrać zgłoś się do kadr

Łukasz

Kupiłem stół w salonie wajnert w ostrowie wielkopolskim. Przy rozpakowaniu w domu okazało sie ze blat jest uszkodzony , ( karton nie jest uszkodzony ) złożyłem reklamacje której nie uznano !!! nie polecam !!!

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. E-Commerce w firmie Meble Wajnert ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Joanna

Mam łóżko tapicerowane z tej firmy skay się łuszczy nie polecam tego produktu.Muszę wymienić mebel pieniądze wyrzucone w błoto.

Zofia
@Joanna

Jeśli coś jest nie tak z jakością mebla, to firma powinna raczej przyjąć reklamację i oddać pieniądze. A co myślisz o obsłudze klienta w Meble Wajnert?

Grażyna
@Joanna

Nie wiadomo z jakiego powodu się łuszczy może używałaś niewłaściwych środków .Czy zgłaszałaś problem do firmy bo nic nie wspominasz , tylko krytykujesz.

Aaaa

Ta firma to prawdziwy tytanic. Dopiero jak ktoś spróbuje pracy gdzie indziej zobaczy jak można chodzić do pracy z radością i dobrym nastawieniem. A prezesi uważają się za bogów i wszystko im wolno.

Zofia
@Aaaa

A podasz jakieś widełki oferowanych przez nich wynagrodzeń dla sprzedawców? Pewnie są też jakieś premie od sprzedaży? Wyjaśnisz mi, jak one są rozliczane w Wajnert?

heh

zgadzam się z tobą w 100%

Agata

Wypowiadając się na forum publicznym należy zachować kulturę wypowiedzi - obrażanie innych osób jest zabronione. Czy według Ciebie największym minusem w pracy jest obecność obcokrajowców? Co z innymi aspektami pracy? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia?

zainteresowany

na jakie warunki może liczyć u nich stolarz? wiecie coś może?

Oleśnica

Witam. Pracownicy mają pecha a my z Oleśnicy się cieszymy.:) musimy postawić firmie wielka flachę za zatrudnienie Pana k.m.. Dziękujemy ;)

Dyrektor dyrektorów
@Oleśnica

Ha,ha .... oddamy go Wam szybciej niż myślicie. Także tą flaszkę sobie zostawcie, żeby mieć czym smutek zapić. Pozdrawiamy.

X x

Z biura pracownicy uciekają bo już chyba widzą co się dzieje. . Na produkcji też coraz mniej dobrych pracowników z długim stażem. Firma to tonący tytanic idzie na dno

Taka prawda

Koordynator i brygadzisci rzucili wypowiedzenia więc w tej firmie na nic dobrego się na zapowiada , idę o zakład z każdym że żaden nowy pracownik na zbijanie szkieletów nie przyjdzie robić na akord ( nie mówię o nepalczykach czy Ukraińcach którzy robią na h lub szykują elementy pod zbijanie ) bo poprostu żeby zarobić choćby 15 zł teraz to trzeba się nieźle napocić i mieć jeszcze dobry mebel akurat, dlaczego od 2 lat nie ma żadnego nowego pracownika w akordzie który robi dłużej niż 3 msc ( bo po tym okresie nawet jak nie wyrabiasz wyganiają cię automatycznie na akord ) !? Ten idiota od czasów niech sam się weźmie za zbijanie bo on czasy ustala chyba dla robotów

Roman

Na nic dobrego się w firmie nie zapowiada. Koordynatorzy i brygadzisci uciekają grupami. Nowy dyrektor was wykończy ;)

Iwo

Dobry pracodawca, wystarczy dobrze robić swoją robotę.

Bbbb

Czy w tej firmie nikt nie przestrzega przepisow? Oni nie wiedzą że nie można przetrzymywać pracowników? Każdy ma podpisaną umowę na jeden etat a nie więcej. Za każdą kolejną rozpoczęta godzinę trzeba płacić lub ją oddać. Skąd oni są?

Bibi

Witam, zauważyłem że na stronie internetowej Wajnert w zakładce praca jest oferta pracy na stanowisko Kierownika ds Jakości. Mam doświadczenie na analogicznym stanowisku w podobnej firmie i zastanawiam się czy aplikować. Czy ktoś z pracowników tej firmy mógłby mi doradzić czy warto??? Będę bardzo wdzięczny za każdą opinię i wypowiedz.

Kiki

Nie warto ;)

@Kiki

A możesz coś więcej powiedzieć? Będę bardzo wdzięczny ????

Kiero
@Bibi

Ostatnia kierowniczka jakości ledwo rok wytrzymała - jej poprzednicy podobnie. Chyba już nie trzeba więcej pisać...

@Kiero

To aż tak źle tam jest ?

Kiero
@Bibi

Jak nie masz pracy to próbuj, ale jak masz prace to nie ryzykuj, bo za jakiś czas możesz zostać z ręką w nocniku i do tego wykończony psychicznie... Pozdrawiam.

NIU
@Bibi

ZWALNIA SIE TEZ STANOWIKO KIEROWNKA TECHNOLOGII .PEWNIE TARGI BYŁY TAK UDANE ,ŻE AŻ NIE JEST JUŻ POTRZEBNY .(usunięte przez administratora)

Team
@Bibi

oczywiscie ze tak, próbuj w tej firmie pracuje ponad 500 osób które są zadowolone bardziej lub mniej , ale raczej bardziej bo w innym przypadku przy tylu ofertach pracy poszliby do innego pracodawcy . A ci co tak krytykują niech się wynoszą , a nie obgadują , niech siebie ocenią i walna się w klatę.

????

Warto, aplikuj ????

Rumun
@NIU

Targi bryły bardzo udane. Nieprawda, że Kierownik technologii się zwalnia. Teraz dział technologiczny mocno pracuje nad wdrożeniem nowości po targach.

@NIU

(usunięte przez administratora) moneta jest lepsza czasami od ruch... ania.

@Bibi

Pracowałem na tym stanowisku... odpuść sobie...

W

Szukają złodziei tylko w pracownikach a najwięcej ich jest z tych na W.

firma w polu

Witam, Dostałem propozycje pracy na stanowisku technologa / konstruktora - proszę o opinię ??

Tech-Kon
@firma w polu

Szukają technologów, bo większość tych, którzy tam pracowali uciekła... z powodu... lepiej nie mówić... Tobie też radzę wiać... albo jak chcesz to próbuj - sam zobaczysz.

@firma w polu

Nasi technolodzy to tylko "kopiuj" "wklej" bo porządnego rysunku to nie umią narysować, a co dopiero coś zaprojektować !

Wiesiulubissac

Co znaczy słowo "umią"?

Mietek
@Obserwator

Zapraszamy, przyjdź pokaż co potrafisz...

Miszczu
@Obserwator

No nie umiu i najlepi, żeby robili take rysunki co same na mnie robote zrobiu.

@Mietek

Niestety nie da rady, bo przecież sam dobrze wiesz, że kryterium do obsady stanowiska wcale nie są umiejętności i wiedza, lecz coś zupełnie innego!

@Wiesiulubissac

Przepraszam za literówkę, każdemu może się zdarzyć. A mniej inteligentnym wyjaśniam, miało być: umieją. Pozdrawiam spostrzegawczych.

Obserwatorlubissacpaue
@Obserwator

Bardzo słabe tłumaczenie, na pewno nie popełniłeś literówki, bo bądź co bądź, w żaden sposób w slowach "umią" i umieją, nie można popełnić błędu zwanego literówka. Jako osoba inteligentna, powinieneś potrafić się przyznać to zastosowania niewłaściwej formy.

str.

Skorzystanie z waszej usługi do różnych, geometri. Więcej klijentow pewnie musiało się rozmyślić z czasem na który mieli mieć zmówienie

Obserwator

Firma Wajnert jest jak Tytanic, powoli idzie na dno.(usunięte przez administratora)

Stary pracownik

Coraz więcej pracowników z długim stażem się zwalnia bo obiecują podwyżki od dawna a okazało się że podnieśli stawki akordowe przy czym normy obcięli jeszcze bardziej i śmiech na sali żeby przy akordzie na zbijaniu ludzie nie mogli nawet 15zł zarobić , zaklad który woli zatrudnić Ukraińców niz dbać o własnych ludzi którzy są dwa razy wydajniejsi , niedługo nie będzie miał kto pracować bo gnębią pracownika jak mogą i co chwila nowe zwolnienia a nikt nowy nie jest tak głupi żeby podjąć taką pracę a jak już jest to po kilku dniach odchodzi sam bo nie dość że mebli tyle że zanim ogarnie to minie rok a jak widzi ile zrobił i ile zarobił to ma dość tej firmy

Obecny pracownik
@Stary pracownik

Zarobić można dużo więcej i obniżanie norm nie ma znaczenia bo były mocno zawyżone, a co istotne firma podniosła stawkę za akord, żeby nikt nie był stratny dodatkowo bo doszły jeszcze motywatory i godzinówka rośnie. Proponuję żebyś sobie to jeszcze raz policzył. Kto chce to może zarobić 20 i 25 zł na rękę.

Jola 44
@Obecny pracownik

Chyba takie stawki to na tapicerni. A motywatory to pieniądze zabrane ludziom które teraz są "ruchome " tzn. pracownik może je dostać w nie musi. Poza tym ludzie pokłuceni bo dyrektor jednemu działowi obieca to a drugiemu tamto. Czyli są równi i równiejsi. O Ukraincach to wogóle szkoda gadać. W jednym zdaniu. Mega ściema. A pracodawca zadowolony bo po 12 godzin pracują z czego 1/4to spanie na piankach. Aha no i jeszcze przymuszanie do nadgodzin jakimiś kodeksami. Jak ludzie potrzebni to złote góry obiecują a potem to nie było sprawy. To chyba pomału koniec zakładu. Szkoda bo jeszcze niedawno było naprawdę spoko.

Śmiech na sali
@Obecny pracownik

Ładna propagande siejesz , normy były za wysokie proszę cię nie oszukuj ludzi , widocznie pisze to ktoś z biura bo widać ma zero pojęcia co się dzieje na hali , a z tym 20-25 to już wgl odleciałes , chyba że rzeczywiście chodziło ci o tapicernie

Zzz
@Obecny pracownik

Chłopie zejdź na ziemię , ile ci płacą za te bzdury ?! Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle ?! Codziennie niemal ktoś się zwalnia , ludzie mają dość wyzysku , sezon urlopowy był to ludziom za urlopy poobcinali przy wypłacie , 20-25 to chyba tobie płacą za pisanie tych kłamstw

@Obecny pracownik

Firma podniosła stawkę za akord? Na jakim dziale ? Pracuję w tej firmie i nic mi tym nie wiadomo. Motywatory? to chyba nie na wszystkich działach, widocznie są lepsi i gorsi.

Julita

Dobrze byłoby, jakby ktoś w końcu postanowił Ci odpowiedzieć. Zwłaszcza, że od Twojej aktywności na forum upłynęły już prawie dwa miesiące. Skoro pracujesz w firmie Meble Wajnert, to byłoby fajnie, jakbyś wyraził swoją opinię o tym pracodawcy. Pracujecie tam w oparciu o umowę o pracę, czy umowę zlecenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Wajnert - Międzybórz

• Jak się pracuje w Meble Wajnert?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Wajnert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Wajnert?

Meble Wajnert