Meble Wajnert

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Meble Wajnert

Spokojny

A niektórzy kierowcy z Granowca to parkują w poprzek na przejeździe bo jak przyjeżdżają na 2 zmiane to im się daleko nie chce chodzić a nie pomyślą że innym utrudniają wyjazd.

SktotojeS

Wraz z pierwszym śniegiem nastroje dobre, do pracy...

SSSS

Spadł pierwszy śnieg :) !

miki

Masz pełne poparcie 95% załogi Inspektor.Pozdrawiam!

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. E-Commerce w firmie Meble Wajnert ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Szczery Jerry

Więc tak. Ogólnie cały problem polega na tym, że próbują na siłę zmieniać coś co jest dobre i w miarę zorganizowane. Nie spytają o opinię pracowników, tylko sami z góry zakładają co będzie lepsze. Kontakt między szefostwem a zwykłym pracownikiem produkcji sprowadza się tylko do dzień dobry i tyle. Robią zebrania codziennie i niewiele z tego wynika. Każdy z pracowników stara się jak tylko może żeby pchać produkcję, ale uwierzcie, że jak jest szkielet a nie ma pianki to wyklejacz cudów nie zrobi i będzie mebel stał na hali. Jeżeli wyklejacz nie wyklei to tapicer nie ma co obijac i tak dalej. W konsekwencji tego nikt nie zarobi bo każdy ma w akordzie. Nie chcę tutaj cisnąć po żadnej osobie, bo nie o to chodzi i nic to nie wniesie. Moja rada. Niech pytają o opinię pracowników i niech polepszy się relacja między zarządem a pracownikami produkcji

....
@Szczery Jerry

mała poprawka. nie każdy ma akord z łańcucha który wymieniłeś :)

Pracownik produkcji

Do zarządu firmy, odnośnie PARKINGU ! przy zakładzie nr 3. Czym różni się auto lub buty pracownika administracji ( biuro) od pracownika produkcji? Najpierw zabraliście cześć parkingu dla biura , teraz jeszcze więcej. Może ktoś uważa, że pracownik fizyczny, to człowiek " gorszego sortu " ? Nie obrażając nikogo, ale posiadam droższe auto , niż niejeden tam stojący - parkujący " wóz ". Zaznaczę, że nie dorobiłem się tego w tej firmie, tylko swoją ciężką pracą, bo tu mają człowieka - pracownika za byle co. Parking powinien być użytkowany przez wszystkich jednakowo, a nie jak jest teraz. Jeśli jedni mogą parkować tuż przy stacji PKP i mieć brudne buty od błota jesienią czy wiosną, to dlaczego nie inni. Proszę zrobić parking z prawdziwego zdarzenia, tak jak to przystało na porządną i renomowaną firmę, która zdobywa nagrody i wyróżnienia na różnych poziomach.

sztr

witam, w internecie jest ogłoszenie o tym że Wajnert poszukuje kierownika produkcji mebli skrzyniowych i stelaży. Poradzcie czy warto startować. Jakdużo ludzi pracuje na tej produkcji ?

A
@sztr

Kierownicy mają fajnie, warto!

aaa

Dlaczego? odpowiedzi może być wiele. Może na wdrożenie nowych koncepcji potrzeba czasu. (szczególnie jeśli są wprowadzane na szczeblu strategiczny firmy). Pamiętajmy tylko, że zbliża się najbardziej pracowity okres...

ChapStick
@aaa

A odkąd to totalny chaos można nazwać nową koncepcją zarządzania? Wszystko czego dotknęła ręka "dobrej nowej kadry" zamienia się w klęskę. Brak pomysłów, mierność raczej nie pomaga w rozwiązywaniu problemów. A odwracanie się od trudnych tematów jest drogą donikąd

aaa
@ChapStick

nie mam zamiaru bronić działań dr. bo za mało wiem podejrzewam, że podobnie jak Pan. Za to wiem ze oceniać jest łatwo. Jak dla mnie problemy z brakiem pracowników i lenistwem niektórych obecnych to nie brak pomysłów i mierność. Uprzedzając pytania i domysły. pracuje na produkcji

rzeczowy
@aaa

Nie mówmy o lenistwie pracowników bo praca na produkcji jest w 95% akordowa.Problem polega na tym,iż większość zatrudnianych pracowników(przeważnie administracja)nie wnosi nic nowego bo ma za zadanie patrzeć na ręce doświadczonych i naprawdę uczciwych ludzi.Prawie na każdym dziale zatrudniono ,,fachowców'' bez doświadczenia branżowego,którzy tak naprawdę nie wiadomo jaki mają zakres obowiązków.Tworzenie sztucznych etatów to nonsens.To nie usprawni produkcji!Oni(ci nowi)zarabiają kasę o jakiej robol po 20-stu latach pracy może tylko pomarzyć!!!Kiedy nastąpi pobudka zarządu???

Julita

@Bobi nie rozumiem dlaczego moje pytanie miałoby być żenada? Pytam o rzeczy, które dzieją sie w Meble Wajnert, a o których wczesniej nikt nie pisał. Jesli uważasz inaczej wystarczy dać znać i opisać swoje zdanie.

k
@Julita

Ja jestem nie z Polski i jest ok.

Julita

@Justta, czyli na wyższych szczeblach, jest możliwość rozwoju, tak wynika z tego co piszesz. Dobrze byłoby gdyby na produkcji również były zadowolone osoby, @Druch Boruch, może napiszesz w takim razie co jest do zmiany w Meble Wajnert? Na pewno wchodzą tutaj ludzie z kierownictwa, więc może warto dać im znać.

Bobi

Żenada ...

Jarek

Bardzo chciałbym się tam dostać, mają super zaprojektowane produkty, czekam na otwarte rekrutacje. Kupuję też u nich od lat meble i nie narzekam wcale, chętnie popracuję w renomowanej PL firmie. Trzymajcie kciuki. A może wie ktoś o otwartych rekrutacjach do biura? dla grafików? projektantów? piszcie.

Asiek
@Jarek

Sprawdzaj na stronie www, na portalach z pracą. Firma się rozwija więc na pewno będzie szansa zarekrutować. Fajnie spełniać marzenia, jak Ci się marzy praca w Wajnert to trzymamy wszyscy kciuki :D żeby się spełniło!

Basiex
@Jarek

Jarek, trzymamy kciuki! Życzymy Ci, żebyś dostał wymarzoną pracę w Wajnert :)

ArkadiuszPe
@Basiex

Powodzenia :) może już niedługo będziesz projektować moje ulubione meble hihi

King_Wo_Man
@Jarek

Jarek a ja ejstem w trakcie rekrutacjii wiec trzymaj za mnie kciuki bo bardzo mi zalezy, zeby dolaczyc do druzyny wajnerta. bylam na drugim etapie rekrutacji i jak poznaje ich atmosfere pracy w biurze to sie nie moge doczekac jak zadzwonia, mam nadzieje ze z dobrymi wiadomosciami, ze mam prace.

Pawełek
@King_Wo_Man

powodzenia! dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają, ale prawda jest taka, że w Wajnert lepiej się zarabia niż u konkurencji, więc tym bardziej powodzenia w rekrutacji! XD

Julita

@Kama o jakich nowych i ciekawych projektach mówisz? Możesz opowiedzieć o nich coś więcej? Udział w takich interesujących przedsięwzięciach to duża zachęta dla wielu osób zainteresowanych pracą w Meble Wajnert.

Kama

Gorąco polecam tą firmę. Pracowałam w kilku prywatnych, prężnie rozwijających się firmach, ale tylko ta zasługuje na medal. Rodzinna spółka, cenią sobie wartości, budują długoletnie relacje z pracownikami. Mądrze się rozwijają, nie na hurra, tylko szukają odpowiedzialnych partnerów. Duże możliwości rozwoju. Tworzą się nowe projekty i działy. Celujący.

Krystian
@Kama

Kama opowiedz więcej jak tam jest w firmie bo bardzo chcę tam rekrutować. Bo od wielu osób z wielkopolski / co tam dojeżdżają, znajomych moich znajomych / to dużo dobrego się o firmie nasłuchałem.

Julita

@ja a o jakim stanowisku myślisz? To niezbędna informacja do określenia się i odpowiedzi na twoje pytanie. Każde stnankwisko wymaga innych umiejętności.

mam pytanie... jak wyglada tam praca dla kobiet? Ktos moze podac jakies szczegóły? czy jest bardzo ciezko? jakie godziny pracy stawka

Ola
@ja

Dużo kobiet w biurze i na produkcji, stawki zależne od doświadczenia, jedni ma cały etat, inni na pól. Firma prorodzinna, jako mama zawsze masz łatwiej, pójdą Ci na rękę.

JoVi
@Ola

Firma jest prorodzinna, nie boi się zatrudniać kobiet, matek. To jest super. Dziewczyny mają dzieci i super godzą pracę z życiem osobistym. Są takie firmy, że się nie da, bo siedzisz po nocach i atmosfera kiepska, stres duży. A tu atmosfera ekstra i stresu takiego nie ma.

Julita

@czarny gajerek a możesz napisać, jak wygląda twoja praca w firmie, jakie warunki zatrudnienia są tobie zapewniane? Co masz na myśli przez wielowładztwo? Firmy rodzinne często mają to do siebie, że jest wiele osób decyzyjnych, jak wygląda to w praktyce w Meble Wajnert? To istotne informacje dla zainteresowanych pracą.

Justta
@Julita

Ja już piszę jak to wygląda w praktyce. Możesz się rozwijać awansami poziomo albo pionowo. Czyli albo awansujesz na menadżera, kierownika itepe, albo sobie rozwijasz się poziomo, czyli np awansujesz do nowych projektów, robisz ciekawsze rzeczy. Np się stworzył dział HR i tworzy się employer branding, czyli komórka odpowiedzialna za zadowolenie pracowników, szkolenia. Bo zadowolony pracownik to najlepszy ambasador marki, jak to mawiają hehehee

Hello

Zbudowali świetną firmę, super rozwojową, dają setkom ludzi prace.

Siwy

będzie lepiej, może w końcu teraz lepiej zarobie

????

Jaka to dziewczynka??

nic złego się nie dzieje. było jak jest :D... (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Wajnert - Międzybórz

• Jak się pracuje w Meble Wajnert?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Wajnert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Wajnert?

Meble Wajnert