Meble Wajnert

Międzybórz

Opinie o Meble Wajnert

suki 2016-08-08 22:10
dziewczynka rozpieprzy firmę ....
ty 2016-08-10 10:34
Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów nie stanowią dużych wymogów do spełnienia, bo przecież zależy im na pracownikach i w zamian za takie wymogi zapewniają dość spore zarobki adekwatne do umiejętności i posiadanych kwalifikacji.
AS 2017-02-23 16:40
Jestem samotnym ojcem wychowującym córkę. Praca w tej firmie jest słabo płatna, ciężka, ciągle wymagają czegoś nowego, ciągle trzeba dłużej pracować po godzinach. Nie liczą się z pracownikami, którzy muszą dojeżdżać na własny koszt. Szukam czegoś podobnego bo już kiedyś pracowałem w innej fabryce mebli i było dużo lepiej. Mimo awansów płacą grosze, a dla takiego jak ja mającego dziecko na utrzymaniu to duży problem. Nie polecam, nawet na stanowisku przedstawiciela.
.... 2017-03-04 18:08
Normy w dół . Więcej leniwych ukrainców ze stawką godzinowa. Zainteresowanie kierownictwa ograniczone tylko do tego czy meble wyjada na czas i czy pracownicy przypadkiem nie zarabiają za dużo .
Prosze mnie poprawić jeśli się mylę. Czy gdy pracownik akordowy zrobi ponad 100 % normy firma jednocześnie nie zarabia więcej ? No i kiedy jakaś podwyżka? czy ktoś z produkcji wie o istnieniu takiego terminu ?
!!! 2017-03-04 19:48
Nic dodać, nic ująć
.... 2017-03-16 10:29
coś złego się dzieje jeżeli tacy ściemniacze jak C. Palewski odchodzą z firmy to rzeczywiście nic dodać, nic ująć.
/ 2017-03-18 17:30
nic złego się nie dzieje. było jak jest :D... Czarny miał pojecie jak zarządzać firmą.
rafał 2017-03-21 23:03
a czerwony nie ma .....
Peter 2017-03-21 23:43
masz rację czerwony jest cieniutki
???? 2017-03-22 21:20
Jaka to dziewczynka??
! 2017-03-23 07:25
a od czarnego śmierdziało ciągle w jednych rzeczach chodził...
Siwy 2017-03-23 21:38
będzie lepiej, może w końcu teraz lepiej zarobie
Ania 2017-04-14 12:33
Nie tylko od niego. Jest tam jeszcze taki konus - key manager, cuchnący, wiecznie brudny. Tłuste, ulizane kłaki. Smoluch taki. Wsiok zakompleksiony, z bachorem. Podwala się do każdej, nawet do szefowej próbował. Lizodup, kapuś i ogólnie kanalia.
Romek 2017-04-14 23:08
Od Ciebie też nieźle wali :D
anka 2017-04-27 14:32
Romciu, przekaż swojemu koledze o wyglądzie Mario Brosa, żeby przestał zachowywać się jak stalker. Takim zachowaniem może sobie tylko narobić kłopotów i może mieć nawet ograniczone prawa rodzicielskie. Co do higieny, to mnie mnie firma musiała wysyłać na kurs mycia się i kultury osobistej! Nie na mnie mówią Head & Shoulders z powodu ŁUPIEŻU sypiącego się na marynarkę!
Olek 2017-05-08 11:22
dobrze, że maj jest chłodniejszy niż w ubiegłym roku. Smrodu tak nie czuć, co deputatem na mydło dla managementu. Myć się brudasy.
Wesoły Romek 2017-06-07 19:55
Co tam słychać w firmie wajnert? Zastraszyli was wszystkich? A może tak jest dobrze że przestaliscie narzekać? Ludzie to wolny kraj przestańcie się bać bez was tej firmy będzie. Chyba że sami się wezmą do roboty i wtedy nastanie dobrobyt. A może przeniosą się na Ukraine dla nich łatwiej tam są sami Ukraińcy i można jeszcze mniej płacić. Odwagi pozdrawiam
gość 2017-06-09 22:45
Trzeba robić co każą, ja jestem taki biedny, nawet na żyletki nie mam i ze wsi jestem, to brodę zapuszczam. Dziecko mi w domu ryczy, żadna baba mnie nie chce. Szukam nawet dawnych koleżanek z podstawówki , może się któraś ulituje. Taki jestem żałosny. Platfus samotny, z dzieciorem na karku. 20 lat na oczy nie widziałem, ale wystaję pod domem w samochodzie jak ten stary kundel. Od dawna pracuję w firmie i nawet im nogi wyliżę żeby mnie nie wyrzucili.
Superman :) 2017-06-10 18:55
Wesoły Romku widzę, że odważny jesteś nad podziw i namawiasz innych do odwagi... To może przedstaw się z imienia i nazwiska i pokaż w ten sposób jaka w Tobie jest naprawdę odwaga... Albo idź do szefostwa i powiedz im to prosto w twarz... daj znać jak Ci poszło. Powodzenia superman'ie !!!
Wesoły Romek 2017-06-11 20:33
Widzę że zabolało kolegę Supermana który też imienia i nazwiska nie ujawnia. A odwagę trzeba odróżnić od głupoty. Kolego Supermanie strażniku internetu pamiętaj w tym kraju internet jest wolny i każdy może się wypowiedzieć. A to że ty stoisz na jego straży w obronie dobrego imienia firmy pozwala sądzić że ci nieźle za to płacą. Pozdrawiam
Jan 2017-06-12 15:52
Powszechnie wiadomo ze eko skóra to nie skóra i większego szajsu nie ma.
masz nauczke żeby więcej mebli z czegoś takiego nie kupować.
Sam się na to nabrałem pomimo że jestem stolarzem. Życzliwy.
Jaco 2017-06-22 22:44
Człowieku nam zabronili wypowiadać się na tematy związane z firmą. Normalnie terror nie oczekuj że ktoś się odważy napisać cokolwiek takie czasy. Pozdrawiam
czarny gajerek 2017-06-30 10:59
rodzinka furiatów, jeden ważniejszy od drugiego, banda nierobów i nieudaczników. Kasa jest ważna dla nich, koryto wybudowane przez rodziców a małe siorbią bo własnego interesu nie są w stanie wymyślić. wielowładztwo w firmie.... masakra
Julita 2017-07-23 10:54
@czarny gajerek a możesz napisać, jak wygląda twoja praca w firmie, jakie warunki zatrudnienia są tobie zapewniane? Co masz na myśli przez wielowładztwo? Firmy rodzinne często mają to do siebie, że jest wiele osób decyzyjnych, jak wygląda to w praktyce w Meble Wajnert? To istotne informacje dla zainteresowanych pracą.
ja 2017-08-14 19:57
mam pytanie... jak wyglada tam praca dla kobiet? Ktos moze podac jakies szczegóły? czy jest bardzo ciezko? jakie godziny pracy stawka
Julita 2017-08-16 06:35
@ja a o jakim stanowisku myślisz? To niezbędna informacja do określenia się i odpowiedzi na twoje pytanie. Każde stnankwisko wymaga innych umiejętności.
Kama 2017-08-28 23:42
Gorąco polecam tą firmę. Pracowałam w kilku prywatnych, prężnie rozwijających się firmach, ale tylko ta zasługuje na medal. Rodzinna spółka, cenią sobie wartości, budują długoletnie relacje z pracownikami. Mądrze się rozwijają, nie na hurra, tylko szukają odpowiedzialnych partnerów. Duże możliwości rozwoju. Tworzą się nowe projekty i działy. Celujący.
Ola 2017-08-28 23:46
Dużo kobiet w biurze i na produkcji, stawki zależne od doświadczenia, jedni ma cały etat, inni na pól. Firma prorodzinna, jako mama zawsze masz łatwiej, pójdą Ci na rękę.
Hello 2017-08-28 23:48
Zbudowali świetną firmę, super rozwojową, dają setkom ludzi prace.
Hi 2017-08-28 23:49
Świetna jakość mebli, porządne systemy. Z dobrym produktem dobrze się pracuje.
Julita 2017-08-29 06:35
@Kama o jakich nowych i ciekawych projektach mówisz? Możesz opowiedzieć o nich coś więcej? Udział w takich interesujących przedsięwzięciach to duża zachęta dla wielu osób zainteresowanych pracą w Meble Wajnert.
Jarek 2017-08-30 13:36
Bardzo chciałbym się tam dostać, mają super zaprojektowane produkty, czekam na otwarte rekrutacje. Kupuję też u nich od lat meble i nie narzekam wcale, chętnie popracuję w renomowanej PL firmie. Trzymajcie kciuki. A może wie ktoś o otwartych rekrutacjach do biura? dla grafików? projektantów? piszcie.
Asiek 2017-08-30 13:40
Sprawdzaj na stronie www, na portalach z pracą. Firma się rozwija więc na pewno będzie szansa zarekrutować. Fajnie spełniać marzenia, jak Ci się marzy praca w Wajnert to trzymamy wszyscy kciuki :D żeby się spełniło!
Basiex 2017-08-30 13:41
Jarek, trzymamy kciuki! Życzymy Ci, żebyś dostał wymarzoną pracę w Wajnert :)
ArkadiuszPe 2017-08-30 13:43
Ja też mam MAXIMUS, super mebel, POLECAM wszystkim szczerze, bez przejmowania się, że coś się może ze sprzętem wydarzyć, sobie korzystam z całą rodziną z narożnika, bo te meble od WAJNERT są NIEZNISZCZALNE dosłownie i w PRAKTYCE.
ArkadiuszPe 2017-08-30 13:45
Powodzenia :) może już niedługo będziesz projektować moje ulubione meble hihi
Krystian 2017-08-30 13:48
Kama opowiedz więcej jak tam jest w firmie bo bardzo chcę tam rekrutować. Bo od wielu osób z wielkopolski / co tam dojeżdżają, znajomych moich znajomych / to dużo dobrego się o firmie nasłuchałem.
Isska 2017-08-30 13:50
Bo oni sprowadzają dobre materiały też, jak sami robią to dobrze, ale też mają dobrych podwykonawców. Jak wajnert robi na materiałach z włoch a nie na jakimś bublu, to nie ma co się dziwić, że meble fajne i się pracuje przyjemnie.
JoVi 2017-08-30 14:33
Firma jest prorodzinna, nie boi się zatrudniać kobiet, matek. To jest super. Dziewczyny mają dzieci i super godzą pracę z życiem osobistym. Są takie firmy, że się nie da, bo siedzisz po nocach i atmosfera kiepska, stres duży. A tu atmosfera ekstra i stresu takiego nie ma.
Adam 2017-08-30 14:35
O proszę, no to rzeczywiście super to wygląda, może zmienię pracę na wajnerta :) bo pracuję w podobnej branży
Isska 2017-08-30 14:36
Nie wahaj się, przychodź do wajnert do pracy i będziesz zadowolony :)
Isska 2017-08-30 14:37
Nie wahaj się, przychodź do wajnert do pracy i będziesz zadowolony :)
Justta 2017-08-30 14:43
Ja już piszę jak to wygląda w praktyce. Możesz się rozwijać awansami poziomo albo pionowo. Czyli albo awansujesz na menadżera, kierownika itepe, albo sobie rozwijasz się poziomo, czyli np awansujesz do nowych projektów, robisz ciekawsze rzeczy. Np się stworzył dział HR i tworzy się employer branding, czyli komórka odpowiedzialna za zadowolenie pracowników, szkolenia. Bo zadowolony pracownik to najlepszy ambasador marki, jak to mawiają hehehee
King_Wo_Man 2017-08-30 14:51
Jarek a ja ejstem w trakcie rekrutacjii wiec trzymaj za mnie kciuki bo bardzo mi zalezy, zeby dolaczyc do druzyny wajnerta. bylam na drugim etapie rekrutacji i jak poznaje ich atmosfere pracy w biurze to sie nie moge doczekac jak zadzwonia, mam nadzieje ze z dobrymi wiadomosciami, ze mam prace.
Pawełek 2017-08-30 14:53
powodzenia! dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają, ale prawda jest taka, że w Wajnert lepiej się zarabia niż u konkurencji, więc tym bardziej powodzenia w rekrutacji! XD
diagnoza 2017-08-30 18:49
komus sie tu osobowosc rozsypala - tyle komentarzy napisane przez jedna osobe? Jeszcze zeby to prawda byla :D
Zxc 2017-09-01 15:03
Tak czytam ostatnie komentarze i mam wrażenie, że komuś bardzo zależy na podniesieniu prestiżu firmy. Ciekawe komu :D
Prawda jest taka , że zarobki są niskie zaczynając od wyklejania, szkielety, szwalnie czy tapicernie.
Krawcowe uciekają szukać lepszych płac w innych zakładach bo to co się dzieje u Wajnerta przeszło już wszelkie granice. Ciągle tną normy...
Tapicerzy omijają szerokim łukiem ten zakład, wszędzie pchają Ukraińców bo już polskiej alternatywy nie ma. Można się domyśleć że jakość nie idzie w parze z pracownikiem ze wschodu.
Co czeka firmę z taką polityką?
rzeczowy 2017-09-03 08:01
Niech ta pani,która wypisuje te głupoty zmieni lekarza!Pisać bzdury minuta po minucie,pod różnymi nickami?Naprawdę trzeba mieć w główce siekę!!!!
Druch Boruch 2017-09-03 08:23
Wyglada na prostackie działanie nowego działu HR , opłacając takich sprytnych inaczej nowych młodych pracowników chcą zmienić image. Nikt się nie przyjmuje do pracy , dopychaja Ukraińców którzy za 12,5 zł/h / 12h "sprzątaju i układaju" jakby mieli wpływ na produkcje. Czas najwyższy na system motywacyjny w tej firmie, nie za donoszenie na pijaków i palaczy bo to naturalne ze niepowinno takich być ale za niepalenie , frekwencję , zaangażowanie itd. Pracujemy dla pieniędzy i takiej formy docenienia oczekujemy, nie interesuje mnie już odpowiedz "za miesiąc coś się wymyśli" "przyjdź później pogadamy" "pracujemy nad zmianami, nowy system , będzie łatwiej"do tego czasu wszystko po staremu i tak mijają miesiące , lata ... i zmienia się prace. Osobista uwaga do zarządu , bez tych ludzi na dole przy trakach, piłach, maszynach , stołach montażowych słupki w excelu nie urosną. Uczciwe podejście do pracownikow byłoby najlepszym zabiegiem marketingowym. A na koniec przysłowie dnia prosto z Kodeksu Pracy "wolne dni (8h)za pracujące soboty (1-8h)"
Julita 2017-09-05 12:57
@Justta, czyli na wyższych szczeblach, jest możliwość rozwoju, tak wynika z tego co piszesz. Dobrze byłoby gdyby na produkcji również były zadowolone osoby, @Druch Boruch, może napiszesz w takim razie co jest do zmiany w Meble Wajnert? Na pewno wchodzą tutaj ludzie z kierownictwa, więc może warto dać im znać.
Zostaw swoją opinię o Meble Wajnert - Międzybórz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Wajnert