Meble Wajnert

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Meble Wajnert

Jj

Potrzebuje wielu jak masz głowę 2 ręce i 2 nogi to się nadasz na zapchanie dziury po starych pracownikach z ponad 20 letnim stażem. Zapraszamy do grona (usunięte przez administratora)

Szkielety

Ostatnia akcja na produkcji to „wakacje pod grusza” wszyscy dostali poobcinane wypłaty od 400 do 600 rekordzista tapicer miał mniej o 1700 zł . U Wajnerta wakacje pod grusza wyglądają tak ze to pracownicy składają się na wakacje dla szefostwa. I jak można się przyznac ze się tutaj pracuje bez podejrzenia ze jest się frajerem ?

pluta
@Szkielety

no coz tu mozna wiecej dodac,, platforma obewatelska i tyle na temat,,

Druch Bo Ruch
@Szkielety

Walic to, wszystko przyjąć z uśmiechem, znaleść nowa prace , przez 2 miesiące okres wypowiedzenia to 7 dni.Przepracowac je i ze spokojnym duchem wyjść z tego grajdołka. Jak Wajnert nie chce dać więcej pln to kto inny , wystarczy poszukać a po takim poligonie jak Wajnert to biorą pracowników jak ciepłe bułeczki . Pozdrawiam

Jacek

Jak ktoś pracuje dłużej i da się poznać z dobrej strony to z pewnością nie narzeka na zarobki!!

Julita

@Witek pracowałeś w Meble Wajnert i mógłbyś powiedzieć coś więcej? Chodzi o atmosferę, pensję, podejście do pracownika. Zachęcam wszystkich do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, takie szczere opisy wewnętrznej sytuacji w firmie bardzo pomagają przyszłym pracownikom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu w tym miejscu.

@Julita

Witam. Pracowałem w tej firmie i cóż mogę powiedzieć atmosfera ok , kasa rewelacyji to nie ma jak zarobisz za dużo to za miesiąc obetną stawki . Podejście do pracowników wygląda tak jak się nie podoba to się zwolnij chyba że masz układy to wtedy wszystko się podoba . Może coś się zmieniło nie pracuje już tam ponad 6 lat ale sentyment do tej firmy pozostał aż tak źle nie było może teraz jest lepiej

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. E-Commerce w firmie Meble Wajnert ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Witek

Słyszałem, że to dobra firma!!

DANIELA

Kochani proszę o pomoc. Zamierzam wymienić meble, dotychczas miałam meble firmy Wajnert , ale zestarzały się razem ze mną. Kto ostatnio zakupił meble, proszę o opinie bo zamierzam kupić meble Wajnert.

...
@DANIELA

Polecam. nie oszczędzaj tylko na tkaninie. wybór najtańszej to tylko pozorna oszczędność.

Cezary

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy.!

Krzyś
@Cezary

Ha,Ha... bo ja słyszałem że nie ma ani dobrej opinii, ani nie jest dobrym pracodawcą... gdzie leży prawda?

INSPEKTOR

Do zarządu i pseudo dyrektora. Jakiś czas temu, był poruszony temat wychodzenia jak i przychodzenia do pracy wcześniej o 10 minut. Jak wiadomo sprawa została zgłoszona do PIP , w związku z czym została przeprowadzona kontrola, która najwyraźniej nie zrobiła na firmie wielkiego wrażenia, skoro dalej ten temat jest poruszany. Jak wiadomo, tym razem skończyło się na pouczeniu, dlatego, nic to Was nie nauczyło. W związku z tym informuję, że jeśli będą wyciąganie z tego tytułu jakieś konsekwencje, to po raz kolejny sprawa zostanie skierowana do inspekcji pracy. P.s Jeśli firma " wstydzi się " , że tak traktuje pracowników , to niech tak nie robi i nie będzie musiała prosić ADMINISTRATORA forum, aby takie niewygodne dla niej posty , musiała USUWAĆ!!! Dotyczy to właśnie innego mojego wpisu na ten temat. Pozdrawiam i życzę wszystkim pracownikom lepszych zarobków i warunków pracy :)

Obiektywny
@INSPEKTOR

Szanowny panie Inspektorze, chcę wytłumaczyć, że jest różnica pomiędzy przychodzeniem do pracy, a rozpoczęciem pracy na danym stanowisku. Pracownik może przyjść do pracy nawet pół godziny wcześaniej przed rozpoczęciem, ale pójdzie np. do palarni, do szatni, poplotkuje, zapali papierosa i ten czas nie liczy się do czasu pracy o czym powinien Pan wiedzieć nazywając sie Inspektorem. Firma nie ma się czego wstydzić, zapewnia godne warunki pracy i płacy. Niech się wstydzą ci którzy wykorzystują czas pracy na plotki, rozmowy przez telefon, obijanie się. Ostatecznie Panie Inspektorze coś jednak Pana trzyma w tej firmie.

solidny

Kolejny raz zakupiłem meble . Robię to od 20 lat dla całej rodziny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i obsługi. Jadę 70 km aby wybrać to co chcę i otrzymuję to co wybrałem.Pozdrawiam wiernych odbiorców solidnej firmy Wajnert.

Oshee
@solidny

Propagandę też trzeba umieć uprawiać. "Solidny" egzaminu nie zdał

solidny
@Oshee

Czy ja zdałem egzamin, czy nie to nie tobie śmieciu oceniać. Masz coś sensownego do powiedzenia to powiedz a nie oceniaj innych wypowiedzi. Ja mam powody to powiedzieć i mówię. Jaki byłby inny powód. Przecież ja tych ludzi nie znam.

Dariusz

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może wiecie cos o nowych ofertach pracy?

NickHeidfeld

Najlepsza decyzja w mojej karierze zawodowej była decyzja o rozstaniu się z nią. Nikomu nie polecam pracy w tej pseudo-korporacji.

but w glinie

Firma wybudowała piękną,nowoczesną halę za niemałe pieniądze(i to się chwali,gdyż należy się rozwijać i inwestować)Mam w związku z tym pytanie;czy nie zostało w kasie firmy ,,paru groszy'' na posypanie parkingu chociażby tłuczniem pod zakładem nr 3?(usunięte przez administratora)

Jan

Widziały gały co zamawiały?

Julita

W tym momencie większość komentarzy o Meble Wajnert pochodzi od klientów. Takie komentarze są oczywiście bardzo cenne, bo dają ogólny obraz tego jak funkcjonuje firma. Ale czy są na forum jacyś pracownicy którzy przekazaliby w komentarzu swoje uwagi na temat tego jakim ta firma jest pracodawcą? Czy obecnie dobrze się wam pracuje? Co uważacie za najlepszy plus w pracy w Meble Wajnert?

Ku pamięci....

Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa.Jest mu jedynie winien usługę ,za którą otrzymuje zapłatę,będącą nie łaską,lecz zasłużonym wynagrodzeniem!

Antek

Kiedy w końcu będą podwyżki płac? Lata lecą a nasze zarobki stoją (usunięte przez administratora). Biedy nie widać.

bramkanr1
@Antek

na naprawę bramek nie ma a Ty tutaj o podwyżkach

ha ha ha ha ha ha
@Antek

u Wajnertów nie licz na podwyżki.... najważniejsze że jest na ich samochodziki i torebeczki..... a reklamacje sie sypią.... tak jak cała ta frma. lepiej omijać szerokim łukiem.

ha ha ha ha ha ha
@ha ha ha ha ha ha

Ale najwazniejsze ze nam zrobili ankiety zadowolenia. Chyba NIEZADOWOLENIA.

Rrrrr

Zgadzam sie w stu procenta

Ciekawy

Witam serdecznie jak mniemam pracujesz w tej firmie jako tapicer? Mam pytanie ile można zrobić na tym stanowisku? Czy są jakieś szanse na przyjęcie? Pytam z ciekawości

katija-marija

wiec w koncu powiedz kto ,, bo ja tez stoje w pierwszym rzedzie,,, zreszta juz nie dlugo

@katija-marija

czemu nie długo?

Halny

Wystarczył telefon do PIPy i już nie fikają?

Nie
@Halny

Nie znoszę tej śmierdzącej firmy i norm niedo wyrobienia.......

@Nie

To się zwolnij, ja taki mama plan

@Halny

Jest to przykre że tak się dzieje we firmie że musi być aż tak bardzo źle że ktoś do pip pisze i dopiero dociera do niekturych jak powinni we firmie zarzondzac

Norbert

Słyszałem o firmie , że to bardzo dobry pracodawca. Podpowiedzcie coś więcej chętnemu do pracy.

...
@Norbert

a jakie stanowisko

Uczciwy
@Norbert

Szczerze... nie wybierajcie tej firmy... bardzo odradzam... zarząd pięć osób, każda swoje mówi, a jeszcze coś innego robi... pieniądze słabe, i będą jeszcze słabsze, jak już ktoś szuka pracy... to lepiej do Kępna...

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Wajnert - Międzybórz

• Jak się pracuje w Meble Wajnert?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Wajnert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Wajnert?

Meble Wajnert